Request Line: (870) 277-1080 [email protected]
Text Your Gift to KLEK1 to 44-321 LEARN MORE

Your Community Radio Station is possible thanks to this supporter!  Become an underwriter.

A-State Announces List of Spring 2020 Graduating Students

July 5, 2020

07/03/2020

JONESBORO – Arkansas State University has released the list of students who completed degree requirements to graduate at Spring Commencement.

While the degree conferral date is May 16, the Spring Commencement ceremony was postponed to Saturday, Aug. 8, due to the coronavirus pandemic.

The university awarded diplomas at the associate, bachelor, master and doctoral levels, along with various program certificates, through the various colleges: Agriculture, Neil Griffin College of Business, Education and Behavioral Science, Engineering and Computer Science, Liberal Arts and Communication, Nursing and Health Professions, and Sciences and Mathematics, along with Undergraduate Studies.

Graduates with a perfect 4.0 GPA are designated Summa Cum Laude.  Those with a GPA of 3.8-3.99 are Magna Cum Laude, and those with a GPA of 3.6-3.79 are Cum Laude.

The list of students who completed degree requirements for Spring Commencement are listed by state or territory, county, and hometown, followed by international students, with degree, major, honors and awards as verified by the Registrar’s Office:

Alaska

AK, Fairbanks North Star, North Pole: Jill Roden Duddleston, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Alabama

AL, Franklin, Vina: David Luke Childers, Master of Science in Education, Special Education K-12

AL, Jefferson, Fultondale: Andrew T. Hunter, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AL, Lauderdale, Florence: Addison Paige McCreless, Bachelor of Science, Strategic Communications

AL, Lee, Auburn: Eleanor Marguarite Mills, Master of Arts in Teaching, Teaching

AL, Madison, Huntsville: Casey Cargle Sanders, Master of Science in Education, Early Childhood Education

AL, Madison, Madison: Deborah L. Scott, Specialist in Education, Educational Leadership

AL, Madison, New Market: Robin B. Wright, Master of Science in Education, Early Childhood Education

AL, Mobile, Mobile: Mariana del Carmen Arredondo Dominguez, Bachelor of Science, Strategic Communications

AL, Mobile, Mobile: Bobby Joe Edmonds III, Bachelor of Science, Sport Management

AL, Shelby, Helena: Grayson Lynn Gladden, Bachelor of Science, Business Administration

AL, Tuscaloosa, Tuscaloosa: Shameka S. Tubbs, Bachelor of General Studies, General Studies

Arkansas

AR, Arkansas, Almyra: Wyatt R. Luebke, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

AR, Arkansas, Dewitt: Caitlyn Abigail Baker, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Arkansas, Dewitt: Sara Jane Thompson, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Arkansas, Ethel: Taylor Emery Orman, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Arkansas, Gillett: Zac Alan Horner, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

AR, Arkansas, Humphrey: Taylor Ann Gilcrease, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Arkansas, Stuttgart: Kelsi Dru Mashburn, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Arkansas, Stuttgart: Jess E. Crum, Bachelor of Music Education, Instrumental Music, Cum Laude

AR, Arkansas, Stuttgart: Taylor Nicole Fortenberry, Bachelor of Science, Marketing

AR, Arkansas, Stuttgart: Micah K. Mitchell, Bachelor of Science, Wildlife, Fisheries and Conser, Magna Cum Laude

AR, Arkansas, Stuttgart: Lance G. Oltmann, Bachelor of Science, Finance

AR, Arkansas, Stuttgart: Abby Peyten Carle, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

AR, Arkansas, Stuttgart: Trevor B. Newkirk, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

AR, Arkansas, Stuttgart: Kimberly B. Oliver, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science, Summa Cum Laude

AR, Ashley, Crossett: James Austin Canady, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Ashley, Crossett: Penny Lee Martin, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Ashley, Crossett: Ali Tran, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Honors Program

AR, Ashley, Hamburg: Peyton Alexander Knight, Bachelor of Arts, Political Science, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Ashley, Portland: Jennifer Hill, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Baxter, Cotter: Emily M. Sublett, Bachelor of Science in Education, English, Cum Laude

AR, Baxter, Gamaliel: Evan Lee Hestley, Bachelor of Science, Management

AR, Baxter, Gassville: Jordan M. Crawford, Master of Science in Education, Special Ed GTC

AR, Baxter, Gassville: Shawna Marie Martin, Bachelor of Science, Strategic Communications, Magna Cum Laude

AR, Baxter, Gassville: Madison Lindsey Martin, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Baxter, Gassville: Shawna Marie Martin, Certificate of Proficiency, Public Relations and Advertising

AR, Baxter, Henderson: Haley Rebecca Burgess, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Baxter, Midway: Jennifer Lynn Bohrtz, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Baxter, Mountain Home: Hannah Suzette Bartholomae, Certificate Program, Special Education Teacher

AR, Baxter, Mountain Home: Ashley McCall Stokes, Master of Business Administration, Business Administration

AR, Baxter, Mountain Home: Jacquelyn Rohr Albright, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Baxter, Mountain Home: Megan Michelle Cantrell, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Baxter, Mountain Home: Kerry Dean Kanatzar, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Baxter, Mountain Home: Michael Ross Coffey, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Baxter, Mountain Home: Meagan Michelle Gentry, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Baxter, Mountain Home: Haley Raelyn Troutman, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Baxter, Mountain Home: Avery Nicole Hodges, Bachelor of Arts, History, Magna Cum Laude

AR, Baxter, Mountain Home: Jaden A. McDonald, Bachelor of Arts, Political Science

AR, Baxter, Mountain Home: Katie Criner, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Baxter, Mountain Home: Sky-Lar B. Culver, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Baxter, Mountain Home: Lora Renee Stone, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Baxter, Mountain Home: Elizabeth Brie Justice, Bachelor of Science, Accounting

AR, Baxter, Mountain Home: Ashlee Kanani, Bachelor of Science, Management

AR, Baxter, Mountain Home: Amanda Paige Martin, Bachelor of Science, Marketing

AR, Baxter, Mountain Home: David Brian Wilson II, Bachelor of Science, Management

AR, Baxter, Mountain Home: Ashton Marie Jenkins, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Baxter, Mountain Home: Katelyn M. Olson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Baxter, Mountain Home: Hanna E. Anthony, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Baxter, Mountain Home: Summer Nicole Day, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

AR, Baxter, Mountain Home: Whitney Nicole Frank, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Baxter, Mountain Home: Robby L. Lockeby, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education, Summa Cum Laude

AR, Baxter, Mountain Home: Bethany R. Morris, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

AR, Baxter, Norfork: Alyssa Grace Jeffery, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Baxter, Norfork: Amy M. Davis, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Benton, Bella Vista: Audra Alane Lowery, Certificate Program, Special Education Teacher

AR, Benton, Bella Vista: Audra Alane Lowery, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Benton, Bella Vista: Monica Elaine Roughton, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Benton, Bentonville: Melissa Elaine Garner, Master of Science in Education, Reading

AR, Benton, Bentonville: Kimber Celeste Jungles, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Benton, Bentonville: Brian Lee Ward, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Benton, Bentonville: Leadra Lanae Morris-Martin, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Benton, Bentonville: Haley Alexis McCoy, Bachelor of Science, Marketing

AR, Benton, Cave Springs: Nathaniel Paul Little, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Benton, Cave Springs: Tonyia Sue Tannehill, Bachelor of Arts, Criminology, Magna Cum Laude

AR, Benton, Centerton: Dana Elizabeth Pipkin, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Benton, Decatur: Kimberly J. Landrum, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Benton, Gentry: Ashley J. Early, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Benton, Rogers: Jessica Gibbs, Certificate Program, Special Education Teacher

AR, Benton, Rogers: Shelly A. Swilley, Certificate Program, Special Education Teacher

AR, Benton, Rogers: Rebekah Fisher, Master of Science in Education, Reading

AR, Benton, Rogers: Tiffani Dawn Hash, Master of Science in Education, Reading

AR, Benton, Rogers: Kristin Philhower, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Benton, Rogers: Lisa Kay Tilmon, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Benton, Rogers: Victoria Renee Stewart, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Benton, Siloam Springs: Kendra Knoner, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Benton, Siloam Springs: Madison Alan Montgomery, Bachelor of Science, Finance

AR, Benton, Springdale: DaNell Marie Lagomarsino, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Benton, Springdale: Fuller Seth Brendan Chandler, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies

AR, Boone, Alpena: Ashley Lorraine Massengale, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Boone, Harrison: Jessica Lynn Holsted, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Boone, Harrison: Kayla Michele Leal, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Boone, Harrison: Derek Lee White, Master of Business Administration, Business Administration

AR, Boone, Harrison: Haley Markle, Master of Science, College Student Personnel Services

AR, Boone, Harrison: Alisha N. Dixon, Master of Science in Education, Reading

AR, Boone, Harrison: Dawn E. Mills, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Boone, Harrison: Maribeth ODell, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

AR, Boone, Harrison: Emmaline Rose Williams, Bachelor of Arts, English

AR, Boone, Harrison: Payton Nicole Tennison, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Boone, Harrison: Seth Quentin Waters, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management, Magna Cum Laude

AR, Boone, Harrison: Taylor Grace Coy, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

AR, Boone, Harrison: Madison Jaymes Presley, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education

AR, Boone, Omaha: Paige Nicole Ellis, Bachelor of Science, Strategic Communications, Magna Cum Laude

AR, Bradley, Warren: James Wynn Williams, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Carroll, Berryville: Candace I. Curtis, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Carroll, Berryville: Christine Louise Graham, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Carroll, Berryville: Kimberly Dawn Ray, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Carroll, Berryville: Dayton Ruel Williams, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

AR, Carroll, Huntsville: Keri Allison Tackett, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Chicot, Lake Village: Madison Hicks, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Clark, Arkadelphia: Mackenzie Edith Suggs, Bachelor of Science, Biological Sciences, Honors Program

AR, Clark, Gurdon: Regan M. Morehead, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

AR, Clay, Corning: Katelyn E. Leonard, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design

AR, Clay, Corning: Dalton Kelly Price, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Clay, Corning: Kaitlin Michelle Johnson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude

AR, Clay, Corning: Britney Nichole Hunt, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Clay, Greenway: Huston E. Highfill, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

AR, Clay, Piggott: Kourtney Lynn Chadwell, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Clay, Piggott: Bret Michael Fuller, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Clay, Piggott: Emily Grayson Murray, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Clay, Piggott: Logan Andrew Dixon, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Clay, Piggott: Cody James Crittenden, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design

AR, Clay, Piggott: Megan Danielle VanderKooi, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude

AR, Clay, Piggott: Caleb J. Benbrook, Bachelor of Science, Computer Science

AR, Clay, Piggott: Anna Marie McMillon, Bachelor of Science, Accounting, Summa Cum Laude

AR, Clay, Piggott: Noah B. Smith, Bachelor of Science, Chemistry

AR, Clay, Piggott: Elizabeth Sue Richardson, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

AR, Clay, Piggott: Peyton Drew Haley, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Clay, Piggott: Mariah LynAnn Brown, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Clay, Pollard: Charlena D. Bagwell, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Clay, Rector: Madison Nichole Cate, Master of Science in Education, Special Ed GTC

AR, Clay, Rector: Jackie Lynn Clements, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Clay, Rector: Sara Nichole Rabjohn, Master of Science in Education, Reading

AR, Clay, Rector: Shelby Ximena Ward, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Clay, Rector: Sarah Annie Shaw, Bachelor of General Studies, General Studies, Magna Cum Laude

AR, Clay, Rector: Kathryn A. Anderson, Bachelor of Science, Psychology

AR, Clay, Rector: Rocky Tarrell Blades, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Clay, Rector: Brian Thomas Hufty, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Clay, Rector: Kathryn A. Anderson, Certificate of Proficiency, Neuropsychological Testing

AR, Clay, Success: Alexeia Racquel Haywood, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Cleburne, Drasco: Cassidy Jaden Kubli, Master of Social Work, Social Work

AR, Cleburne, Greers Ferry: Casey Rebecca Carr, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Cleburne, Greers Ferry: Devin D. Carr, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Cleburne, Heber Springs: Roxanne Marguerite Anderton, Master of Science in Education, Reading

AR, Cleburne, Heber Springs: Kory Christopher Mullens, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Cleburne, Heber Springs: Patricia A. Waller, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Cleburne, Heber Springs: Abigail Grace Herring, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Cleburne, Heber Springs: Madeline M. King, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Cleburne, Heber Springs: Savannah Marie Candau, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Cleburne, Heber Springs: Hailey Morgan Crowder, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program

AR, Cleburne, Heber Springs: Laura Lee Rawls, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program

AR, Cleburne, Heber Springs: Erin Taylor Rezanka, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

AR, Cleburne, Higden: William Wallace Bodron, Bachelor of Science, Strategic Communications, Magna Cum Laude

AR, Cleburne, Pangburn: Kaly Lynn Beede, Bachelor of Fine Arts, Art, Magna Cum Laude

AR, Cleburne, Pangburn: Austin Dean Beede, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business, Cum Laude

AR, Cleburne, Pangburn: Paige Elizabeth Rogers, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Cleburne, Quitman: Ashley N. Schulz, Doctor of Philosophy, Environmental Sciences

AR, Cleburne, Quitman: Douglas Leroy Johnson jr., Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Cleveland, Rison: Billy W. Reed, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Cleveland, Rison: Austin A. Slater, Bachelor of Science, Strategic Communications

AR, Columbia, Magnolia: Carlesha Nicole Larry, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Columbia, Magnolia: Haley Brooke Smith, Master of Science in Education, Reading

AR, Columbia, Magnolia: Briana R. Hardiman, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Conway, Morrilton: Kayla Brooke Sutton, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Conway, Springfield: Heather Mae Wojtarowicz, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Conway, Springfield: Heather Mae Wojtarowicz, Bachelor of Arts, Sociology, Honors Program

AR, Conway, Springfield: Heather Mae Wojtarowicz, Bachelor of Science, Strategic Communications, Honors Program

AR, Conway, Springfield: Heather Mae Wojtarowicz, Certificate of Proficiency, Nonprofit Communication

AR, Conway, Springfield: Heather Mae Wojtarowicz, Certificate of Proficiency, Social Media Management

AR, Craighead, Bay: Angela D. Burgess, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Bay: Christy L. House, Bachelor of Arts, Communication Studies

AR, Craighead, Bay: Matthew A. Willard, Bachelor of Arts, History

AR, Craighead, Bay: Jodi LeAnn Moore, Bachelor of Science, Strategic Communications, Magna Cum Laude

AR, Craighead, Bay: Molly Elizabeth Parish, Bachelor of Science, Business Administration, Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Black Oak: Lizette Aylin Vasquez, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Black Oak: Keri D. Shrable, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Bono: Kristen Nicole Smith, Master of Science, Exercise Science

AR, Craighead, Bono: John Michael Hall, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Craighead, Bono: Madison Paige Newman, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Craighead, Bono: Destiny Skianne Hopper, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Bono: Jerry Wayne Davis Jr., Bachelor of Arts, Computer Science

AR, Craighead, Bono: Holly Jennifer McEuen, Bachelor of Science, Creative Media Production

AR, Craighead, Bono: Brooke Akers Marshall, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Bono: Kelsey R. Plunkett, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Craighead, Brookland: Nicole Gabrielle Logan, Master of Arts, English

AR, Craighead, Brookland: Kristin Kylle Scott, Master of Business Administration, Business Administration

AR, Craighead, Brookland: Mohd Kotaiba M. Abugazleh, Master of Science, Environmental Sciences

AR, Craighead, Brookland: Tyler Alan Gates, Master of Science in Agriculture, General Agriculture

AR, Craighead, Brookland: Whitney Renee Foster, Specialist in Education, Psychology and Counseling

AR, Craighead, Brookland: Pamela S. Kay, Associate in Science, Accounting

AR, Craighead, Brookland: Mason Lee Covey, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Craighead, Brookland: Rebecca Lynn Loveless, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Craighead, Brookland: Bryan Jordan Carmer, Bachelor of Arts, History

AR, Craighead, Brookland: Nicholas D. Herring, Bachelor of Science, Biological Sciences

AR, Craighead, Brookland: Cora LeAnn Hill, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Brookland: Olivia F. Metzgar, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Brookland: Ashlyn Lou Hufstedler Powell, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Brookland: Rebecca L. Treat, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Craighead, Brookland: Daniel Evan Baxter, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

AR, Craighead, Brookland: Valerie A. Roark, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Brookland: Lauren Abigail Simmons, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Brookland: Jessica Katie Edwards, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Brookland: Page Nicole Hunter, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Caraway: Taylor Ann Archer, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Craighead, Cash: Cody Delaine Kidd, Bachelor of Science, Psychology

AR, Craighead, Cash: Cheyenne A. Lawrence, Bachelor of Science, Psychology

AR, Craighead, Egypt: Jaden Breanna Baker, Bachelor of Arts, Sociology, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Stephen Ray Evans, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Susan Ashley Ginn, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Laura Jean Harmon, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Steven Austin Harmon, Certificate Program, Play Therapy

AR, Craighead, Jonesboro: Sierra Nicole Martinez, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Ashlyn Rose Pillow, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Nicole Renae Potts, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Christopher Todd Russell, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Chaney E. Weaver, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Kimberly Anne Sexton Cooper, Doctor of Education, Educational Leadership

AR, Craighead, Jonesboro: Valarie Lashell Hilson, Doctor of Education, Educational Leadership

AR, Craighead, Jonesboro: Erika Krennerich Chudy, Doctor of Education, Educational Leadership

AR, Craighead, Jonesboro: Shaquita M. Renelique, Doctor of Education, Educational Leadership

AR, Craighead, Jonesboro: Allie Elizabeth Clark, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Craighead, Jonesboro: Bethany Faith Davis, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Craighead, Jonesboro: Clare Anastasia Doss, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Craighead, Jonesboro: MaKenzie J. Hudspeth, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Craighead, Jonesboro: Colt Aaron Huggins, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Craighead, Jonesboro: Joe Edd Looney, III, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Craighead, Jonesboro: Thomas Leonard Sustich, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Craighead, Jonesboro: Houston Tyler Talmage, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Craighead, Jonesboro: Yaswanth Valiveti, Master Engineering Management, Engineering Management

AR, Craighead, Jonesboro: Krystopher Alexander Coulter, Master of Arts, English

AR, Craighead, Jonesboro: Erika Beth Isbill, Master of Arts, History

AR, Craighead, Jonesboro: Laura Lynn Chatman, Master of Arts in Teaching, Teaching

AR, Craighead, Jonesboro: Brianna L. Frazier, Master of Arts in Teaching, Teaching

AR, Craighead, Jonesboro: Carneshia Marquita Hood, Master of Arts in Teaching, Teaching

AR, Craighead, Jonesboro: Danielle Marie Bradley, Master of Arts in Teaching, Teaching

AR, Craighead, Jonesboro: Rukshal Bohara, Master of Business Administration, Business Administration

AR, Craighead, Jonesboro: Melanie Brooke Edens, Master of Business Administration, Business Administration

AR, Craighead, Jonesboro: Aaron Ty Keller, Master of Business Administration, Business Administration

AR, Craighead, Jonesboro: Ryan Michael Miller, Master of Business Administration, Business Administration
AR, Craighead, Jonesboro: Catherine Elizabeth Naylor, Master of Business Administration, Business Administration

AR, Craighead, Jonesboro: Shawn Yong Crawford, Master of Music, Music Performance

AR, Craighead, Jonesboro: Ashlyn Marie Johnson, Master of Public Administration, Public Administration

AR, Craighead, Jonesboro: Gregory Francis Umhoefer, Master of Public Administration, Public Administration

AR, Craighead, Jonesboro: Tyesha M. Dawson, Master of Science, College Student Personnel Services

AR, Craighead, Jonesboro: Pamela Soledad Diaz-Lagos, Master of Science, College Student Personnel Services

AR, Craighead, Jonesboro: Mandria Leann Hammett, Master of Science, College Student Personnel Services

AR, Craighead, Jonesboro: Brandon Jacob Higdon, Master of Science, Psychological Science

AR, Craighead, Jonesboro: Bharath Varma Kucharlapati, Master of Science, Computer Science

AR, Craighead, Jonesboro: TommyShawn Patrick Long, Master of Science, College Student Personnel Services

AR, Craighead, Jonesboro: Unika Nicole Seals, Master of Science, College Student Personnel Services

AR, Craighead, Jonesboro: Amber Nicole Williams, Master of Science, Early Childhood Services

AR, Craighead, Jonesboro: Joseph Andrew Youtz, Master of Science, Biology

AR, Craighead, Jonesboro: Garrett Macon Andrews, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Craighead, Jonesboro: Brenna Anthony, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Craighead, Jonesboro: Justin Briar Becton, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Craighead, Jonesboro: Lee Katherine Caldwell, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

AR, Craighead, Jonesboro: Kasey D. Cobb, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Craighead, Jonesboro: Randall A. Coleman, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Craighead, Jonesboro: Angela M. Greenhaw, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Craighead, Jonesboro: Kristen Dianne Scarlett, Master of Science in Education, Reading

AR, Craighead, Jonesboro: Maribel Alvarado, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Courtney Brook Deaton, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Summer Renee Black, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Craighead, Jonesboro: Frances Evonne Butler, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Stephanie Lynn Gage, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Gary D. Hinds, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Monica A. Hinds, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: David Daniel Joel Hoffman II, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Elizabeth Jean McQuay, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Clara Love Jones, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Haley Lauren Kennedy, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Sayed Eyedn Khosrowshahi, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Craighead, Jonesboro: Michael Dale Lance II, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Craighead, Jonesboro: Katelyn D. Lumpkin, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Adrienne R. McCutcheon, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Holly Lynn McGuire, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Wanda Faye Mooney, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Hadley Andrew Owens, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Avril Alison Parker, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Craighead, Jonesboro: Jarrett A. Powell, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Thomas Carl Shelton, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Kaitlyn Soffray Simmons, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Mandi Lynn Travis, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Aleshia Gabrail Williams, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Cebrina Swanson Zirbel, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Amanda C. Bell, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Samantha Leeann Brown, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Carmen Lynette Cobbs, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Sarah Grace Eberwein, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Stephen Ray Evans, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Susan Ashley Ginn, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Savannah Faith Hancock, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Laura Jean Harmon, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Zelda A. Jones, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Sierra Nicole Martinez, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Lisa Elaine Craiglow, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Ashlyn Rose Pillow, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Astrid Cecilia Pineda Stringfellow, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Nicole Renae Potts, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Christopher Todd Russell, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Ian David Tucker, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Chaney E. Weaver, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Cassandra D. White, Master of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Timothy Alexander Burks, Specialist in Education, Psychology and Counseling

AR, Craighead, Jonesboro: Gabriela Marisol Flores Munoz, Specialist in Education, Psychology and Counseling

AR, Craighead, Jonesboro: Desiree Deshe Fowler, Specialist in Education, Psychology and Counseling

AR, Craighead, Jonesboro: Steven Austin Harmon, Specialist in Education, Psychology and Counseling

AR, Craighead, Jonesboro: Dana R. Sutton, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Craighead, Jonesboro: Ruth Ann Baker, Associate in General Studies, General Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Kimberly J. Lochner, Associate in General Studies, General Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Cody Michael Smith, Associate in General Studies, General Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Brittany Alliese Turner, Associate in General Studies, General Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Caitlin McKenzie Vinson, Associate in General Studies, General Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Jessica Jean Smith, Associate in Science, Technology

AR, Craighead, Jonesboro: Wade Allyn Walker, Associate in Science, Computer and Information Tec

AR, Craighead, Jonesboro: LaAngelo D. Albright, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Craighead, Jonesboro: Whitley A. Curtis, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Craighead, Jonesboro: Max Timothy Dacus, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Craighead, Jonesboro: Mikah Rose Finnicum, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Craighead, Jonesboro: Boyd W. Hall, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Craighead, Jonesboro: Olivia Claire Clark, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Catherine Lynn Fleming, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Jessica Michelle James, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Andrew William Gant Kosinski, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Weston Curtiss Lovins, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Paige Robinson, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Nathan Adam Simons, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Sharece Danielle Smith, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Jonathan Wayne White, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Abeer Saleh Al-Jaad, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Bailey Elizabeth Coles, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Chloe Nicole Conaway, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Elizabeth Grace Farish, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Ronald Joseph Fratesi, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Felipe Alonso Guevara, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Lewis Tyler Harrell, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Odessia L. Haywood, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Robert Howard Hudson, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Taylor Renee Kifer, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Clayton Drake Lenderman, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Weston Ray Newcomb, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Racquel N. Phillips, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Nicholas Grant Richardson, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Jaylee Renae Tribble, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Saraid Berenice Vasquez, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Sinquia Lavett Vaughn, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Abbeegayl G. Anderson, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: John Mark Collin Webb, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Jonesboro: Anna Grace Anders, Bachelor of Arts, Chemistry, Summa Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Jonesboro: Cody James Barnett, Bachelor of Arts, Environmental Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Michael W. Bradford, Jr., Bachelor of Arts, History

AR, Craighead, Jonesboro: Sarah May Clem, Bachelor of Arts, English

AR, Craighead, Jonesboro: Gianna Reid Confer, Bachelor of Arts, English, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Amy Brooke Faughn, Bachelor of Arts, Theatre, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Josephine Lillian Garcia, Bachelor of Arts, English

AR, Craighead, Jonesboro: Zhedrick D. Jackson, Bachelor of Arts, World Languages and Culture

AR, Craighead, Jonesboro: Tangula R. Jones, Bachelor of Arts, Criminology, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Drew Vaiden Roberson, Bachelor of Arts, Political Science, Magna Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Joseph Michael Clark Thomas, Bachelor of Arts, Computer Science

AR, Craighead, Jonesboro: Lakesha Reshae Waterford, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Craighead, Jonesboro: Eli Nicholas Webb, Bachelor of Arts, Theatre

AR, Craighead, Jonesboro: Samuel David White, Bachelor of Arts, Economics, Honors Program

AR, Craighead, Jonesboro: Lauren Ann Wilcox, Bachelor of Arts, Theatre

AR, Craighead, Jonesboro: Easton Reese Adams, Bachelor of Fine Arts, Art

AR, Craighead, Jonesboro: Sarah Annalee Foster, Bachelor of Fine Arts, Art

AR, Craighead, Jonesboro: Xing H. Grubbs, Bachelor of Fine Arts, Art, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Olivia Elizabeth Lawshe, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Cameron James Chandler, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Natalie Ashton Gulley, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Cecilia Lorraine Barris-Smith, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Kollin Alexander Stone, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Alexandra Nicole Tomlinson, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Katelyn Genice Watkins, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Max Christopher Hughes, Bachelor of Music Education, Instrumental Music, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Jonesboro: Samuel Kenwood Johnston, Bachelor of Music Education, Instrumental Music

AR, Craighead, Jonesboro: Tyler Scott Remagen, Bachelor of Music Education, Instrumental Music

AR, Craighead, Jonesboro: Anna Marie Rougeau, Bachelor of Music Education, Instrumental Music, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Jonesboro: Olivia Adams Sanders, Bachelor of Music Education, Vocal Music, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Jemel Kate Cotoniel Adaya, Bachelor of Science, Biological Sciences

AR, Craighead, Jonesboro: Saud Alhomidi Alsabilah, Bachelor of Science, Computer and Information Tec

AR, Craighead, Jonesboro: Anna Grace Anders, Bachelor of Science, Biological Sciences, Summa Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Jonesboro: Zachary Tyler Baker, Bachelor of Science, Exercise Science

AR, Craighead, Jonesboro: SkylarLee Bobo, Bachelor of Science, Computer and Information Tec

AR, Craighead, Jonesboro: Sydney Elise Brand, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Chloe  SueAnna Brewster, Bachelor of Science, Psychology

AR, Craighead, Jonesboro: Noah Hayes Burden, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Craighead, Jonesboro: Matthew Alan Burns, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

AR, Craighead, Jonesboro: Alec Michael Carter, Bachelor of Science, Finance, Magna Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Madison Grace Coats, Bachelor of Science, Communication Disorders

AR, Craighead, Jonesboro: Kirsten Layne Cooney, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Jonathan S. Crain, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management

AR, Craighead, Jonesboro: Abby Emmalene Crouch, Bachelor of Science, Accounting, Honors Program

AR, Craighead, Jonesboro: William Coy Davenport, Bachelor of Science, Creative Media Production

AR, Craighead, Jonesboro: Troy Aaron Davidson, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Jeremy David DeLon, Bachelor of Science, Exercise Science, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Jonesboro: Elisha Elaine Doane, Bachelor of Science, Psychology

AR, Craighead, Jonesboro: Emily Brooks Doggett, Bachelor of Science, Exercise Science, Magna Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Hannah Courtney Dunton, Bachelor of Science, Strategic Communications

AR, Craighead, Jonesboro: Zachary Noah Ellenburg, Bachelor of Science, Mathematics

AR, Craighead, Jonesboro: Amy Brooke Faughn, Bachelor of Science, Psychology, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Lawson Hayes Fincher, Bachelor of Science, Biological Sciences

AR, Craighead, Jonesboro: Kyle Adam Foushee, Bachelor of Science, Psychology

AR, Craighead, Jonesboro: Melissa Frangie Machado, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Jennifer Elizabeth Giddings, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Abigail S. Grappe, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Whitnee RaeAnn Guthrie, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Lindsey Anne Hall, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, University Honors

AR, Craighead, Jonesboro: Aubrey Hamilton Hansen, Bachelor of Science, Creative Media Production, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Jonesboro: Samuel Turner Harvey, Bachelor of Science, Finance

AR, Craighead, Jonesboro: John Clayborn Heern II, Bachelor of Science, Mathematics, Cum Laude, University Honors

AR, Craighead, Jonesboro: Crystal Marie Hill, Bachelor of Science, Communication Disorders

AR, Craighead, Jonesboro: Loc Duc Ho, Bachelor of Science, Computer Science, Magna Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Zachary Carter Hoggard, Bachelor of Science, Finance

AR, Craighead, Jonesboro: Shauna Dale Holt, Bachelor of Science, Creative Media Production

AR, Craighead, Jonesboro: Ashley L. Honeycutt, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Steven Cory Huffine, Bachelor of Science, Computer Science

AR, Craighead, Jonesboro: Emma M. Johnson, Bachelor of Science, Psychology

AR, Craighead, Jonesboro: Meagan Elizabeth Johnson, Bachelor of Science, Strategic Communications, Magna Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Alissa Marie Lee, Bachelor of Science, Psychology

AR, Craighead, Jonesboro: Kristopher Saul Lee, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

AR, Craighead, Jonesboro: Yuan-Che Liu, Bachelor of Science, Management

AR, Craighead, Jonesboro: Jakara Richele Lockhart, Bachelor of Science, Communication Disorders

AR, Craighead, Jonesboro: Austin Zane Lott, Bachelor of Science, Creative Media Production

AR, Craighead, Jonesboro: Christine DeShawn Mathes, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Austin P. Meeks, Bachelor of Science, Psychology, Magna Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Sharika Dominique Minor, Bachelor of Science, Mathematics

AR, Craighead, Jonesboro: Jacob Shea Murry, Bachelor of Science, Creative Media Production

AR, Craighead, Jonesboro: Taylor Lauren Newman, Bachelor of Science, Psychology

AR, Craighead, Jonesboro: Kolton Mark Overturf, Bachelor of Science, Creative Media Production

AR, Craighead, Jonesboro: Adam J. Parker, Bachelor of Science, Psychology

AR, Craighead, Jonesboro: Torianna M. Pate, Bachelor of Science, Accounting

AR, Craighead, Jonesboro: Brittney Shanice Patton, Bachelor of Science, Creative Media Production

AR, Craighead, Jonesboro: Eleanor Morgan Allen, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Jonesboro: Emma A. Raulston, Bachelor of Science, Marketing

AR, Craighead, Jonesboro: Kenyatta Sheree Robinson, Bachelor of Science, Marketing

AR, Craighead, Jonesboro: Krista Diane Robinson, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Raven Tonay Scarbough-Brown, Bachelor of Science, Communication Disorders

AR, Craighead, Jonesboro: Rileigh Elizabeth Smith, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Eleanor Nell Stafford, Bachelor of Science, Strategic Communications, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Benjamin James Tinsley, Bachelor of Science, Accounting, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Jonesboro: Amy L. Tipton, Bachelor of Science, Psychology

AR, Craighead, Jonesboro: Joshua Allan Tubbs, Bachelor of Science, Technology, Magna Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Erika N. Tuck, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Maronica R. Versie, Bachelor of Science, Finance

AR, Craighead, Jonesboro: Samuel R. Vickers, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Craighead, Jonesboro: Samuel J. Whitmire, Bachelor of Science, Mathematics, Summa Cum Laude, University Honors

AR, Craighead, Jonesboro: Tanner J. Wilkie, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Craighead, Jonesboro: Braxton Williams IV, Bachelor of Science, Management

AR, Craighead, Jonesboro: Justin D. Williams, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Craighead, Jonesboro: Jundong Xu, Bachelor of Science, Finance

AR, Craighead, Jonesboro: Xintian Yin, Bachelor of Science, Psychology

AR, Craighead, Jonesboro: Emily A. Zane, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Craighead, Jonesboro: Caleb Bryan Cox, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

AR, Craighead, Jonesboro: William B. Huggins, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Craighead, Jonesboro: John W. Lipsky, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Craighead, Jonesboro: Brandon S. Rogers, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

AR, Craighead, Jonesboro: Colton Lane Tosh, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Craighead, Jonesboro: Kristen Jade Wright, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

AR, Craighead, Jonesboro: Hussain Ali Hussain AlKhulaif, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering

AR, Craighead, Jonesboro: Omar Alhallak, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering

AR, Craighead, Jonesboro: Taylor L. Hopper, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering

AR, Craighead, Jonesboro: Ameer Alkhalifah, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

AR, Craighead, Jonesboro: Rebecca Lee Chen, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Summa Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Hayden Robert Joyce, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

AR, Craighead, Jonesboro: Dustin Van Tran, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

AR, Craighead, Jonesboro: Lindsey N. Adams, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Sadia Ahmed, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Rebecca Elaine Bailey, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Allyson Chaise Ballard, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Lindsay S. Baney, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Josie Elizabeth Butkovich, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Bailey A. Callens, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Alannah Christine Davis, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Edith Ahidee Gonzalez-Gomez, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Rebekah Guiltner, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Nicholas Tyler Harris, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Shelby Lee Johnson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Meagan Renee Lard, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Alexandra Lynn Matthews, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Cali L. Milligan, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Lauren Elizabeth Needham, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Anna Leigh Powell, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Summa Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Jakob Dakota Raby, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Allyson Payton Stevens, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: DaKota C. Wilkerson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Jonesboro: Haley Morgan Black, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Charity Swandae Brown, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Scott Wayne Hutton, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Stephanie Karin Lachat, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Samuel M. O’Neal, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Katelyn Grace Ratley, Bachelor of Social Work, Social Work, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Elizabeth Nicole Rose, Bachelor of Social Work, Social Work, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Tanicia La’Juan Sloan, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Craighead, Jonesboro: Hannah N. Worsham, Bachelor of Social Work, Social Work, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Ashley Elizabeth Bass, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Craighead, Jonesboro: Kylie Alexandra Brickey, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Jonesboro: Leticia Alexis Caballero, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Craighead, Jonesboro: John Logan Carter, Bachelor of Science in Education, Social Science

AR, Craighead, Jonesboro: Carlee Grace Collins, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Craighead, Jonesboro: Ashlea McAlister, Bachelor of Science in Education, English

AR, Craighead, Jonesboro: Hannah Davis Simino, Bachelor of Science in Education, English, Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Jonesboro: Karley N. DuBar, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education, Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Anna J. Ganong, Bachelor of Science in Education, Mathematics

AR, Craighead, Jonesboro: John Clayborn Heern II, Bachelor of Science in Education, Mathematics, Cum Laude, University Honors

AR, Craighead, Jonesboro: LeRay Anne Kious, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education, Summa Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Kathryn Anastasia Lambert, Bachelor of Science in Education, Social Science

AR, Craighead, Jonesboro: Jazmine Dale Marie McGough, Bachelor of Science in Education, Mathematics

AR, Craighead, Jonesboro: Kailey Elizabeth Prince, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Craighead, Jonesboro: Claire Ashley Reid, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

AR, Craighead, Jonesboro: Jacob B. Scurlock, Bachelor of Science in Education, Social Science

AR, Craighead, Jonesboro: Mallory N. Stormer, Bachelor of Science in Education, English

AR, Craighead, Jonesboro: JeLynn Paige Tatum, Bachelor of Science in Education, Physical Education

AR, Craighead, Jonesboro: Amelia Grace Worsham, Bachelor of Science in Education, Social Science

AR, Craighead, Jonesboro: Chloe  SueAnna Brewster, Certificate of Proficiency, Neuropsychological Testing

AR, Craighead, Jonesboro: Noah Hayes Burden, Certificate of Proficiency, Free Enterprise

AR, Craighead, Jonesboro: Kyle Adam Foushee, Certificate of Proficiency, Neuropsychological Testing

AR, Craighead, Jonesboro: Eleanor Nell Stafford, Certificate of Proficiency, Social Media Management

AR, Craighead, Lake City: Hollie O. Goodson, Doctor of Education, Educational Leadership

AR, Craighead, Lake City: Aaron Walker Baldridge, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Craighead, Lake City: Chloe Jean Reese, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Craighead, Lake City: Gavin Cain Anderson, Bachelor of Arts, History

AR, Craighead, Lake City: Sam Allen Meurer, Bachelor of Arts, English, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Lake City: Rosemarie D. Varner, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Craighead, Lake City: Timothy Kirk Arquitt Jr., Bachelor of Fine Arts, Graphic Design

AR, Craighead, Lake City: Blake Aaron Hall, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Craighead, Lake City: Sydney Lynea Higgins, Bachelor of Science, Communication Disorders, Summa Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, Lake City: William Grant Mason, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Craighead, Lake City: Caden Todd Qualls, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Craighead, Lake City: Rocklan W. A. McCall, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering, Summa Cum Laude, University Honors

AR, Craighead, Lake City: Brandye Lynette Garner, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Lake City: Sam Allen Meurer, Certificate of Proficiency, Digital Humanities

AR, Craighead, Monette: Katie Shannon Evans, Certificate Program, Special Education Director

AR, Craighead, Monette: Bradley Tyler Sanders, Master Engineering Management, Engineering Management

AR, Craighead, Monette: Pacia D. Miller, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Craighead, Monette: Madison Nicole Birdno, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Monette: Taylor S. Long, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, Monette: Olevia Danielle Fleming, Bachelor of Arts, Criminology, Summa Cum Laude

AR, Craighead, State University: Casey Robert Gilbert, Master of Business Administration, Business Administration

AR, Craighead, State University: Conrad Davis Ray, Master of Business Administration, Business Administration

AR, Craighead, State University: Jameika F. Harris, Master of Public Administration, Public Administration

AR, Craighead, State University: Kenneth Craig Nichols, Master of Science, Mathematics

AR, Craighead, State University: Shanita Marie Sanders, Master of Science, College Student Personnel Services

AR, Craighead, State University: Brandie L. Tibbs, Bachelor of Arts, History

AR, Craighead, State University: Kari J. Brumley, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Craighead, State University: Jada Alexandria Chandler, Bachelor of Science, Psychology

AR, Craighead, State University: Trenton Christian Ellis-Brewer, Bachelor of Science, Sport Management

AR, Craighead, State University: Seanna L. Horn, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude

AR, Craighead, State University: James Mark Lewis Jr., Bachelor of Science, Business Administration

AR, Craighead, State University: Meoshe Michelle Morgan, Bachelor of Science, Management

AR, Craighead, State University: Megan Riley Ross, Bachelor of Science, Psychology

AR, Craighead, State University: Charles Joseph Thweatt, Bachelor of Science, Strategic Communications

AR, Craighead, State University: Kathryn Casey Crutcher, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Craighead, State University: Anelia Anne Wise, Bachelor of Science, Biological Sciences

AR, Craighead, State University: Casey LeeAnn Johnson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Craighead, State University: Amber S’emone Wolfe, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Craighead, State University: James Mark Lewis Jr., Certificate of Proficiency, Free Enterprise

AR, Craighead, State University: Charles Joseph Thweatt, Certificate of Proficiency, Social Media Management

AR, Crawford, Alma: Tammy L. Gardner, Master of Science in Education, Reading

AR, Crawford, Alma: Larry Anthony Hood, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Crawford, Alma: Deanna Nicole Jones, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Crawford, Cedarville: Anna Michelle Bowerman-Stewart, Certificate Program, Gifted Talented Creative Teach

AR, Crawford, Mulberry: Savannah Lynn Earls, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

AR, Crawford, Van Buren: Emily Nicole Johnson, Certificate Program, Special Education Director

AR, Crawford, Van Buren: Rebecca Ann Gipson, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Crawford, Van Buren: Rachel Freeman, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Crittenden, Crawfordsville: Mekei M. Furlow, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Crittenden, Crawfordsville: Spencer Austin McElrath, Bachelor of Science, Mathematics

AR, Crittenden, Crawfordsville: Amauri Q. Nathan, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Crittenden, Earle: Sophia Sanders-Hughes, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Crittenden, Earle: Jalen De’Andre Crayton, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Crittenden, Marion: Corey Lynn Herndon, Master of Accountancy, Accounting

AR, Crittenden, Marion: Laura Ann Buralli, Master of Arts in Teaching, Teaching

AR, Crittenden, Marion: Madison Rhea Weaver, Master of Business Administration, Business Administration

AR, Crittenden, Marion: Madison Brogdon Ferguson, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Crittenden, Marion: Kayla B. Mazzanti, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Crittenden, Marion: Robin Lynne Phillips, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Crittenden, Marion: Heather N. Porterfield, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Crittenden, Marion: Peyton Wiggins Courtney, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Crittenden, Marion: Amelia Irene Butler, Associate in General Studies, General Studies

AR, Crittenden, Marion: Lauren E. Adams, Bachelor of Arts, History, Cum Laude

AR, Crittenden, Marion: Joshua Joseph Marrow, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Crittenden, Marion: Lisa K. Miller, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Crittenden, Marion: Cole Nathaneil Bledsoe, Bachelor of Science, Biological Sciences

AR, Crittenden, Marion: Jennifer Lynne Burton, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

AR, Crittenden, Marion: Rebecca Dale Northcutt, Bachelor of Science, Exercise Science

AR, Crittenden, Marion: Brooke Jordan VanSickle, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Crittenden, Marion: James Grant Bennett, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

AR, Crittenden, Marion: Rachel Elizabeth Benson, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education, Magna Cum Laude

AR, Crittenden, Marion: Katherine E. Koons, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

AR, Crittenden, Marion: Kristen E. Stokes, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Crittenden, Proctor: Leatha Johnson Moore, Master of Science, Media Management

AR, Crittenden, Proctor: Kaya P. Barber, Associate in General Studies, General Studies

AR, Crittenden, Proctor: Hayley Louise Nowlin, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Crittenden, West Memphis: Jasmine R. Thomas, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Crittenden, West Memphis: Carolyn Chrestman, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Crittenden, West Memphis: Jerrica Queensha Macklin, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Crittenden, West Memphis: Anna Rae Dries, Bachelor of Science, Health Studies, Cum Laude

AR, Crittenden, West Memphis: Hayden G. Spears, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Crittenden, West Memphis: Sydney Ivy Johnson, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Crittenden, West Memphis: Katy Grace King, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education

AR, Crittenden, West Memphis: Emma Gadberry Stewart, Bachelor of Science in Education, Special Education, Cum Laude

AR, Cross, Cherry Valley: Summer Nicole Armstrong, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Cross, Cherry Valley: Jacquelyn D. Henley, Bachelor of Arts, Sociology

AR, Cross, Cherry Valley: Darla K. Thomas, Bachelor of Science, Psychology

AR, Cross, Parkin: Hershel Darne’ Davis, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Cross, Parkin: Destiny Ciera Mason, Master of Social Work, Social Work

AR, Cross, Wynne: Joshua Warren Pagan, Master of Science, Sport Administration

AR, Cross, Wynne: Jessica L. Goins, Master of Science in Education, Reading

AR, Cross, Wynne: Samantha LeAmber Hogland, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Cross, Wynne: Natalie Kay Boeckmann, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Cross, Wynne: Gavin Hunt Moore, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Cross, Wynne: Sydney Marie Ratliff, Bachelor of Arts, Communication Studies

AR, Cross, Wynne: Olivia Faith Brewington, Bachelor of Science, Strategic Communications, Cum Laude

AR, Cross, Wynne: Zhane Lynmeisha Hope Buckley, Bachelor of Science, Psychology

AR, Cross, Wynne: Johanna Renea Cannon, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude

AR, Cross, Wynne: Calli Brooke Martin, Bachelor of Science, Psychology

AR, Cross, Wynne: Brooks Hayden Tuell, Bachelor of Science, Finance

AR, Cross, Wynne: William M. Watson III, Bachelor of Science, Accounting

AR, Cross, Wynne: Bailee N. Baskins, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

AR, Cross, Wynne: Blair Caraline McClanahan, Bachelor of Science in Education, Mathematics, Cum Laude

AR, Cross, Wynne: Olivia Faith Brewington, Certificate of Proficiency, Nonprofit Communication

AR, Cross, Wynne: Matthew H. Miller, Certificate of Proficiency, Public Relations and Advertising

AR, Desha, Dumas: Debbie Denise Rucker-Stewart, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Desha, Dumas: Mckinley Dontavious James, Bachelor of Science, Marketing

AR, Desha, Dumas: Sydney Shepherd Luna, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Desha, Dumas: Leah Grace Coffield, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering

AR, Desha, Mcgehee: Morgan M. Reeves, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

AR, Drew, Monticello: Zachery T. Birdsong, Master of Public Administration, Public Administration

AR, Drew, Monticello: Rebecca Lynne Jenkins, Bachelor of Science, Finance

AR, Drew, Wilmar: Ashley Brook Berryman, Bachelor of Arts, Communication Studies

AR, Faulkner, Conway: Katrina Patrice Moore, Master of Public Administration, Public Administration

AR, Faulkner, Conway: Logan A. Horton, Master of Science, Media Management

AR, Faulkner, Conway: Mattison M. Weaver, Master of Science, Sport Administration

AR, Faulkner, Conway: Lori Lea Cole, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Faulkner, Conway: Daniel Joseph Holcomb, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Faulkner, Conway: Melissa Anne West, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Faulkner, Conway: Alex W. Ebmeyer, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Faulkner, Conway: Lindsey Carlene McConnell, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Faulkner, Conway: Andrew Loyd Osmon, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Faulkner, Conway: Ashley Tallent, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Faulkner, Conway: Ashley Elizabeth Martins, Specialist in Education, Psychology and Counseling

AR, Faulkner, Conway: Laura J. Archer, Associate in General Studies, General Studies

AR, Faulkner, Conway: Erin Elizabeth Bradley, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude, University Honors

AR, Faulkner, Conway: Timon Earyl Gause, Bachelor of Science, Psychology

AR, Faulkner, Conway: Zachary Mitchell Ward, Bachelor of Science, Psychology, Honors Program

AR, Faulkner, Conway: Austin C. Tucker, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Faulkner, Conway: Paige Jordan Ashcraft, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program

AR, Faulkner, Conway: Joseph Scott Austin, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, University Honors

AR, Faulkner, Conway: Amy Lynn Fortner, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Faulkner, Conway: Abigale M. Moore, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Faulkner, Conway: Shannon Kristi Tolleson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Faulkner, Enola: Cady Anna McEntire, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education

AR, Faulkner, Greenbrier: Joshua P. Creel, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Faulkner, Greenbrier: Payton M. Edmondson, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Faulkner, Greenbrier: Tasha N. Foshee, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Faulkner, Greenbrier: Michael Edward Wells, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Faulkner, Greenbrier: Grace Adela Marie Hawk, Bachelor of Arts, Chemistry, Cum Laude, Honors Program

AR, Faulkner, Greenbrier: Matthew Vaden Wilcox, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Faulkner, Greenbrier: Grace Adela Marie Hawk, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, Honors Program

AR, Faulkner, Guy: Brianna Lynne Duncan, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Faulkner, Twin Groves: Javon J. Young, Bachelor of Science, Management

AR, Faulkner, Vilonia: Deborah Ann Knowles, Doctor of Education, Educational Leadership

AR, Faulkner, Vilonia: Cathy Lea Riggins, Doctor of Education, Educational Leadership

AR, Faulkner, Vilonia: Jessica A. Padgett, Master of Arts in Teaching, Teaching

AR, Faulkner, Vilonia: Andrea L. Pruitt, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude

AR, Franklin, Charleston: Kelsey R. Noble, Master of Science in Education, Reading

AR, Franklin, Ozark: Travis Blake Poole, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Fulton, Mammoth Spring: Julia Annette Chance, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Fulton, Mammoth Spring: Julia Annette Chance, Master of Social Work, Social Work

AR, Fulton, Mammoth Spring: Michelle Dianne Tupper, Master of Social Work, Social Work

AR, Fulton, Mammoth Spring: Nikki D. Cunningham, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Fulton, Mammoth Spring: Alizaye Allen S. Sampson, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Fulton, Salem: Samantha J. Eubanks, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Fulton, Salem: Callie A. Marsh, Bachelor of Arts, Political Science

AR, Fulton, Salem: Billy Jack Ashley, Bachelor of Science, Wildlife, Fisheries and Conser

AR, Fulton, Salem: Abbie Kate Hammond, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Fulton, Viola: Kiersten Nichole Moore, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Fulton, Viola: Emily Rae Perryman, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Fulton, Viola: Brianna Dawn McGehee, Bachelor of Social Work, Social Work, Cum Laude

AR, Fulton, Viola: Renea Houghtaling, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Fulton, Viola: Kassandra Diane Woody, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education

AR, Garland, Hot Springs: Aundrea Lee Michelle Allen, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Garland, Hot Springs: LesLee Ann Jones, Master of Science, Early Childhood Services

AR, Garland, Hot Springs: Tiffany Nicole Hardin, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Garland, Hot Springs: Jennifer Joyce McCullah, Master of Science in Education, Reading

AR, Garland, Hot Springs: Blake Condley, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Garland, Hot Springs: Jon B. Starr, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Garland, Hot Springs: Searci Bethlena Moore, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Garland, Hot Springs: Katie Renae Ashing, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Garland, Hot Springs: Caden James Freeland, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Garland, Hot Springs: Sarah M. Linderman, Bachelor of Arts, Sociology

AR, Garland, Hot Springs: Courtney Lynn Porter, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Garland, Hot Springs: Charles E. Bartholomae, Bachelor of Science, Psychology

AR, Garland, Hot Springs: Sarah Renee Jones, Bachelor of Science, Health Promotion

AR, Garland, Hot Springs: Parker Kendall Knapp, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, Honors Program

AR, Garland, Hot Springs: Makenna Marie Sisson, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

AR, Garland, Hot Springs: Jacob Michael Thomas, Bachelor of Science, Strategic Communications

AR, Garland, Hot Springs: Dillon Edward Lechak, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

AR, Garland, Hot Springs: Kiziah Jane Gordon, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Garland, Hot Springs Village: Brenda Kay Keith Reynolds, Master of Science, Early Childhood Services

AR, Garland, Hot Springs Village: Laikin Meeks, Master of Science in Education, Special Ed GTC

AR, Garland, Mountain Pine: Kyle Austin Allen, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Garland, Pearcy: Caleb Seth Marsh, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Garland, Pearcy: Kaitlyn Nicole Moody, Bachelor of Science, Mathematics, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Garland, Pearcy: Aubrey L. Miller, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science, Magna Cum Laude, University Honors

AR, Garland, Royal: Shayn Michael Goodling, Bachelor of Science, Wildlife, Fisheries and Conser

AR, Garland, Royal: Ashlen C. Portwood, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Grant, Grapevine: Nathanael Keith Grimes, Bachelor of Arts, History, Magna Cum Laude, University Honors

AR, Grant, Grapevine: Dylan Hunter Allbritton, Bachelor of Science, Biological Sciences, Honors Program

AR, Grant, Sheridan: Lakyn Renee Williams, Master of Public Administration, Public Administration

AR, Grant, Sheridan: Courtney Michelle Bradley, Master of Science in Education, Reading

AR, Grant, Sheridan: Hannah L. Ware, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Grant, Sheridan: Nicholas Andrew Ware, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Grant, Sheridan: Anna Marie Handloser, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Grant, Sheridan: Christine Nicole Thompson, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Grant, Sheridan: Jacob Wayne Atnip, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Grant, Sheridan: Nicholas Garrett Smith, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Greene, Beech Grove: Madison Danielle Goins, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Greene, Beech Grove: Dylan Zachary Clark, Bachelor of Science, Computer and Information Tec

AR, Greene, Bono: Emily Grace Diamond, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Greene, Jonesboro: Kaitlyn Elizabeth Thompson, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Greene, Lafe: Chance Danielle Winn, Bachelor of Science in Education, English, Magna Cum Laude

AR, Greene, Marmaduke: Alex R. Edwards, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Greene, Marmaduke: Alex R. Edwards, Master of Social Work, Social Work

AR, Greene, Marmaduke: Natalie Kate Lentz, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Greene, Marmaduke: Evan Todd Pillow, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Greene, Marmaduke: Shayla Nicole Scott, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Greene, Marmaduke: Lucas Adam Dixon, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Greene, Paragould: Krystal Lynn Armstrong, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Greene, Paragould: Desirae Antonette Barnes, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Greene, Paragould: Maddison Gabrielle Griggs, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Greene, Paragould: Matt Edward McGowan, Certificate Program, Superintendent

AR, Greene, Paragould: Cortney L. Parker, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Greene, Paragould: Ashley Renae Robbins, Certificate Program, Building-Level Administration

AR, Greene, Paragould: Catherine A. Butler, Master of Arts, Biological Sciences

AR, Greene, Paragould: Stephanie Michelle Lintz, Master of Arts, Sociology

AR, Greene, Paragould: Kingston L. Edgar, Master of Arts in Teaching, Teaching

AR, Greene, Paragould: Shelby Suzanne Cole, Master of Business Administration, Business Administration

AR, Greene, Paragould: Mark Steven Gilland, Master of Science, Computer Science

AR, Greene, Paragould: Kristen Kaylee Mangrum, Master of Science, Sport Administration

AR, Greene, Paragould: Brandon Wesley Sims, Master of Science, Computer Science

AR, Greene, Paragould: James Derek Henson, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Greene, Paragould: Dakota Davis Weatherley, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Greene, Paragould: Ashlie Rae Davis, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Greene, Paragould: Sarah E. Dulaney, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Greene, Paragould: Bridgette LeAnn Fender, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Greene, Paragould: Jason R. Gill, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Greene, Paragould: Allison Nicole Hitt, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Greene, Paragould: Casey LeAnna Johnson, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Greene, Paragould: Tabetha L. Johnson, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Greene, Paragould: Lacey Jo Songer, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Greene, Paragould: Brittany M. Spence, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Greene, Paragould: Phillip Stokes Jr., Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Greene, Paragould: Britten Wayne Williams, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Greene, Paragould: Krystal Lynn Armstrong, Master of Social Work, Social Work

AR, Greene, Paragould: Desirae Antonette Barnes, Master of Social Work, Social Work

AR, Greene, Paragould: Maddison Gabrielle Griggs, Master of Social Work, Social Work

AR, Greene, Paragould: Cortney L. Parker, Master of Social Work, Social Work

AR, Greene, Paragould: McKenzie Marie Duckert, Associate in General Studies, General Studies

AR, Greene, Paragould: Amy Michelle Elkins, Associate in General Studies, General Studies

AR, Greene, Paragould: Matilyn Star Mace, Associate in General Studies, General Studies

AR, Greene, Paragould: Ashton Derika Hunt, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Greene, Paragould: Jonna L. Manley, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Greene, Paragould: Samantha J. Wray, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Greene, Paragould: Cecily Dawn White, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Greene, Paragould: Katelyn Wiles Buhler, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Greene, Paragould: Kaylee Agnes Collins, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Greene, Paragould: Samantha Michele Flanery, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Greene, Paragould: Savanna Renee Magallanes, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Greene, Paragould: Sydney Nicole Manchester, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Greene, Paragould: Marshall Price McPhink, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Greene, Paragould: Drake Anthony Plunkett, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Greene, Paragould: Shelby Elizabeth Carson, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Greene, Paragould: Mollie Katherine Mason, Bachelor of Arts, History, Cum Laude, University Honors

AR, Greene, Paragould: Karlee Elizabeth Midgett, Bachelor of Arts, History

AR, Greene, Paragould: Timothy Michael Sutton, Bachelor of Arts, Political Science

AR, Greene, Paragould: Tyler Alexander Lee, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design

AR, Greene, Paragould: Emily A. Walker, Bachelor of Fine Arts, Art

AR, Greene, Paragould: Alexis Layne Benson, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Greene, Paragould: Alexis Chantel Cox, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Greene, Paragould: Rachel Michele Gramling, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Greene, Paragould: Gabrielle Anne Krumholz, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Greene, Paragould: Tayla Raeann Arnold, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Greene, Paragould: Stanley Whitfield Broadaway, Bachelor of Science, Accounting, Honors Program

AR, Greene, Paragould: Madeline Avery Cole, Bachelor of Science, Accounting

AR, Greene, Paragould: Zachary Steven Dees, Bachelor of Science, Psychology, Magna Cum Laude

AR, Greene, Paragould: Alton Roland Irwin III, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Greene, Paragould: Jonathan William Wade Martin, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Greene, Paragould: Rebecca Ashley Martin, Bachelor of Science, Chemistry, Magna Cum Laude

AR, Greene, Paragould: Jacob J. Penny, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Greene, Paragould: Emily E. Pogue, Bachelor of Science, Communication Disorders

AR, Greene, Paragould: Taylor Christine Reddick, Bachelor of Science, Biological Sciences

AR, Greene, Paragould: Will Ray Robbins, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Greene, Paragould: Austin James Shelton, Bachelor of Science, Accounting, Magna Cum Laude

AR, Greene, Paragould: Andrew W. Sims, Bachelor of Science, Computer Science

AR, Greene, Paragould: Sydnie Claire Walker, Bachelor of Science, Psychology

AR, Greene, Paragould: Ryan Christopher Wiseman, Bachelor of Science, Computer and Information Tec

AR, Greene, Paragould: Christopher Logan Allred, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

AR, Greene, Paragould: Mallory Gabrielle Clay, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

AR, Greene, Paragould: Xylon Joseph Hollis, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

AR, Greene, Paragould: Joshua Tyler Kaiser, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

AR, Greene, Paragould: Michael Lewis Morales, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

AR, Greene, Paragould: Savannah Caroline Wells, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science, Summa Cum Laude

AR, Greene, Paragould: Landon Kyle Long, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering

AR, Greene, Paragould: Audrey S. Lee, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Greene, Paragould: Jessica Sher’ee Bishop, Bachelor of Social Work, Social Work, Cum Laude

AR, Greene, Paragould: Karlie Mique Droke, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Greene, Paragould: Brenton Paul Ezell, Bachelor of Social Work, Social Work, Magna Cum Laude

AR, Greene, Paragould: Savannah Lee Keeling, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Greene, Paragould: Angelica Lauren Burrow, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Greene, Paragould: Kiana Carol Cole, Bachelor of Science in Education, Physical Education, Cum Laude

AR, Greene, Paragould: Michaela M. Moore, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

AR, Greene, Paragould: Margaret Myrick Schreit, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Greene, Paragould: Amber R. Whitaker, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

AR, Greene, Paragould: Rachel Allison Worthington, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Greene, Paragould: Zachary Steven Dees, Certificate of Proficiency, Neuropsychological Testing

AR, Hot Spring, Amity: Shelly Renea Wheeler, Certificate Program, Gifted Talented Director

AR, Hot Spring, Malvern: Leslie L. Harper, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Hot Spring, Malvern: Connor B. Scroggins, Bachelor of Music, Music, Summa Cum Laude, University Honors

AR, Howard, Nashville: Deanna Marie Triplet, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Howard, Nashville: Keeaundra Nicole Richardson, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Independence, Batesville: Zelda R. Epperson-May, Doctor of Nursing Practice, Nursing Practice

AR, Independence, Batesville: Tiffany M. Guinnip, Master of Science, Strategic Communications

AR, Independence, Batesville: Crystal Denise Shutt, Master of Science, Early Childhood Services

AR, Independence, Batesville: Celena A. Anderson, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Independence, Batesville: Brett Louis Difani, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Independence, Batesville: Taira Leigh Trusty, Master of Science in Education, Reading

AR, Independence, Batesville: Jenny Lee Keller, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Independence, Batesville: Cassondra Nichole Frey, Master of Social Work, Social Work

AR, Independence, Batesville: Jeanie Marie Johnson, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Independence, Batesville: Alexandrea Emily McNabb, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Independence, Batesville: Alexandria Danielle Agee, Bachelor of Science, Biological Sciences

AR, Independence, Batesville: Kaylee Larae Crowl, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

AR, Independence, Batesville: Kolin S. Rose, Bachelor of Science, Computer and Information Tec

AR, Independence, Batesville: Zachary Alexander Waugh, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, Honors Program

AR, Independence, Batesville: Kyler Dwayne Dickey, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering, Magna Cum Laude, University Honors

AR, Independence, Batesville: Nicholas James Garcia, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Independence, Batesville: Alexus Marie Lawellin, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

AR, Independence, Batesville: Griffin Bentley McCowan, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Independence, Batesville: Jessica Kay Parker, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Independence, Batesville: Denver Lynn Worley, Bachelor of Science in Education, Social Science, Cum Laude, Honors Program

AR, Independence, Cave City: Amber Lea Clements-Fore, Doctor of Nursing Practice, Nursing Practice

AR, Independence, Cord: Nicole Donna Johnson, Master of Science in Education, English

AR, Independence, Desha: Anna Allison Collins, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Independence, Floral: Caylee A. McGuire, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

AR, Independence, Newark: Megan Brooke McClain, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Independence, Rosie: Hunter B. Cummings, Bachelor of Arts, English

AR, Independence, Rosie: Brenna Chaelyn Wolfe, Bachelor of Science in Education, Physical Education

AR, Independence, Sulphur Rock: Brittany Marie Scrivner, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Independence, Sulphur Rock: Kimberly N. Williams, Bachelor of Science, Finance

AR, Izard, Brockwell: Andrew Richard Walker, Bachelor of Science in Education, Physical Education

AR, Izard, Calico Rock: Emily Suzette Brown, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Izard, Calico Rock: Kimberly Lynn Morehead, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

AR, Izard, Guion: Shonna Marie Arnold, Certificate Program, Play Therapy

AR, Izard, Guion: Shonna Marie Arnold, Specialist in Education, Psychology and Counseling

AR, Izard, Horseshoe Bend: Kali Sierra Koelling, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Izard, Melbourne: Ashley Suzanne Johnson, Master of Arts in Teaching, Teaching

AR, Izard, Melbourne: Jonathan I. Guiltner, Bachelor of Arts, Political Science, Summa Cum Laude

AR, Izard, Pineville: Timi Lynn Killian, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude, Honors Program

AR, Izard, Pineville: Casey Dell Whitfield, Bachelor of Science, Strategic Communications

AR, Izard, Violet Hill: Lacey Cheyenne Moody, Master of Social Work, Social Work

AR, Izard, Violet Hill: Jennifer L. Callahan, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Jackson, Newport: William Dean Bowen, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Jackson, Newport: Kaelin Delaine Hutchinson, Master of Social Work, Social Work

AR, Jackson, Newport: Casey E. Burnside, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Jackson, Newport: Sara Elizabeth Baker, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Jackson, Newport: Diana Huynh, Bachelor of Science, Psychology, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Jackson, Newport: Sarah E. Leonard, Bachelor of Science, Exercise Science

AR, Jackson, Newport: Dalton W. Menley, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Jackson, Newport: James Matthew Strange, Bachelor of Science, Technology

AR, Jackson, Newport: Kathryn Elizabeth Howard, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Jackson, Swifton: Bryan Paul Moss, Bachelor of General Studies, General Studies, Magna Cum Laude

AR, Jackson, Swifton: Tatum Morgan Roberson, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

AR, Jackson, Swifton: Julianna Grace Smith, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Jackson, Tuckerman: Thomas Brandon Gates, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Jackson, Tuckerman: Krystyn C. Vaughan, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Jackson, Tuckerman: Timothy Michael Duane Richmond, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Jackson, Tuckerman: Megan Shyanne Brunner, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Jackson, Tuckerman: Shelby Ann Gardner, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Jackson, Tuckerman: Andrew Logan Shoffner, Bachelor of Science, Computer and Information Tec

AR, Jefferson, Pine Bluff: Taylor N. Wilkes, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Jefferson, Pine Bluff: Megan Michelle Boyce, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Jefferson, Pine Bluff: LaKesha D. Foote, Master of Science in Education, Special Ed GTC

AR, Jefferson, Pine Bluff: Kelli Cooper Gershner, Master of Science in Education, Reading

AR, Jefferson, Pine Bluff: Sheena Veretta Earl, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Jefferson, Pine Bluff: Vashanti C. Williams, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Jefferson, Pine Bluff: Brittany S. Turner, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Jefferson, Pine Bluff: Craig Douglas Boone, Jr., Bachelor of Science, Business Administration

AR, Jefferson, Pine Bluff: John Micah Cottrell, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

AR, Jefferson, Pine Bluff: Bryanah Madison Crane, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Jefferson, White Hall: Lauren Grace Belt, Doctor of Education, Educational Leadership

AR, Jefferson, White Hall: Rebekah Marie Dixon, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Jefferson, White Hall: Bryce Allen Moore, Bachelor of Arts, Theatre, Cum Laude

AR, Jefferson, White Hall: Hannah L. Stone, Bachelor of Arts, English

AR, Jefferson, White Hall: Tarendeep Thind, Bachelor of Arts, Chemistry, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Jefferson, White Hall: DeVonte’ LaRon Buckner, Bachelor of Science, Finance

AR, Jefferson, White Hall: Tarendeep Thind, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Jefferson, White Hall: Rian A. Thomas, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Cum Laude

AR, Jefferson, White Hall: Anna Lynn Tietz, Bachelor of Science, Strategic Communications

AR, Jefferson, White Hall: Haley Noelle Brown, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

AR, Jefferson, White Hall: Leah Deann Gillette, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

AR, Johnson, Clarksville: Taylor Nichols, Master of Science in Education, Early Childhood Education

AR, Johnson, Clarksville: Amber Ostendorf, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Johnson, Coal Hill: Katherine D. M. Caples, Bachelor of Science in Education, English

AR, Johnson, Hartman: Kasey K. Sisk, Master of Science in Education, Early Childhood Education

AR, Lawrence, Alicia: Samuel David Light, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

AR, Lawrence, Black Rock: Preston Blake Aaron, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Lawrence, imboden: Amanda G. Harris, Master of Public Administration, Public Administration

AR, Lawrence, Imboden: Riley P. Jenkins, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Lawrence, Imboden: Allen Michael Ryals, Bachelor of Arts, English

AR, Lawrence, Imboden: Shayla B. Dickson, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Lawrence, Imboden: Laura Michelle Easley, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Lawrence, Imboden: Casey B. Middlecoff, Bachelor of Science, Management

AR, Lawrence, Lynn: Caleb Austin Jones, Bachelor of Science, Computer Science

AR, Lawrence, Smithville: David T. Oliver, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Lawrence, Strawberry: Samantha Jill Parker, Master of Social Work, Social Work

AR, Lawrence, Strawberry: Ashley Sue Holder, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Lawrence, Strawberry: Myrtle F. Wright, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Lawrence, Walnut Ridge: Andrew Ryan Duckworth, Master of Arts, English

AR, Lawrence, Walnut Ridge: Cassie Elizabeth Craig, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Lawrence, Walnut Ridge: Martin Lee Crisler, Bachelor of Arts, Chemistry

AR, Lawrence, Walnut Ridge: Leslie Woodard, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Lawrence, Walnut Ridge: Hope Ashton Lemmons, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

AR, Lawrence, Walnut Ridge: Jenifer Michele Tribble, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Lawrence, Walnut Ridge: Stephan Nicole Petty, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Lee, Aubrey: Sarah G. Rhodes, Bachelor of Arts, History

AR, Lee, Marianna: Brittney Marky’a Hansberry, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Lincoln, Dumas: Jakob Dylan Brewer, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Lincoln, Star City: Jordan Leigh Grayson, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

AR, Little River, Ashdown: Angela S. Owings, Master of Science in Education, Reading

AR, Little River, Ashdown: Bradley W. Isenberg, Bachelor of Science, Technology

AR, Little River, Ashdown: Madeline Marie Chandler, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Little River, Foreman: Hunter Blake Corbell, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Logan, Booneville: Emalee Maebeth Brown, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Lonoke, Austin: Meagan Elizabeth Coronado, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Lonoke, Austin: Christy L. Wheeler, Master of Science in Education, Reading

AR, Lonoke, Austin: David R. Potter, Bachelor of General Studies, General Studies, Magna Cum Laude

AR, Lonoke, Austin: Chance Marley Fletcher, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Lonoke, Austin: Maegan Danielle Hutchins, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Lonoke, Austin: Madison Grace Walker, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Lonoke, Cabot: Zachariah A. McNiel, Master of Business Administration, Business Administration

AR, Lonoke, Cabot: Allison Ann McMullen Potratz, Master of Public Administration, Public Administration

AR, Lonoke, Cabot: Miranda Christine Perry, Master of Science, Mathematics

AR, Lonoke, Cabot: Briona Slaughter, Master of Science, Early Childhood Services

AR, Lonoke, Cabot: Jordan S. Schnebly, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Lonoke, Cabot: Emily Paige Ford, Master of Social Work, Social Work

AR, Lonoke, Cabot: Cassandra Lea Jackson, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Lonoke, Cabot: Spencer Mason White, Associate in General Studies, General Studies

AR, Lonoke, Cabot: Natalie Michelle Way, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Lonoke, Cabot: Ronald Wayne Bettis, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Lonoke, Cabot: Lhen Mikhaela Olegario, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Lonoke, Cabot: Ambrynne Elizabeth Ward, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Lonoke, Cabot: Emily R. Richards, Bachelor of Fine Arts, Art

AR, Lonoke, Cabot: Morgan Dale Boroughs, Bachelor of Music Education, Instrumental Music, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Lonoke, Cabot: Alyssa Marie Perry, Bachelor of Music Education, Instrumental Music, Summa Cum Laude, University Honors

AR, Lonoke, Cabot: Cameron J. Hulett, Bachelor of Science, Computer and Information Tec

AR, Lonoke, Cabot: Emily Mae Neumann, Bachelor of Science, Strategic Communications

AR, Lonoke, Cabot: Shelby Danielle Thompson, Bachelor of Science, Strategic Communications, Cum Laude

AR, Lonoke, Cabot: Courtney Shea Gibson, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science, Honors Program

AR, Lonoke, Cabot: Ciera Diane Kingan, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

AR, Lonoke, Cabot: Stephanie Anne McCraw, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Lonoke, Cabot: Courtney J. Branscum, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education, Cum Laude

AR, Lonoke, Cabot: Kaeleigh LaVae Colston, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Lonoke, Cabot: Alexis S. Mckedy, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education, Magna Cum Laude

AR, Lonoke, Cabot: Ashley Lynn Gwynne, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education

AR, Lonoke, Cabot: Svetlana G. Staley, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

AR, Lonoke, Cabot: Emily Mae Neumann, Certificate of Proficiency, Social Media Management

AR, Lonoke, Carlisle: Steven Andrew Chambers, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, Honors Program

AR, Lonoke, Carlisle: Zachary Ryan Downen, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

AR, Lonoke, Carlisle: Peyton Elizabeth Hitchings, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude

AR, Lonoke, England: Lynde Brooke Biggs, Master of Science, Early Childhood Services

AR, Lonoke, England: Mary Haley Henderson, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Lonoke, Jacksonville: Thomas Patrick Hickam Jr., Bachelor of Science, Technology, Magna Cum Laude

AR, Lonoke, Lonoke: Carrie Lee Mitchell, Certificate Program, Special Education Teacher

AR, Lonoke, Lonoke: Madison M. James, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Lonoke, Lonoke: Erin Marie Hicks, Master of Science in Education, Early Childhood Education

AR, Lonoke, Lonoke: Samantha E. Taylor, Master of Science in Education, Reading

AR, Lonoke, Lonoke: Kari Nicole Williamson, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Lonoke, Lonoke: Lauren Elizabeth Bunting, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Lonoke, Lonoke: Zackary Keeton Murray, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Lonoke, Lonoke: Rebecca Helen Smith, Bachelor of Arts, Communication Studies

AR, Lonoke, Lonoke: Talon S. Lackey, Bachelor of Science, Technology

AR, Lonoke, Lonoke: Heather Payne, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude

AR, Lonoke, Lonoke: Gracie Anne Pasley, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Lonoke, Lonoke: Jessica Marie Woolfolk, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education

AR, Lonoke, Scott: Ashley Jaramillo, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Lonoke, Ward: Brock Ryley Bunting, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

AR, Lonoke, Ward: Jerod Mason Wheeler, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Lonoke, Ward: Kashalan Kaprise Franklin, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Lonoke, Ward: Marion A. Witkowski, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Lonoke, Ward: Mary Melissa Andrews, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Lonoke, Ward: Haleigh N. Churchwell, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Marion, Flippin: Kierstyn P. Latchaw, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Marion, Flippin: Ashley Shayne Johnson, Bachelor of Arts, Criminology, Cum Laude

AR, Marion, Flippin: Emily Helen Pokorny, Bachelor of Arts, Criminology, Magna Cum Laude

AR, Marion, Flippin: Shelby Renee Fischer, Bachelor of Science, Accounting

AR, Marion, Flippin: Caleb Wesley Howse, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Marion, Flippin: Makayla Marie Brannon, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

AR, Marion, Flippin: Heather Curtis, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Marion, Flippin: Marlie Rose Flippin, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Marion, Yellville: Angela Jean Myers-Obermire, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Marion, Yellville: Charles Dwight Grissum, Bachelor of Science, Finance, Magna Cum Laude

AR, Marion, Yellville: Mikayla Larin Goulet, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Marion, Yellville: Adrienne Paige Frye, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Marion, Yellville: Kacy J. Monroe, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education, Cum Laude

AR, Miller, Fouke: Jennifer L. Breedlove, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Mississippi, Blytheville: Pershauna Danielle Johnson, Master of Music, Music Performance

AR, Mississippi, Blytheville: Alyssa Leeann Boonpeth, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Mississippi, Blytheville: Tyler F. Haynes, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Mississippi, Blytheville: AnnaBeth Renee Dickey, Bachelor of Science, Accounting

AR, Mississippi, Blytheville: Kelsey Renee Fields, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

AR, Mississippi, Blytheville: Christopher Jamal Adams, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Mississippi, Blytheville: Tenika Nicole Luster, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Mississippi, Blytheville: John David Wright, Bachelor of Science in Education, Physical Education

AR, Mississippi, Etowah: Lauren D. Lance, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Mississippi, Gosnell: Blake Allen McDaniel, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Mississippi, Joiner: Stormy D. Shankle, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Mississippi, Joiner: Christopher Stinnett Crawford, Bachelor of Science, Exercise Science

AR, Mississippi, Keiser: Corbin Layne Smith, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Mississippi, Leachville: Emily M. Allen, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Mississippi, Leachville: Luis Alejandro Talavera, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Mississippi, Leachville: Madison G. Brown, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

AR, Mississippi, Leachville: Ashley Meredith Field, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

AR, Mississippi, Lepanto: Curry Lynn Sexton, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Mississippi, Lepanto: Rachel Christina Worsham, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

AR, Mississippi, Luxora: Rossie Nicole Thomas, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Mississippi, Manila: Morgan Bliss Noble, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Mississippi, Manila: Karley Brooke Moore, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Mississippi, Manila: Adriana Garcia, Master of Social Work, Social Work

AR, Mississippi, Manila: Kimberly Stallings Hart, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Mississippi, Manila: Sarah Kinsey Craig, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Mississippi, Manila: Dustin Edward Ogden, Bachelor of Science, Mathematics

AR, Mississippi, Manila: Juliane Veach, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Mississippi, Manila: Alexander Michael Richard, Bachelor of Science in Education, Social Science

AR, Mississippi, Manila: Jessica D. Weiss, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

AR, Mississippi, Osceola: Terrica LaCree Simmons, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Mississippi, Osceola: Meghan Michelle Haynes, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Mississippi, Osceola: Mary Katelyn Record, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Mississippi, Osceola: Caitlyn Brianne Hill, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Mississippi, Osceola: Douglas R. Meurer, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education

AR, Mississippi, Wilson: Madison Nicole Goble, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, Honors Program

AR, Mississippi, Wilson: Danielle F. Johnson, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Monroe, Brinkley: Angela Marie Harris, Bachelor of Science in Education, English, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Monroe, Clarendon: Emily Marie Beadles, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Monroe, Clarendon: Chancellor Lee Vent, Bachelor of Science in Education, Physical Education

AR, Montgomery, Norman: Joshua David Ferrell, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Ouachita, Camden: Kyla Lanette Frazier, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Ouachita, Sparkman: Teona Sharese Ford, Master of Science, Early Childhood Services

AR, Perry, Houston: Baylee Rhea Nahlen, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

AR, Phillips, Helena: Josh A. Hodges, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Phillips, Helena: Terra Autmn Boose, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Phillips, Helena: John Deandrew Williams, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Phillips, Marvell: Lucas Alex Schaffhauser, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Phillips, Poplar Grove: Jarrod Arnold Chandler, Master of Science, Sport Administration

AR, Phillips, Poplar Grove: Lauren A. Huff, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Phillips, Turner: Anna Camille Bonner, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Phillips, West Helena: Mary Austyn Reyna, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

AR, Pike, Kirby: Jennifer Michelle West, Master of Science in Education, Special Ed GTC

AR, Poinsett, Harrisburg: Haley Jo Lovell, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Poinsett, Harrisburg: Tricia Brown, Associate in General Studies, General Studies

AR, Poinsett, Harrisburg: Collin A. Whitlatch, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Poinsett, Harrisburg: Landon Kale Bates, Bachelor of Fine Arts, Art, Cum Laude

AR, Poinsett, Harrisburg: Joshua W. Fallon, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Poinsett, Harrisburg: Katelan Mae Faulkner, Bachelor of Science, Communication Disorders

AR, Poinsett, Harrisburg: Elizabeth Mae Leonard, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

AR, Poinsett, Harrisburg: Megan Clair Orr, Bachelor of Science, Communication Disorders

AR, Poinsett, Harrisburg: Alexandria Paige Traynom, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Poinsett, Harrisburg: Maegan L. Carlson, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Poinsett, Harrisburg: Hannah M. Lawrey, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Poinsett, Harrisburg: Kennedy Mildred Rose Capps, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

AR, Poinsett, Lepanto: David Scott Smith, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Poinsett, Lepanto: Breana Rose Laden, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Poinsett, Lepanto: Olivia Grace Smith, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Poinsett, Lepanto: Cameron B. Evance, Bachelor of Arts, English

AR, Poinsett, Lepanto: Gwendolyn Dawn Sam Smith, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Poinsett, Lepanto: Zachary A. Constant, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Poinsett, Lepanto: Brittany LeAnne Stephens, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

AR, Poinsett, Marked Tree: Sarah Leeann Adams, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Poinsett, Marked Tree: Kassi Lynn Posey, Bachelor of Science, Strategic Communications

AR, Poinsett, Marked Tree: Kassi Lynn Posey, Certificate of Proficiency, Nonprofit Communication

AR, Poinsett, Trumann: Rachel Erin Hendrix, Master of Science, College Student Personnel Services

AR, Poinsett, Trumann: Erica Jane Jordan, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Poinsett, Trumann: Hailey A. Prince, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Poinsett, Trumann: Brittany Nicole London, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Poinsett, Trumann: Mary K. Johnson, Associate in Science, Accounting

AR, Poinsett, Trumann: John Paul Lowery, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Poinsett, Trumann: Haley Ann Veteto, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Poinsett, Trumann: Whitney Shae Holman, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Poinsett, Trumann: Dakota Cheynne Purvis, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Poinsett, Trumann: Whitley Jo Fore, Bachelor of Arts, Theatre

AR, Poinsett, Trumann: Jacob A. Rathbun, Bachelor of Arts, History

AR, Poinsett, Trumann: April Michelle Smallman, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Poinsett, Trumann: Austin Mitchell McMasters, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Poinsett, Trumann: Katie Leigh Ann Bray, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Poinsett, Trumann: Andrea L. Oldman, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

AR, Poinsett, Trumann: Jacob A. Rathbun, Certificate of Proficiency, Museum Studies

AR, Poinsett, Tyronza: Courtney Dawn Hardin, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Poinsett, Tyronza: Kimberly Nicole Hardin, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Poinsett, Weiner: Caitlyn N. Lyerly, Bachelor of Music, Music

AR, Poinsett, Weiner: Cody Jamison Howard, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

AR, Poinsett, Weiner: Lora Michelle Sullins, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

AR, Polk, Hatfield: Cassie Nicole Evans, Certificate Program, Special Education Director

AR, Pope, Dover: Mitchell B. Wilson, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Pope, Russellville: Steven M. Minniear, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Pope, Russellville: Leslie Marie Moore, Master of Science in Education, Reading

AR, Pope, Russellville: Blake Adam Young, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Pope, Russellville: Erin Rebekah Heikes, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Summa Cum Laude, University Honors

AR, Prairie, Des Arc: Lauren Ashton Mapps, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Prairie, Des Arc: Ashton Breighanne York, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Prairie, Des Arc: Shelby L. Williams, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

AR, Prairie, Devalls Bluff: Matthew Ray Lawman, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Pulaski, Bigelow: Nathan Thomas Luyet, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Pulaski, Cammack Village: Rebekkah Faith Ferguson, Master of Science in Education, Reading

AR, Pulaski, Jacksonville: Brandon Montgomery Pluskett, Master of Arts, Political Science

AR, Pulaski, Jacksonville: Patricia Marie Goodman, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

AR, Pulaski, Jacksonville: Julie Suzanne Estes, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Pulaski, Jacksonville: Pamela Springer, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Pulaski, Jacksonville: Skyler R. Keeton, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Pulaski, Jacksonville: Carson M. Sanders, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Pulaski, Jacksonville: Wilburn Nathanial Crews, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Pulaski, Jacksonville: Faith Elizabeth Carr, Bachelor of Science, Psychology

AR, Pulaski, Jacksonville: Maya Joi Coleman, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Pulaski, Jacksonville: Cathy Beel Crymes, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Pulaski, Jacksonville: Shelby C. Moseley, Bachelor of Science, Wildlife, Fisheries and Conser, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Pulaski, Jacksonville: Khagji V. Warren, Bachelor of Science, Marketing, Cum Laude, Honors Program

AR, Pulaski, Jacksonville: Amber Lynn Bajorek, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Pulaski, Jacksonville: Brandyce P. Hardfield, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education, Cum Laude

AR, Pulaski, Jacksonville: Kelly Nicole Sanchez, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education

AR, Pulaski, Little Rock: Brian Seth Medlen, Certificate Program, Special Education Teacher

AR, Pulaski, Little Rock: Christopher Bernard Templeton Ivy, Doctor of Nursing Practice, Nursing Practice

AR, Pulaski, Little Rock: Brittney Nicole Blake, Master of Arts, Communication Studies

AR, Pulaski, Little Rock: Roosevelt Barnett, Master of Business Administration, Business Administration

AR, Pulaski, Little Rock: Sharon D. Palmer, Master of Public Administration, Public Administration

AR, Pulaski, Little Rock: Brianna Chontall Jackson, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Pulaski, Little Rock: Tianka Renne Sheard, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Pulaski, Little Rock: Kara Ashley Siemens, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

AR, Pulaski, Little Rock: Chandra Nicole Williams-Davis, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Pulaski, Little Rock: Eric Louis Sessions, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Pulaski, Little Rock: Teresa L. Thomas, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Pulaski, Little Rock: Lisa Terri Walker, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Pulaski, Little Rock: Andrekion Javon Hall, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Pulaski, Little Rock: Bryce Alexander Eckerd, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Pulaski, Little Rock: Hayley Morgan Knapp, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Pulaski, Little Rock: Madison Nicole Powell, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Pulaski, Little Rock: Griffin Woodall, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Pulaski, Little Rock: Edward Jarrod Finley, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Pulaski, Little Rock: Sydney Marie Washington, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Pulaski, Little Rock: Nicholas Craig Noel, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Pulaski, Little Rock: Ian Michael Bacic, Bachelor of Science, Wildlife, Fisheries and Conser, Magna Cum Laude

AR, Pulaski, Little Rock: Brooke Victoria Buckner, Bachelor of Science, Multimedia Journalism

AR, Pulaski, Little Rock: Skyy LaDawn Clark, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies

AR, Pulaski, Little Rock: John David B. Henry, Bachelor of Science, Accounting

AR, Pulaski, Little Rock: Sean Patrick Hightower, Bachelor of Science, Finance

AR, Pulaski, Little Rock: Amari D. James, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Pulaski, Little Rock: Auriel Onrae McCoy, Bachelor of Science, Health Promotion

AR, Pulaski, Little Rock: Jessica Nicole Parr, Bachelor of Science, Chemistry

AR, Pulaski, Little Rock: Brandon Scott Porter, Bachelor of Science, Sport Management, Cum Laude

AR, Pulaski, Little Rock: Olivia Morse Rizzardi, Bachelor of Science, Strategic Communications

AR, Pulaski, Little Rock: Linnea Brittany Wall, Bachelor of Science, Environmental Science

AR, Pulaski, Little Rock: Brett Cooper, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Pulaski, Little Rock: Joy Lynette Banks, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Pulaski, Little Rock: Ardrianna Handy, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Pulaski, Little Rock: Alexander James Lipe, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Pulaski, Little Rock: Bianca Latrice Harris, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Pulaski, Little Rock: Mitchel Indiana Brown, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education

AR, Pulaski, Little Rock: Carinna Kalker Coletti, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude, University Honors

AR, Pulaski, Little Rock: Kyle P. Walker, Bachelor of Science in Education, Social Science, Magna Cum Laude, University Honors

AR, Pulaski, Maumelle: John Spencer Beall, Certificate Program, Special Education Teacher

AR, Pulaski, Maumelle: Olivia Luallen, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Pulaski, Maumelle: Anna Kathryn Wingfield, Master of Science in Education, Reading

AR, Pulaski, Maumelle: Ryan Daniel McCullough, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Pulaski, Maumelle: Mackenzie Elizabeth Whitehead, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Pulaski, Maumelle: Dale Lyndsay Hindman, Bachelor of Fine Arts, Art

AR, Pulaski, Maumelle: Sean Michael Adams, Bachelor of Science, Sport Management, Cum Laude

AR, Pulaski, Maumelle: Alec R. Bishop, Bachelor of Science, Sport Management

AR, Pulaski, Maumelle: Andrew Allen Elmore, Bachelor of Science, Marketing, Cum Laude

AR, Pulaski, Maumelle: Hannah Jean Irvin, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies

AR, Pulaski, Maumelle: Eliza K. Richmond, Bachelor of Science, Management, Cum Laude

AR, Pulaski, Maumelle: Amanda Michele Strack, Bachelor of Science, Health Studies, Cum Laude

AR, Pulaski, Maumelle: Eric James Thessing, Bachelor of Science, Finance, Cum Laude

AR, Pulaski, Mayflower: Rachael Grace Honeycutt, Bachelor of Arts, Political Science

AR, Pulaski, North Little Rock: Ashley Lauren Blockburger, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

AR, Pulaski, North Little Rock: Ryan Westley Craig, Master of Arts, Political Science

AR, Pulaski, North Little Rock: Raniqua D’onna Cantrell, Master of Public Administration, Public Administration

AR, Pulaski, North Little Rock: Kiah L. Hall, Master of Public Administration, Public Administration

AR, Pulaski, North Little Rock: Jovan Haynes, Master of Public Administration, Public Administration

AR, Pulaski, North Little Rock: Bradley J. Kilbury, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Pulaski, North Little Rock: Dustin Vance Larison, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Pulaski, North Little Rock: Dwight D. Kelly, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Pulaski, North Little Rock: Lindsey Rae Burris, Bachelor of Arts, Chemistry

AR, Pulaski, North Little Rock: Chrystal Brandice Combs, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Pulaski, North Little Rock: Aaliyah M. Green, Bachelor of Arts, Chemistry

AR, Pulaski, North Little Rock: Pornpawee Pramethong, Bachelor of Arts, Communication Studies, Cum Laude

AR, Pulaski, North Little Rock: Hayley Anna Scott, Bachelor of Arts, Theatre, Cum Laude, Honors Program

AR, Pulaski, North Little Rock: Lindsey M. Womack, Bachelor of Arts, Communication Studies

AR, Pulaski, North Little Rock: Lindsey Rae Burris, Bachelor of Science, Biological Sciences

AR, Pulaski, North Little Rock: Cranston Derrick Murphy Sr., Bachelor of Science, Strategic Communications

AR, Pulaski, North Little Rock: Presley Grace Smith, Bachelor of Science, Computer and Information Tec

AR, Pulaski, North Little Rock: Aleeza Stephanie Alexandra van Geemen, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Pulaski, North Little Rock: Taylor Simone Coulter, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Pulaski, Paron: Dalton Randall Boyles, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Pulaski, Paron: Matthew Aaron McGhee, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Pulaski, Roland: Jennifer Nicole Dillon, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Pulaski, Roland: Steven Gerald Holmquist, Bachelor of Arts, Communication Studies, Magna Cum Laude

AR, Pulaski, Sherwood: Alexis Rheinhardt, Master of Science in Education, Special Education K-12

AR, Pulaski, Sherwood: Sandra Dawn Sanders, Master of Science in Education, Reading

AR, Pulaski, Sherwood: Allison W. Smith, Master of Science in Education, Early Childhood Education

AR, Pulaski, Sherwood: Stephanie Nicholle Thompson, Specialist in Education, Reading

AR, Pulaski, Sherwood: Akeira Janee’ Baker, Associate in General Studies, General Studies

AR, Pulaski, Sherwood: Tykia D. Robinson, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Pulaski, Sherwood: Christa Kai McLean, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Pulaski, Sherwood: Shuntoria Corae Shipman, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Pulaski, Sherwood: Nicholas James Lukas, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Pulaski, Sherwood: Timothy J. Hopson, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Pulaski, Sherwood: Rebecca Lauren Johnson, Bachelor of Arts, English, Magna Cum Laude

AR, Pulaski, Sherwood: Hadleigh Jo’Ann Cahoone, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Pulaski, Sherwood: DeShawn Antwoine Cooney, Bachelor of Science, Biological Sciences

AR, Pulaski, Sherwood: Michael Arthur Gates, Bachelor of Science, Biological Sciences

AR, Pulaski, Sherwood: Cassandra Alexis Heck, Bachelor of Science, Communication Disorders

AR, Pulaski, Sherwood: Kaci Renee Long, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Pulaski, Sherwood: Mary Isabel Murry, Bachelor of Science, Psychology

AR, Pulaski, Sherwood: Aaron L. Tierney, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management, Cum Laude

AR, Pulaski, Sherwood: Brianna Alyce Downing, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Pulaski, Sherwood: Darla Grace Miller, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Randolph, Maynard: Ashley Kincade, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Randolph, Maynard: Haley Jo Peoples, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Randolph, Pocahontas: Tanner Britt, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Randolph, Pocahontas: Mark J. Blackwell, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Randolph, Pocahontas: Chelsea Autumn Bennett, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, Randolph, Pocahontas: Mily Maxine Haskiell, Master of Social Work, Social Work

AR, Randolph, Pocahontas: Tanner Britt, Master of Social Work, Social Work

AR, Randolph, Pocahontas: Meghan Christine Vandergriff, Specialist in Education, Psychology and Counseling

AR, Randolph, Pocahontas: Brandon Jacob Little, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Randolph, Pocahontas: Mallory Nicole Wilson, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Randolph, Pocahontas: Amber Rose Harris, Bachelor of Arts, English, Magna Cum Laude

AR, Randolph, Pocahontas: Mykala Davida Smith, Bachelor of Fine Arts, Art, Cum Laude

AR, Randolph, Pocahontas: Baylee Mae Inman, Bachelor of Science, Psychology, Cum Laude

AR, Randolph, Pocahontas: Megan Jo Johnson, Bachelor of Science, Psychology

AR, Randolph, Pocahontas: Dagan McCluskey, Bachelor of Science, Creative Media Production

AR, Randolph, Pocahontas: Jane Grace Harris, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

AR, Randolph, Pocahontas: Zachary Tyler Huffman, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Randolph, Pocahontas: Kristina Lee Tretenburg, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

AR, Randolph, Pocahontas: Jared Wren, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

AR, Randolph, Pocahontas: Meredith Pearl Pipkin, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

AR, Randolph, Pocahontas: Jessica Carol Woods, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Randolph, Pocahontas: Sydney Nicole Palmer, Bachelor of Science in Education, Special Education

AR, Randolph, Walnut Ridge: Breydon Dale Weitkamp, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Randolph, Warm Springs: Dharma Lee Blackwell, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

AR, Saint Francis, Colt: Andrew Cameron Coleman, Bachelor of Music Education, Instrumental Music

AR, Saint Francis, Colt: Kayle Brooke Myers, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

AR, Saint Francis, Forrest City: Eleanor Mae Fondren, Certificate Program, Addiction Studies

AR, Saint Francis, Forrest City: Kimi L. Mason, Master of Public Administration, Public Administration

AR, Saint Francis, Forrest City: Michael Joe Bean Jr., Master of Science, College Student Personnel Services

AR, Saint Francis, Forrest City: Kerri L. Gray, Master of Science in Education, Reading

AR, Saint Francis, Forrest City: Eleanor Mae Fondren, Master of Social Work, Social Work

AR, Saint Francis, Forrest City: Shannon Shenel Williams, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Saint Francis, Forrest City: Kylie Danielle Huckaba, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Saint Francis, Forrest City: Mahasan Marie Guyton, Bachelor of Arts, Sociology

AR, Saint Francis, Forrest City: Adam Arrington Hoy, Bachelor of Arts, English

AR, Saint Francis, Forrest City: Evetta F. Whitby, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Saint Francis, Forrest City: Pearlie White, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Saint Francis, Forrest City: Kenya Renee Hamlin, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Saint Francis, Forrest City: Roth Puthea In, Bachelor of Science, Computer Science, Cum Laude

AR, Saint Francis, Forrest City: Jeffrey Tyler Ratton, Bachelor of Science, Computer Science

AR, Saint Francis, Forrest City: Zachary R. Stevens, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

AR, Saint Francis, Forrest City: Richard Temple III, Bachelor of Science in Education, Physical Education

AR, Saint Francis, Goodwin: Dominique Nicole Weaver-Burgess, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Saint Francis, Heth: Kimberly Diane Small, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Saint Francis, Heth: LaToya Michelle Small, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Saint Francis, Heth: Joy Maxine Springhart, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

AR, Saint Francis, Hughes: Lloyd Austin Thomas, Bachelor of Arts, Computer Science

AR, Saint Francis, Palestine: Terri Jo Knowlton, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Saint Francis, Wheatley: Alyssa Caroline Foster, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Saline, Alexander: Spencer Edward Adami, Master of Arts, English

AR, Saline, Alexander: Richard Rishaad Wrightner, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Saline, Alexander: Sharat Perumpallil Sasi, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Saline, Alexander: Victoria Shawn Carter, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Saline, Alexander: Jadyn Denae’ Lewis, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Saline, Alexander: Zoey Grace Smith, Bachelor of Arts, Communication Studies, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Saline, Alexander: Laney Brooke Gilliam, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design

AR, Saline, Alexander: Zachary A. Jackson, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Saline, Alexander: Marlicia Treophia Black, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

AR, Saline, Alexander: Blake Hayden Carnahan, Bachelor of Science, Marketing, Magna Cum Laude, University Honors

AR, Saline, Alexander: Drew Warren Carnahan, Bachelor of Science, Finance, Magna Cum Laude, University Honors

AR, Saline, Alexander: Kara Virginia Moser, Bachelor of Science, Communication Disorders

AR, Saline, Alexander: Jaret W. Jacobs, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

AR, Saline, Alexander: Lauren Marie Hart, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

AR, Saline, Alexander: Hannah Mae Shelby, Bachelor of Science in Education, English, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Saline, Benton: Janelle Smith, Certificate Program, Special Education Teacher

AR, Saline, Benton: Cassandra Maureen Beaumont, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Saline, Benton: Jenna Marie Hutchins, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Saline, Benton: Caleb C. Tolbert, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

AR, Saline, Benton: Matthew K. Baxley, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Saline, Benton: Sarah E. Morphis, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Saline, Benton: Charlotte Ann Pounders, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Saline, Benton: Kaitlyn Alexandra Meister, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Saline, Benton: Abigail Rose Barlow, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Saline, Benton: Samuel Patrick Bell, Bachelor of Arts, Economics, Cum Laude, Honors Program

AR, Saline, Benton: Samantha Donnae’ Hostetler, Bachelor of Arts, History

AR, Saline, Benton: Bryce Lawson Jefferson, Bachelor of Arts, Economics, Magna Cum Laude

AR, Saline, Benton: Jake W. Scoggins, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Saline, Benton: Taylor R. Capel, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Saline, Benton: Jack T. Jumper, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Saline, Benton: Madalyn M. Toler, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Saline, Benton: Gracen Elizabeth Caddy, Bachelor of Science, Marketing

AR, Saline, Benton: Kynlee B. Cunningham, Bachelor of Science, Psychology, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Saline, Benton: Shadeanna Desir’ea Gatlin, Bachelor of Science, Mathematics

AR, Saline, Benton: Sydney Jones, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Saline, Benton: Chase H. Nix, Bachelor of Science, Finance

AR, Saline, Benton: Paige Elizabeth Willett, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, Honors Program

AR, Saline, Benton: Jared Barker, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Saline, Benton: Claire Marie Gilbow, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program

AR, Saline, Benton: Nikki L. LaSage, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program

AR, Saline, Benton: Edye K. Portwood, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Saline, Benton: Adrienne R. Lasage, Bachelor of Science in Education, English, Magna Cum Laude

AR, Saline, Benton: Samantha Donnae’ Hostetler, Certificate of Proficiency, Digital Humanities

AR, Saline, Bryant: Heather Tacy Siobhan Bentley, Master of Science in Education, Early Childhood Education

AR, Saline, Bryant: Leslie Ann Manchester, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Saline, Bryant: William R. Prescott, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Saline, Bryant: Melissa Michelle Reeves, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Saline, Bryant: Austin Perry Hampton, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Saline, Bryant: Jamie Renee Cheek, Bachelor of Science, Exercise Science, Magna Cum Laude, University Honors

AR, Saline, Bryant: Kinley Davenport, Bachelor of Science, Environmental Science, Cum Laude, University Honors

AR, Saline, Bryant: Kaelob Miles Lee, Bachelor of Science, Health Studies

AR, Saline, Bryant: Kendall Jelyn Selig, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Saline, Bryant: Emily Ruth Buck, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, Saline, Hensley: Ellie Jo Mayberry, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Saline, Hensley: Kendall Alayne Lucas, Bachelor of Science, Health Studies, Cum Laude, Honors Program

AR, Saline, Hensley: Calvin Douglas Tackett, Bachelor of Science, Accounting

AR, Saline, Hensley: Robyn D Reed, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

AR, Saline, Little Rock: Kaci M. Squires, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science, Summa Cum Laude

AR, Saline, Mabelvale: Skylar Kaylee Davis, Bachelor of Science, Exercise Science, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, Saline, Mabelvale: Sarah Nichole Hutchinson, Bachelor of Science, Psychology

AR, Saline, Mabelvale: Abbey Sue Bradbury, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Saline, Mabelvale: Jacob T. Nanthalangsy, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Saline, Mabelvale: John Collin Norris, Bachelor of Science in Education, English

AR, Scott, Waldron: Julie May Woodral, Master of Science in Education, Special Ed GTC

AR, Scott, Waldron: Zachary Allen Hale, Bachelor of Social Work, Social Work, Cum Laude

AR, Searcy, Leslie: Caitlin B. Carter, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, Searcy, Marshall: Jaden Nicole Johns, Bachelor of Arts, Sociology, Magna Cum Laude

AR, Searcy, Marshall: Crystal M. Smith, Bachelor of Arts, Sociology

AR, Sebastian, Barling: Courtney A. Burdick, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Sebastian, Fort Smith: Giavanna Marie Berklund, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Sebastian, Fort Smith: Abigail Marie Barr, Bachelor of Arts, Political Science, Cum Laude, Honors Program

AR, Sebastian, Fort Smith: Hayle LaShae Bluebird-Burnett, Bachelor of Science in Education, English, Magna Cum Laude

AR, Sebastian, Greenwood: Lillian Rachelle Watkins, Certificate Program, Special Education Teacher

AR, Sebastian, Greenwood: Teresa Kay Beam, Master of Science in Education, Early Childhood Education

AR, Sebastian, Greenwood: Ashley Richey, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Sebastian, Greenwood: Hayley Nicole Wilkinson, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Sebastian, Huntington: Megan Lawrence, Master of Science in Education, Reading

AR, Sebastian, Lavaca: Kendra Michelle Coughran, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Sebastian, Mansfield: Meghan Danielle Estep, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Sevier, De Queen: Justin M Brophy, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Sharp, Ash Flat: Marly Leandra Russell, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, Sharp, Cave City: Randi Michele Wright, Doctor of Nursing Practice, Nursing Practice

AR, Sharp, Cave City: Michael D. Robinson, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Sharp, Cave City: Savannah H. Williams, Bachelor of Science, Psychology, Cum Laude

AR, Sharp, Cave City: Hannah Grace Cunningham, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education, Summa Cum Laude

AR, Sharp, Cherokee Village: Patrick Alexander Roberto, Master of Science, Biology

AR, Sharp, Cherokee Village: Richard A. Wulff, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Sharp, Cherokee Village: Dawn Marie Trivitt, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Sharp, Cherokee Village: Hope Searles, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, Sharp, Evening Shade: Shelby Grace Hopkins, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

AR, Sharp, Hardy: Emily Marie Evans, Associate of Science, A.S. En Route

AR, Sharp, Hardy: Isabella Noelle Gordon, Bachelor of Science, Psychology

AR, Sharp, Smithville: Jessica A. Walling, Bachelor of Science, Accounting

AR, Stone, Mountain View: Jessika Lavonne Gammill, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Stone, Mountain View: Jason W. Long, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Union, El Dorado: Kelsie N. Crawford, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Union, El Dorado: Candace L. Hassinger, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Union, El Dorado: Jordan Neely McVay, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management, Magna Cum Laude

AR, Union, Lawson: Callie Shea Caldwell, Master of Science in Education, Special Ed GTC

AR, Van Buren, Clinton: Robin E. Huggins, Certificate Program, Special Education Teacher

AR, Washington, Elkins: Angela Mae Hutson, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Washington, Farmington: Kristin Wagoner Macedo, Master of Science in Education, Early Childhood Education

AR, Washington, Farmington: Kimberly Gail Runnels, Bachelor of Arts, Chemistry

AR, Washington, Fayetteville: Travis Lane Vance, Certificate Program, Special Education Teacher

AR, Washington, Fayetteville: Sarah Applegate Williamson, Certificate Program, Building-Level Administration

AR, Washington, Fayetteville: Sharon Janetta Busteed, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, Washington, Fayetteville: Patricia Cairel Poore, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

AR, Washington, Fayetteville: Braxton Kane McGhee, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Washington, Fayetteville: Spencer Howard Boudrey, Bachelor of General Studies, General Studies

AR, Washington, Fayetteville: Courtney Christine Schaal, Bachelor of Science, Strategic Communications

AR, Washington, Fayetteville: Colby A. Sigears, Bachelor of Science, Multimedia Journalism

AR, Washington, Prairie Grove: Ashley Howard, Certificate Program, Building-Level Administration

AR, Washington, Prairie Grove: Shannon Marie Chase, Bachelor of Arts, Sociology

AR, Washington, Prairie Grove: Torrey Ellis Erbes, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

AR, Washington, Springdale: Terri Annette Mackey, Master of Science in Education, Reading

AR, Washington, Springdale: Shelly Bewley, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Washington, Springdale: Sarah Jane Jewell, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Washington, Springdale: Genevieve C. Lyons, Specialist in Education, Reading

AR, Washington, Springdale: Catherine Peters, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Washington, Springdale: Patrick Anthony Scott, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, Washington, Springdale: Hannah Elizabeth Davis, Bachelor of Science, Sport Management

AR, Washington, Tontitown: Rebecca Susanne Green, Certificate Program, Special Education Teacher

AR, White, Bald Knob: Madison Elizabeth Watson, Bachelor of Science, Communication Disorders

AR, White, Bald Knob: Katelyn M. Rutherford, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education

AR, White, Beebe: Lauren Faith Gunter, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, White, Beebe: Lindsay Beacham, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, White, Beebe: Brooke Ashley Grant, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, White, Beebe: Tyler Deshaun Long, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, White, Beebe: Taylor Hope McGraw, Bachelor of Science, Communication Disorders, Summa Cum Laude, Honors Program

AR, White, Beebe: Alfonso Mares Ramirez, Bachelor of Science, Computer and Information Tec

AR, White, Beebe: Jarrod Haden Rogers, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Magna Cum Laude, Honors Program

AR, White, Beebe: Stephine M. Swiney, Bachelor of Science, Accounting

AR, White, Beebe: Brooke LeAnn Jackson, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, White, Bradford: Jeia R. Cowell, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

AR, White, El Paso: Tiffany V Ray, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, White, El Paso: Ryan Harrell Lewis, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

AR, White, Judsonia: Griffin Taylor Dunn, Bachelor of Science, Business Administration, Cum Laude

AR, White, Judsonia: Cassidie B. Lowe, Bachelor of Science, Accounting

AR, White, Judsonia: Madison Nicole Chandler, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, White, Judsonia: Megan Leigh Sherman, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, White, Mc Rae: Donald H. Smith, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, White, Pangburn: Rebecca Ann Jackson, Master of Science in Education, Reading

AR, White, Pangburn: Easten Dillard Vernon, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, White, Rose Bud: Matthew J. Bane, Bachelor of Arts, Sociology

AR, White, Rose Bud: Noah A. White, Bachelor of Arts, Criminology

AR, White, Searcy: Tanya Diane Webb, Certificate Program, Addiction Studies

AR, White, Searcy: Harold David Niederbrach, Master of Music, Music Performance

AR, White, Searcy: Aaron Lewis Wallace, Master of Science in Education, Educational Leadership

AR, White, Searcy: Mistie D. Vannatter, Master of Science in Nursing, Nursing

AR, White, Searcy: Tanya Diane Webb, Master of Social Work, Social Work

AR, White, Searcy: Madison Elizabeth Futrell, Specialist in Education, Psychology and Counseling

AR, White, Searcy: Andrew J. Sills, Specialist in Education, Educational Leadership

AR, White, Searcy: Grace Elizabeth Quillen, Associate of Arts, A.A. En Route

AR, White, Searcy: Henry Han Nguyen, Associate of Science, A.S. En Route

AR, White, Searcy: Allison Paige Shipman, Associate of Science, A.S. En Route

AR, White, Searcy: Ashley Elizabeth Brooks, Bachelor of Arts, Criminology

AR, White, Searcy: Brandi D. Iglehart, Bachelor of Arts, Criminology, Cum Laude

AR, White, Searcy: Ashley Ryan Roark, Bachelor of Arts, Criminology

AR, White, Searcy: Sydney Takeya Baker, Bachelor of Science, Health Studies

AR, White, Searcy: Clara A. Canter, Bachelor of Science, Health Studies, Magna Cum Laude

AR, White, Searcy: William Lee Chambers, Bachelor of Science, Wildlife, Fisheries and Conser

AR, White, Searcy: Ethan Ferren, Bachelor of Science, Creative Media Production

AR, White, Searcy: Sutton E. Gadberry, Bachelor of Science, Finance, Magna Cum Laude

AR, White, Searcy: Abby McKinley Heidelberg, Bachelor of Science, Communication Disorders

AR, White, Searcy: Zachary K. Powell, Bachelor of Science, Finance

AR, White, Searcy: Stephan Connor Puszewski, Bachelor of Science, Accounting

AR, White, Searcy: Alexandria E. Skouras, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

AR, White, Searcy: Austin B. Sutton, Bachelor of Science, Management

AR, White, Searcy: River Adelle Watson, Bachelor of Science, Wildlife, Fisheries and Conser

AR, White, Searcy: Preston Thomas Spencer, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

AR, White, Searcy: Keressa L. Campbell, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

AR, White, Searcy: Dayshanea Tiana-Lee Armstrong, Bachelor of Social Work, Social Work

AR, White, Searcy: Delaney Elizabeth Daniel, Bachelor of Science in Education, Special Education, Magna Cum Laude

AR, White, Searcy: Lindsey Michelle Haller, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

AR, White, Searcy: Brandi J. Holloman, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, White, Searcy: Jessica Leigh Murphy, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, White, Searcy: Kaylee N. Tharp, Bachelor of Science in Education, Mid Level Education, Magna Cum Laude

AR, Woodruff, Augusta: Wade R. McCabe, Bachelor of Science, Business Administration

AR, Woodruff, Augusta: Kasey Gabriella Orellana, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

AR, Woodruff, McCrory: Dallas Renee Holland, Bachelor of Arts, Criminology

AR, Woodruff, McCrory: Charlie Nichole Johns, Bachelor of Fine Arts, Art

AR, Yell, Dardanelle: Dalton M. Craig, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Arizona

AZ, Graham, Thatcher: Richard Lloyd Woods, Master of Public Administration, Public Administration

AZ, Maricopa, Chandler: Courtney Noelle Moss, Master of Science in Education, Educational Leadership

AZ, Maricopa, Mesa: Lauren Ashley Whitby, Master of Public Administration, Public Administration

AZ, Maricopa, Peoria: Keith Jeremy Papsin, Master of Business Administration, Business Administration

AZ, Maricopa, Scottsdale: Lori Robinson, Specialist in Education, Educational Leadership

California

CA, Los Angeles, Burbank: Brian James Weden, Master Engineering Management, Engineering Management

CA, Los Angeles, Glendale: Yurik Mnatsakanyan, Master of Public Administration, Public Administration

CA, Los Angeles, Whittier: Elizabeth Tatiana Ortiz, Master of Science, Early Childhood Services

CA, Madera, Madera: Freddie Ronnie Yancy III, Master of Public Administration, Public Administration

CA, Mendocino, Redwood Valley: Jonathon Patrick Dewey, Specialist in Education, Educational Leadership

CA, Monterey, Salinas: Karissa Marie Lopez, Master of Public Administration, Public Administration

CA, Sacramento, Elk Grove: Abdullah Naji Al Mefleh, Master of Business Administration, Business Administration

CA, San Mateo, San Mateo: Sosefo Tukua Avana’a Ahoia, Bachelor of Science, Sport Management

CA, Santa Clara, Milpitas: Jennifer J. Ramirez, Master of Public Administration, Public Administration

CA, Solano, Rio Vista: Marissa Ann Medders, Master of Public Administration, Public Administration

CA, Ventura, Ventura: James Trenton Basta, Master of Science, Sport Administration

Colorado

CO, Arapahoe, Centennial: Amy Stewart Brownlee, Master of Science in Education, Reading

CO, Denver, Denver: Brooke Michelle Hiller, Master of Public Administration, Public Administration

CO, Denver, Denver: Alise Marie Farrell, Master of Science in Education, Reading

CO, El Paso, Colorado Springs: Nathaniel Heath, Master of Science, Sport Administration

CO, El Paso, Colorado Springs: Ariana Marie Banks Hall, Master of Science in Education, Special Ed GTC

CO, Jefferson, Lakewood: Taylor Ann Cook, Master of Business Administration, Business Administration

CO, Mesa, Grand Junction: Kristen June Seiff, Master of Science in Education, Reading

Connecticut

CT, New Haven, Bethany: Alyssa Marie Pereira, Master of Science, College Student Personnel Services

CT, New Haven, Bethany: Nicole J. Velardi, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

CT, New Haven, Hamden: Michael Francis Migliore, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

CT, New Haven, Southbury: Susan M. Yammine, Specialist in Education, Educational Leadership

CT, New Haven, West Haven: Michael John Golinski, Master of Science in Education, Educational Leadership

Florida

FL, Alachua, Gainesville: Tami Suzanne Hixon, Master of Science, Early Childhood Services

FL, Brevard, Merritt Island: Brock Edmund Roper, Bachelor of Science, Business Administration

FL, Escambia, Century: Joshua Blake McCall, Bachelor of General Studies, General Studies

FL, Hillsborough, Lithia: Hayden Christopher Harkins, Master of Science, Sport Administration

FL, Lee, Cape Coral: Dana Lin Christopher, Master of Science in Education, Educational Leadership

FL, Miami-Dade, Hialeah: Sarah Elisabeth Rodriguez, Master of Science, Sport Administration

FL, Pinellas, Clearwater: Alan Maurice Lewis, Master of Science in Education, Educational Leadership

FL, Putnam, Palatka: Eron Michael Carter, Bachelor of Science, Accounting

Georgia

GA, Bartow, Cartersville: Melissa Renee Bates, Specialist in Education, Educational Leadership

GA, Catoosa, Ringgold: Stacy L. Dunfee, Master of Science in Education, Special Ed GTC

GA, Dekalb, Stone Mountain: David Anthony Villaroel, Bachelor of Arts, Political Science

GA, Effingham, Guyton: Samantha Eva Ott, Master of Science in Education, Early Childhood Education

GA, Effingham, Guyton: Blake H. Raley, Specialist in Education, Educational Leadership

GA, Fulton, Atlanta: Amir DaSean Howard, Bachelor of Arts, Communication Studies

GA, Gwinnett, Braselton: Brandon Paul Bowling, Bachelor of Science, Sport Management

GA, Gwinnett, Lilburn: Mia Andresa Marshall, Master of Science, Sport Administration

GA, Montgomery, Ailey: Julie Sasser Caraballo, Master of Science in Education, Special Ed GTC

GA, Murray, Chatsworth: Annabelle Céline McKie-Voerste, Doctor of Philosophy, Environmental Sciences

GA, Thomas, Thomasville: Rhea Duncan Brashear, Master of Science, Early Childhood Services

Hawaii

HI, Honolulu, Honolulu: Dominic Edward Drury, Master of Science, Sport Administration

HI, Honolulu, Honolulu: David Clarke Saunders, Bachelor of Arts, Criminology, Cum Laude

Iowa

IA, Polk, West Des Moines: Emily Joleen Mason, Master of Science, Early Childhood Services

Illinois

IL, Adams, Payson: Ryan J. Terstriep, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

IL, Cook, Chicago: Brian Dodge, Master of Science, Sport Administration

IL, Cook, Orland Park: Michelle Sarna, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

IL, Henry, Colona: Monica Christine Lieving, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management, Magna Cum Laude

IL, McLean, Bloomington: Dawn LeeAnne Berry, Master of Science, College Student Personnel Services

IL, McLean, Bloomington: David Joseph Sutton, Master of Science, Media Management

IL, Monroe, Columbia: Kaitlyn Marie Gleason, Bachelor of Science, Accounting

IL, Saint Clair, O Fallon: Brennan Kyle Koester, Master of Science, Sport Administration

IL, Williamson, Marion: Jenna Elizabeth Herbst, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

IL, Williamson, Marion: Nikolas B. Fort, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

IL, Williamson, Marion: Madison Jo Shoukletovich, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

Indiana

IN, Hamilton, Noblesville: Susan N. Carlson, Master of Science, Early Childhood Services

IN, Johnson, Franklin: Anthony M. Harris, Master of Science, Sport Administration

IN, Vanderburgh, Evansville: Corey Michael Sanners, Master of Science, Sport Administration

Kansas

KS, Sedgwick, Wichita: Dylan Matthew Biedron, Master of Science, Sport Administration

KS, Sedgwick, Wichita: Trevor Louis Biedron, Master of Science, Sport Administration

KS, Sedgwick, Wichita: Jacob J. Karst, Bachelor of General Studies, General Studies

KS, Sedgwick, Wichita: Jodi D. Waters, Bachelor of Social Work, Social Work

KS, Shawnee, Topeka: Kaylianne Mychele Weber, Master of Science, College Student Personnel Services

Kentucky

KY, Jefferson, Louisville: Robert Andrew Stephens, Master of Science, Media Management

Louisiana

LA, Ascension, Gonzales: Elaine Cherie Tidwell, Master of Science in Education, Educational Leadership

LA, Bossier, Bossier City: Pamela Chenier, Master of Science, Early Childhood Services

LA, Calcasieu, Lake Charles: Allison Maria Fields, Master of Science in Education, Educational Leadership

LA, East Baton Rouge, Baton Rouge: Benjamin Christopher Morgan, Master of Science, Sport Administration

LA, East Baton Rouge, Baton Rouge: William David Robicheaux, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

LA, Lafayette, Broussard: Dylan Paul DeRouen, Master of Arts, Biological Sciences

LA, Lafayette, Lafayette: Rollan Levi Moore, Specialist in Education, Reading

LA, Lincoln, Ruston: Dustin Lamar Serpas, Master of Science in Education, Educational Leadership

LA, Orleans, New Orleans: Samantha Leigh Cawyer, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

LA, Orleans, New Orleans: Harmony Collette Baston, Master of Public Administration, Public Administration

LA, Orleans, New Orleans: Keldresha Shanice Simmons, Master of Public Administration, Public Administration

LA, Ouachita, Monroe: Tyler Blu Jackson-Brown, Bachelor of Science, Wildlife, Fisheries and Conser

LA, Rapides, Pineville: Jonathan Paul Landry, Master of Science in Education, Educational Leadership

LA, Sabine, Pleasant Hill: Patrick Lamar Boudreaux, Master of Science in Education, Educational Leadership

LA, Saint Tammany, Mandeville: Joshua Elliot Chausse, Master of Science in Education, Educational Leadership

LA, Tangipahoa, Kentwood: Kathryn Fussell Splane, Master of Science in Education, Reading

LA, Winn, Winnfield: Michelle Sharee Poisso, Master of Science in Education, Special Education K-12

Massachusetts

MA, Bristol, Taunton: Julie LeClair, Master of Science, College Student Personnel Services

MA, Plymouth, Wareham: Marissa Smith, Master of Science, Sport Administration

MA, Suffolk, Chelsea: Jennifer Leanne Cook, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Maryland

MD, Baltimore, Middle River: Darin Lamar Newson, Master of Public Administration, Public Administration

MD, Baltimore, White Hall: Bryan Knatz, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

MD, Montgomery, North Bethesda: Check Rivara Seidnaly, Associate of Science, A.S. En Route

MD, Montgomery, Silver Spring: Lucas Lichtenberg, Master of Science, Sport Administration

MD, Montgomery, Silver Spring: Stefania Rubino, Master of Science, Early Childhood Services

Michigan

MI, Genesee, Flushing: Travis Ford Klooster, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

MI, Genesee, Linden: Stephen Thomas Ballew, Specialist in Education, Educational Leadership

MI, Kalamazoo, Schoolcraft: Hannah Danielle Johnson, Master of Public Administration, Public Administration

MI, Macomb, Macomb: Michelle Colleen King, Master of Science in Education, Educational Leadership

MI, Macomb, Macomb: Alyssa Emily Young, Master of Science in Education, Educational Leadership

MI, Macomb, Saint Clair Shores: Annette Eusebia Kominiarek, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

MI, Midland, Shepherd: Emily C. Haelterman, Master of Science in Education, Early Childhood Education

MI, Oakland, Clarkston: Lauren Carlini, Master of Science in Education, Reading

MI, Oakland, Highland: Cheyenne Jane Chapman, Master of Science, College Student Personnel Services

MI, Oakland, Rochester: John Robert Kelley, Specialist in Education, Educational Leadership

MI, Oakland, Royal Oak: Nicholas Frank Cosenza, Master of Public Administration, Public Administration

MI, Wayne, Belleville: Paige Breanna Hughes, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

MI, Wayne, Westland: Julia Marie Huren, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management

Minnesota

MN, Hennepin, Minneapolis: Cody Sean Erickson, Master of Science, Sport Administration

MN, Hennepin, Minneapolis: Robert Taylor Howell, Master of Science, Sport Administration

MN, Rice, Northfield: Aletha Rose Duchene, Specialist in Education, Reading

Missouri

MO, Andrew, Amazonia: Brooke Ashley Lehman, Master of Science in Education, Educational Leadership

MO, Andrew, Saint Joseph: Angela Renee Bush, Master of Science in Education, Reading

MO, Butler, Poplar Bluff: Christopher B. White, Doctor of Education, Educational Leadership

MO, Butler, Poplar Bluff: Hilary Honda Taylor, Master of Science in Education, Special Ed GTC

MO, Butler, Poplar Bluff: Steven A. Moore, Bachelor of Applied Science, Applied Science

MO, Butler, Poplar Bluff: Joy Lenora Pelton, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design

MO, Butler, Poplar Bluff: Brittany Ariel Walker, Bachelor of General Studies, General Studies

MO, Butler, Poplar Bluff: Bailey Michael Alford, Bachelor of Science, Accounting, Magna Cum Laude

MO, Butler, Poplar Bluff: Emily Claire Hoyt, Bachelor of Science, Health Studies

MO, Butler, Poplar Bluff: Brody Modglin, Bachelor of Science, Computer Science

MO, Butler, Poplar Bluff: Emily M. Popp, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

MO, Butler, Qulin: Dakota Cain Adams, Bachelor of Science, Finance

MO, Butler, Qulin: Brayden Matthew Sentell, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering

MO, Callaway, Fulton: Jenna Laurel Ann Brown, Master of Science in Education, Educational Leadership

MO, Camden, Lake Ozark: David Dawson, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Cape Girardeau, Altenburg: Laura Ann Mueller, Associate of Arts, A.A. En Route

MO, Cape Girardeau, Cape Girardeau: Shelby Suzann Powers, Bachelor of Science, Mathematics, Cum Laude, Honors Program

MO, Cape Girardeau, Cape Girardeau: Hunter Joseph Kelpe, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

MO, Cape Girardeau, Cape Girardeau: Hattie Shea Madsen, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

MO, Cape Girardeau, Jackson: Olivia Nicole Leible, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

MO, Cape Girardeau, Jackson: Molly Claire Parker, Associate of Science, A.S. En Route

MO, Cape Girardeau, Jackson: Macie Raye Borgfield, Bachelor of Science, Health Studies

MO, Carter, Ellsinore: Tiffany Raquel Persons, Master of Science in Nursing, Nursing

MO, Cass, Raymore: Rachel Nicole Henderson, Master of Science in Education, Special Ed GTC

MO, Cass, Raymore: Zachary Thomas Brady, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Cass, Raymore: Heather Nicole Hopkins, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Christian, Clever: Kerri Ann Wenger, Master of Science in Education, Early Childhood Education

MO, Christian, Clever: Grant David Youngsma, Master of Science in Education, Reading

MO, Christian, Clever: Katelyn Marie Youngsma, Master of Science in Education, Early Childhood Education

MO, Christian, Nixa: Caitlyn Rae Mercado, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Christian, Ozark: Dana Jo Johnson, Master of Science in Education, Early Childhood Education

MO, Clay, Kansas City: Cristina Armilio, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Clay, Kansas City: Katelyn Joy Hochard, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Clay, Kansas City: Jessie Fern Shepherd, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Clay, Kansas City: Hannah Rose Hefner, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

MO, Clay, Liberty: Cali Rae Kliewer, Specialist in Education, Reading

MO, Clinton, Lathrop: Miranda Lynne Giger, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Clinton, Trimble: Rebecca E. Taylor, Master of Science in Education, Educational Leadership

MO, Clinton, Trimble: Kelsey Anne Colwell, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Cole, Jefferson City: Danyale Renee Bryant, Master of Public Administration, Public Administration

MO, Cooper, Boonville: Christopher Joseph Zeller, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Dent, Salem: Branden L. Piatt, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Dunklin, Campbell: Madison Parker Donaldson, Bachelor of Fine Arts, Art

MO, Dunklin, Campbell: Timothy Jon Bevill, Bachelor of Science, Business Economics

MO, Dunklin, Campbell: Amber Ann Malin, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

MO, Dunklin, Hornersville: Emily Lizett Marroquin, Associate of Science, A.S. En Route

MO, Dunklin, Hornersville: Elissa Faith Crowder, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

MO, Dunklin, Kennett: Tia Gayle Mitchell, Master of Science in Nursing, Nursing

MO, Dunklin, Kennett: Lindsey Brooke Marshall, Associate of Arts, A.A. En Route

MO, Dunklin, Kennett: Katelyn Camille White, Associate of Science, A.S. En Route

MO, Dunklin, Kennett: Chelsi JoAnn Masterson, Bachelor of Arts, Sociology

MO, Dunklin, Kennett: Sydney L. Patton, Bachelor of Arts, Criminology

MO, Dunklin, Kennett: Maleik Tre’Quan Thomas, Bachelor of Arts, Criminology

MO, Dunklin, Kennett: Jared Carter Butler, Bachelor of Science, Psychology, Cum Laude

MO, Dunklin, Kennett: Elizabeth Jane Cook, Bachelor of Science, Strategic Communications, Cum Laude

MO, Dunklin, Kennett: Courtney Lynn Haywood, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

MO, Dunklin, Kennett: Jared Carter Butler, Certificate of Proficiency, Neuropsychological Testing

MO, Dunklin, Malden: Nathan Lynn Pattillo, Bachelor of Science, Management

MO, Dunklin, Senath: Trenton K. Thompson, Associate of Arts, A.A. En Route

MO, Dunklin, Senath: Emilee Nichole Newman, Associate of Science, A.S. En Route

MO, Dunklin, Senath: Katelyn Scarlett Hunter, Bachelor of Science, Psychology

MO, Franklin, Eureka: Leah Celeste Brown, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

MO, Franklin, Pacific: Erlene Donna Tweet, Master of Science in Education, Reading

MO, Franklin, Union: Kimberly Ann Blankenship, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Henry, Clinton: Melynne B. Jones, Specialist in Education, Reading

MO, Howell, Pomona: Robert Allen James, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Howell, West Plains: Logan Robert Miller, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

MO, Howell, Willow Springs: Brett E. Henry, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Howell, Willow Springs: Lindsey Marie Schwalm, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Jackson, Grandview: Raquel Manabat Tolentino, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Jackson, Independence: Leslie Yvonne Cole, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Jackson, Independence: Melissa Suzanne Woodward, Specialist in Education, Reading

MO, Jackson, Independence: Joel Deringer Haynes, Bachelor of Science, Business Administration, University Honors

MO, Jackson, Kansas City: Kathrine Elizabeth Rowan, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Jackson, Kansas City: William L. Bradley-King, Bachelor of Arts, Communication Studies

MO, Jackson, Lees Summit: Alesha Nicole Roberson, Certificate Program, Building-Level Administration

MO, Jackson, Lees Summit: Aletha Teona Cassity, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Jackson, Raytown: Jason Greene, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Jackson, Raytown: Zahria A. Whiting, Bachelor of Science, Accounting

MO, Jasper, Alba: Brittany Paige Lane, Master of Science in Education, Reading

MO, Jasper, Carl Junction: Jackson Boyer, Master of Science in Education, Educational Leadership

MO, Jasper, Joplin: Carly A. Barwick, Master of Science, College Student Personnel Services

MO, Jasper, Webb City: Brady Grant Bridges, Master of Science in Education, Educational Leadership

MO, Johnson, Knob Noster: Deedrae R. Colliver, Master of Science in Education, Reading

MO, Johnson, Knob Noster: Jodie A. Thering, Master of Science in Education, Reading

MO, Johnson, Odessa: Deanna M. Rigdon, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude, Honors Program

MO, Johnson, Warrensburg: Barie Elizabeth Krewson, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Lafayette, Odessa: Trent Michael Pritchard, Master of Science in Education, Educational Leadership

MO, Lafayette, Odessa: Andrea Austin, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Lafayette, Odessa: Lindsay Denise Schambers, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Lincoln, Old Monroe: Patricia Bayne, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

MO, Mississippi, East Prairie: Joseph Christopher Sanders, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

MO, New Madrid, Gideon: Brooklyn Nicole Montgomery, Master of Social Work, Social Work

MO, New Madrid, New Madrid: Amanda Faith DeJournett, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, New Madrid, New Madrid: Karlie Paige Frazier, Associate of Arts, A.A. En Route

MO, New Madrid, Portageville: Abby Dawn Johnston, Associate of Science, A.S. En Route

MO, New Madrid, Portageville: Caleb Michael Smith, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

MO, Nodaway, Maryville: Holly Wilmarth, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

MO, Oregon, Thayer: Courtney Lea Felton, Associate of Science, A.S. En Route

MO, Ozark, Gainesville: Joseph Paul Bogowith, Bachelor of Arts, Criminology, Summa Cum Laude

MO, Ozark, Udall: Sandra A. Winfree, Bachelor of Science, Management

MO, Pemiscot, Bragg City: Maria Nicole Blankenship, Bachelor of Science, Management, Cum Laude

MO, Pemiscot, Caruthersville: Khadijah Deanna Lamarkia Simmons, Associate of Science, A.S. En Route

MO, Pemiscot, Caruthersville: Austin Kyle Pendergrass, Bachelor of Science, Computer Science

MO, Pemiscot, Hayti: Mary Hannah Pierce, Master of Science in Nursing, Nursing

MO, Pemiscot, Hayti: Grace Elizabeth Lannie, Associate of Arts, A.A. En Route

MO, Pemiscot, Hayti: Ericka Natasha George, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

MO, Pemiscot, Steele: Elizabeth Alexis Callens, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

MO, Pemiscot, Steele: Brittney Kaitlyn Guthrie, Bachelor of Science in Education, Social Science

MO, Pemiscot, Wardell: Ethan Lane Elsworth, Bachelor of Science, Psychology

MO, Pettis, Sedalia: Sheila I. Shultz, Master of Science in Education, Reading

MO, Pettis, Sedalia: Blake Robert Grupe, Bachelor of Science, Business Administration

MO, Platte, Dearborn: Michelle Lynn Johnson, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Platte, Kansas City: Andrea L. Brooks, Specialist in Education, Reading

MO, Platte, Kansas City: Amy Lynn Elliott, Specialist in Education, Reading

MO, Platte, Kansas City: Sara Lucile Price, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Platte, Kansas City: Stephanie Rosiland Yuen, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Platte, Platte City: Coleen M. Johnson, Specialist in Education, Reading

MO, Ripley, Doniphan: Hattie Joan King, Certificate Program, Addiction Studies

MO, Ripley, Doniphan: Carson Tyler Priddle, Master of Science in Agriculture, General Agriculture

MO, Ripley, Doniphan: Hattie Joan King, Master of Social Work, Social Work

MO, Ripley, Doniphan: Rachel Lynn Webb, Associate of Science, A.S. En Route

MO, Ripley, Doniphan: Logan A. Wetzel, Bachelor of Science, Exercise Science

MO, Ripley, Doniphan: Colton Levi Smith, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

MO, Ripley, Gatewood: Maggie L. Smith, Bachelor of Science in Education, English, Magna Cum Laude

MO, Saint Charles, Lake Saint Louis: Jill Nicole Bob-Nabena, Master of Science in Education, Special Ed GTC

MO, Saint Charles, O Fallon: Riley Michelle Ebenroth, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude

MO, Saint Charles, Saint Charles: Anthony Thomas Wiber, Master of Science in Education, Educational Leadership

MO, Saint Charles, Wentzville: Katie Marie Ladymon, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

MO, Saint Charles, Wentzville: Kriste Lynn Mason, Master of Science in Education, Early Childhood Education

MO, Saint Charles, Wentzville: Nicole Marie Huffman, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Saint Francois, Farmington: Marla Kaye Sproat, Specialist in Education, Reading

MO, Saint Louis, Ballwin: Arthur James Shinabargar, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Saint Louis, Fenton: Sydney Kay Droppelmann, Associate of Science, A.S. En Route

MO, Saint Louis, Manchester: Sarah Ann Sodoma, Bachelor of Science, Accounting, Summa Cum Laude

MO, Saint Louis, Saint Louis: Shakendra Young, Master of Public Administration, Public Administration

MO, Saint Louis, Saint Louis: Melanie Alisa Hosty, Master of Science, Sport Administration

MO, Saint Louis City, Saint Louis: Sarah Colleen Hartmann, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Saint Louis City, Saint Louis: Ernest Perez Jr., Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

MO, Scott, Sikeston: BriAnne Nicole Lacy, Master of Science in Education, Educational Leadership

MO, Scott, Sikeston: Darden Schell Apple, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

MO, Scott, Sikeston: Sarah Renee Clark-Thompson, Bachelor of Arts, Communication Studies

MO, Scott, Sikeston: Elizabeth Ann Hay, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

MO, Stoddard, Bloomfield: Rachael Erin Murphy, Master of Science in Education, Special Education K-12

MO, Stoddard, Bloomfield: Breanna N. Bemister, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

MO, Stoddard, Dexter: Marc L. Thrower, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Stoddard, Dexter: Gina Marie Magarian, Bachelor of Music Education, Instrumental Music, Magna Cum Laude, Honors Program

MO, Stoddard, Dexter: Bryce Jarrett Farmer, Bachelor of Science, Business Administration

MO, Stoddard, Dexter: Kayla Jane Carter, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

MO, Stone, Galena: Christina Ann Hubbard, Master of Science in Education, Reading

MO, Taney, Kirbyville: Hayward K. Williamson, Master of Science in Education, Educational Leadership

MO, Warren, Warrenton: Elijah Levi Moehl, Bachelor of Applied Science, Applied Science, Magna Cum Laude

MO, Webster, Marshfield: Sarah Denise Hardin, Master of Science in Education, Reading

MO, Webster, Marshfield: Judson Dean Heppard, Specialist in Education, Educational Leadership

MO, Webster, Seymour: Christopher R. Hastings, Master of Science in Education, Educational Leadership

Mississippi

MS, Alcorn, Corinth: Jodi A. Koboldt Hajek, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Benton, Lamar: Angela Kay Mauney, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Bolivar, Cleveland: Jasalyn K. Lucas, Master of Science, Media Management

MS, Calhoun, Vardaman: Deanna Fleming Winter, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Coahoma, Clarksdale: April Michelle Campbell, Master of Science, Strategic Communications

MS, Coahoma, Clarksdale: Jessica Simone Johnson, Specialist in Education, Reading

MS, Coahoma, Clarksdale: Anthony Sumlin, Bachelor of Arts, Chemistry

MS, Coahoma, Clarksdale: Anthony Sumlin, Bachelor of Science, Biological Sciences

MS, Desoto, Hernando: Jennifer Greer, Master of Science in Education, Special Ed GTC

MS, Desoto, Hernando: Amanda Kathryn Roehm Edwards, Master of Science in Education, Reading

MS, Desoto, Hernando: Breanna Nicole Johnson, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Desoto, Hernando: April Lee Satcher, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Desoto, Hernando: Kelly Eve Sumners, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Desoto, Hernando: Jessica J. Turner, Bachelor of Science, Health Studies

MS, Desoto, Horn Lake: Kayla Christine McClain, Master of Science in Education, Reading

MS, Desoto, Horn Lake: Sierra Randle, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

MS, Desoto, Horn Lake: Chris Stella Wallace, Associate of Science, A.S. En Route

MS, Desoto, Nesbit: Karla Kathleen Thompson, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

MS, Desoto, Nesbit: Meredith Willis, Master of Science in Education, Special Ed GTC

MS, Desoto, Nesbit: Joy Lynne Shinault, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Desoto, Olive Branch: Britney Nicole Byars, Master of Public Administration, Public Administration

MS, Desoto, Olive Branch: Katie Alexandra Barnes, Master of Science in Education, Special Education K-12

MS, Desoto, Olive Branch: Allison Ann Kizer, Master of Science in Education, Special Education K-12

MS, Desoto, Olive Branch: Misty Prather Siadak, Master of Science in Education, Special Education K-12

MS, Desoto, Olive Branch: Chelsi Lockhart Strevel, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Desoto, Olive Branch: Sarah Vienna Flanigan, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Desoto, Olive Branch: Julia Reneé Jackson, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Desoto, Southaven: Toney Lee Banks, Doctor of Nursing Practice, Nursing Practice

MS, Desoto, Southaven: Myranda Bridges, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Desoto, Southaven: Michael Richard Kinney, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Desoto, Southaven: Schylon Rhodes Butler, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Desoto, Southaven: Alania A. Deshay, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Desoto, Southaven: Shakita Denise Palmer, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Desoto, Southaven: Jillian Michelle John, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

MS, Desoto, Southaven: Kendall Lauren McMahon, Bachelor of Science, Psychology

MS, Forrest, Hattiesburg: Mollie Anne McCorkle-Warren, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, George, Lucedale: Kellie Reeves, Master of Science in Education, Special Ed GTC

MS, Harrison, Gulfport: Seandee Dearman Bennett, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Harrison, Long Beach: Shane Rutledge, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Jackson, Ocean Springs: Dolores A. Bibb, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Jackson, Vancleave: Elizabeth Marie Bonilla, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Jones, Soso: Robert Christopher White, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Lauderdale, Meridian: Mable LaVeta Moore, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Leake, Carthage: Trinity G. Morris, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Lee, Mooreville: Betsy Madison Young, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

MS, Lee, Saltillo: Zachary Michael Scott, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Lee, Saltillo: Hannah Ruth Irby, Bachelor of Music Education, Instrumental Music, Cum Laude

MS, Lee, Tupelo: William Scott Gann, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Leflore, Itta Bena: Latonya Quarnette Sanders, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Lowndes, Columbus: Tarran King Baggett, Master of Science in Education, Reading

MS, Lowndes, Steens: Heather Nicole Ellis, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

MS, Madison, Canton: DeWayne J. Profit, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Madison, Flora: Kyree Desteny Lynn Freeman, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Madison, Madison: Courtney Charmanye Luckett, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Madison, Madison: Kimberly-Erin Fears Ward, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Marshall, Byhalia: Sara Nicole Bailey, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Marshall, Holly Springs: Terrica Twanna Crawford, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Monroe, Amory: Mary Monica Allred Davis, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Newton, Newton: Holly J. Garvin, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Newton, Union: Dustin Clint Mott, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

MS, Newton, Union: Jody Morgan Chaney, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Noxubee, Macon: Iesha Cotton, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Oktibbeha, Starkville: Megan Camille Lyons, Master of Science in Education, Special Ed GTC

MS, Oktibbeha, Starkville: Megan Jean Bright, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science, Summa Cum Laude, Honors Program

MS, Panola, Batesville: Amy Woodhouse Richey, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Panola, Como: Natalie Paige Cook, Master of Science in Education, Special Education K-12

MS, Perry, Richton: Tiffany D. Hunt, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Pike, Mccomb: Tiffany Antionette Miller-Hopkins, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Pontotoc, Pontotoc: Justin Cory Hayles, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Prentiss, Booneville: Jennifer Jacqueline Johnson, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Rankin, Brandon: Casandra Pettit Carnley, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

MS, Rankin, Brandon: Marie Elizabeth Morgan, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Rankin, Brandon: Kelby L. Bowman Sr., Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Rankin, Brandon: Jenne Brown, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Rankin, Brandon: Tara H. Hall, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Rankin, Braxton: Kayla Vanderford, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Rankin, Flowood: Baqui S. Thomas, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Rankin, Pearl: Lauren Dasher Worrell, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Rankin, Pearl: Lemika Patrese McPhearson, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

MS, Rankin, Pelahatchie: Corinne Fraychineaud Mann, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Rankin, Richland: Matthew Tyler Quick, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Scott, Pelahatchie: Jessica Steele Thompson, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

MS, Sunflower, Indianola: John Anthony Henderson, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Tate, Coldwater: Kevin L. Hill, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Tate, Senatobia: Elaine Renee Brewer, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Tate, Senatobia: Jennifer Alice Hendrix, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Tate, Senatobia: Amber Dell Chambers, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

MS, Tate, Senatobia: Braden Glenn Greer, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

MS, Washington, Greenville: Brad Michael Andrews, Master of Science in Education, Educational Leadership

MS, Washington, Greenville: Shekia Dominique Brown, Specialist in Education, Educational Leadership

MS, Washington, Greenville: Deshanda Norwood Riley, Specialist in Education, Educational Leadership

Montana

MT, Yellowstone, Billings: Michelle D. Audet, Master of Science in Education, Educational Leadership

North Carolina

NC, Catawba, Conover: Tristan Scot Kirkpatrick, Master of Public Administration, Public Administration

NC, Harnett, Spring Lake: Angel Lynn Osman, Master of Science, College Student Personnel Services

NC, Mecklenburg, Charlotte: Malik Brevard, Bachelor of General Studies, General Studies

New Jersey

NJ, Atlantic, Ventnor City: Allie Pospisil, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

NJ, Burlington, Delran: Lauren Ann Tomafsky, Master of Science in Education, Reading

NJ, Essex, Bloomfield: Allison M. Dombrowski, Specialist in Education, Educational Leadership

NJ, Hudson, Bayonne: Nicholas James Weimmer, Master of Science in Education, Educational Leadership

NJ, Middlesex, Old Bridge: Brittany Nicole Fuentes, Master of Science in Education, Reading

NJ, Monmouth, Eatontown: Dominique Marie LePore, Master of Science in Education, Reading

NJ, Monmouth, Morganville: Kristen Leigh Brewer, Master of Science in Education, Reading

NJ, Morris, Lincoln Park: James R. Vance, Master of Science in Education, Educational Leadership

NJ, Morris, Pequannock: Cynthia Jane Slootmaker, Master of Science in Education, Educational Leadership

NJ, Somerset, Hillsborough: Edward Joseph Knapp Jr., Master of Science in Education, Educational Leadership

Nevada

NV, Washoe, Sparks: Veronique Athena Meador, Specialist in Education, Educational Leadership

New York

NY, Monroe, Penfield: Seth Michael Cottengim, Bachelor of Science, Physics

Ohio

OH, Allen, Bluffton: Alyssa Dara Eby, Master of Science, Strategic Communications

OH, Athens, Athens: William Robert Salyer, Master of Science in Education, Special Ed GTC

OH, Delaware, Delaware: April Weese, Specialist in Education, Educational Leadership

OH, Geauga, Chagrin Falls: Shannon Elizabeth O’Brien, Bachelor of Science, Creative Media Production

OH, Lawrence, Ironton: Kristy Kay Stevens, Master of Science in Education, Reading

OH, Medina, Seville: Brandon Hayes Palidar, Master of Science, Sport Administration

OH, Trumbull, Cortland: Brian Michael Jones, Master of Science in Education, Educational Leadership

OH, Trumbull, Niles: Amanda Lynn Tricomi, Master of Science in Education, Educational Leadership

OH, Trumbull, Warren: Daniel Jay Gross, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Oklahoma

OK, Adair, Westville: Samuel A. Kingcade, Master of Science in Education, Educational Leadership

OK, Canadian, Yukon: Alan Wagner Cook, Master of Science in Education, Educational Leadership

OK, Canadian, Yukon: Lakimberly K. Butler, Bachelor of Arts, Sociology

OK, Cherokee, Park Hill: Gary Don Willis, Master of Science in Education, Educational Leadership

OK, Cleveland, Moore: Cara Cummings, Master of Science in Education, Early Childhood Education

OK, Custer, Weatherford: Ryan Sean Atkins, Master of Public Administration, Public Administration

OK, Delaware, Jay: Jesi Nicole Young, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

OK, Oklahoma, Choctaw: Dillan Taylor Brunk, Master of Science in Education, Educational Leadership

OK, Oklahoma, Oklahoma City: Christina Nichole Neller, Master of Science in Education, Educational Leadership

OK, Oklahoma, Oklahoma City: Rebecca E. Schoeb, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

OK, Oklahoma, Oklahoma City: Cassandra Courtney Cortez, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

OK, Tulsa, Owasso: Savannah Irene Hogan, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

OK, Tulsa, Tulsa: Dorothy Ann Blakey, Master of Science in Education, Reading

Oregon

OR, Lane, Eugene: Zoe Elizabeth Merrill Keating, Master of Science, College Student Personnel Services

Pennsylvania

PA, Allegheny, Pittsburgh: Brady Isaiah Smith, Master of Public Administration, Public Administration

PA, Berks, Wernersville: Christopher Alexander Bustillos, Master of Science, Strategic Communications

PA, Bucks, Ivyland: Laura Onisk, Master of Public Administration, Public Administration

PA, Bucks, Langhorne: Audrey Lam, Master of Science in Education, Special Education K-12

PA, Bucks, Levittown: Devyn Lynne Dukes, Master of Science in Education, Special Education K-12

PA, Bucks, Levittown: Jillian Taylor, Master of Science in Education, Early Childhood Education

PA, Bucks, Trevose: Meghan Frederick, Master of Science in Education, Special Education K-12

PA, Erie, Erie: Nadezda Buntic, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude

PA, Fulton, Harrisonville: Michael John Mele, Master of Science in Education, Educational Leadership

PA, Lackawanna, Moscow: Lucianne Marie Burner, Bachelor of Science in Education, Physical Education, Magna Cum Laude, University Honors

PA, Montgomery, Lansdale: Erin Elizabeth Bradley, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

PA, York, Mount Wolf: Erica Lynn Main, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

PA, York, Spring Grove: Sheena Alisha Abraham, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Puerto Rico

PR, Toa Baja, Toa Baja: Luz Caridad Wright, Specialist in Education, Educational Leadership

South Carolina

SC, Anderson, Anderson: Michael Dale Noble, Specialist in Education, Educational Leadership

SC, Anderson, Easley: Mario Stanitzek, Master of Science in Education, Early Childhood Education

SC, Anderson, Williamston: Carl Bryce Nelson, Master of Science, Sport Administration

SC, Berkeley, Hanahan: Raegan Loftis, Master of Public Administration, Public Administration

SC, Florence, Florence: Samantha Alexa Johnson, Master of Science in Education, Educational Leadership

SC, Horry, Myrtle Beach: Melynda Anne Stoffa, Master of Science in Education, Reading

SC, Horry, Myrtle Beach: Marc Frechette, Master of Science in Education, Educational Leadership

SC, Horry, Myrtle Beach: Jeffmario Marchado Brown, Bachelor of Arts, Communication Studies

SC, Kershaw, Lugoff: Whitney Kathleen Benevides, Master of Science in Education, Early Childhood Education

SC, Lancaster, Fort Mill: Stephanie Camille Ellis, Master of Science in Education, Educational Leadership

SC, Lexington, Lexington: Dalton Allan Steele, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

SC, Lexington, Lexington: Ronald J. Block, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

SC, Orangeburg, Orangeburg: Dexter Terrell Jennings, Specialist in Education, Educational Leadership

SC, Richland, Columbia: Jennifer Leslie Leaphart, Master of Public Administration, Public Administration

SC, Spartanburg, Boiling Springs: Jovanda Patton Dickerson, Specialist in Education, Educational Leadership

SC, Spartanburg, Spartanburg: Jolene Lynn Madison, Certificate Program, Superintendent

SC, Spartanburg, Woodruff: Sara Beth Snyder, Specialist in Education, Educational Leadership

SC, Sumter, Sumter: James Diyonte’ Sinkler, Specialist in Education, Educational Leadership

SC, York, York: Vanessa Kathrynne Miles, Master of Science, College Student Personnel Services

Tennessee

TN, Anderson, Norris: Joshua Patrick Reid, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Bradley, Cleveland: Marc Alexander Maxwell, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Bradley, Cleveland: Joseph Ryan Weeks, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Bradley, Cleveland: Joshua Michael Gregory, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Cannon, Liberty: Ken R. Overall, Master of Science in Education, Special Education K-12

TN, Carroll, Atwood: Ashlea Michelle Robinson, Master of Science in Education, Special Ed GTC

TN, Chester, Luray: Lisa Browder, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Coffee, Hillsboro: Sarah Bryan, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Cumberland, Rockwood: Kristina Newman Kelsey, Master of Science in Education, Special Ed GTC

TN, Davidson, Nashville: Teneice Renee Kirby, Master of Science in Education, Reading

TN, Davidson, Nashville: Anna Diane Wallace, Master of Science in Education, Reading

TN, Davidson, Nashville: Megan L. Fontenelle, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Decatur, Parsons: Alex Mitchell Whitwell, Master of Arts in Teaching, Teaching

TN, Dickson, Charlotte: Jennifer Diane Puckett, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Dickson, Dickson: Michelle Marie Millet-Winstead, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Dickson, Dickson: LeJeanna Dawn Yates, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Dyer, Dyersburg: Katie D. Ricketts, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Dyer, Dyersburg: Ginny Lynne Roper, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Dyer, Dyersburg: Abbey L. Riggs, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Dyer, Dyersburg: Kayla Piskorski, Bachelor of Science, Marketing, Magna Cum Laude

TN, Dyer, Newbern: Jake Dalton Walker, Bachelor of Arts, Communication Studies

TN, Fayette, Collierville: Samantha Nicole Brainard, Bachelor of Arts, Chemistry, Magna Cum Laude, Honors Program

TN, Fayette, Collierville: Samantha Nicole Brainard, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, Honors Program

TN, Fayette, Somerville: Sarah Dalby Burch, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Franklin, Decherd: Rachel Alexandria Shields, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Gibson, Dyer: Jamie M. Carr, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Gibson, Humboldt: Lacy Marie Barnett, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Gibson, Humboldt: Katie L. Kulow, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Gibson, Medina: Jason Wayne Wiles, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Gibson, Medina: Kevin Mackenzie Painter, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Hamilton, Soddy Daisy: Clark Biron Grady Boshers, Master Engineering Management, Engineering Management

TN, Hardin, Counce: Katrina N. Stevens, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Haywood, Brownsville: Amanda Rose Jones, Master of Science in Education, Reading

TN, Henderson, Lexington: F. Terry Clement, Jr., Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Henderson, Lexington: Jacob Daniel Smith, Bachelor of Science, Accounting

TN, Hickman, Centerville: Benjamin Clay Chessor, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Hickman, Centerville: Brian Keith Qualls, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Hickman, Centerville: Craig R. Shelton, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Hickman, Duck River: Raven Nicole Davidson, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Jefferson, Dandridge: Lindsay Michele Collins, Specialist in Education, Reading

TN, Knox, Knoxville: Jacob Louis Wessels, Master of Science, Biology

TN, Lauderdale, Gates: Mary Gail Moore, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Lauderdale, Halls: Amy Patton Cates, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Madison, Humboldt: Emily Reeves Burleson, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Madison, Jackson: Hailey Carson Rogers, Associate in General Studies, General Studies

TN, Madison, Jackson: Kennedy Blaire Brookfield, Bachelor of Science, Psychology

TN, Madison, Jackson: Carter Brent Holt, Bachelor of Science, Business Administration

TN, Marshall, Lewisburg: Michael Clayton Riazzi, Master of Science, Sport Administration

TN, Maury, Columbia: Joshua G. Hardison, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, McMinn, Englewood: Jennifer Leigh King, Master of Science in Education, Early Childhood Education

TN, Meigs, Decatur: Joseph Scott Miller, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Montgomery, Clarksville: Megan Elizabeth Groene, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Montgomery, Clarksville: Mary Cornelia Banks, Specialist in Education, Reading

TN, Montgomery, Clarksville: Lexi Hellums Jobe, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Montgomery, Clarksville: Christie Sue Reed, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Montgomery, Clarksville: Jason Brent Rice, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Montgomery, Southside: Stacie Renee Dunn, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Robertson, Springfield: Stacey Salsman, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Rutherford, Lascassas: Thomas Michael Rose, Master of Public Administration, Public Administration

TN, Rutherford, Murfreesboro: Kyla Mackenzie Cox, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Rutherford, Murfreesboro: Kristen Leigh Lucas, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

TN, Rutherford, Murfreesboro: Keyta Bassham, Specialist in Education, Reading

TN, Shelby, Bartlett: Stephanie Ham, Master of Science in Nursing, Nursing

TN, Shelby, Bartlett: Kallie Kristine Alexander, Associate of Science, A.S. En Route

TN, Shelby, Bartlett: Jessica Lynn Dress, Bachelor of Science, Accounting

TN, Shelby, Bartlett: Lillie Ada-Jane Kinnane, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

TN, Shelby, Collierville: Justin D. McAdoo, Doctor of Nursing Practice, Nursing Practice

TN, Shelby, Collierville: Ashley N. Featherston, Master of Science in Nursing, Nursing

TN, Shelby, Collierville: Angela Marie Elrod, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Shelby, Collierville: Courtney Layne Jones, Bachelor of Arts, English

TN, Shelby, Cordova: Matthew Howard Arnold, Master of Public Administration, Public Administration

TN, Shelby, Cordova: Lakeva Lasha’ Bridgeforth, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Shelby, Cordova: Virginia Pearl Ivey, Master of Science in Education, Reading

TN, Shelby, Cordova: Robert Brandon Doggett, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Shelby, Cordova: Nicole Elise Scott, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Shelby, Cordova: Alana Dione Smith, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Shelby, Cordova: Jessica Loren Krob, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science, Magna Cum Laude

TN, Shelby, Eads: Bryana Shayne Clancy, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

TN, Shelby, Germantown: Jacob Alexander Still, Bachelor of Science, Business Administration

TN, Shelby, Lakeland: Dylan S. McDaniel, Bachelor of Science, Finance

TN, Shelby, Lakeland: Brayton Conner Mount, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

TN, Shelby, Memphis: Toni Marie Taylor-Brice, Doctor of Nursing Practice, Nursing Practice

TN, Shelby, Memphis: Patricia Joyce Tharp, Doctor of Nursing Practice, Nursing Practice

TN, Shelby, Memphis: Georgia Harris Bohannon, Master of Public Administration, Public Administration

TN, Shelby, Memphis: Deidra Chism Hawkins, Master of Science, Media Management

TN, Shelby, Memphis: Moriah Danielle Powell, Master of Science, Media Management

TN, Shelby, Memphis: Adam Heath Brassfield, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Shelby, Memphis: Kela LaShae Brown, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Shelby, Memphis: Stephanie D. McFadden, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Shelby, Memphis: LaFreedia Symone Rivers, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Shelby, Memphis: William Arthur Tolbert, Master of Science in Education, Reading

TN, Shelby, Memphis: Kelly Tennile Dowden, Master of Science in Nursing, Nursing

TN, Shelby, Memphis: Marilyn Sharay Jackson, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

TN, Shelby, Memphis: Tyler Kirk Kilpatrick, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

TN, Shelby, Memphis: Tamario L. Walker, Master of Science in Nursing, Nursing

TN, Shelby, Memphis: Matthew L. Cowan, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Shelby, Memphis: Jasmyne Cheré Rucker, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Shelby, Memphis: Charisma Shelton, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Shelby, Memphis: Emily Hawthorne Stine, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Shelby, Memphis: Jacob Lacki, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

TN, Shelby, Memphis: Darrell Jerome Talley Jr., Associate of Science, A.S. En Route

TN, Shelby, Memphis: Jon’Pierre Thornton, Associate of Science, A.S. En Route

TN, Shelby, Memphis: Rhonda J. Adams, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

TN, Shelby, Memphis: Jordan O’Neal, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

TN, Stewart, Dover: James Clayton Welch, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Stewart, Dover: Karan Lesley Welch, Specialist in Education, Reading

TN, Sumner, Gallatin: Justin Taylor Edmison, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Sumner, Portland: Korey R. Heppeard, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Tipton, Brighton: Pamela Faye Garner, Master of Science in Nursing, Nursing

TN, Tipton, Covington: Jacquiline Kuykendall, Master of Science in Education, Reading

TN, Tipton, Covington: Kenneth K Simmons, Specialist in Education, Educational Leadership

TN, Tipton, Drummonds: Rebekah L. Harris, Master of Science in Education, Reading

TN, Tipton, Millington: Gavin Carter, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude

TN, Tipton, Munford: Madison Kaycee King, Master of Science in Education, Reading

TN, Weakley, Greenfield: Mikaela Anne Roberts, Master of Science in Education, Reading

TN, Weakley, Martin: Andrew Blakely Nipp, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Weakley, Martin: Marilauren Elizabeth Rogers, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Williamson, Franklin: Brittany E. Cabra, Master of Science in Education, Educational Leadership

TN, Williamson, Nolensville: Evan Ryan Linton, Master of Science in Education, Special Ed GTC

TN, Wilson, Lebanon: Caroline Kay Simpson, Master of Science in Education, Educational Leadership

Texas

TX, Bell, Harker Heights: Christopher L. Pruiett, Bachelor of Arts, Criminology

TX, Bell, Killeen: Justin Thomas Miller, Master of Science, Sport Administration

TX, Bowie, Texarkana: Brittany LeAnn Walter, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management, Magna Cum Laude

TX, Collin, Celina: Justin Douglas Crosbie, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

TX, Collin, Plano: Ebony Farver, Bachelor of Arts, Criminology

TX, Dallas, Addison: Deborah Kaye Morrison, Master of Science in Education, Educational Leadership

TX, Dallas, Dallas: Luis Felipe De La Piedra, Master Engineering Management, Engineering Management

TX, Dallas, Dallas: Matthew Carter Bien, Master of Science, Sport Administration

TX, Dallas, Dallas: Adam Gabrielsen, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

TX, Dallas, Garland: Chase Trester Davis, Master of Science, Sport Administration

TX, Dallas, Grand Prairie: Kendall Bryce Sanders, Master of Business Administration, Business Administration

TX, Denton, Flower Mound: Falyn Dodd, Master of Business Administration, Business Administration

TX, Denton, Flower Mound: Troy Jeffrey Elliott, Bachelor of Arts, Communication Studies

TX, Ector, Odessa: Stephanie Hurt Wright, Master of Science in Education, Educational Leadership

TX, El Paso, El Paso: Fernando A. Villalobos, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

TX, Hardin, Sour Lake: Ashley Lynn Billot, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

TX, Harris, Houston: Jovante Lenard Ham, Master Engineering Management, Engineering Management

TX, Harris, Houston: Deunte Jamal Chatman, Bachelor of General Studies, General Studies

TX, Harris, Spring: Diego A. Morales Scheihing, Master of Business Administration, Business Administration

TX, Harris, Spring: Shelley Wells, Master of Science in Education, Reading

TX, Howard, Big Spring: Sammy Robert Ruiz, Jr., Master of Science, Sport Administration

TX, Jefferson, Port Arthur: Diem Vo, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

TX, Johnson, Venus: Kenneth D. Nix, Master of Science in Education, Special Education K-12

TX, Montgomery, Magnolia: Angela Marie Armstrong, Master of Science in Education, Early Childhood Education

TX, Nueces, Corpus Christi: Amanda-Renee Juanita Reyes, Bachelor of Arts, Criminology

TX, Smith, Tyler: Michael Follis, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

TX, Smith, Tyler: Zachary Heath Jones, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

TX, Tarrant, Fort Worth: Julie Ann Halfaker, Master of Science in Education, Reading

TX, Tarrant, Keller: Sheridan Elaine Webb, Bachelor of Science, Biological Sciences

TX, Travis, Austin: Sean M. Corrigan, Master of Public Administration, Public Administration

TX, Wilson, La Vernia: Tiffany Kathleen Baer, Master of Business Administration, Business Administration

Utah

UT, Box Elder, Brigham City: Bryan Lincoln Homer, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

Virginia

VA, Dickenson, Clintwood: Joshua Drew Reynolds, Master of Science in Education, Educational Leadership

VA, Fairfax, Reston: Ian Alexander Godwin, Master of Science, Environmental Sciences

VA, Henrico, Richmond: LaWanda S. Thrower, Master of Public Administration, Public Administration

VA, Norfolk City, Norfolk: Clayton Randall Wood, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

VA, Radford, Radford: Jacob Andrew Hyler, Master of Science, Sport Administration

Vermont

VT, Washington, Barre: Jonathan Patrick Scott, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

Washington

WA, King, Bothell: Tawish Naqvi, Master Engineering Management, Engineering Management

WA, King, Federal Way: Rebecca Anna Pomeroy, Master of Science in Education, Educational Leadership

WA, King, Maple Valley: Amanda Nicole Askren, Master of Public Administration, Public Administration

WA, Pierce, Puyallup: Leah Briana Smith, Master of Science, College Student Personnel Services

WA, Spokane, Spokane Valley: Todd Aaron Clark, Master of Science in Education, Reading

Wisconsin

WI, Columbia, Poynette: Ronald Dean Miller, Master of Science, Sport Administration

WI, Walworth, Elkhorn: Senta J. Holmes, Master of Science, College Student Personnel Services

INTERNATIONAL

Armed Forces Europe: Francis Hodonou Mitokpe, Master of Public Administration, Public Administration

Armed Forces Europe: Aaron Keith Gray, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

Canada, Gatineau, Qc: Julien-Alexandre Sale, Bachelor of General Studies, General Studies

Canada, Sooke, Bc: Tyler Robert Duncan, Bachelor of General Studies, General Studies

China, Beijing: Wenpei Shen, Master of Science, Computer Science

China, Dali: Yaran Yang, Bachelor of Science, Finance, Cum Laude

China, Foshan: Zhuoyan Yao, Bachelor of Fine Arts, Art

China, Guangzhou: Wenhao Zhou, Bachelor of Arts, Computer Science

China, Guangzhou: Zhiquan Tang, Bachelor of Science, Computer Science

China, Guizhou: Changqi Yang, Bachelor of Science, Business Economics

China, Hefei: Yuxi Li, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

China, Nanchang: Mengjiao Hong, Master of Science, Computer Science

China, Shanghai: Yue Pan, Master of Business Administration, Business Administration

China, Weihai Shandong: Jialu Ma, Master of Science, Computer Science

China, Wuhu: Wenjie Hu, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

China, Zhejiang, Hangzhou: Ruiwen Shan, Certificate Program, High Performance Computing

China, Zhejiang, Hangzhou: Ruiwen Shan, Master of Science, Computer Science

China, Zhuhai: Qi Xu, Master of Business Administration, Business Administration

France, Marly La Ville: Anaelle Emeline Charles, Master of Science, Exercise Science

Germany, Goetinngen: Aaron Lukas Donkor, Bachelor of Science, International Business, Cum Laude

Guangzhou, Guangzhou: Kaijue Fang, Master of Science, Sport Administration

India, Hyderabad: Swetha Gandla, Master of Science, Computer Science

India, Mahabubnagar: Dinesh Reddy Marri, Master of Science, Computer Science

India, Miryalaguda: Harika Gunda, Master of Science, Computer Science

India, Nagpur: Sankalp Rajkumar Dekate, Master of Science, Computer Science

India, Nellore: Jagadish Krishna Pilla, Master of Science, Computer Science

India, Prakasam: Akhil Kommalapati, Master of Science, Computer Science

India, Rangareddy: Raveena Kondasani, Master of Science, Computer Science

India, Tirupati: Divakar Chowdary Kamma, Master of Science, Computer Science

India, Vijayawada, A.P: Madhavi Durga Nalluri, Master of Science, Computer Science

India, Vikaspuri: Anjala Jiji, Bachelor of Science, Biotechnology

India, Warangal: Kirit Kumar Pendyala, Master of Science, Computer Science

Japan, Chuo-Ku, Tokyo: Hikaru Umeuchi, Bachelor of Science, Marketing

Japan, Fujisawa-Shi, Kanaga: Takehiro Shinokawa, Bachelor of Science, International Business

Japan, Hiratsuka, Kanagawa: Daiki Itoh, Bachelor of Arts, Computer Science, Magna Cum Laude

Japan, Kariya: Natsu Sato, Bachelor of Science, Accounting

Japan, Okinawa-Shi, Okinawa: Moeko Takahashi, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude, Honors Program

Japan, Shiga: Hiroki Matsuo, Specialist in Education, Psychology and Counseling

Japan, Toyonaka-Shi, Osaka: Daisuke Takagi, Bachelor of Science, International Business, Magna Cum Laude

Japan, Yokohama-Shi, Kanaga: Naoki Tagawa, Bachelor of Arts, Computer Science

Malaysia, Kuching: Jonathan Koh, Bachelor of Science, Health Studies

Mali, Hamdallaye: Salif Boudie, Bachelor of General Studies, General Studies

Morocco, Casablanca: Ahlam Safouhi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Magna Cum Laude, Honors Program

Nepal, Guangzhuo: Benyin Fu, Bachelor of Science, Creative Media Production

Nepal, Kathmandu: Samiksha Adhikari, Master of Business Administration, Business Administration

Nepal, Kathmandu: Anish Ghimire, Master of Business Administration, Business Administration

Oman, Muscat: Mazin Mohamed Khamis Al Araimi, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering

Saudi Arabia, Abha: Maram Ali Ali, Master of Science, Mathematics

Saudi Arabia, Dammam: Abdulrahman Fahad Bu Ayshah, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Saudi Arabia, Dhahran: Wael Ali Alqahtani, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Saudi Arabia, Jeddah: Shorog Mohammed Alnakhalah, Associate of Science, A.S. En Route

Saudi Arabia, Jeddah: Talal Abdullah A Alzahrani, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Saudi Arabia, Madina El Monawara: Mesfer Mohammed Alharethi, Master of Science in Mass Communications, Journalism

Saudi Arabia, Makkah: Rawan Saleh Alnufaie, Master of Science, Chemistry

Saudi Arabia, Qatif: Kamal Faisal Al Khulaif, Bachelor of Science, Finance

Saudi Arabia, Riyadh: Mohamed Ibrahim Awad Elsayed Adawi, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Cum Laude

Saudi Arabia, Saihat: Ali Saleh Al Radhwan, Bachelor of Science, Physics

Saudi Arabia, Sakaka Aljouf: Hind Sami Almarshad, Master of Business Administration, Business Administration

Slovenia, Kranj: Zan Luka Stirn, Bachelor of General Studies, General Studies

South Africa, Alberton: Heinrich Coetzee Herbst, Bachelor of Science, Accounting, Magna Cum Laude

South Africa, Benoni: Joshua Raymond Goldsmith, Master of Business Administration, Business Administration

South Korea (Rep. of Korea), Anyang: Su Min Chae, Bachelor of Science, Creative Media Production, Cum Laude

South Korea (Rep. of Korea), Busan: Heiran Moon, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude

South Korea (Rep. of Korea), Seoul: Yunkyong Hwang, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Spain, Amposta: Viorel Cristian Ravar Ladislau, Master of Science, Sport Administration

Spain, Teia, Barcelona: Berta Masdevall Masip, Bachelor of Science, Management

Sri Lanka, Kotte: Ayanthi Sandamali Cresentia Samarakone, Bachelor of Science, Biological Sciences

Sri Lanka, Matara: Hasara Nethma Abeygunaratne, Bachelor of Science, Biotechnology

Sri Lanka, Matara: Rasali Pabasara Abeywickrama Gunawardana, Bachelor of Science, Biological Sciences

Sri Lanka, Nittambuwa: Sachini Lakshika Kamburugala Kankanamalage, Bachelor of Science, Biological Sciences

Sri Lanka, Wattala: Janith Nilmika Halpage, Bachelor of Science, Biotechnology

Vietnam, Ho Chi Minh: Giang Hoang Trinh, Bachelor of Science, Management

Vietnam, Hoan Kiem, Ha Noi: Dung Anh Dang, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Vietnam, Hung Yen: Tung Thanh Le, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering

# # #

Original article source: http://www.astate.edu/news/a-state-announces-list-of-spring-2020-graduating-students | Article may or may not reflect the views of KLEK 102.5 FM or The Voice of Arkansas Minority Advocacy Council

0 0 vote
Article Rating

Related Articles

Red Wolves Drop Hard-Fought Regular-Season Finale To UTA

Next Game: vs. Sun Belt Conference Tournament (First Round) 3/5/2021 | TBA ESPN+ 95.3 The Ticket JONESBORO, Ark. (2/27/21) – A second-half comeback by the Arkansas State women's basketball team Read more

Free COVID-19 Vaccine Event is March 6 at First National Bank Arena

02/25/2021 JONESBORO – Northeast Arkansas residents who are in the ADH approved vaccination categories - including the new group of anyone age 65 or older - and are interested in Read more

A-State Falls in Heartbreaker at UT Arlington

Next Game: at UT Arlington 2/27/2021 | 4:00 PM ESPN+ 107.9 KFIN ARLINGTON, Texas. (2/26/21) – A three-pointer and foul in the final second helped UT Arlington deal the Arkansas Read more

A-State Earns Military Friendly Status 12th Time, Moves to Silver

02/23/2021 JONESBORO – For the 12th time, Arkansas State University has been designated as a Military Friendly® School for 2021-22. The Military Friendly® Schools list sets the standard for higher Read more

Comments

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Your Community Radio Station is possible thanks to this supporter!  Become an underwriter.

Pin It on Pinterest