Request Line: (870) 277-1080 [email protected]
Text Your Gift to KLEK1 to 44-321 LEARN MORE

Your Community Radio Station is possible thanks to this supporter!  Become an underwriter.

A-State Announces 2019 Spring Graduation List

June 22, 2019

06/18/2019

JONESBORO – Arkansas State University has released the list of students who were awarded diplomas on the undergraduate and graduate levels during the 2019 spring commencement ceremony May 11 in the First National Bank Arena on campus.

2019 Graduation Diploma

Chancellor Kelly Damphousse conferred more than 2,000 diplomas during the two ceremonies in the First National Bank Arena. The College of Education and Behavioral Science and the College of Nursing and Health Professions participated in the morning event, and the afternoon ceremony included the College of Agriculture, the Neil Griffin College of Business, the College of Engineering and Computer Science, the College of Liberal Arts and Communication, the College of Sciences and Mathematics, and Undergraduate Studies.

There are 16 students who achieved a 4.00 GPA graduating summa cum laude, 96 with a GPA of 3.80-3.99 graduating magna cum laude, and 173 cum laude with a GPA of 3.60-3.79. A-State also recognized 34 students who graduated in University Honors and 56 students who graduated in Honors. 

Here is the list of graduates representing 68 of the 75 counties in Arkansas, 43 states and 20 nations:

ALABAMA

Chambers, Lanett, Kalesia Whitlow McKnight, Specialist in Education, Educational Leadership

Colbert, Tuscumbia, Michael Shannon Hathorn, Master of Science in Education, Educational Leadership

Jefferson, Hoover, Amber Lynne Denaburg, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Madison, Huntsville, Susan Lanier Young, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Morgan, Hartselle, Elizabeth Ann Compton, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Cum Laude

Pickens, Ethelsville, Mary Amanda Tolleson, Master of Science in Education, Reading

Russell, Phenix City, Parise Bostale Bailey, Specialist in Education, Educational Leadership

Shelby, Birmingham, Caitland Elyse Smith, Bachelor of General Studies, General Studies

Shelby, Calera, Melissa A. Ellison, Specialist in Education, Educational Leadership

 

ALASKA

Anchorage, Anchorage, Heather Parker Conlin, Master of Science in Education, Educational Leadership

Fairbanks North Star, Fairbanks, Lori L. Swanson, Certificate Program, Special Education Director

Matanuska Susitna, Palmer, Hayley June Miessner, Master of Science in Education, Educational Leadership

ARIZONA

Maricopa, Surprise, Matthew Paul Thomas, Master of Business Administration, Business Administration

Mohave, Kingman, Denisha Moodley, Specialist in Education, Educational Leadership

Pinal, Maricopa, Daniel James Coe, Master of Public Administration, Public Administration

Pinal, San Tan Valley, Toby Ben Haugen, Specialist in Education, Educational Leadership

Santa Cruz, Nogales, Justin Anthony Felix, Bachelor of Arts, Criminology

 

ARKANSAS

Arkansas, Casscoe, Lauren Renee Barnett, Bachelor of Arts, Criminology

Arkansas, Casscoe, Lauren Renee Barnett, Bachelor of Science, Psychology

Arkansas, Gillett, Rylee Allison Knoll, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Arkansas, Gillett, Jammy Layne Turner, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

Arkansas, Stuttgart, Samantha Jo Davis, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Arkansas, Stuttgart, Jacob L. Dillingham, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Arkansas, Stuttgart, Tiffany LeShunda Gipson, Master of Science in Education, Reading

Arkansas, Stuttgart, Alexandria Nicole Lane, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design

Arkansas, Stuttgart, Clay Alexander Leder, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Arkansas, Stuttgart, Madison Alayne Summers, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

Ashley, Crossett, James Michael Riles, Bachelor of Science, Finance, Cum Laude

Ashley, Crossett, Logan Michael White, Associate of Science, A.S. En Route

Ashley, Hamburg, Angela Harris Bowman, Specialist in Education, Educational Leadership

Ashley, Hamburg, Rebecca Adams, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Baxter, Clarkridge, Bethany D. Barcelona, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude

Baxter, Cotter, Cody Allen Reese, Bachelor of Science, Biological Sciences

Baxter, Gassville, Kyle Alan Tardiff, Master of Science in Education, Educational Leadership

Baxter, Henderson, Brooke Marlene Barnes, Bachelor of Science, Management

Baxter, Jordan, Mitcheal Robert Hargett, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude

Baxter, Lakeview, Jason Hickman, Associate of Arts, A.A. En Route

Baxter, Lakeview, Megan Nicole Strain, Master of Science in Education, Educational Leadership

Baxter, Midway, Branden C. McMaster, Bachelor of Science, Marketing

Baxter, Mountain Home, Whitney Nicole Barkes, Associate of Science, A.S. En Route

Baxter, Mountain Home, Kaci Leigh Thomas, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Baxter, Mountain Home, Cheyenna S. Belt, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Baxter, Mountain Home, Michael Boswell, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Baxter, Mountain Home, Curtis Bradley Bowers, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Baxter, Mountain Home, Alexis S. Crull, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science, Cum Laude, Honors Program

Baxter, Mountain Home, Amanda Love Estes, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Baxter, Mountain Home, Shelby Tayler Feeney, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Baxter, Mountain Home, Shaunessy Rose Hamilton, Associate of Science, A.S. En Route

Baxter, Mountain Home, Vanessa Gail Harvey, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Baxter, Mountain Home, Jason Reece Hickman, Bachelor of Science in Education, English, Magna Cum Laude

Baxter, Mountain Home, Maranda L. Hickman, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Baxter, Mountain Home, Kaytlin H. Jones, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

Baxter, Mountain Home, Emily Marie Lake, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Baxter, Mountain Home, Kayla M. Lamar, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education

Baxter, Mountain Home, Patrick J. Leppold, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering

Baxter, Mountain Home, Shelby Faith Lind, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Baxter, Mountain Home, Shane C. Lively, Bachelor of Science, Technology

Baxter, Mountain Home, Cailyn Victoria Mann, Bachelor of Science, Management

Baxter, Mountain Home, Morgan L. Erby, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Baxter, Mountain Home, Zoe M. Parsons, Bachelor of Science, Finance, Cum Laude

Baxter, Mountain Home, Alyssa M. Pendergrass, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude

Baxter, Mountain Home, Blake Leroy Poush, Bachelor of Science, Computer Science

Baxter, Mountain Home, Samuel Nomon Reagan, Bachelor of Science, Computer Science, Magna Cum Laude

Baxter, Mountain Home, Shelly D. Ross, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Baxter, Mountain Home, Kenneth W. Sanders, Bachelor of Science, Management

Baxter, Mountain Home, April M. Stacey, Certificate Program, Addiction Studies

Baxter, Mountain Home, April M. Stacey, Master of Social Work, Social Work

Baxter, Mountain Home, Melissa Ann Tabor, Master of Public Administration, Public Administration

Baxter, Mountain Home, Cortni Paige Thomas, Associate of Science, A.S. En Route

Baxter, Mountain Home, Lexy Eileen Baxter, Specialist in Education, Psychology and Counseling

Baxter, Mountain Home, Courtney Alison Tone, Bachelor of Science in Education, Special Education

Baxter, Mountain Home, Natalie M. Ungerank, Bachelor of Science, Management

Baxter, Mountain Home, Tyler Blaine Williams, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education

Benton, Bella Vista, Samantha Marie Bailey, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Benton, Bella Vista, Heather Leigh Crain, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Benton, Bella Vista, Emily Anne Ensor, Master of Science in Education, Reading

Benton, Bella Vista, Leonard Edgar Neumann, Master of Science in Education, Special Education K-12

Benton, Bella Vista, Kelly R. Parker, Certificate Program, Building-Level Administration

Benton, Bentonville, Andrew Sears Ballard, Certificate Program, Special Education Director

Benton, Bentonville, Shannon Clay Bink, Master of Science in Education, Educational Leadership

Benton, Bentonville, Amanda Dawn Cook, Specialist in Education, Educational Leadership

Benton, Bentonville, Brittani Nicole Firsick, Specialist in Education, Psychology and Counseling

Benton, Bentonville, Adrienne Rebecca Gunter, Master of Science in Education, Educational Leadership

Benton, Bentonville, James Justin Harris, Master of Science, Sport Administration

Benton, Cave Springs, Jared Morgan Schoonover, Master of Science in Education, Educational Leadership

Benton, Centerton, Taylor J. Lewis, Master of Science in Education, Educational Leadership

Benton, Centerton, Mary Lynne Webb, Specialist in Education, Educational Leadership

Benton, Gentry, Amanda Marie Ward, Master of Science in Education, Educational Leadership

Benton, Gravette, Kimberly Dawn Smith, Master of Science in Education, Educational Leadership

Benton, Lowell, Angela Morae Nhu, Master of Science in Education, Reading

Benton, Lowell, Amanda Clair Wunderlich, Master of Science, Media Management

Benton, Pea Ridge, Celeste Dawn Vanaman, Master of Science in Education, Educational Leadership

Benton, Rogers, Nicholas C. Brill, Master of Science in Education, Educational Leadership

Benton, Rogers, Lisa Siler Cassidy, Master of Science in Education, Special Education GTC

Benton, Rogers, Lexy Alyse Hutchison, Master of Science in Education, Special Education K-12

Benton, Rogers, Hope Laken Resor, Master of Science in Education, Reading

Benton, Rogers, Shannon Gayle Resor, Master of Science in Education, Reading

Benton, Rogers, Danilo H. Sandoval, Master of Science in Education, Special Education K-12

Benton, Rogers, Kim Roger Ward, Bachelor of General Studies, General Studies

Benton, Siloam Springs, Joshua Z. Killian, Specialist in Education, Educational Leadership

Benton, Springdale, Katelyn Dianne Fetner, Specialist in Education, Educational Leadership

Boone, Harrison, Alexxandrea Kristian Carter, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Boone, Harrison, Kali Laraine Carter, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude

Boone, Harrison, Savannah Dawn Edwards, Bachelor of Science, Mathematics

Boone, Harrison, Shannon I. Popejoy, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education

Boone, Harrison, Kamri M. Rogers, Bachelor of Science, Biological Sciences

Boone, Lead Hill, Tami Lea Richey, Specialist in Education, Educational Leadership

Bradley, Hermitage, Mason Tyler Temple, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, University Honors

Bradley, Warren, Jacob Scott Clanton, Specialist in Education, Educational Leadership

Calhoun, Fordyce, Mitchell Musgrove, Master of Science in Education, Educational Leadership

Carroll, Berryville, Andrew Gregory Killingsworth, Master of Science in Education, Educational Leadership

Carroll, Green Forest, Glenda Ann Ayers, Specialist in Education, Educational Leadership

Carroll, Green Forest, Alonso Sinay, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude

Carroll, Holiday Island, Valarie Ann Standridge, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Chicot, Lake Village, Kaitlin M. Hill, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

Clay, Corning, Rebecca Lynne Barajas, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education

Clay, Corning, Aaron Gage Ermert, Master of Social Work, Social Work

Clay, Corning, Samantha Joann Smart, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Studies

Clay, Corning, Travis E. Wilcut, Master of Science in Education, Educational Leadership

Clay, Knobel, Stephanie M. Young, Certificate Program, Nurse Educator

Clay, Knobel, Stephanie M. Young, Master of Science in Nursing, Nursing

Clay, Lafe, Kristen Elizabeth Huckabay, Bachelor of Science, Marketing, Cum Laude

Clay, Rector, Brittany Brooke Bradshaw, Bachelor of Social Work, Social Work

Clay, Rector, Stephanie Michelle Brandaberry, Master of Science in Education, Mathematics

Clay, Rector, Grayson Ann Crancer, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Clay, Rector, Landen Blake Crancer, Bachelor of Science, Accounting

Clay, Rector, Mallory Rachelle Flemon, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Clay, Rector, Eathan Dale Pruett, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

Clay, Rector, Lindsay Mikhale Sheets, Master of Science in Nursing, Nursing

Cleburne, Edgemont, Sally Josephine Stuart, Certificate Program, Gifted and Talented Director

Cleburne, Heber Springs, Roxanne Marguerite Anderton, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Cleburne, Heber Springs, Kelsi Jo Davison, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Cleburne, Heber Springs, Kortney A. Davison, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Cleburne, Heber Springs, Chandler R. Jones, Bachelor of Science, Biological Sciences

Cleburne, Heber Springs, Kristina Faith Miller, Associate of Science, A.S. En Route

Cleburne, Heber Springs, Janet Smith Owen, Master of Science in Education, Reading

Cleburne, Heber Springs, Jessica P. Sansoucie, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

Cleburne, Heber Springs, Allison DeFries Shuttleworth, Master of Science in Education, Educational Leadership

Cleburne, Quitman, Sarah Jaylynn Peterson, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Cleburne, Rose Bud, Kailee Bell, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education

Cleburne, Tumbling Shoals, Kristen Abigail McCormick, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Cleveland, Rison, Clay M. Ashcraft, Specialist in Education, Educational Leadership

Cleveland, Rison, Haley Jean Dismuke, Bachelor of Arts, Political Science

Columbia, Magnolia, Douglas Ezell Moss, Bachelor of Science in Education, Physical Education

Conway, Center Ridge, Dena L. Smith, Master of Science in Education, Reading

Conway, Morrilton, Amoni J. Clemons, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Conway, Morrilton, Thomas C. Ragland, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management, Summa Cum Laude

Craighead, Bay, Autumn E. Lee, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Craighead, Bay, Jake Edward Martin, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

Craighead, Bay, Sasha R. O’Guinn, Master of Social Work, Social Work

Craighead, Bay, Brianna Jakae Riga, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Bay, Nathan Heath Smith, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Bay, Rebecca Sue Wilson, Bachelor of General Studies, General Studies

Craighead, Black Oak, Anthony Morgan Hendrickson, Bachelor of Science, Business Economics, Cum Laude

Craighead, Bono, Garrett W. Barnes, Specialist in Education, Educational Leadership

Craighead, Bono, Deanna Kay Barton, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Bono, Skyler Scott Boyle, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Bono, Sarah Taylor Broadaway, Bachelor of Science, Strategic Communications, Cum Laude

Craighead, Bono, Carmen Lynette Cobbs, Bachelor of Social Work, Social Work

Craighead, Bono, Rachael Michelle Drummonds, Bachelor of Arts, English

Craighead, Bono, Lindsey Nicole Hawthorne, Bachelor of Science, Business Administration

Craighead, Bono, Felica S. Johnson, Master of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Bono, Sabrina K. Knight, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Cum Laude

Craighead, Bono, Yoneko L. McDaniel, Bachelor of Social Work, Social Work

Craighead, Bono, Shellie Lee McMorries, Master of Science in Education, Special Education K-12

Craighead, Bono, Anna Claire Mitchell, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Craighead, Bono, Zachary Tyler Preston, Bachelor of Science, Biological Sciences

Craighead, Bono, Caleb A. Price, Bachelor of Science, Computer Science

Craighead, Bono, Alexis Brianne Primm, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Bono, Rocio Roades, Master of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Bono, Lori Ann Winn, Doctor of Education, Educational Leadership

Craighead, Bono, Caragan Nicole Woods, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Craighead, Bono, Kajavia Samone Woods, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Craighead, Brookland, Nathaniel James Baggett, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, University Honors

Craighead, Brookland, Brent Davis, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Craighead, Brookland, Corey Wayne Dorman, Master of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Brookland, Tamela Ann Foshee, Certificate Program, Addiction Studies

Craighead, Brookland, Tamela Ann Foshee, Master of Social Work, Social Work

Craighead, Brookland, Emily Ann Foster, Bachelor of Science, Communication Disorders, Summa Cum Laude

Craighead, Brookland, Taylor Samuel Osment, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Craighead, Brookland, Brittany L. Rowland, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Craighead, Brookland, Samantha Dawn Scalf, Specialist in Education, Psychology and Counseling

Craighead, Brookland, Tristan A. Skaggs, Bachelor of Science, Computer and Information Technology

Craighead, Brookland, Erin Elizabeth Tilley, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Brookland, Princess Faith Toney, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Brookland, Taylor G. West, Bachelor of General Studies, General Studies

Craighead, Caraway, Keith M. Hensley, Bachelor of Science, Creative Media Production

Craighead, Jonesboro, Hollie Marie Adams, Master of Science in Education, Special Education K-12

Craighead, Jonesboro, Kirsten Taylor Adcock, Bachelor of Science in Education, Physical Education

Craighead, Jonesboro, Mohammed Bedri Ahmed, Bachelor of Science, Mathematics

Craighead, Jonesboro, Marka Morgan Ahrent, Master of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, Mohamed Abdulmunem M Al Abbas, Bachelor of Science, Finance

Craighead, Jonesboro, Khadim Ahmed Alabdrabalnabi, Associate in Science, Computer and Information Technology

Craighead, Jonesboro, Fadeel Abaas A Aloqili, Bachelor of Science, Business Administration

Craighead, Jonesboro, Lucas Anderson, Master of Science in Agriculture, General Agriculture

Craighead, Jonesboro, Skyler Mckane Ashley, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Ashley Marie Aycock, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

Craighead, Jonesboro, Erica Jasmine Bacsa, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Magna Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Pradeep Baddela, Master of Science, Computer Science

Craighead, Jonesboro, Lauren Harrison Balch, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Craighead, Jonesboro, Ahmad A Banisa Eed, Master of Science, Computer Science

Craighead, Jonesboro, Ahmad A Banisa Eed, Certificate Program, High Performance Computing

Craighead, Jonesboro, Emily Claire Barber, Bachelor of General Studies, General Studies

Craighead, Jonesboro, Andrew James Barker, Bachelor of Science, Business Administration

Craighead, Jonesboro, Justin Andrew Barnes, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering

Craighead, Jonesboro, Whittney Lee Anderson, Associate in General Studies, General Studies

Craighead, Jonesboro, Eric Thomas Barnet, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Craighead, Jonesboro, Dominique Wesley Battles, Specialist in Education, Educational Leadership

Craighead, Jonesboro, Lacretia N. Belcher, Bachelor of Arts, Criminology

Craighead, Jonesboro, Kristyn Leighann Belk, Bachelor of Science, Psychology, Magna Cum Laude, University Honors

Craighead, Jonesboro, Amanda C. Bell, Bachelor of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Trevor John Belyew, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, Hazel Krupzkaya Berrios Alvarez, Master of Science, Biology

Craighead, Jonesboro, Ashley Nichole Betts, Bachelor of Science in Education, Physical Education

Craighead, Jonesboro, Preston Miles Black, Bachelor of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Jessica Scott Blackburn, Master of Public Administration, Public Administration

Craighead, Jonesboro, Caitlyn Dawn Blalock, Bachelor of General Studies, General Studies

Craighead, Jonesboro, SkylarLee Bobo, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Dylan L. Bosze, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Craighead, Jonesboro, Kevin W. Bosze, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Craighead, Jonesboro, Jordan Drew Bradley, Associate in General Studies, General Studies

Craighead, Jonesboro, Joseph E. Branch, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Matthew David Brandon, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Craighead, Jonesboro, Zachary G. Brewer, Bachelor of Science, Creative Media Production

Craighead, Jonesboro, Steven Lamar Brimlett, Jr., Associate of Arts, A.A. En Route

Craighead, Jonesboro, Carrie Lynn Broadaway, Certificate Program, Health Care Management

Craighead, Jonesboro, Carrie Lynn Broadaway, Master of Science in Health Sciences, Health Sciences

Craighead, Jonesboro, Akira Nate’ Brown, Master of Science, Early Childhood Services

Craighead, Jonesboro, DeJean Marquis Brown, Master of Science in Education, Educational Leadership

Craighead, Jonesboro, Samantha Leann Brown, Bachelor of Social Work, Social Work, Magna Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Jacob Douglas Brumley, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Craighead, Jonesboro, Ashley Dian Buazard, Bachelor of Fine Arts, Art

Craighead, Jonesboro, Brenna Ashtn Cannon, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Anna Elizabeth Carroll, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Rhonda S. Carter, Certificate Program, Addiction Studies

Craighead, Jonesboro, Rhonda S. Carter, Master of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Emily Michelle Carvell, Master of Science in Health Sciences, Health Sciences

Craighead, Jonesboro, Emily Michelle Carvell, Certificate Program, Health Sciences Education

Craighead, Jonesboro, Pete Wilson Caubble, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Julie Gayle Chambers, Bachelor of Science in Education, English, Magna Cum Laude, Honors Program

Craighead, Jonesboro, Mackenzie Chambers Gibbons, Master of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, Kourtland Nathaniel Chandler, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Sarah E. Childers, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Anthony V. Ciaramitaro, Master of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, Paul Fraiser Clark III, Associate in Science, Computer and Information Technology, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Shelia Machella Clay, Bachelor of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Brittney Elizabeth Clayton, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design

Craighead, Jonesboro, Miranda Grace Clayton, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Craighead, Jonesboro, Christopher Sidney Coats, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Brandon Faulkner Cole, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Christopher James Collinsworth, Bachelor of Science, Strategic Communications

Craighead, Jonesboro, Gianna Reid Confer, Associate of Arts, A.A. En Route

Craighead, Jonesboro, Joeanna Lynn Cooper, Doctor of Education, Educational Leadership

Craighead, Jonesboro, Roy Edward Cooper III, Bachelor of Science, Biological Sciences

Craighead, Jonesboro, Julia Erin Cothron, Bachelor of Science, Psychology

Craighead, Jonesboro, Rachel Marie Crabtree, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Trisha L. Craig, Bachelor of Arts, Sociology

Craighead, Jonesboro, Julia Kaye Crawford, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Craighead, Jonesboro, Bridgette Renee Davis, Bachelor of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Valencia Eyonna Dawson, Master of Public Administration, Public Administration

Craighead, Jonesboro, Aaron Joe Deaton, Master of Science in Education, Educational Leadership

Craighead, Jonesboro, Sarah Katherine Defries, Master of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Stephanie Grace Dekok, Master of Arts, English

Craighead, Jonesboro, Kimberly Diane Dement, Master of Science in Education, Reading

Craighead, Jonesboro, Jarryd A. Dempsey, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Craighead, Jonesboro, Bailey Elizabeth Doggett, Bachelor of Arts, Economics

Craighead, Jonesboro, Hannah Faith Doss, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education

Craighead, Jonesboro, Madison Hope Doss, Bachelor of Science, Health Studies, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Brandon Kyle Doty, Certificate Program, Addiction Studies

Craighead, Jonesboro, Brandon Kyle Doty, Master of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Sarah Brianne Doty, Bachelor of Music Education, Instrumental Music, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Billy Dromgoole, Bachelor of Science, Psychology

Craighead, Jonesboro, Brittany M. DuBose, Bachelor of Science, Psychology, Magna Cum Laude, Honors Program

Craighead, Jonesboro, Brittany M. DuBose, Bachelor of Arts, World Languages and Culture, Magna Cum Laude, Honors Program

Craighead, Jonesboro, Brittney L. Dunn, Bachelor of Fine Arts, Art

Craighead, Jonesboro, Megan N. Dunn, Bachelor of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Deborah Grace Eberwein, Bachelor of Social Work, Social Work, Magna Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Heather Marie Eberwein, Bachelor of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Ashley Marie Ehrhart, Bachelor of Science, Psychology

Craighead, Jonesboro, Lana Elkins, Doctor of Philosophy, Molecular Biosciences

Craighead, Jonesboro, Madeline Margaret England, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Uriel C. Esparza Saucedo, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Ethan A. Farris, Bachelor of Fine Arts, Art

Craighead, Jonesboro, Rebekah Garner Fisher, Bachelor of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Lacey Dawn Fivecoat, Certificate Program, Addiction Studies

Craighead, Jonesboro, Lacey Dawn Fivecoat, Master of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Mallory Ann Flippin, Bachelor of Fine Arts, Art

Craighead, Jonesboro, Jacob Thomas Ford, Bachelor of General Studies, General Studies

Craighead, Jonesboro, Elizabeth Marie Forkum, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, Jessica Lee Fowler, Bachelor of Science, Psychology

Craighead, Jonesboro, Nathaniel Allen Frank, Bachelor of Arts, English

Craighead, Jonesboro, Haley Alexandra French, Specialist in Education, Psychology and Counseling

Craighead, Jonesboro, Jordan Taylor Fryman, Bachelor of Science, Chemistry

Craighead, Jonesboro, Haydn C. Fuller, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Craighead, Jonesboro, Teresa Kay Fuller, Specialist in Education, Educational Leadership

Craighead, Jonesboro, Andrew Devin Tyler Gadberry, Master of Arts, English

Craighead, Jonesboro, Courtney Dale Garner, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, Ian D. Gates, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering

Craighead, Jonesboro, Donna Sue Gibson, Master of Public Administration, Public Administration

Craighead, Jonesboro, David Patrick Gleason, Bachelor of Arts, History

Craighead, Jonesboro, Jenna Marie Glenn, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Scott Alan Glennon, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering

Craighead, Jonesboro, Jasmine Kimble Goode, Bachelor of Science, Communication Disorders

Craighead, Jonesboro, Jacob Ryan Goodwin, Master of Science, Computer Science

Craighead, Jonesboro, Ze’Darius Q. Gray, Bachelor of Science, Biological Sciences

Craighead, Jonesboro, Daniel Hayden Green, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

Craighead, Jonesboro, McKenzie Leigh Griffin, Bachelor of Science, Psychology, Magna Cum Laude, Univ Honors

Craighead, Jonesboro, Olivia Claire Peeler, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Brooke Allison Guthrie, Master of Science in Education, Educational Leadership

Craighead, Jonesboro, Katelyn Gray Hall, Bachelor of Arts, English

Craighead, Jonesboro, Kendall Leanne Harris, Bachelor of Science, Marketing

Craighead, Jonesboro, Taylor Elizabeth Harston, Bachelor of Science, Psychology

Craighead, Jonesboro, Lindsey Michelle Heckmann, Bachelor of General Studies, General Studies

Craighead, Jonesboro, Amanda Lyn Hendrix, Master of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Christopher Reed Henry, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Craighead, Jonesboro, Hope N. Higginbotham, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Benjamin Lance Hilliard, Bachelor of Science in Education, Mathematics

Craighead, Jonesboro, Gus Laramie Hinson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, Jalen Cole Holloway, Bachelor of Science in Education, Physical Education

Craighead, Jonesboro, Drake Logan Hopkins, Bachelor of Arts, Political Science

Craighead, Jonesboro, Meredith Elaine Huey, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

Craighead, Jonesboro, Jack Endre Huff, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education

Craighead, Jonesboro, Katherine Haley Huss, Bachelor of Arts, English, Summa Cum Laude, University Honors

Craighead, Jonesboro, Michael S. Jackson, Bachelor of Science, Computer and Information Technology

Craighead, Jonesboro, Reneisha Kiera Naomi James, Bachelor of Science, Strategic Communications

Craighead, Jonesboro, Madeline Victoria McMahan, Bachelor of Fine Arts, Art, Magna Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Amanda Paige Johns, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Kiarra D. Dawkins, Bachelor of Science, Communication Disorders

Craighead, Jonesboro, Dallas Elizabeth Johnson, Bachelor of Science, Communication Disorders

Craighead, Jonesboro, Trenton Mark Jones, Bachelor of Science, Management

Craighead, Jonesboro, Tyler Austen Jones, Bachelor of Science, Accounting

Craighead, Jonesboro, Kyle M. Jurczyk, Bachelor of Science, Exercise Science

Craighead, Jonesboro, Bonnie Claire-Kamei Barkley, Bachelor of Science, Biological Sciences

Craighead, Jonesboro, Tierra Lin Kastner, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Craighead, Jonesboro, Caleb Joseph Keating, Bachelor of Science, Marketing

Craighead, Jonesboro, Gramm Lopaka Kelly, Bachelor of Science, Business Administration, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Kyoosik Kim, Master of Science, Computer Science

Craighead, Jonesboro, Kyoosik Kim, Certificate Program, Data Science

Craighead, Jonesboro, Samuel Edward King, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Studies, Magna Cum Laude, Honors Program

Craighead, Jonesboro, Erica Jade Kisner, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management, Magna Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Christina Carmen Kostick, Master of Science, College Student Personnel Services

Craighead, Jonesboro, Meagan Renee Lard, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Madison Michele Lawson, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Misty Y. Layman, Associate in General Studies, General Studies

Craighead, Jonesboro, Barbera Lee, Master of Business Administration, Business Administration

Craighead, Jonesboro, Daniel Jacob Lester, Bachelor of General Studies, General Studies

Craighead, Jonesboro, Rebecca Lynn Lett, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Sammie Davis Lewis, Bachelor of Science, Business Administration

Craighead, Jonesboro, Heather Alaina Light, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Craighead, Jonesboro, Sarah Taylor Lipsky, Master of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Corey Wayne Locke, Master of Science in Education, Social Science

Craighead, Jonesboro, Ja’von M. Long, Master of Public Administration, Public Administration

Craighead, Jonesboro, Jessica Lauren Maddox, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Craighead, Jonesboro, Neil W. Maestri, Bachelor of Science, Management

Craighead, Jonesboro, Zachary Tyler Marsh, Bachelor of Science in Education, Special Education

Craighead, Jonesboro, Jessica Leigh Martin, Bachelor of Science, Creative Media Production, Magna Cum Laude, University Honors

Craighead, Jonesboro, Kaleb May, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Ellen M. McCauley, Specialist in Education, Educational Leadership

Craighead, Jonesboro, Marshall Kirkpatrick McDaniel, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Craighead, Jonesboro, Tanner Miles McElrath, Master of Business Administration, Business Administration

Craighead, Jonesboro, Jennifer Lee McFarland, Master of Science in Education, Special Education K-12

Craighead, Jonesboro, Makenna Lang McGowen, Bachelor of Science, Biological Sciences

Craighead, Jonesboro, Makenna Lang McGowen, Certificate of Proficiency, Neuropsychological Testing

Craighead, Jonesboro, Makenna Lang McGowen, Bachelor of Science, Psychology

Craighead, Jonesboro, Kurtlynd David McLane, Bachelor of Arts, Computer Science

Craighead, Jonesboro, Joshua D. McMahan, Bachelor of Science, Mathematics

Craighead, Jonesboro, Tiffany McNeal, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Kylie Paige Meredith, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Yuichiro Miyakawa, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Craighead, Jonesboro, Justin Allen Mohler, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design

Craighead, Jonesboro, Lisa Elaine Mohlke, Bachelor of Social Work, Social Work, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Abigail Grace Montgomery, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Kendall Renee Montgomery, Bachelor of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Seth Curtis Moody, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering, Summa Cum Laude, University Honors

Craighead, Jonesboro, Young Ju Moon, Master of Arts, Political Science

Craighead, Jonesboro, Jhara R. Moore, Bachelor of Science, Exercise Science

Craighead, Jonesboro, Erin Marie Morgan, Bachelor of Arts, History, Honors Program

Craighead, Jonesboro, Abigail M. Moseley, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management

Craighead, Jonesboro, Mallory Elizabeth Murphy, Bachelor of Science, Health Studies

Craighead, Jonesboro, Jullette Faith Nagy, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Christina R. Newman, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Craighead, Jonesboro, Clarissa Danielle Nicholson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Darren William Niedermeyer, Master of Business Administration, Business Administration

Craighead, Jonesboro, Kiera Marie O’Keefe, Bachelor of Science, Biotechnology, Magna Cum Laude, Honors Program

Craighead, Jonesboro, Moira Ann O’Keefe, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Cum Laude, Honors Program

Craighead, Jonesboro, Desiree L. Orosz, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Craighead, Jonesboro, Darby Ann Osment, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Deanna Joy Owen, Master of Science in Agriculture, General Agriculture

Craighead, Jonesboro, Jeremiah I. Page, Bachelor of Music, Music

Craighead, Jonesboro, Madison J. Palmer, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Noha Pandit, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Neelam C. Pandya, Master of Science, Media Management

Craighead, Jonesboro, Zachary Blake Passmore, Bachelor of Arts, Theatre, Magna Cum Laude, Honors Program

Craighead, Jonesboro, Abbey Christine Adams, Associate of Arts, A.A. En Route

Craighead, Jonesboro, Kelly Ann Pierce, Master of Arts, Criminal Justice

Craighead, Jonesboro, Ashlyn R. Pillow, Bachelor of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Monique N. Pope, Bachelor of Science, Strategic Communications

Craighead, Jonesboro, Kayce J. Porter, Bachelor of General Studies, General Studies

Craighead, Jonesboro, Patricia A. Porter, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, Tiffany Michelle Porter, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Beau Thomas Priest, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Craighead, Jonesboro, Luke Allen Priest, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Studies

Craighead, Jonesboro, Christina Louise Pringle, Master of Science in Education, Educational Leadership

Craighead, Jonesboro, Jose Guadalupe Puga, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, Jamaal Rashaad Rainey, Bachelor of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Kassidy Ann Ratz, Bachelor of Science, Psychology, Magna Cum Laude, University Honors

Craighead, Jonesboro, Mary Agnes Marie Reding, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Magna Cum Laude

Craighead, Jonesboro, John Parker Reed, Associate of Arts, A.A. En Route

Craighead, Jonesboro, Jennifer Lynn Reves, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Magna Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Henry A. Reyes Jr., Bachelor of Science in Education, Physical Education

Craighead, Jonesboro, Nicole Noel Roberson, Bachelor of Science in Education, English, Magna Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Brandon Michael Roe, Master of Business Administration, Business Administration

Craighead, Jonesboro, Chaney E. Rogers, Bachelor of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Julie Beth Rogers, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, John Allen Ross, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude

Craighead, Jonesboro, John Mark Rutter, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Craighead, Jonesboro, Christopher D. Saldivar, Master of Science, Computer Science

Craighead, Jonesboro, Samantha Janell Saldivar, Specialist in Education, Psychology and Counseling

Craighead, Jonesboro, Allison Nicole Sammons, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Kaitlin Sellers, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Craighead, Jonesboro, Kelly SueAnn Sellers, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Craighead, Jonesboro, Sabrina Rihane Settles, Bachelor of General Studies, General Studies

Craighead, Jonesboro, Connor L. Shannon, Master of Accountancy, Accounting

Craighead, Jonesboro, Katelyn Brooke Sharp, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Craighead, Jonesboro, Rebekkah Ann Shawell, Bachelor of Science, Psychology

Craighead, Jonesboro, Broderick Allen Sheard, Master of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, Autumn Kay Sheppherd, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Jennifer Alys Sherrod, Certificate Program, Special Education Director

Craighead, Jonesboro, Ayesha Siddiqua, Master of Science, Exercise Science

Craighead, Jonesboro, Chancy Lakesa Simmons, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

Craighead, Jonesboro, Leon Sims III, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Stephanie L. Slawson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Stacey Bell Sloas, Doctor of Education, Educational Leadership

Craighead, Jonesboro, Adam Robert Smith, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Craighead, Jonesboro, Aimee Lynette Smith, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Emily Spencer Smith, Bachelor of Fine Arts, Art

Craighead, Jonesboro, Kiara D. Smith, Specialist in Education, Psychology and Counseling

Craighead, Jonesboro, Ronnie D. Smith, Bachelor of Science, Health Studies

Craighead, Jonesboro, Michaela J. Smothers, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, Ryleigh Jean Snow, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Craighead, Jonesboro, Jasmine Laquitta Sotherland, Master of Science in Education, Educational Leadership

Craighead, Jonesboro, Jason Edward Steimel, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Craighead, Jonesboro, Taylor M. Stevens, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Studies

Craighead, Jonesboro, Rachel Briann Stewart, Bachelor of Science, Psychology

Craighead, Jonesboro, Russell Blaine Stokes, Specialist in Education, Educational Leadership

Craighead, Jonesboro, Corrie Wade Stricklin, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, Anna Catherine Radillo, Bachelor of Science in Education, Mathematics, Cum Laude, Honors Program

Craighead, Jonesboro, Dustin Noel Finch Sullivan, Master of Science, Media Management

Craighead, Jonesboro, Kenneth Edward Sutton, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Craighead, Jonesboro, Alexia Marie Swartz, Bachelor of Arts, English

Craighead, Jonesboro, Laura Mechelle Syc, Master of Music, Music Performance

Craighead, Jonesboro, Starr Lorisa Taylor, Bachelor of Science, Exercise Science, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Cynthia Elaine Teague, Master of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, Franklin E. Teague, Specialist in Education, Educational Leadership

Craighead, Jonesboro, Matthew Blake Tennison, Master of Science in Education, Educational Leadership

Craighead, Jonesboro, Gregory Ryan Thetford, Specialist in Education, Educational Leadership

Craighead, Jonesboro, Carl J. Thirion, Bachelor of Science, Computer Science

Craighead, Jonesboro, Amanda Sharrell Thomas, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Craighead, Jonesboro, Laura Christine Thompson, Master of Music Education, Music Education

Craighead, Jonesboro, Lakon S. Thurman, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, Tarnisha Dionna Tilson, Master of Public Administration, Public Administration

Craighead, Jonesboro, Andrew Preston Tippitt, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies

Craighead, Jonesboro, Tristan Tyler Tippitt, Bachelor of Science, Business Administration

Craighead, Jonesboro, Alicia Marie Torres, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, William Lee Travis, Certificate Program, Addiction Studies

Craighead, Jonesboro, William Lee Travis, Master of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Sydney B. Turner, Bachelor of General Studies, General Studies

Craighead, Jonesboro, Brea O. Tyler, Specialist in Education, Psychology and Counseling

Craighead, Jonesboro, Bethany Caroline Tyner, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, Jessica Lynn Vaughn, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Krishna Sasank Vellanki, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Seth Thomas Vickery, Bachelor of Science, Accounting

Craighead, Jonesboro, Kelsey N. Vinson, Bachelor of Arts, Chemistry

Craighead, Jonesboro, Shawn MaKenzie Walker, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Craighead, Jonesboro, James Alexander Washam, Master of Music, Music Performance

Craighead, Jonesboro, Rachel Elizabeth Washam, Bachelor of Science, Finance

Craighead, Jonesboro, Emily Grace Watkins, Bachelor of Science, Biological Sciences

Craighead, Jonesboro, DeAnna L. Weaver, Certificate Program, Health Care Management

Craighead, Jonesboro, DeAnna L. Weaver, Master of Science in Health Sciences, Health Sciences

Craighead, Jonesboro, Alden Elisabeth Weeks, Bachelor of Science in Education, Mathematics

Craighead, Jonesboro, Hilde Nicole White, Certificate Program, Addiction Studies

Craighead, Jonesboro, Hilde Nicole White, Master of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Jordan Seth Whitlock, Bachelor of Science, Management

Craighead, Jonesboro, Heath A. Wilcox, Bachelor of Science, Finance

Craighead, Jonesboro, Amy Myre Williams, Bachelor of Fine Arts, Art

Craighead, Jonesboro, Chandler A. Williams, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, University Honors

Craighead, Jonesboro, Helen Razian Williams, Master of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Jonesboro, LeShaundra Chantele Williams, Specialist in Education, Psychology and Counseling

Craighead, Jonesboro, Tabitha G. Williams, Bachelor of Arts, Criminology

Craighead, Jonesboro, Logan Ashley Willmer, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Craighead, Jonesboro, Holland Victoria Wilson, Certificate Program, Addiction Studies

Craighead, Jonesboro, Holland Victoria Wilson, Master of Social Work, Social Work

Craighead, Jonesboro, Taylor Rachell Wilson, Bachelor of Science, Biological Sciences

Craighead, Jonesboro, Kiennah Allyne’ Wofford, Associate of Arts, A.A. En Route

Craighead, Jonesboro, Kelsi Cheyenne Wood, Bachelor of Science, Health Studies, Cum Laude

Craighead, Jonesboro, Bailey Morgan Wright, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Jonesboro, Perri Jane Wright, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

Craighead, Jonesboro, Allison Anne Wyatt, Master of Science in Education, Educational Leadership

Craighead, Jonesboro, LaCrystal C. Young, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Lake City, Ryan Scott Anderson, Master of Science in Nursing, Nursing

Craighead, Lake City, Blake Aaron Hall, Associate of Science, A.S. En Route

Craighead, Lake City, Abbie Elizabeth Love, Bachelor of Science, Health Studies, Cum Laude

Craighead, Lake City, Bailey Nicole Owens, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Craighead, Lake City, Dakota R. White, Bachelor of Arts, English

Craighead, Leachville, Griffin Lyn Varner, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business, Cum Laude

Craighead, Monette, Callyn Mackenzie Truelove, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

Craighead, Monette, Cidnie Jane Brooks, Bachelor of General Studies, General Studies

Craighead, Monette, Micah Jobeth Thompson, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

Craighead, State University, Lucia Margarita Acosta Gamboa, Doctor of Philosophy, Molecular Biosciences

Craighead, State University, Maurice Nathaniel Ates, Master of Social Work, Social Work

Craighead, State University, Brandi Lavelle Caffey, Bachelor of Social Work, Social Work

Craighead, State University, Natalie Jade Draper, Master of Public Administration, Public Administration

Craighead, State University, Taurus R. Cockfield Jr., Bachelor of Arts, Communication Studies

Craighead, State University, Thomas J. Hamaker, Bachelor of Science, Marketing, Summa Cum Laude, University Honors

Craighead, State University, Randy Aaron Hammett, Bachelor of Arts, Criminology

Craighead, State University, Hannah Marie Hampton, Master of Social Work, Social Work

Craighead, State University, Aracelly Maria Jimenez Rios, Bachelor of Science, Finance, Magna Cum Laude

Craighead, State University, Joseph Tyler Johnson, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Craighead, State University, James R. Kearney, Master of Science, College Student Personnel Services

Craighead, State University, Brooke E. Lasley, Bachelor of Social Work, Social Work

Craighead, State University, Tabo David Barend Maree, Bachelor of Science, Psychology

Craighead, State University, Melissa Lorraine Nichols, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

Craighead, State University, Anna Maria Paul, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Craighead, State University, Naina Narayan Rao, Master of Science in Agriculture, General Agriculture

Craighead, State University, Conrad Davis Ray, Bachelor of Science, Finance, Cum Laude

Craighead, State University, Nour-Eddine Seidnaly, Bachelor of Arts, Communication Studies

Craighead, State University, Tiaan Steenkamp, Bachelor of Science, Finance

Craighead, State University, Muneyoshi Sudo, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design

Craighead, State University, Warren G. Wand IV, Bachelor of Science, Sport Management

Craighead, State University, Kathryn Casey Williams, Associate of Applied Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

Crawford, Alma, Lucinda Faye McCabe, Certificate Program, Special Education Teacher

Crawford, Alma, Sharon Ralynn Wilkinson, Specialist in Education, Educational Leadership

Crawford, Cedarville, Melinda Dawn Smith, Master of Science in Education, Reading

Crawford, Mulberry, Joni Kay Wilbanks, Specialist in Education, Educational Leadership

Crawford, Natural Dam, Cassandra Lynn Schumacher, Master of Science in Education, Special Education K-12

Crawford, Van Buren, Drew Robert Deffenbaugh, Master of Science in Education, Educational Leadership

Crawford, Van Buren, Dana K. Goodman, Master of Science in Education, Educational Leadership

Crawford, Van Buren, Sherry Lynn Lipe, Master of Science in Education, Reading

Crittenden, Earle, Vernita Howard, Associate of Arts, A.A. En Route

Crittenden, Earle, Lekeria Monique Price, Master of Science, Early Childhood Services

Crittenden, Hughes, Ashley Nicole Williams, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude

Crittenden, Marion, David Brandon Adkins, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education

Crittenden, Marion, Maggie Marianna Aureli, Associate of Science, A.S. En Route

Crittenden, Marion, Scarlet A. Beggs, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Crittenden, Marion, Brittany Elizabeth Bius, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Crittenden, Marion, Christina Paige Carter, Specialist in Education, Educational Leadership

Crittenden, Marion, Elizabeth Creel, Master of Science in Education, Educational Leadership

Crittenden, Marion, Anthony Tyrone Davis Sr., Bachelor of Arts, Criminology

Crittenden, Marion, Molly Elizabeth Ginn, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude, Honors Program

Crittenden, Marion, Jillian Katherine Griffin, Bachelor of Science, Creative Media Production, Cum Laude

Crittenden, Marion, Sydney Brooke Griffin, Bachelor of Science, Creative Media Production

Crittenden, Marion, Katie M. Hutton, Master of Science, Media Management

Crittenden, Marion, Gary D. Kelley, Master of Science in Education, Educational Leadership

Crittenden, Marion, Korielle A. Knight, Master of Engineering Management, Engineering Management

Crittenden, Marion, Olivia Walker Lace, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Crittenden, Marion, Madison A. Martin, Bachelor of Science, Business Administration

Crittenden, Marion, Martha-Kay A. Mettler, Bachelor of Social Work, Social Work, Magna Cum Laude

Crittenden, Marion, Jordan I. Morgan, Bachelor of Science, Computer Science

Crittenden, Marion, Jeannette Michelle Myers, Specialist in Education, Educational Leadership

Crittenden, Marion, Amanda Nicole Nash, Specialist in Education, Educational Leadership

Crittenden, Marion, Diane R. Phillips, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

Crittenden, Marion, Denton Michael Postlewait, Bachelor of Science, Creative Media Production

Crittenden, Marion, Abbie Kaye Rawls, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program

Crittenden, Marion, Lisa Ann Schafer, Doctor of Nursing Practice, Nursing Practice

Crittenden, Marion, Alex Taylor Stanfill, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Crittenden, Marion, Crystal Watson, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Crittenden, Marion, Noah Ennis Whited, Associate of Science, A.S. En Route

Crittenden, Marion, Raymond Loyd Whiteside, Master of Science in Education, Educational Leadership

Crittenden, West Memphis, Kyvita Brooks, Bachelor of General Studies, General Studies

Crittenden, West Memphis, Amanda Kaye Burchett, Bachelor of Science, Business Administration

Crittenden, West Memphis, Shanquetta Renee Cisero, Bachelor of Social Work, Social Work

Crittenden, West Memphis, Robin M. Creel, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Crittenden, West Memphis, Kameron Alana Davis, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Crittenden, West Memphis, La Quita Sheronda Dawson-Harris, Master of Science, Early Childhood Services

Crittenden, West Memphis, Lindsey Shea Dougherty, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Crittenden, West Memphis, Petula Lenise Evans, Bachelor of General Studies, General Studies

Crittenden, West Memphis, Cassandra Lynn Mitchell, Master of Science, Early Childhood Services

Crittenden, West Memphis, Faith Marie Grissom, Bachelor of Social Work, Social Work

Crittenden, West Memphis, Mia Su’Kole Lewis, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, Honors Program

Crittenden, West Memphis, Sheila Jones Miller, Bachelor of Arts, Communication Studies

Crittenden, West Memphis, Makalie Carter Stagen, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Crittenden, West Memphis, Sue-Allen Slade-Adams, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Crittenden, West Memphis, Kayle C. Stewart, Bachelor of Science, Health Studies

Crittenden, West Memphis, Katherine Elizabeth Thomas, Bachelor of Science, Exercise Science, Magna Cum Laude

Cross, Cherry Valley, Tanya Nicole Hopkins-Roberts, Master of Public Administration, Public Administration

Cross, Colt, Tyler Ray Crutcher, Bachelor of Science, Technology

Cross, Colt, Anna Marie Mears, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, University Honors

Cross, Colt, Damon B. Watlington, Master of Science in Agriculture, General Agriculture

Cross, Hickory Ridge, Jenna Rae Martin, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business, Cum Laude

Cross, Wynne, Maggie L. Bethell, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Cross, Wynne, Alexandria Anita Busick, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Cross, Wynne, Caitlyn Alexus Campbell, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Cross, Wynne, Amanda Kay Davis, Associate of Science, A.S. En Route

Cross, Wynne, Lyncoya Katreece Davis, Bachelor of Social Work, Social Work, Cum Laude

Cross, Wynne, Jacy Lynn Hans, Bachelor of Science, Wildlife, Fisheries and Conservation

Cross, Wynne, Atavia LaKenya Houston, Associate of Science, A.S. En Route

Cross, Wynne, Schunda Lanett Jones-Murphy, Specialist in Education, Educational Leadership

Cross, Wynne, Jamie Lynn McDaniel, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Cross, Wynne, Samuel Tanner McKnight, Master of Business Administration, Business Administration

Cross, Wynne, Ashtyn Alexis Muckelberg, Bachelor of Social Work, Social Work

Cross, Wynne, Kyle D. Neal, Associate of Science, A.S. En Route

Cross, Wynne, Emily Rebecca Odom, Bachelor of Science, Communication Disorders

Cross, Wynne, Lacey LaDawn Pulley, Master of Social Work, Social Work

Cross, Wynne, Lindsey Renee Pruiett, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Cross, Wynne, Abigail Jayne Pucik, Bachelor of Arts, History

Cross, Wynne, Quy Cong Van, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude

Cross, Wynne, Aneshah Deshay Washington, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Desha, Dumas, Kenslee Ann Jones, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Desha, Dumas, Shelley Renee Moncrief, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Desha, Dumas, Materria L. Tanner, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Desha, McGehee, Skyler Brieanne Mankin, Master of Science in Nursing, Nursing

Drew, Monticello, Alexandra Page Borchardt, Bachelor of Arts, English, Magna Cum Laude, University Honors

Drew, Monticello, Kelsea LaRae Jackson, Master of Science in Education, Educational Leadership

Drew, Monticello, Olivia Adden Pesaresi, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude

Drew, Monticello, Paul Ryan Smith, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude

Faulkner, Conway, Cheyenne Acklin, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

Faulkner, Conway, Hanna Mae Barton, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Faulkner, Conway, Natalie Linette Bennett, Master of Science in Education, Reading

Faulkner, Conway, Briunna De’Shea Bradford, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Faulkner, Conway, Tiffany Elise Eastburn, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Faulkner, Conway, Cheyenne W. Jordan, Specialist in Education, Educational Leadership

Faulkner, Conway, Kara D. McGee, Master of Science, Early Childhood Services

Faulkner, Conway, Jennifer Noelle Park, Master of Science in Education, Educational Leadership

Faulkner, Conway, Callie Ann Robichaud, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Faulkner, Conway, Jean Kelly Rose, Master of Science in Education, Reading

Faulkner, Conway, Clayton E. Williams, Master of Science in Education, Educational Leadership

Faulkner, Greenbrier, Mariah Hall, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Faulkner, Greenbrier, Jennifer Lynn Lee, Specialist in Education, Educational Leadership

Faulkner, Greenbrier, Brian Eric Robertson, Master of Engineering Management, Engineering Management

Faulkner, Greenbrier, Mikhayla L. Walls, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Faulkner, Mayflower, Rachel Elaine Gaffney, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

Faulkner, Vilonia, Megan Curtis, Master of Science in Education, Educational Leadership

Faulkner, Vilonia, Rachel R. Hinson, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude, Honors Program

Faulkner, Vilonia, Veronica Marie Price, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude

Faulkner, Vilonia, Zachary S. Rail, Bachelor of Science, Mathematics, Magna Cum Laude, University Honors

Franklin, Ozark, John Michael Elms, Specialist in Education, Educational Leadership

Franklin, Ozark, DeAnna Grace Skaggs, Specialist in Education, Educational Leadership

Franklin, Ozark, Tammy King Stevens, Master of Science in Education, Reading

Franklin, Ratcliff, Haley Elizabeth Shaw, Master of Science in Education, Educational Leadership

Fulton, Elizabeth, Amanda B. Martin, Bachelor of Science, Biological Sciences

Fulton, Glencoe, Kendra Shyann Pendergrass, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

Fulton, Hardy, Leonard Austin Merriman, Bachelor of Music, Music

Fulton, Mammoth Spring, Trisha Rylee Davis, Associate of Science, A.S. En Route

Fulton, Mammoth Spring, Melinda Kathleen Langston, Specialist in Education, Educational Leadership

Fulton, Mammoth Spring, Nicholas A. Mero, Bachelor of General Studies, General Studies, Magna Cum Laude

Fulton, Mammoth Spring, Jacob Logan Stewart, Bachelor of Science, Creative Media Production, Magna Cum Laude, Honors Program

Fulton, Mammoth Spring, Elizabeth Ann Taylor, Associate of Science, A.S. En Route

Fulton, Salem, Kaylee T. Barry, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Fulton, Salem, Sarah Danielle Brotherton, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Fulton, Salem, Natalie Claire Everett, Associate of Science, A.S. En Route

Garland, Bonnerdale, Stephanie Buendia, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Garland, Hot Springs, Kristal Bre-Ann Brandon, Master of Science in Education, Educational Leadership

Garland, Hot Springs, Kellen Vance Davis, Master of Public Administration, Public Administration

Garland, Hot Springs, Hayley Lyn Cole, Master of Science in Education, Special Education K-12

Garland, Hot Springs, Karis Oneida Evans, Bachelor of Arts, Communication Studies

Garland, Hot Springs, Marcus Jordan Fisher, Bachelor of Science, Marketing

Garland, Hot Springs, Vaishnavi Jhala, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Garland, Hot Springs, Meggan Lorraine Moody, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Garland, Hot Springs, Courtney Lynn Porter, Associate of Arts, A.A. En Route

Garland, Hot Springs, Austin Blue Smith, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

Garland, Hot Springs, Ellen Elizabeth Tedder, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Garland, Hot Springs, Jarrett R. Tedder, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Garland, Hot Springs, Kailyn Ciara Tidwell, Associate of Science, A.S. En Route

Garland, Hot Springs, Sydney Claire Vaught, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

Garland, Hot Springs, Eric Wacaster, Master of Public Administration, Public Administration

Garland, Hot Springs, Kimberly Denise Crudup-Walker, Specialist in Education, Educational Leadership

Garland, Hot Springs, Marissa Faith Wyatt, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Garland, Jessieville, Cody James Lambert, Master of Science in Education, Educational Leadership

Grant, Sheridan, Caitlyn Noelle Barnhill, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program

Grant, Sheridan, Morgan Mae Hall, Master of Accountancy, Accounting

Grant, Sheridan, Alexandra Olivia Richardson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Grant, Sheridan, Jena Lee Shepherd, Master of Science in Nursing, Nursing

Grant, Sheridan, Brandi Lee Webb, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Greene, Lafe, Katelyn M. Retherford, Bachelor of Social Work, Social Work

Greene, Lafe, Brittany Nicole Snyder, Bachelor of General Studies, General Studies

Greene, Marmaduke, Jennifer Machell Graves, Associate of Arts, A.A. En Route

Greene, Marmaduke, Allison Nacole Hyde, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Magna Cum Laude

Greene, Marmaduke, Alison Marie West, Master of Science in Education, Special Education K-12

Greene, Paragould, Ross Wells Adams, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Greene, Paragould, Logan Bryce Adcock, Bachelor of Science, Marketing

Greene, Paragould, Elizabeth Nicole Allbritton, Master of Social Work, Social Work

Greene, Paragould, Matthew Alan Barnett, Bachelor of Science in Agriculture, Plant Science

Greene, Paragould, Brett Ashton Baugh, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Greene, Paragould, Ashley Victoria Bishop, Bachelor of Science, Health Studies

Greene, Paragould, Shelby Nicole Blackburn, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Greene, Paragould, Slater Michael Blackford, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Greene, Paragould, Lindsey Boggs, Bachelor of Science, Accounting

Greene, Paragould, Hannah Jo Bryson, Bachelor of Science, Biological Sciences

Greene, Paragould, Melissa L. Bustamante, Bachelor of Arts, Criminology, Magna Cum Laude

Greene, Paragould, Zachary Christopher Camp, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Greene, Paragould, Jessica Summer Carlile, Bachelor of Science, Health Studies, Magna Cum Laude

Greene, Paragould, Colton Bryce Carner, Bachelor of Arts, Criminology

Greene, Paragould, Shelby Elizabeth Carson, Associate of Arts, A.A. En Route

Greene, Paragould, Alec Michael Carter, Associate of Science, A.S. En Route

Greene, Paragould, Erica Nicole Carter, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Honors Program

Greene, Paragould, Thomas Hayden Carter, Bachelor of Arts, Chemistry

Greene, Paragould, Aaron Wes-Lee Champion, Bachelor of Science, Computer and Information Technology

Greene, Paragould, Madeline Grace Cupp, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude

Greene, Paragould, Jordan E. Davault, Bachelor of Science, Accounting

Greene, Paragould, John D. Davis, Associate in General Studies, General Studies

Greene, Paragould, Seth J. Douglas, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program

Greene, Paragould, Oliver Ray Dozier, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, University Honors

Greene, Paragould, Patricia Lou Graham, Master of Science in Education, Educational Leadership

Greene, Paragould, Rebecca Danyelle Dunn, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Greene, Paragould, Aaron S. Duty, Master of Science, Exercise Science

Greene, Paragould, Sterling Edson, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

Greene, Paragould, Lavonda A. Evans, Master of Arts, Sociology

Greene, Paragould, Josie Erin Fletcher, Bachelor of Science, Accounting, Magna Cum Laude

Greene, Paragould, Justin Randall Gibson, Master of Arts, Criminal Justice

Greene, Paragould, Michael Andrew Gossett, Master of Science in Nursing, Nursing

Greene, Paragould, Maddison Gabrielle Griggs, Bachelor of Social Work, Social Work, Cum Laude

Greene, Paragould, Chelsea Grace Jones, Master of Science in Nursing, Nursing

Greene, Paragould, Savanna Clarice Hailey, Master of Science in Nursing, Nursing

Greene, Paragould, Logan Shane Hale, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Greene, Paragould, Ryan L. Hankins, Master of Science, Computer Science

Greene, Paragould, Ryan L. Hankins, Certificate Program, High Performance Computing

Greene, Paragould, Cynthia Darlene Henderson, Master of Science in Education, Reading

Greene, Paragould, Jennifer Leanne Hendrix, Bachelor of Science, Mathematics

Greene, Paragould, Karlie Mique Herren, Associate of Arts, A.A. En Route

Greene, Paragould, Alton Roland Irwin, Associate of Science, A.S. En Route

Greene, Paragould, J. Matthew Jackson, Certificate Program, Addiction Studies

Greene, Paragould, J. Matthew Jackson, Master of Social Work, Social Work

Greene, Paragould, Holly Celeste Johnson, Master of Social Work, Social Work

Greene, Paragould, Stephanie Lee Judkins, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Greene, Paragould, Olivia Caroline Kidd, Bachelor of Science, Psychology

Greene, Paragould, Colin Wade Luke, Bachelor of Science, Computer Science

Greene, Paragould, Sydney R. Markum, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program

Greene, Paragould, Elizabeth C. McDermott, Certificate Program, Health Care Management

Greene, Paragould, Elizabeth C. McDermott, Master of Science in Health Sciences, Health Sciences

Greene, Paragould, Brenda J. McKown, Master of Science in Education, Reading

Greene, Paragould, Melissa Bree’Ann Sowell, Certificate Program, Addiction Studies

Greene, Paragould, Melissa Bree’Ann Sowell, Master of Social Work, Social Work

Greene, Paragould, Blair Snoann Metheny, Bachelor of Science in Education, Physical Education, Cum Laude

Greene, Paragould, Krystal Dawn Myrick, Associate of Science, A.S. En Route

Greene, Paragould, Cortney L. Parker, Bachelor of Social Work, Social Work

Greene, Paragould, India Danielle Perkins-Harris, Specialist in Education, Psychology and Counseling

Greene, Paragould, Emily Jade Pigue, Bachelor of General Studies, General Studies

Greene, Paragould, Brooke Nicole Pitcher, Master of Social Work, Social Work

Greene, Paragould, Katrina Marie Prince, Master of Science in Education, Special Education GTC

Greene, Paragould, Allison Renee Rogers, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Magna Cum Laude

Greene, Paragould, Kyle Stewart Runsick, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Greene, Paragould, Melanie Paige Schenk, Bachelor of General Studies, General Studies

Greene, Paragould, Allyssa Ebbie Sellmeyer, Master of Science in Nursing, Nursing

Greene, Paragould, Madison S. Shelton, Bachelor of Social Work, Social Work, Summa Cum Laude

Greene, Paragould, Garrett Lee Shepard, Master of Social Work, Social Work

Greene, Paragould, Chantilly Lacey Steyer, Master of Science, Mathematics

Greene, Paragould, Mallory Lauren Straub, Associate of Arts, A.A. En Route

Greene, Paragould, Katy M. Taylor, Bachelor of Arts, Criminology

Greene, Paragould, Susan J. Taylor, Bachelor of Science, Biological Sciences, Honors Program

Greene, Paragould, Chelsea E. Thielemier, Master of Social Work, Social Work

Greene, Paragould, Joshua Wayne Thompson, Bachelor of Science, Finance

Greene, Paragould, Lauren Shaye Tompkins, Bachelor of Science, Strategic Communications

Greene, Paragould, Allison Taylor Vaughn, Bachelor of General Studies, General Studies

Greene, Paragould, Natosha Leigh Weaver, Bachelor of Arts, Criminology, Cum Laude

Greene, Paragould, Kalyn Danielle Welch, Bachelor of Social Work, Social Work

Greene, Paragould, Samantha Rain Ferrell, Bachelor of Science, Psychology, Cum Laude

Greene, Paragould, Victoria L. Winn, Bachelor of Science in Education, English

Greene, Paragould, Kristen N. Wooten, Bachelor of Science, Psychology

Greene, Paragould, Kailee Michelle Wrather, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Greene, Paragould, Tristen D. Wright, Bachelor of Science, Biotechnology, Magna Cum Laude, Honors Program

Greene, Paragould, Kendra Lee Yeager, Specialist in Education, Educational Leadership

Greene, Rector, Kirsten Richey, Associate of Arts, A.A. En Route

Greene, Walcott, AnnMarie L. Brogdon, Master of Science in Education, Special Education GTC

Hempstead, Hope, Whitney Rae Britt, Master of Science in Education, Special Education K-12

Hempstead, Hope, Tommie J. Crow, Master of Science in Education, Educational Leadership

Hempstead, Hope, Janine Marie Gathright-Allen, Master of Science in Education, Educational Leadership

Hempstead, Hope, Cindy Ann Kennedy, Master of Science in Education, Educational Leadership

Hot Spring, Bismarck, James Cameron Brown, Master of Science in Education, Educational Leadership

Hot Spring, Bismarck, Greg Evans, Certificate Program, Special Education Teacher

Hot Spring, Bismarck, Tristin S. Phillips, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering, Cum Laude

Hot Spring, Donaldson, Susan Beth Barnes, Master of Science in Education, Reading

Hot Spring, Donaldson, Sadie Celeste Green, Master of Science in Education, Special Education K-12

Hot Spring, Malvern, Linda Darlene Bailey, Bachelor of Science, Psychology

Hot Spring, Malvern, TaYana Krissa Bailey, Bachelor of Science, Biological Sciences

Hot Spring, Malvern, Nichole Diane Hawthorne, Master of Science in Education, Reading

Hot Spring, Malvern, Lindsey Thompson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Hot Spring, Malvern, Akasha K. Westbrook, Bachelor of Science, Biological Sciences

Hot Spring, Malvern, Faith Victoria Woodfield, Bachelor of Science, Mathematics, Cum Laude, Honors Program

Hot Spring, Rockport, Jordan Alexandria Brown, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Howard, Dierks, Tonya D. Moore, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Howard, Nashville, Samuel Evan Dean, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Howard, Nashville, Krisanna R. Miller, Master of Science in Education, Reading

Independence, Batesville, Davis Keith Campbell, Bachelor of Arts, Theatre

Independence, Batesville, David L. Carpenter, Master of Arts, Heritage Studies

Independence, Batesville, Victoria Grace Davis, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Independence, Batesville, Jace Daniel Dunegan, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education

Independence, Batesville, Cierra Faith Frazier, Associate of Arts, A.A. En Route

Independence, Batesville, Kaitlyn A. Gramling, Bachelor of Science, Sport Management

Independence, Batesville, Wesley William Gwaltney, Bachelor of Science, Creative Media Production, Cum Laude, Honors Program

Independence, Batesville, Brittnay Suzanne Hall, Associate of Arts, A.A. En Route

Independence, Batesville, Cassie Shannon Hendrix, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Independence, Batesville, Chelsea Hendrix Winemiller, Master of Science in Nursing, Nursing

Independence, Batesville, Mollie Erin Hill, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Independence, Batesville, Whitney E. Hodges, Bachelor of Arts, Sociology

Independence, Batesville, Savannah Grace Hooper, Bachelor of Science, Health Studies, Cum Laude

Independence, Batesville, William Tyler Hurst, Associate of Science, A.S. En Route

Independence, Batesville, Korbin Faithe Inman, Bachelor of Science, Psychology

Independence, Batesville, Hannah Brickell Jones, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Independence, Batesville, Randall Parker Jones Jr., Bachelor of Science, Computer and Information Technology, Cum Laude

Independence, Batesville, Kerri Lynn Kramer, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Summa Cum Laude

Independence, Batesville, Grant Allen Long, Bachelor of Science, Finance, Magna Cum Laude

Independence, Batesville, Karla J. Marshall, Bachelor of Social Work, Social Work

Independence, Batesville, Abby Kathleen McNeil, Bachelor of Science, Psychology

Independence, Batesville, Melissa A. Mergy, Specialist in Education, Educational Leadership

Independence, Batesville, Ronald Edmond Mergy, Bachelor of General Studies, General Studies

Independence, Batesville, Sydney Madison Nail, Bachelor of Science, Health Studies

Independence, Batesville, April Ann Qualls, Bachelor of Social Work, Social Work

Independence, Batesville, Lashanda J. Martin-Tucker, Bachelor of Science, Strategic Communications

Independence, Batesville, Kailey Jae Thompson, Bachelor of Science, Communication Disorders, Summa Cum Laude

Independence, Cave City, Teila Juliann Sneha Marlin, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

Independence, Cave City, Michelle Ann Snow, Master of Science in Nursing, Nursing

Independence, Cushman, Katrena L. Jones, Certificate Program, Addiction Studies

Independence, Cushman, Katrena L. Jones, Master of Social Work, Social Work

Independence, Desha, Jonathan David Norris, Bachelor of Arts, Theatre

Independence, Desha, Allanna Nicole Hughey, Specialist in Education, Educational Leadership

Independence, Newark, Brian Creighton Combee, Bachelor of Science, Biological Sciences

Independence, Newark, Hannah Michelle Kolke, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

Independence, Oil Trough, Theodore James Freemire II, Associate of Arts, A.A. En Route

Independence, Oil Trough, Jeffrey H. Steward, Bachelor of Music, Music, Cum Laude

Independence, Pleasant Plains, Sidney Faith Marx, Associate of Science, A.S. En Route

Independence, Sulphur Rock, Rex David Fletcher, Bachelor of Science, Finance

Independence, Sulphur Rock, Ashlyn Brooke Hoggard, Bachelor of Arts, Political Science

Independence, Thida, Madison Brianne Randleas, Bachelor of General Studies, General Studies

Izard, Calico Rock, Kaitlyn Marie Fry, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Izard, Calico Rock, Samuel Hurst, Master of Business Administration, Business Administration

Izard, Dolph, Angela D. Sanders, Bachelor of Arts, Sociology

Izard, Franklin, Emily Denise Roberts, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Izard, Horseshoe Bend, Melissa Lea Floyd, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Izard, Horseshoe Bend, Davia Jaren Fuller, Bachelor of Science in Education, English, Magna Cum Laude, Honors Program

Izard, Horseshoe Bend, Alex L. Kurtzweil, Master of Science in Nursing, Nursing

Izard, Horseshoe Bend, Kendra Dawn Rains, Master of Science in Education, Special Education K-12

Izard, Melbourne, Kelly N. Cooper, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

Izard, Melbourne, Madison Ann DeLoach, Bachelor of Arts, Criminology

Izard, Melbourne, Kasey Dawn Sutterfield, Master of Science in Nursing, Nursing

Izard, Melbourne, Kennedi Sue Wiles, Bachelor of Science, Exercise Science, Cum Laude

Izard, Mount Pleasant, Emilie F. Bowlin, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Izard, Sage, Josh Allen Lung, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Jackson, Bradford, Kristie Lynn Edwards, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education

Jackson, Bradford, Effie Marie Herman, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Jackson, Diaz, Peyton Susanne Inman, Bachelor of Social Work, Social Work

Jackson, Newport, Mika D. Cheshier, Associate in General Studies, General Studies

Jackson, Newport, Caitlyn Brianna Ellis, Bachelor of Science, Business Administration

Jackson, Newport, Leta Bobette Ray, Certificate Program, Curriculum Director

Jackson, Newport, Lillyan Jestine McQuay, Bachelor of Science, Biological Sciences

Jackson, Newport, Allison Grace Victory, Master of Business Administration, Business Administration

Jackson, Swifton, Candace Montgomery Lunsford, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Jackson, Swifton, Allison Marie Schulz, Master of Social Work, Social Work

Jackson, Swifton, Mackenzie Renee Turner, Master of Science in Education, Special Education K-12

Jackson, Tuckerman, Samantha J. Henderson, Master of Science in Education, Special Education K-12

Jackson, Tuckerman, Lauren Alexis McCormick, Bachelor of Arts, Sociology

Jackson, Tuckerman, Brianna Elizabeth Phillips McAdams, Bachelor of General Studies, General Studies

Jackson, Tuckerman, Alexis KayLynn Rorex, Bachelor of Science in Education, Special Education, Cum Laude

Jackson, Tuckerman, Andrew Logan Shoffner, Associate of Science, A.S. En Route

Jefferson, Pine Bluff, Pamela I. Ervin, Master of Public Administration, Public Administration

Jefferson, Pine Bluff, Jennifer Leigh Howington, Certificate Program, Building-Level Administration

Jefferson, Pine Bluff, Bria Rodnesha Jones, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Jefferson, Pine Bluff, Camesha S. Marks, Bachelor of Arts, Criminology

Jefferson, Pine Bluff, Markisha Renae Smiley, Master of Science, Early Childhood Services

Jefferson, Redfield, Zachary Tyler Corbitt, Bachelor of Science, Finance, Magna Cum Laude, Univ Honors

Jefferson, White Hall, Jillian Renee Ashcraft, Master of Science in Education, Mathematics

Jefferson, White Hall, Miranda Mae Chambliss, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Jefferson, White Hall, Sydney L. Harper, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Jefferson, White Hall, Race William Shelby, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Johnson, Clarksville, Amy Leigh White, Master of Science in Education, Reading

Lawrence, Alicia, Courtney Leanne Light, Bachelor of Arts, Theatre, Magna Cum Laude

Lawrence, Hoxie, Allison D. Ramirez, Bachelor of Science in Education, English

Lawrence, Hoxie, Chase Allen Flippo, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

Lawrence, Hoxie, Melton J. Sloan, Specialist in Education, Educational Leadership

Lawrence, Imboden, William R. Adams, Master of Science in Education, Educational Leadership

Lawrence, Imboden, Christian Alexander Capps, Bachelor of Science, Biological Sciences

Lawrence, Imboden, Dalina M. Gholson, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

Lawrence, Imboden, Brittany Cheyenne Gosha, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude
Lawrence, Imboden, David Aaron Higginbotham, Bachelor of Arts, Sociology

Lawrence, Imboden, Nicole Ann Salva, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude

Lawrence, Lynn, Debbie Kaitlyn Geurin, Associate of Science, A.S. En Route

Lawrence, Lynn, Natalie N. Howard, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude

Lawrence, Ravenden, Brianna L. Allen, Bachelor of Music, Music, Cum Laude

Lawrence, Ravenden, Bailey Laine Bradley, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Lawrence, Ravenden, Kaylyn Beth Ferguson, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Lawrence, Saffell, Chelisa Ann George, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Lawrence, Smithville, Bridget Ann Sloan, Bachelor of Arts, English

Lawrence, Strawberry, Caitlin M. Whitmire, Bachelor of Science, Business Administration

Lawrence, Walnut Ridge, Tyler Jeffry Andrews, Bachelor of Science, Biological Sciences

Lawrence, Walnut Ridge, Jacob B. Bigger, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

Lawrence, Walnut Ridge, Ashley Marie Cavenaugh, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Lawrence, Walnut Ridge, Gunner S. Cook, Bachelor of Science in Education, Social Science

Lawrence, Walnut Ridge, Molly Rene Dutton, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

Lawrence, Walnut Ridge, Logan Hewlette Gaither, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Lawrence, Walnut Ridge, Kennedy Haden, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Summa Cum Laude

Lawrence, Walnut Ridge, Katalina Breann Holbrook, Bachelor of Arts, English

Lawrence, Walnut Ridge, Aubree Diane Hughart, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Magna Cum Laude, University Honors

Lawrence, Walnut Ridge, Lane Kennedy, Bachelor of Science, Business Administration

Lawrence, Walnut Ridge, Sydney C. Linebaugh, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

Lawrence, Walnut Ridge, Jordan Lucus Masterson, Master of Social Work, Social Work

Lawrence, Walnut Ridge, Jodie Michelle Reithemeyer, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

Lawrence, Walnut Ridge, Kimberly Ann Slusser, Certificate Program, Nurse Educator

Lawrence, Walnut Ridge, Kimberly Ann Slusser, Master of Science in Nursing, Nursing

Lawrence, Walnut Ridge, Chelsea L. Treadway, Specialist in Education, Educational Leadership

Lee, Haynes, Keseya N. Gates, Master of Science, Early Childhood Services

Lee, Moro, Brianna Elizabeth Coyle, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies

Lee, Moro, Kaley E. Robinson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Lincoln, Gould, Cedric Lee Freeman Jr., Certificate Program, Addiction Studies

Lincoln, Gould, Cedric Lee Freeman Jr., Master of Social Work, Social Work

Lincoln, Pine Bluff, Megan Belvedresi, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Lincoln, Star City, Tyler M. Courson, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

Lincoln, Star City, Joshua Ryan Dutton, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Lincoln, Star City, Curtis A. Shepherd, Bachelor of Science, Finance

Lincoln, Star City, Corey T. Young, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Logan, Booneville, Megan Nicole Davis, Associate of Arts, A.A. En Route

Logan, Booneville, Kimberly Diane Redding, Master of Science in Education, Special Education K-12

Logan, Magazine, Brenden Levi Scott, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program

Logan, New Blaine, Kennady Rhea Kremers, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

Logan, Paris, Aaron Jerl Chastain, Master of Science in Education, Educational Leadership

Logan, Paris, Benjamin Charles Schmalz, Specialist in Education, Educational Leadership

Logan, Scranton, Sadra M. Siebenmorgen, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Lonoke, Austin, Codi Rae Boyd, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude, Honors Program

Lonoke, Austin, Mary Jo Carpenter, Master of Science in Education, Special Education K-12

Lonoke, Austin, Valerie Ann Doll, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Lonoke, Austin, Jennifer L. Griffin, Master of Science in Education, Special Education K-12

Lonoke, Austin, Nathan Jay Hatler, Bachelor of Science, Creative Media Production

Lonoke, Austin, Marlee Faith Sowell, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Lonoke, Austin, Braden D. Wilson, Master of Science in Education, Special Education K-12

Lonoke, Cabot, Rachel Elizabeth Allgood, Bachelor of Science, Sport Management, Cum Laude

Lonoke, Cabot, Courtney Lyn Bader, Bachelor of Science, Psychology

Lonoke, Cabot, Ellianne E. Barbour, Master of Science in Education, Reading

Lonoke, Cabot, Kaitlyn Michelle Burrow, Master of Science in Education, Special Education K-12

Lonoke, Cabot, Joshua Ward Bennett, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, University Honors

Lonoke, Cabot, Payton Nicole Binns, Bachelor of Arts, Criminology, Summa Cum Laude, University Honors

Lonoke, Cabot, Robert Brenton Brockel, Bachelor of Science, Technology

Lonoke, Cabot, Allie Greeson Derryberry, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Lonoke, Cabot, Jessica Rosa Duran, Bachelor of Science, Business Administration, Magna Cum Laude

Lonoke, Cabot, Victoria Renaie Eckert, Bachelor of Science, Strategic Communications

Lonoke, Cabot, Emily Paige Ford, Bachelor of Social Work, Social Work

Lonoke, Cabot, Megan Azlee Fruhling, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program

Lonoke, Cabot, Sarah Elizabeth Giddings, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education

Lonoke, Cabot, Alana Moseley Graham, Specialist in Education, Educational Leadership

Lonoke, Cabot, Madison Paige Gray, Associate in General Studies, General Studies

Lonoke, Cabot, Lindsey L. Hart, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Magna Cum Laude, University Honors

Lonoke, Cabot, Jocelyn Kennedy, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Lonoke, Cabot, Sierra A. Lee, Bachelor of Arts, Criminology

Lonoke, Cabot, Colby Shaye Lynch, Bachelor of Science, Management, Magna Cum Laude

Lonoke, Cabot, Ashley N. Martin, Bachelor of Science, Marketing

Lonoke, Cabot, Curtis Drake McKinney, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Lonoke, Cabot, William Anthony Metzger, Bachelor of Science, Exercise Science

Lonoke, Cabot, Emily Elizabeth Nichols, Associate of Science, A.S. En Route

Lonoke, Cabot, Austin Cole Petty, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering

Lonoke, Cabot, Austin Lee Phelps, Associate in General Studies, General Studies

Lonoke, Cabot, Kirsten Plouch, Associate of Applied Science in Nursing, Nursing

Lonoke, Cabot, Ryan A. Raines, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design

Lonoke, Cabot, Taylor Madison Romine, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, Honors Program

Lonoke, Cabot, Taylor Madison Romine, Bachelor of Arts, Chemistry, Cum Laude, Honors Program

Lonoke, Cabot, Charlotte Marie Sandage, Specialist in Education, Educational Leadership

Lonoke, Cabot, Brittany Faith Sorrell, Bachelor of Social Work, Social Work, Magna Cum Laude, Honors Program

Lonoke, Cabot, Lindsay Alexandra Spell, Bachelor of Science, Psychology, Magna Cum Laude, Honors Program

Lonoke Cabot, Lindsay Alexandra Spell, Bachelor of Arts, World Languages and Culture, Magna Cum Laude, Honors Program

Lonoke, Cabot, Lee Evan Sullivan, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management, Magna Cum Laude

Lonoke, Cabot, Janet Kristen Sumler, Master of Science in Education, Educational Leadership

Lonoke, Cabot, Bridget A. Thompson, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education

Lonoke, Cabot, Katherine Anne Walton, Associate of Science, A.S. En Route Lonoke, Cabot, Madison Brooke Willhite, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Lonoke, Cabot, Logan H. Yancey, Bachelor of Arts, History

Lonoke, Carlisle, Miles W. Cunningham, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

Lonoke, Carlisle, Nicholas Edison Schafer, Bachelor of Science, Accounting, Magna Cum Laude, University Honors

Lonoke, Carlisle, Kathleen F. Weems, Master of Public Administration, Public Administration

Lonoke, Jacksonville, Tarrah Lashay Blue, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

Lonoke, Lonoke, Denise K. DeViney, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Lonoke, Lonoke, Pierce Griffith Jackson, Bachelor of Science, Health Studies

Lonoke, Lonoke, Jose Enrique Rodriguez, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

Lonoke, Lonoke, Joseph R. Williams, Master of Science in Education, Educational Leadership

Lonoke, Ward, Maggie Leigh Collier, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude, Honors Program

Lonoke, Ward, Emilee Paige Colvin, Bachelor of Science, Health Studies

Lonoke, Ward, Theresa Craigo, Bachelor of Science, Management

Lonoke, Ward, Charles Hunter Davis, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Lonoke, Ward, Mika Emerson Finney, Specialist in Education, Educational Leadership

Lonoke, Ward, Rebecca D. Kemp, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Lonoke, Ward, Helen Holcomb Wilson, Master of Science in Education, Special Education K-12

Lonoke, Ward, Marion Alexander Witkowski, Associate of Science, A.S. En Route

Madison, Huntsville, Matthew Blake Ferguson, Master of Science in Education, Educational Leadership

Marion, Bull Shoals, Kimberly Nicole Guthrie, Master of Science in Education, Special Education K-12

Marion, Pyatt, Chelsee M. Brandon, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Marion, Yellville, Kendra Nicole Rogers, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

Miller, Texarkana, Krista Breann Beard, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

Miller, Texarkana, Joel Thomas Brown, Specialist in Education, Educational Leadership

Miller, Texarkana, Melissa A. Estes, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Miller, Texarkana, Luke Hayden Hampton, Associate of Science, A.S. En Route

Miller, Texarkana, TiAna LaChae London, Master of Arts, Communication Studies

Mississippi, Blytheville, Amanda Brooke Allison, Associate of Science, A.S. En Route

Mississippi, Blytheville, Bailey Christopher Cason, Bachelor of Arts, History

Mississippi, Blytheville, Tiffany Annette Cloud, Master of Social Work, Social Work

Mississippi, Blytheville, Holly M. David, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Mississippi, Blytheville, Claire Elise Howard, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science

Mississippi, Blytheville, Mary E. Jackson, Master of Science in Education, Educational Leadership

Mississippi, Blytheville, Abigail Grace McCauley, Associate of Science, A.S. En Route

Mississippi, Blytheville, Jeffrey L. Rounsaville, Bachelor of Science, Technology

Mississippi, Blytheville, Emily Marie Southern, Associate of Science, A.S. En Route

Mississippi, Blytheville, Hannah L. Wakefield, Bachelor of Science, Psychology, Cum Laude, Honors Program

Mississippi, Dyess, Shannon Elizabeth Forister, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Mississippi, Gosnell, Megan Taylor Fountain, Bachelor of Social Work, Social Work

Mississippi, Gosnell, Karma Brooke Sullivan, Master of Science in Education, Special Education K-12

Mississippi, Keiser, Summer K. Gardner, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

Mississippi, Keiser, Garrett G. Lane, Bachelor of General Studies, General Studies

Mississippi, Keiser, Whitney Dawn Tyler, Bachelor of Science in Education, Physical Education

Mississippi, Leachville, Jessica Morgan Brown, Associate of Science, A.S. En Route

Mississippi, Leachville, Stephanie Lea Lasater, Bachelor of Social Work, Social Work

Mississippi, Leachville, Hannah Lee Poe, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude

Mississippi, Leachville, Mikayla J. White, Master of Social Work, Social Work

Mississippi, Luxora, Jon Mark Horton, Bachelor of Science, Exercise Science, Magna Cum Laude

Mississippi, Manila, Kellye Pierce Brown, Master of Science in Nursing, Nursing

Mississippi, Manila, Jennifer Marie Harper, Master of Science in Education, Educational Leadership

Mississippi, Manila, Candy A. McMinn, Bachelor of Science, Psychology

Mississippi, Manila, Caleb Luke Reinhart, Bachelor of Arts, Chemistry

Mississippi, Manila, Taylen R. Smith, Bachelor of Science in Education, English, Cum Laude

Mississippi, Osceola, Tiffany Danielle Cooper, Certificate Program, Addiction Studies

Mississippi, Osceola, Tiffany Danielle Cooper, Master of Social Work, Social Work

Mississippi, Osceola, Saccari Aikea Jacobs, Certificate Program, Addiction Studies

Mississippi, Osceola, Saccari Aikea Jacobs, Master of Social Work, Social Work

Mississippi, Osceola, Amber Danielle Manley, Master of Social Work, Social Work

Mississippi, Osceola, Brittany Nichole Weldon, Bachelor of Science, Biological Sciences

Mississippi, Osceola, Kyra L. Wright, Bachelor of Science, Psychology

Mississippi, Wilson, Denice Alvis, Master of Science in Education, Special Education GTC

Mississippi, Wilson, Kendall L. Fleming, Bachelor of Science, Business Administration

Monroe, Brinkley, Karagon M. Henard, Bachelor of Science, Management

Monroe, Brinkley, Cesley Williams, Bachelor of Science, Marketing, Cum Laude

Monroe, Holly Grove, Mary Elizabeth DePriest, Bachelor of Science in Education, Physical Education

Ouachita, Camden, Krystal Clevenger Adcock, Specialist in Education, Educational Leadership

Perry, Adona, Carol Marie Ross, Master of Public Administration, Public Administration

Perry, Perryville, Hannah Danielle Bradford, Associate of Science, A.S. En Route

Phillips, Elaine, Tate Lawson, Bachelor of General Studies, General Studies

Phillips, Helena, Marcus D. Brown, Associate of Arts, A.A. En Route

Phillips, Helena, Joshua Caleb Mondy, Bachelor of Science, Computer and Information Technology

Phillips, Lexa, Lawren Faye Guthrie, Bachelor of Arts, English

Phillips, Lexa, Jamie N. Lawrence, Bachelor of Science, Psychology

Phillips, Lexa, Alexis R. Travis, Bachelor of Science, Psychology

Phillips, Lexa, Amy Jo Von Kanel, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Phillips, Marvell, Kailyn Nicole Pettie, Associate of Arts, A.A. En Route

Phillips, West Helena, Cimone Ashley Hamiter, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Phillips, West Helena, Rayven Mackenzie Hatchett, Bachelor of Fine Arts, Art

Pike, Delight, Melissa Cornish, Master of Science in Education, Educational Leadership

Pike, Kirby, Vicki V. Cowart, Master of Science in Education, Special Education GTC

Poinsett, Harrisburg, Tyler Wade Armstrong, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Poinsett, Harrisburg, Cristal Coronado, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Poinsett, Harrisburg, Maegan Leigh Davis-Carlson, Associate of Arts, A.A. En Route

Poinsett, Harrisburg, Veronica Michelle Easter, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Poinsett, Harrisburg, Natalie Eaton Jarrett, Bachelor of Social Work, Social Work

Poinsett, Harrisburg, Elizabeth Grace Goad, Bachelor of Social Work, Social Work

Poinsett, Harrisburg, Collin A. McCrary, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Cum Laude

Poinsett, Harrisburg, Cody J. O’Guinn, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Poinsett, Harrisburg, Ashton A. Reddmann, Bachelor of General Studies, General Studies

Poinsett, Harrisburg, Alivia K. Rouse, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design, Cum Laude

Poinsett, Harrisburg, Carly Fayth Shannon, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Poinsett, Harrisburg, Emily Rachelle Walton, Bachelor of Science in Education, English

Poinsett, Harrisburg, Matthew Dylan Walton, Bachelor of Science, Finance

Poinsett, Lepanto, Chelsea M. Barrett, Master of Science in Education, Special Education K-12

Poinsett, Lepanto, Gwendolyn Dawn Sam Smith, Associate of Arts, A.A. En Route

Poinsett, Lepanto, Candis Renee Sunday, Master of Music Education, Music Education

Poinsett, Marked Tree, Michael Dwayne Nash, Master of Science in Education, Educational Leadership

Poinsett, Marked Tree, Rebecca Michelle Prather, Bachelor of Arts, English

Poinsett, Trumann, Hannah O. Booth, Master of Social Work, Social Work

Poinsett, Trumann, Blaire Whitli Brown, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Poinsett, Trumann, DeAndre R. Campbell, Bachelor of General Studies, General Studies

Poinsett, Trumann, April LeighAnn Doty, Bachelor of Science, Communication Disorders

Poinsett, Trumann, Alicia Danielle Dyer, Bachelor of Science, Management, Cum Laude

Poinsett, Trumann, Stacy Dawn Goodman, Associate of Science, A.S. En Route

Poinsett, Trumann, Cydney Danyelle Gordon, Associate of Science, A.S. En Route

Poinsett, Trumann, Jaycee Caraline Hogan, Bachelor of Science, Communication Disorders

Poinsett, Trumann, Amber Elizabeth Liles, Bachelor of Arts, Communication Studies

Poinsett, Trumann, Kylie Jane Long, Bachelor of Science, Biological Sciences

Poinsett, Trumann, Sydney Madison McMasters, Associate in General Studies, General Studies

Poinsett, Trumann, Adrian Mitchell, Associate in General Studies, General Studies

Poinsett, Trumann, Alejandra Morales, Bachelor of Arts, Political Science

Poinsett, Trumann, Allison Klaire Victory, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Poinsett, Trumann, Lauren Nicole Walker, Bachelor of Science, Health Studies, Cum Laude

Poinsett, Trumann, Michelle Teresa Waymire, Specialist in Education, Educational Leadership

Poinsett, Tyronza, Hannah Faith Hale, Bachelor of Science, Health Studies, Magna Cum Laude

Poinsett, Tyronza, Stacey Mott, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

Poinsett, Weiner, Pamela LaKeisha Bible, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Poinsett, Weiner, Melinda S. Howard, Bachelor of Science, Business Administration

Polk, Cove, McKenna Ciara Jewell, Master of Science in Education, Special Education GTC

Polk, Hatfield, Kristen F. Baxter, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Polk, Hatfield, Kayla Denea Beck, Master of Science in Education, Special Education K-12

Polk, Hatfield, Casey Renea Long, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Polk, Wickes, Dustin L. James, Certificate Program, Special Education Teacher

Pope, Dover, Sara Walker, Specialist in Education, Educational Leadership

Pope, London, Lydia Gabrielle Mitchell, Bachelor of Arts, Criminology, Summa Cum Laude

Pope, Pottsville, Aaron Drake Furrh, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, University Honors

Pope, Russellville, Stanton C. Apple, Master of Engineering Management, Engineering Management

Pope, Russellville, Marcia E. Correia, Master of Science in Education, Educational Leadership

Pope, Russellville, DeAnna Michelle Ezell, Certificate Program, Gifted, Talented, and Creative Teaching

Pope, Russellville, Talina Patricia Tankersley, Specialist in Education, Educational Leadership

Prairie, Des Arc, Hayley Marie Calhoun, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Prairie, Des Arc, Kylee Emiline Elam, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Prairie, Des Arc, Tyler D. Hill, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Prairie, Des Arc, Taylor Owen Lawrence, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Prairie, Des Arc, Brandi Nicole Long, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude

Prairie, Des Arc, Abigail Leighanne York, Bachelor of Science, Health Studies, Magna Cum Laude

Prairie, Devalls Bluff, Taylor Lauren Strohl, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Prairie, Hazen, Megan Nicole Anderson, Bachelor of General Studies, General Studies

Prairie, Hazen, Holly C. Boothe, Master of Science in Education, Reading

Prairie, Hazen, Mitchell Whitman McCarty, Bachelor of Science, Finance

Prairie, Hazen, Katie A. Shelman, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Prairie, Ward, Katie Elizabeth Skinner, Bachelor of Science, Business Administration

Prairie, Ward, Melinda Nichole Tenison, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Magna Cum Laude

Pulaski, Alexander, Precious Lynette Lowe, Master of Science, Early Childhood Services

Pulaski, Jacksonville, Cameron Joseph Bajorek, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Pulaski, Jacksonville, Brittany Nicole Jones, Master of Science in Nursing, Nursing

Pulaski, Jacksonville, Johnna D. Bias, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Pulaski, Jacksonville, Brandon Scott Bridges, Bachelor of Arts, Criminology

Pulaski, Jacksonville, Joseph Ray Eason, Master of Science in Education, Special Education K-12

Pulaski, Jacksonville, Kathryn S. Eason, Master of Science in Education, Special Education K-12

Pulaski, Jacksonville, VanKe’via NKenge’ Garner, Bachelor of Arts, Criminology, Cum Laude

Pulaski, Jacksonville, VanKe’via NKenge’ Garner, Bachelor of Science, Psychology, Cum Laude

Pulaski, Jacksonville, April Dionne Jones, Specialist in Education, Educational Leadership

Pulaski, Jacksonville, Taylor A. Marshall, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Pulaski, Jacksonville, Katelyn M. Northington, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Pulaski, Jacksonville, Valorie Lynn Pinkney-Worthington, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Pulaski, Jacksonville, Tamika SheRese Spaight, Bachelor of General Studies, General Studies

Pulaski, Jacksonville, Shilah Rae Sugg, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude

Pulaski, Little Rock, Nathan G. Alberius, Bachelor of General Studies, General Studies

Pulaski, Little Rock, Kennia Monique Anderson, Specialist in Education, Educational Leadership

Pulaski, Little Rock, Ashley Atkins, Certificate Program, Gifted, Talented, and Creative Teaching

Pulaski, Little Rock, Mario J. Baldassaro, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Pulaski, Little Rock, Alexis Danielle Barnes, Associate in General Studies, General Studies

Pulaski, Little Rock, Olivia Layton Bennett, Bachelor of General Studies, General Studies

Pulaski, Little Rock, Kaylee Madison Benson, Bachelor of Science, Strategic Communications

Pulaski, Little Rock, Eric Matthew Berg, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Pulaski, Little Rock, Stephen Andrew Bowen, Bachelor of Arts, Computer Science

Pulaski, Little Rock, Tiffany L. Brazle, Master of Business Administration, Business Administration

Pulaski, Little Rock, Barbara Ann Brown, Master of Public Administration, Public Administration

Pulaski, Little Rock, Taylor Nicole Brown, Master of Science, Early Childhood Services

Pulaski, Little Rock, Tonisha Ragene Brown, Master of Public Administration, Public Administration

Pulaski, Little Rock, Mary Elise Cooper, Bachelor of Science, Strategic Communications

Pulaski, Little Rock, Tracy Lynn Crain, Master of Arts, Heritage Studies

Pulaski, Little Rock, Haylee Ashton Curd, Bachelor of Science, Health Studies, Cum Laude

Pulaski, Little Rock, Jamie Lynn Custer, Specialist in Education, Educational Leadership

Pulaski, Little Rock, Madison Claire Daugherty, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Pulaski, Little Rock, Alexandria Nicole Evans, Bachelor of Science, Creative Media Production

Pulaski, Little Rock, Shayla Ann Evans, Certificate Program, Addiction Studies

Pulaski, Little Rock, Shayla Ann Evans, Master of Social Work, Social Work

Pulaski, Little Rock, Elizabeth Finney, Master of Science in Education, Special Education GTC

Pulaski, Little Rock, Ashdon Bene’t Floyd, Master of Arts in Teaching, Teaching

Pulaski, Little Rock, Brittany Nicole Fuhrmann, Master of Public Administration, Public Administration

Pulaski, Little Rock, Ross Anthony Fulgham, Bachelor of Science, Management

Pulaski, Little Rock, Crystal Janai’ Graves, Master of Social Work, Social Work

Pulaski, Little Rock, Katina Erica Williams Harper, Master of Science, Early Childhood Services

Pulaski, Little Rock, Jason V. Hennessey, Bachelor of Science in Education, Mathematics

Pulaski, Little Rock, Justin Edward Holt, Master of Science in Education, Educational Leadership

Pulaski, Little Rock, Miqdas I. Bancie, Bachelor of Science, Technology

Pulaski, Little Rock, Thomas Bryan Kenley, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Pulaski, Little Rock, John Kendrick Lovell, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude, Honors Program

Pulaski, Little Rock, Talena Michele McNeely, Master of Arts, English

Pulaski, Little Rock, McKenzie Ellis Moriconi, Bachelor of General Studies, General Studies

Pulaski, Little Rock, Brittany Taylor-Obi, Master of Science, Early Childhood Services

Pulaski, Little Rock, Thaddeus Cortez Pearson, Master of Science in Education, Educational Leadership

Pulaski, Little Rock, Takida Marisa Phillips, Bachelor of Science, Biological Sciences

Pulaski, Little Rock, Lacey D. Quiroz, Bachelor of Arts, Sociology

Pulaski, Little Rock, Aaron Michael Robinson, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Pulaski, Little Rock, Deborah Ann Rodgers, Certificate Program, Special Education Director

Pulaski, Little Rock, Blakelynn Mackenna Smith, Bachelor of Science, Biological Sciences

Pulaski, Little Rock, Devon Nicole Smith, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Pulaski, Little Rock, Jessica K. Thompson, Master of Science, Early Childhood Services

Pulaski, Little Rock, Yolanda E. Traylor, Master of Science, Early Childhood Services

Pulaski, Little Rock, Adam M. Weiner, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering, Magna Cum Laude, Honors Program

Pulaski, Little Rock, Madalyn Rose Weiner, Bachelor of Arts, Chemistry, Summa Cum Laude, University Honors

Pulaski, Little Rock, Conrad T. Williams II, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Pulaski, Little Rock, Larrane D. Williams, Specialist in Education, Educational Leadership

Pulaski, Little Rock, Charles Craig Wren, Associate of Science, A.S. En Route

Pulaski, Mabelvale, Shalon Raye Judge, Master of Science in Education, Reading

Pulaski, Mabelvale, Porchia Denise Raymond, Master of Science, College Student Personnel Services

Pulaski, Maumelle, Natalie Brooke Barrett, Master of Science in Education, Reading

Pulaski, Maumelle, Katelyn Ashley Bates, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude

Pulaski, Maumelle, Kristi Lee Heverling, Master of Public Administration, Public Administration

Pulaski, Maumelle, Eliza Katie Richmond, Associate of Science, A.S. En Route

Pulaski, Maumelle, Emily Grace Thompson, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Pulaski, Maumelle, Emily Rae Brown, Specialist in Education, Educational Leadership

Pulaski, North Little Rock, Kavin Keshun Alexander, Bachelor of Science, Creative Media Production

Pulaski, North Little Rock, Whitney M. Birch, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Pulaski, North Little Rock, Regan Dawn Carpenter, Master of Business Administration, Business Administration

Pulaski, North Little Rock, Julie Anne Coker, Master of Science in Education, Early Childhood Education

Pulaski, North Little Rock, Taylor Simone Coulter, Associate of Arts, A.A. En Route

Pulaski, North Little Rock, Jessica D. Crow, Bachelor of Science in Education, Physical Education

Pulaski, North Little Rock, Laura Elise Eubank, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Pulaski, North Little Rock, Joshua Simon Garrett, Associate of Science, A.S. En Route

Pulaski, North Little Rock, Aaliyah Mergede Green, Associate of Science, A.S. En Route

Pulaski, North Little Rock, Natalie Latrice Holliman, Certificate Program, Building-Level Administration

Pulaski, North Little Rock, Marisa Claire House, Bachelor of Science, Biological Sciences

Pulaski, North Little Rock, Tanica Nicole Howard, Specialist in Education, Educational Leadership

Pulaski, North Little Rock, Zachary Wayne Hunter, Bachelor of Science, Finance, Cum Laude

Pulaski, North Little Rock, Ashlyn Elyse Johnson, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering, Cum Laude, University Honors

Pulaski, North Little Rock, DeLinda DeAnn Pack, Master of Science in Education, Special Education GTC

Pulaski, North Little Rock, Jackson James Lucas Shevlin, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Pulaski, North Little Rock, Mya Christina Thomas, Bachelor of Science, Health Studies

Pulaski, North Little Rock, Yolanda Yevette Thomas, Specialist in Education, Educational Leadership

Pulaski, North Little Rock, Cydney Maya Thompson, Bachelor of Science, Creative Media Production

Pulaski, North Little Rock, Hannah R. Vaden, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

Pulaski, Roland, Corbin Jacob Edwards, Bachelor of Arts, Computer Science, Cum Laude, Honors Program

Pulaski, Roland, Conner Alexander White, Associate of Science, A.S. En Route

Pulaski, Scott, Katelyn L. Chapman, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Pulaski, Scott, Tori Janel Newton, Bachelor of Science, Sport Management

Pulaski, Sherwood, Matthew Wade Brown, Bachelor of Science, Strategic Communications, Cum Laude

Pulaski, Sherwood, Shelby Dean Brown, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Pulaski, Sherwood, John Fred Chunn III, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude, Honors Program

Pulaski, Sherwood, Daliaana Gonzalez Calderon, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Pulaski, Sherwood, Patrick A. Hale, Bachelor of Science, Business Administration

Pulaski, Sherwood, Debora Denise Cosen, Master of Science in Education, Special Education K-12

Pulaski, Sherwood, Rebecca Jennifer Mae Hepler, Bachelor of General Studies, General Studies

Pulaski, Sherwood, Anna Michelle Huston, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Pulaski, Sherwood, Zachary Aaron Maier, Bachelor of Arts, Criminology, Cum Laude

Pulaski, Sherwood, Amity McKayla Moore, Bachelor of Science, Health Studies

Pulaski, Sherwood, Caitlin Anne Sanders, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program

Pulaski, Sherwood, Lydia D. Shelton, Master of Science in Education, Special Education K-12

Pulaski, Sherwood, Stephanie Nicholle Thompson, Master of Science in Education, Reading

Pulaski, Sherwood, Elizabeth Ann Wetzel, Master of Science in Education, Special Education K-12

Randolph, Biggers, Taylor Anne Landreth, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science, Cum Laude

Randolph, Maynard, Payton McKale Archer, Master of Science in Agriculture, General Agriculture

Randolph, Maynard, Joshua D. Cagle, Master of Science in Education, Educational Leadership

Randolph, Maynard, Emily Faith Crawley, Associate in General Studies, General Studies

Randolph, Maynard, Johnathon Anthoney White, Bachelor of Arts, History

Randolph, Pocahontas, Kayley Nicole Baltz, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Randolph, Pocahontas, Nancy Jane Baltz, Doctor of Nursing Practice, Nursing Practice

Randolph, Pocahontas, Meriah Katlynn Casey, Bachelor of Science, Wildlife, Fisheries and Conservation

Randolph, Pocahontas, Anthony Utah Crismon, Master of Arts, History

Randolph, Pocahontas, Holly A. Hague, Bachelor of Arts, Criminology

Randolph, Pocahontas, Stephanie L. Hicks, Bachelor of Science in Education, Mathematics

Randolph, Pocahontas, Keri Lynn Hufford, Bachelor of General Studies, General Studies

Randolph, Pocahontas, Sarah M. Lowtharp, Master of Science in Nursing, Nursing

Randolph, Pocahontas, Brianna Nicole Mahan, Associate of Science, A.S. En Route

Randolph, Pocahontas, Brandy Lynn Mull, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Randolph, Pocahontas, Amber A. Skibinski, Bachelor of Science in Education, English

Randolph, Pocahontas, Lillie J. Sutton, Specialist in Education, Psychology and Counseling

Randolph, Pocahontas, Elizabeth Anne Weick, Bachelor of Social Work, Social Work

Randolph, Ravenden Springs, Jessica L. Martin, Certificate Program, Addiction Studies

Randolph, Ravenden Springs, Jessica L. Martin, Master of Social Work, Social Work

Randolph, Warm Springs, Dharma Lee Blackwell, Associate of Science, A.S. En Route

Saint Francis, Colt, Shanice Caprice Pettigrew, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Saint Francis, Forrest City, Keuna Bianca Anderson-Adams, Master of Public Administration, Public Administration

Saint Francis, Forrest City, Torrey Erbes, Associate of Applied Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

Saint Francis, Forrest City, Hannah Kathryn Gregory, Bachelor of Social Work, Social Work

Saint Francis, Forrest City, Shannon G. Heard, Master of Science in Education, Reading

Saint Francis, Forrest City, Victoria May Johnson, Master of Science in Nursing, Nursing

Saint Francis, Forrest City, Odessa Denice Robinson, Bachelor of Arts, Communication Studies

Saint Francis, Forrest City, Deidre Symone Sparks, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Saint Francis, Forrest City, Briana Alexi Ursery, Bachelor of Science, Communication Disorders

Saint Francis, Forrest City, Kayla Nichole Watlington, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Saint Francis, Forrest City, Krystal Patrice Weaver, Master of Science, Sport Administration

Saint Francis, Forrest City, Pearlie White, Associate of Arts, A.A. En Route

Saint Francis, Forrest City, Carmika LaRea Williams, Bachelor of Arts, Sociology

Saint Francis, Palestine, Sonya Martishe Anderson, Master of Public Administration, Public Administration

Saint Francis, Palestine, Jessica Faith Roberts, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Saline, Alexander, Jonah M. Barnett, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program

Saline, Alexander, Lucas Charles Brantley, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Saline, Alexander, Caroline Elizabeth Cato, Bachelor of Music, Music, Cum Laude, Honors Program

Saline, Alexander, Natalie A. Claussen, Master of Science in Education, Special Education K-12

Saline, Alexander, John Malcolm Davis, Bachelor of Science, Physics

Saline, Alexander, Jonathan Pitts, Specialist in Education, Educational Leadership

Saline, Alexander, Zoey Grace Smith, Associate of Arts, A.A. En Route

Saline, Bauxite, Benjamin Eric Perry, Master of Science in Education, Educational Leadership

Saline, Benton, Jessica A. Allbritton, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, Honors Program

Saline, Benton, Samuel Patrick Bell, Associate of Arts, A.A. En Route

Saline, Benton, Jennifer Nichole Blankenship, Master of Science in Education, Special Education K-12

Saline, Benton, Katelyn Diane Daley, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Saline, Benton, Emily Dianne Davis, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

Saline, Benton, Mallory Grace Donaldson, Bachelor of Science, Marketing, Magna Cum Laude, University Honors

Saline, Benton, Derek C. Fisher, Bachelor of Science, Finance

Saline, Benton, Joshua Grant Gray, Bachelor of Science, Biological Sciences

Saline, Benton, Grant Clayton Hinze, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Saline, Benton, Colby Wilson Johnson, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Cum Laude

Saline, Benton, Monica Kay Kuykendall, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude

Saline, Benton, Dustin Douglas Lamproe, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Saline, Benton, Laura J. Lancaster, Master of Science in Education, Reading

Saline, Benton, Hannah Gabriel Malone, Bachelor of Arts, Political Science

Saline, Benton, Jordan Suave McDonald, Bachelor of Science, Computer and Information Technology

Saline, Benton, Victoria Elizabeth Meister, Bachelor of Science, Marketing

Saline, Benton, Natalie R. Norwood, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude, Honors Program

Saline, Benton, Tanner Austin Oglesby, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Saline, Benton, Emma Jane Penticoff, Master of Science in Education, Special Education GTC

Saline, Benton, Kenya L. Farris, Master of Science, Early Childhood Services

Saline, Benton, Madison Logan Rhodes, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Saline, Benton, Dawn Marie Roberts, Master of Science in Education, Special Education GTC

Saline, Benton, Connie Marie Schade, Specialist in Education, Psychology and Counseling

Saline, Benton, Cameron Joel Spivey, Bachelor of Science, Accounting, Magna Cum Laude

Saline, Benton, Nicolas Gage Thomas, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Magna Cum Laude

Saline, Benton, Drew C. Tipton, Bachelor of Science, Business Administration

Saline, Bryant, Beau William Buford, Master of Public Administration, Public Administration

Saline, Bryant, Makayla A. Fleming, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Saline, Bryant, Casey Amanda Garrett, Bachelor of Arts, Criminology, Cum Laude

Saline, Bryant, Cody R. Grant, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Saline, Bryant, Cristina Schally Meyer, Specialist in Education, Educational Leadership

Saline, Bryant, Laura Camille Naumann, Bachelor of Science, Health Studies

Saline, Bryant, Nicholas Errol Poole, Master of Public Administration, Public Administration

Saline, Hensley, Corey P. Kapales, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Saline, Hot Springs Village, Michael Gary Holdiness, Specialist in Education, Educational Leadership

Saline, Mabelvale, Erica L. Mack, Master of Science in Education, Reading

Scott, Waldron, Heather Michelle Woodral, Master of Science in Education, Special Education K-12

Searcy, Harriet, Ashley Nichole Carr, Master of Science in Education, Educational Leadership

Searcy, Marshall, Andrew H. Phillips, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Searcy, Western Grove, Amanda J. Fain, Master of Science in Education, Educational Leadership

Sebastian, Fort Smith, Gunnar Z. Etzkorn, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Magna Cum Laude

Sebastian, Fort Smith, Kaitlin Ann Gramlich, Bachelor of Arts, English

Sebastian, Fort Smith, Stephanie Jill Grinder, Master of Science in Education, Special Education K-12

Sebastian, Fort Smith, Christopher E. Turner, Certificate Program, Special Education Teacher

Sebastian, Fort Smith, Brittney Dawn Wilbanks, Master of Science, Early Childhood Services

Sebastian, Greenwood, Brooke Nicole Selby, Associate of Arts, A.A. En Route

Sebastian, Hackett, Kelsey Rhiannon Dickerson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Sebastian, Lavaca, Michael S. McKnight, Master of Science in Education, Educational Leadership

Sebastian, Lavaca, Shannon Lynn Todaro, Certificate Program, Building-Level Administration

Sevier, De Queen, Cristian Osbaldo Robles, Bachelor of Science, Sport Management

Sharp, Ash Flat, Savannah Noel Sutton, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies

Sharp, Cave City, Arnold Mason Cunningham, Associate of Science, A.S. En Route

Sharp, Cave City, Tyler Blaine Foust, Bachelor of Science, Management, Cum Laude

Sharp, Cave City, Lacey C. Turner, Bachelor of Social Work, Social Work, Magna Cum Laude

Sharp, Cave City, José Angel Williams, Bachelor of Science, Biological Sciences, University Honors

Sharp, Cherokee Village, Kasey Lynn Carter, Master of Science, Media Management

Sharp, Cherokee Village, Kayla Danielle Davis, Master of Arts, English

Sharp, Cherokee Village, Michael Steven Hemme, Master of Science in Education, Educational Leadership

Sharp, Cherokee Village, Sharon Diane Mamath, Certificate Program, Addiction Studies

Sharp, Cherokee Village, Sharon Diane Mamath, Master of Social Work, Social Work

Sharp, Cherokee Village, Jeremy Glenn Miller, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education

Sharp, Cherokee Village, Darian Deshawn Stewart, Bachelor of Fine Arts, Art

Sharp, Cherokee Village, Darian Deshawn Stewart, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design

Sharp, Evening Shade, Kylie Nicole Pruett, Associate of Science, A.S. En Route

Sharp, Hardy, Rebecca Cheyenne Reed, Bachelor of Arts, Criminology

Sharp, Sidney, Misty Lynn Bacon, Certificate Program, Building-Level Administration

Sharp, Williford, Benjamin M. Levenbach, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

Stone, Mountain View, Savannah Elizabeth Hall, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Stone, Mountain View, Robert Jeffrey McCord, Associate of Arts, A.A. En Route

Stone, Mountain View, Laura M. Moore, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Stone, Mountain View, Caleb Eugene Spann, Bachelor of Science, Finance

Stone, Onia, Micheal Logan Hudspeth, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Stone, Timbo, Kamayka Leann Fry, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude

Union, El Dorado, Kristianson Bayliss Borosvskis, Master of Science, Sport Administration

Union, El Dorado, Aixa Schrader, Bachelor of Science, Biological Sciences, Honors Program

Union, Norphlet, Tammy Lea Wills, Master of Science in Education, Educational Leadership

Van Buren, Clinton, Kylie Dayne Blanton, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Van Buren, Quitman, Madeline Rose Holland, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

Washington, Elkins, Sherri Denise Tobey Buckner, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Washington, Elkins, Tonyia Sue Tannehill, Associate of Arts, A.A. En Route

Washington, Fayetteville, Brigette L. Clement, Master of Public Administration, Public Administration

Washington, Fayetteville, Matthew Brian Cole, Bachelor of Science, Marketing

Washington, Fayetteville, Shelley Renee England, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Washington, Fayetteville, Paige Louise Erwin, Bachelor of Arts, Sociology

Washington, Fayetteville, Marleah Ashton Hannaford, Specialist in Education, Educational Leadership

Washington, Fayetteville, Marian Elizabeth Hendrickson, Certificate Program, Gifted, Talented, and Creative Teaching

Washington, Fayetteville, Jared Tom James, Master of Science in Education, Educational Leadership

Washington, Fayetteville, Robert T. Lee, Certificate Program, Gifted, Talented, and Creative Teaching

Washington, Fayetteville, Ashley Louise Marcum, Specialist in Education, Educational Leadership

Washington, Fayetteville, Joel Patton, Master of Business Administration, Business Administration

Washington, Fayetteville, Nicolas Kenner Peavy, Master of Science in Education, Special Education K-12

Washington, Fayetteville, Tyler David Rooks, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies

Washington, Fayetteville, Laura Katherine Smith, Certificate Program, Special Education Teacher

Washington, Fayetteville, Bobbie Megan Sullivan, Master of Science in Education, Special Education K-12

Washington, Fayetteville, Kayla L. White, Master of Science in Education, Educational Leadership

Washington, Fayetteville, Clarice Whitmore, Associate of Arts, A.A. En Route

Washington, Prairie Grove, Katherine E. Baumbach, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Washington, Springdale, Dawn Buchanan, Specialist in Education, Educational Leadership

Washington, Springdale, Casey Lane Cole, Specialist in Education, Psychology and Counseling

Washington, Springdale, Cynthia Kay Foster, Certificate Program, Special Education Teacher

Washington, Springdale, Jason Alexander George, Specialist in Education, Educational Leadership

Washington, Springdale, Cy Michael Mason, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Washington, Springdale, Sharyn Annette O’Hearn, Specialist in Education, Educational Leadership

White, Bald Knob, Hannah E. Blanton, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

White, Bald Knob, McKenzie DeLoache Grayson, Bachelor of Science, Psychology

White, Bald Knob, Cameron Mitchell Duke, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, Honors Program

White, Bald Knob, Kayle Jean Feather, Certificate Program, Addiction Studies

White, Bald Knob, Kayle Jean Feather, Master of Social Work, Social Work

White, Bald Knob, Jennifer Renee Fuller, Bachelor of Science, Marketing, Cum Laude

White, Bald Knob, Sarah Melissa Grayson, Bachelor of Science, Psychology

White, Bald Knob, Lindsay Norris Greeno, Bachelor of Social Work, Social Work

White, Bald Knob, Ashlee Leighann Downs, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Magna Cum Laude

White, Bald Knob, Andrew Masahiro Ino, Associate of Science, A.S. En Route

White, Bald Knob, Autumn Leigh Spencer, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

White, Bald Knob, Dylan Taylor Western, Associate of Science, A.S. En Route

White, Beebe, Jared Jacob Aschbrenner, Bachelor of Arts, Criminology

White, Beebe, Christopher Thomas Bailey, Master of Science in Education, Educational Leadership

White, Beebe, Lydia Ann Belew, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design

White, Beebe, Tyler Clark Childress, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, Honors Program

White, Beebe, Emma BreAnne Elliott, Bachelor of Science, Psychology

White, Beebe, Hannah Kae Glynn, Bachelor of Science, Psychology, Magna Cum Laude

White, Beebe, Stephen C. McNeill, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

White, Beebe, Shana Diane Nichols, Bachelor of Science, Biological Sciences

White, Beebe, Allison F. Warner, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

White, Bradford, Michelle Anne Marie Everhart, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude

White, Higginson, John Randal Risk, Associate of Science, A.S. En Route

White, Judsonia, Madison Nicole Chandler, Associate of Science, A.S. En Route

White, Kensett, Evelyn Castillo, Bachelor of Social Work, Social Work

White, Kensett, Kirklan Anthony Pettis, Bachelor of Science in Education, Physical Education, Cum Laude

White, Mount Vernon, Lisa Michelle Hardy, Bachelor of General Studies, General Studies

White, Mount Vernon, Samantha Marie Patterson, Master of Science in Education, Reading

White, Mount Vernon, LaDawn M. Ross, Master of Science in Education, Special Education GTC

White, Mount Vernon, Emily Kay Webb, Master of Science in Education, Reading

White, Romance, Brandon Riley Baker, Associate of Science, A.S. En Route

White, Searcy, Elizabeth Megan Brown, Master of Social Work, Social Work

White, Searcy, Nathan Claxton, Master of Science in Education, Educational Leadership

White, Searcy, Kassandra Marie Day, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

White, Searcy, Will F. Dunavan, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education

White, Searcy, Tyler Jon Galban, Bachelor of General Studies, General Studies

White, Searcy, Ciera Rochelle Haefer, Bachelor of Science, Biological Sciences

White, Searcy, Ciera Rochelle Haefer, Bachelor of Arts, Chemistry

White, Searcy, Hunter Thomas Ingle, Bachelor of Science, Computer Science

White, Searcy, Elizabeth P. Looney, Bachelor of Science, Accounting

White, Searcy, Jade J. Mershon, Bachelor of Science in Education, Elementary Education

White, Searcy, Kiehl Logan Miers, Bachelor of Science, Accounting

White, Searcy, Erica Christine Miller, Bachelor of Science, Strategic Communications

White, Searcy, Alana N. Niederbrach, Bachelor of Science in Education, Special Education

White, Searcy, Aleshia Showen O’Neal, Master of Arts, Heritage Studies

White, Searcy, Erica Paige Taylor, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude

White, Searcy, Chloe Leigh Philpott, Bachelor of Arts, Sociology

White, Searcy, Ashley Nicole Pigg, Bachelor of Science, Business Administration

White, Searcy, Jeremiah S. Quattlebaum, Master of Science, Sport Administration

White, Searcy, Miranda E. Roddy, Associate in General Studies, General Studies

White, Searcy, Mica Leanne Rose, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

White, Searcy, Megan Leigh Sarringar, Bachelor of Arts, Criminology

White, Searcy, Daniel Dewayne Shults, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Studies

White, Searcy, Mira Leigh Smith, Specialist in Education, Educational Leadership

White, Searcy, Alexis Anne-Marie Roach, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Woodruff, Augusta, Mary Katherine Peebles, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Honors Program

Woodruff, McCrory, Jessica D. Brown, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Woodruff, McCrory, Cade Wilson Campbell, Bachelor of Science, Finance, Summa Cum Laude

Woodruff, McCrory, Skylar D. Huggins, Bachelor of Arts, Sociology

Yell, Belleville, Tyler Wayne Corbin, Bachelor of Science, Wildlife, Fisheries and Conservation, Honors Program

Yell, Dardanelle, Shelley Elizabeth Applegate, Certificate Program, Special Education Director

Yell, Dardanelle, Abigail Bree Sims, Master of Science in Education, Special Education GTC

CALIFORNIA

Contra Costa, San Ramon, Paul William Sanftner II, Master of Public Administration, Public Administration

Inyo, Death Valley, Leigh Beth McLendon, Master of Public Administration, Public Administration

Los Angeles, Covina, Javier Guerrero, Master of Public Administration, Public Administration

Los Angeles, Downey, Mary Mialma Cantoran, Master of Public Administration, Public Administration

Los Angeles, Los Angeles, Veronika Lapina, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Los Angeles, Palmdale, Michelle Marilyn Cruz, Master of Public Administration, Public Administration

Los Angeles, Walnut, Michael Antoino Johnson, Bachelor of General Studies, General Studies

Mono, Coleville, Robert Cloyce Remington, Master of Science in Education, Special Education K-12

Orange, Irvine, Mark David Stal, Master of Public Administration, Public Administration

Orange, Mission Viejo, Hsuan Chao, Master of Science in Education, Early Childhood Education

Riverside, Eastvale, Jeffrey Daniel Creighton, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Riverside, Riverside, Victor Paul Blass, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Riverside, Riverside, Norma Ramirez Ybarra-Cox, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Riverside, Temecula, Eric Daniel Ackerman, Master of Public Administration, Public Administration

San Bernardino, Victorville, Stacy Chea, Master of Science in Education, Special Education K-12

San Diego, San Diego, Olene Yang, Master of Business Administration, Business Administration

Santa Clara, San Jose, Leonard Jones, Master of Science in Education, Special Education K-12

COLORADO

Adams, Westminster, Parker Brent Sitton, Bachelor of Science, Sport Management

Denver, Denver, Elliot Melkonian Zettas, Master of Public Administration, Public Administration

Jefferson, Arvada, Dana Leslie Fleming, Master of Science in Education, Educational Leadership

Jefferson, Conifer, Amy Ann Smith, Specialist in Education, Educational Leadership

Jefferson, Lakewood, Hillary Daniels, Master of Science in Education, Special Education K-12

 

CONNECTICUT

Fairfield, Bethel, Kristen Dawn Ladue, Master of Science in Education, Special Education GTC

Fairfield, Fairfield, Ashley Osborn West, Master of Science in Education, Special Education K-12

Fairfield, Stratford, Katelyn Foran, Specialist in Education, Educational Leadership

New Haven, Bethany, Nicole J. Velardi, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

New Haven, New Haven, James P. Carlson, Specialist in Education, Educational Leadership

New Haven, Wallingford, Anthony Michael Kolakowski, Master of Science, College Student Personnel Services

DELAWARE

New Castle, Bear, Anita Temitope Grantson, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

FLORIDA

Broward, Deerfield Beach, Merrill Lynn Galante, Master of Science, Early Childhood Services

Broward, Pembroke Pines, Zuilan Verdera Alvarez, Master of Science in Education, Educational Leadership

Broward, Pompano Beach, Kevin Gonzalez, Specialist in Education, Educational Leadership

Charlotte, Punta Gorda, Angela Lynette Johannsen, Master of Science in Education, Early Childhood Education

Escambia, Pensacola, Donna Renee Lett, Specialist in Education, Educational Leadership

Flagler, Palm Coast, Daniela Giovanna D’Angelo, Master of Science in Education, Reading

Hendry, Clewiston, Teresita A. Terga, Master of Science, Media Management

Highlands, Sebring, Whitney Elaine McGee, Master of Science in Education, Educational Leadership

Hillsborough, Tampa, Allison Cherrise Lippitt, Master of Science, Media Management

Leon, Tallahassee, Karissa Elise Pendleton, Master of Science, Sport Administration

Marion, Ocala, Carrie Lynn Rossman, Master of Arts in Teaching, Teaching

Miami Dade, Miami, Rosa Maria Garcia Maso, Master of Science in Education, Special Education K-12

Palm Beach, West Palm Beach, Colin Brant Eichenmuller, Bachelor of General Studies, General Studies

Pasco, Trinity, Fallon D. Pearn, Bachelor of Arts, Criminology, Cum Laude

Polk, Davenport, Renee Rankine-Colman, Specialist in Education, Educational Leadership

Polk, Haines City, Ralph Napoleon Harris, Master of Science, Sport Administration

Polk, Lakeland, Katherine Donne Wilson, Master of Science in Education, Educational Leadership

Saint Johns, Saint Augustine, Brian Anthony Green, Master of Science in Education, Educational Leadership

Saint Lucie, Port Saint Lucie, Ashley Monique Jeune, Specialist in Education, Educational Leadership

Saint Lucie, Port St Lucie, Michael Charles MacKenzie, Specialist in Education, Educational Leadership

Volusia, Port Orange, Isaiah Kofi Poku, Associate of Science, A.S. En Route

GEORGIA

Bartow, Cartersville, Olivia Jean Rutledge, Master of Science in Education, Early Childhood Education

Bartow, Cartersville, Darla Rediger Smith, Master of Science in Education, Early Childhood Education

Bartow, Cartersville, Hannah Perry Stewart, Master of Science in Education, Early Childhood Education

Bartow, Euharlee, Emily Katherine Hardy, Master of Science in Education, Early Childhood Education

Bartow, Taylorsville, Rebekah Lauren Rolley, Master of Science in Education, Early Childhood Education

Clayton, Atlanta, Jennifer Denise Jones, Master of Science, Media Management

Cobb, Marietta, Dylan Boast, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management

Forsyth, Cumming, Shelby A. King, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude

Gwinnett, Norcross, Akeya Treonne Works, Master of Science in Education, Reading

Gwinnett, Snellville, Jessica Emma Clausen, Master of Science in Education, Early Childhood Education

Houston, Bonaire, Tajhea Kormaal Chambers, Bachelor of Science, Sport Management

Jackson, Jefferson, James Thomas Wascher, Master of Public Administration, Public Administration

Lamar, Barnesville, Tranceyton Shawan White, Master of Science, College Student Personnel Services

Polk, Rockmart, Amy Barber Chappell, Master of Science in Education, Early Childhood Education

Troup, Pine Mountain, Summer Brooke Jarosz, Bachelor of Science in Education, General Science, Cum Laude

HAWAII

Honolulu, Honolulu, David Clarke Saunders, Associate of Arts, A.A. En Route

Honolulu, Waipahu, Kristine Monique Hochschwender, Master of Business Administration, Business Administration

IDAHO

Bingham, Shelley, Brandon LaVar Crain, Master of Science in Education, Special Education GTC

Bonneville, Idaho Falls, Beverly Lalia Holtom, Master of Science in Education, Special Education GTC

Fremont, Saint Anthony, Jennifer Lynn Lester, Master of Science in Education, Reading

Madison, Rexburg, Tracie Kay Cloward, Master of Science in Education, Reading

Madison, Rexburg, Brandi Maybee Walker, Master of Science in Education, Reading

Twin Falls, Twin Falls, Tana Marie Schroeder, Master of Science in Education, Reading

ILLINOIS

Cook, Chicago Heights, Kayla Marie Fonseca, Master of Arts, English

Cook, Markham, Denisyha Ann Waller, Bachelor of General Studies, General Studies

Cumberland, Neoga, Olivia Mintun, Master of Science, College Student Personnel Services

Kane, Saint Charles, Andrew Alphonse Fecteau, Bachelor of Science in Education, Physical Education

Madison, Marine, Eric Lee Bassett, Master of Science, College Student Personnel Services

Montgomery, Litchfield, Jennifer Cathleen Young, Associate of Arts, A.A. En Route

Randolph, Ruma, Nicole LeAnn Brunkhorst, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude

Saint Clair, Belleville, Michael Colin Carty, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Winnebago, Rockford, Stephanie Morovis Montoya, Master of Science, College Student Personnel Services

INDIANA

Floyd, Greenville, Sydney Gail Allgeier, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering

Hendricks, Brownsburg, Martin Jon Guise, Master of Science in Education, Educational Leadership

Marion, Indianapolis, Elliott Morgan Hendrick, Master of Public Administration, Public Administration

Wayne, Centerville, Meghan Scales, Specialist in Education, Educational Leadership

KANSAS

Douglas, Lecompton, Emily Ann Peters Riner, Specialist in Education, Educational Leadership

Franklin, Ottawa, Taylor Rae Neiswender, Master of Science in Education, Reading

Harvey, Newton, Diane Rene Hershberger, Master of Science in Education, Reading

Johnson, Lenexa, Ashlyn G. Thalmann, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Johnson, Olathe, Justine Danielle Strickland, Associate of Science, A.S. En Route

Johnson, Overland Park, Erin Bridget Gately, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude, Univ Honors

Johnson, Overland Park, Brittani Melissa Marinsky, Specialist in Education, Educational Leadership

Norton, Norton, James David Moreau, Master of Public Administration, Public Administration

Shawnee, Wakarusa, Jesse Douglas Kutzke, Bachelor of General Studies, General Studies

KENTUCKY

Fulton, Hickman, Misti Emmons, Master of Science in Education, Reading

LOUISIANA

Bossier, Bossier City, Courtney Jane Andrews, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Caddo, Shreveport, Angelica Andreana Alexander, Master of Science, Exercise Science

Caddo, Shreveport, Kimberly Coleman Blackmon, Master of Science in Education, Educational Leadership

De Soto, Stonewall, Jamie L. Mathews, Master of Science in Education, Educational Leadership

East Baton Rouge, Baton Rouge, Joseph Delhoste, Master of Science in Education, Educational Leadership

East Baton Rouge, Baton Rouge, Ashley Erin Livingston, Master of Science in Education, Educational Leadership

East Baton Rouge, Baton Rouge, Kirk Gerard Louis Jr., Bachelor of Science, Sport Management

East Baton Rouge, Baton Rouge, Leslie Deville Tate, Master of Science in Education, Educational Leadership

Lafayette, Broussard, Rachel Schmidt Toups, Specialist in Education, Educational Leadership

Lafayette, Duson, Gena Hanks Cormier, Master of Science in Education, Educational Leadership

Lafayette, Lafayette, Grant Steven Ellis, Master of Science in Education, Special Education GTC

Saint Tammany, Covington, Morgan Landry Candies, Master of Science in Education, Special Education K-12

Saint Tammany, Slidell, Lauren Elizabeth Bartholomay, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

St John The Baptist, La Place, Kirk James Merritt, Bachelor of General Studies, General Studies

Tangipahoa, Kentwood, Selena D. Morgan, Master of Science in Education, Educational Leadership

MARYLAND

Anne Arundel, Odenton, Earin Michael Saunders, Master of Science, Sport Administration

Howard, Ellicott City, Brian James Montgomery, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

Montgomery, Gaithersburg, Samantha Elizabeth Melkonian, Master of Science in Education, Special Education K-12

MAINE

Androscoggin, Lisbon, James Edwin Riley, Master of Science, College Student Personnel Services

MICHIGAN

Eaton, Potterville, Stephanie Susan Scavarda, Master of Science, Early Childhood Services

Kent, Byron Center, Carissa Jean Judy, Master of Public Administration, Public Administration

Macomb, Chesterfield, Zachary Lawrence MacIntosh, Specialist in Education, Educational Leadership

Macomb, Utica, David Benjamin Colon, Master of Science in Education, Educational Leadership

Monroe, Monroe, Cy I Am Maughmer, Master of Science in Education, Reading

Shiawassee, Durand, Nicole L. Carpenter, Specialist in Education, Educational Leadership

Wayne, Canton, Jessica Leigh Lucke, Master of Science, Early Childhood Services

Wayne, Canton, Robert John Yusko, Master of Science in Education, Educational Leadership

Wayne, Grosse Pointe Woods, Renée Cheryl Bialke, Specialist in Education, Educational Leadership

MINNESOTA

Carver, Carver, Kelly Ann Brigham, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Saint Louis, Duluth, Abby Marie Norton, Master of Science in Education, Reading

Saint Louis, Proctor, Monica Jean Lambert-Lind, Master of Science in Education, Reading

 

MISSISSIPPI

Adams, Natchez, Theodore L. Johnson, III, Master of Science in Mass Communications, Radio Television

Alcorn, Corinth, Brandi Greene, Master of Science in Education, Reading

Alcorn, Corinth, Samantha Kline, Master of Science in Education, Educational Leadership

Alcorn, Rienzi, Alice Dodds, Master of Science, Early Childhood Services

Alcorn, Rienzi, Skylar Everette Mincey, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Alcorn, Rienzi, Carrie A. Mitchell, Master of Science in Education, Special Education K-12

Attala, Kosciusko, Summer Beth Burns, Master of Science in Education, Educational Leadership

Bolivar, Cleveland, Latoshia Victoria Lewis, Specialist in Education, Educational Leadership

Bolivar, Cleveland, Daphney Annamaria Rebeiro, Specialist in Education, Educational Leadership

Calhoun, Bruce, Katherine Ann-Claire Westmoreland, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Calhoun, Calhoun City, Erick Lee Lofton, Master of Science, Sport Administration

Calhoun, Calhoun City, Brittany Reneisha Venson, Master of Science in Education, Special Education K-12

Desoto, Hernando, Tasha Conner Blaylock, Master of Science in Education, Special Education K-12

Desoto, Hernando, Victoria Plemmons Carter, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Desoto, Hernando, Melissa Y. Durham, Master of Science in Education, Special Education K-12

Desoto, Hernando, Christopher Parker Jones, Master of Science in Education, Educational Leadership

Desoto, Hernando, Angela Baker Lashlee, Specialist in Education, Educational Leadership

Desoto, Hernando, Kenneth Dewayne Thompson, Master of Science in Education, Educational Leadership

Desoto, Hernando, LaWanda Beasley Wallace, Specialist in Education, Educational Leadership

Desoto, Horn Lake, India Day Brunenkant, Specialist in Education, Educational Leadership

Desoto, Horn Lake, Shawanda Rena Hicks, Master of Science, Early Childhood Services

Desoto, Horn Lake, Jana Lee Malone, Master of Science in Education, Reading

Desoto, Horn Lake, Stacey June Morgan, Master of Science in Education, Reading

Desoto, Horn Lake, Kierra Chanice Rose, Associate of Science, A.S. En Route

Desoto, Nesbit, Jessica Marie Neely, Master of Science in Education, Educational Leadership

Desoto, Nesbit, Pamela Rose Robertson, Bachelor of Arts, Sociology

Desoto, Olive Branch, Brittany K. Ball, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Desoto, Olive Branch, Amanda Genell Mayo, Master of Science in Education, Special Education K-12

Desoto, Olive Branch, Nicolette LaShay Pringle, Specialist in Education, Educational Leadership

Desoto, Olive Branch, Laura Virginia Robinson, Master of Science in Education, Reading

Desoto, Olive Branch, Heba Sammour, Master of Science in Education, Educational Leadership

Desoto, Olive Branch, Matthew Thomas Yardley, Specialist in Education, Educational Leadership

Desoto, Olive Branch, Amy Elizabeth Zaccagnini, Certificate Program, Gifted, Talented, and Creative Teaching

Desoto, Southaven, Jamie Camille Cross, Master of Science in Education, Reading

Desoto, Southaven, Amanda Ferrill, Master of Science in Education, Reading

Desoto, Southaven, Ashley Forrester, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Desoto, Southaven, Kimberly Sobley Hunt, Master of Science in Education, Special Education GTC

Desoto, Southaven, Martha Sue Mooneyham, Master of Science in Education, Special Education GTC

Desoto, Southaven, Morgan T. Smith, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Desoto, Southaven, Melony McFarley Smith-Wellington, Specialist in Education, Educational Leadership

Desoto, Southaven, Melinda Webb Tutor, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Desoto, Southaven, Stephen Kyle Underwood, Master of Science in Education, Educational Leadership

Desoto, Walls, Chandra Rena Perkins, Master of Science in Education, Special Education GTC

Forrest, Lumberton, Teresa Poston, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

George, Lucedale, Jason Patrick McDonald, Master of Science, Sport Administration

Greene, Lucedale, Amanda Lynn Grimes, Master of Science in Education, Special Education GTC

Harrison, Long Beach, Ashley Harvey, Specialist in Education, Educational Leadership

Hinds, Clinton, Dora A. Gaddis, Specialist in Education, Educational Leadership

Itawamba, Nettleton, Leigh Anne Eaton, Master of Science in Education, Special Education GTC

Jackson, Ocean Springs, Amanda Jo Reid, Specialist in Education, Educational Leadership

Jasper, Pachuta, Audrey Ann O’Neil Shirley, Master of Science in Education, Reading

Lafayette, Oxford, Jeana Galatas Noble, Specialist in Education, Educational Leadership

Lafayette, Oxford, Cliff M. Ormon, Master of Science in Education, Educational Leadership

Lafayette, Oxford, Betty Renee Whiteaker, Master of Science in Education, Special Education GTC

Lafayette, Oxford, Maudann Wilson Phillips, Master of Science in Education, Special Education GTC

Lauderdale, Enterprise, Donna Raeshel Melton, Master of Science in Education, Reading

Lee, Baldwyn, Jeffrey Kevin Cates, Master of Science in Education, Educational Leadership

Lee, Belden, Leigh Ellen Taylor, Master of Science in Education, Special Education K-12

Lee, Guntown, Lacie Nicole Myhand, Master of Science in Education, Reading

Lee, Guntown, Shashondiandrina Janisha Smith, Master of Science, Early Childhood Services

Lee, Shannon, Kendra McVay Johns, Master of Science in Education, Reading

Lee, Tupelo, Teresa Dawn Dickey, Master of Science in Education, Special Education K-12

Lee, Tupelo, Joe Seth Dover, Master of Science in Education, Educational Leadership

Lee, Tupelo, Adam Jordan Whitley, Master of Science in Education, Educational Leadership

Lowndes, Caledonia, Jeaniece A. Wade, Master of Science in Education, Reading

Lowndes, Columbus, Patricia Lynn Bartley, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Lowndes, Columbus, Katherine Savage Gillon, Master of Science in Education, Educational Leadership

Lowndes, Columbus, Elizabeth Clemmons Greene, Master of Science in Education, Reading

Lowndes, Columbus, Harley Hatcher, Master of Science in Education, Educational Leadership

Lowndes, Columbus, Sarah Kathleen Heberling, Master of Science in Education, Reading

Lowndes, Columbus, Virginia Burwell Sanders, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Lowndes, Columbus, Teresa Ann Wittke, Master of Science in Education, Special Education K-12

Lowndes, Columbus, Ivye Elizabeth Yeatman, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Lowndes, Steens, April Andrews Denney, Master of Science in Education, Reading

Lowndes, Steens, Shannon Bailey Tolleson, Master of Science in Education, Reading

Madison, Canton, Brittney Loryn Felder, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Madison, Canton, Brianna Noelle Love-Havens, Bachelor of Science, Psychology

Madison, Canton, Kayla M. Cody, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Marshall, Byhalia, Amy Elizabeth Cole, Master of Science in Education, Reading

Monroe, Aberdeen, Kellie Williams Poole, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Monroe, Aberdeen, Jennifer Kyle Rollison, Master of Science in Education, Educational Leadership

Monroe, Hamilton, Jessica Lynn Smith, Master of Science in Education, Educational Leadership

Monroe, Smithville, Sabrina Dianne Horne Morris, Master of Science in Education, Special Education K-12

Oktibbeha, Starkville, Amy Butler Higginbotham, Master of Science in Education, Special Education K-12

Oktibbeha, Starkville, Alisha L. Thames, Master of Science in Education, Special Education K-12

Panola, Batesville, Timothy Lane Melton, Master of Science, Sport Administration

Pearl River, Lumberton, Lori M. Ladner, Specialist in Education, Educational Leadership

Perry, Richton, Tristin Matthew Walley, Bachelor of General Studies, General Studies

Pike, McComb, Aaron Jay Freeman, Master of Science in Education, Educational Leadership

Pike, McComb, Alisha Nicole Rayborn, Master of Science, Sport Administration

Pontotoc, Pontotoc, Katherine Ruth Downing, Master of Science, Sport Administration

Pontotoc, Pontotoc, Jordan Cameron Graham, Master of Science in Education, Educational Leadership

Pontotoc, Pontotoc, Miranda Shea Person, Master of Science in Education, Educational Leadership

Pontotoc, Pontotoc, Bethany Michelle Wray, Specialist in Education, Educational Leadership

Prentiss, Booneville, Molly Nicole Lambert, Master of Science, Sport Administration

Prentiss, Booneville, Jessica S. Taylor, Master of Science, Sport Administration

Rankin, Brandon, Anjan S. Karmacharya, Master of Science in Education, Educational Leadership

Rankin, Brandon, Megan Lewis, Master of Science in Education, Reading

Rankin, Brandon, Kelli East Payne, Specialist in Education, Educational Leadership

Rankin, Brandon, Tate William Rogers, Master of Science in Education, Educational Leadership

Rankin, Pearl, Jerrial M. Dawson, Specialist in Education, Educational Leadership

Rankin, Pearl, Jazmine Kiara Hall, Specialist in Education, Educational Leadership

Scott, Harperville, Christy Wilkerson Martin, Specialist in Education, Educational Leadership

Simpson, Magee, Derek Justin Huffman, Master of Science in Education, Educational Leadership

Smith, Mize, Danielle Maria Darden, Master of Science in Education, Educational Leadership

Tate, Coldwater, Andrea Barham Yates, Master of Science in Education, Reading

Tate, Senatobia, Ashley Nicole Privett, Master of Science in Education, Special Education K-12

Tippah, Ripley, Gregory Bryson Dillard, Specialist in Education, Educational Leadership

Tippah, Ripley, Katie Latch, Master of Science in Education, Reading

Tippah, Ripley, Christina Marie Martini-Ferrell, Specialist in Education, Educational Leadership

Tishomingo, Burnsville, Stephanie Leah Petroskey Hall, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Tishomingo, Iuka, James Preston Leathers, Master of Science in Education, Educational Leadership

Union, New Albany, Alexandria Nichole Randolph, Specialist in Education, Educational Leadership

Washington, Greenville, Yolanda L. Johnson, Specialist in Education, Educational Leadership

Winston, Louisville, Chester Ryan Keeton, Master of Science in Education, Educational Leadership

Yalobusha, Water Valley, Linda Norwood Neeley, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

 

MISSOURI

Andrew, Savannah, Barbara Jean Spencer, Master of Science in Education, Educational Leadership

Boone, Columbia, Sumnima Neupane, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Buchanan, Saint Joseph, Bret Michelle Dillman, Master of Science in Education, Reading

Buchanan, Saint Joseph, Jennifer Kay Goss, Specialist in Education, Educational Leadership

Buchanan, Saint Joseph, Garret Michael McDowell, Master of Science in Education, Reading

Butler, Neelyville, Zane Steven Davis, Bachelor of Science, Business Administration

Butler, Poplar Bluff, Trevor B. Asher, Bachelor of Arts, Music, Magna Cum Laude, Honors Program

Butler, Poplar Bluff, Brooke Elizabeth Darnell, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude

Butler, Poplar Bluff, Madison Rose Decker, Associate of Science, A.S. En Route

Butler, Poplar Bluff, Mariah Kay Jackson, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Butler, Poplar Bluff, Lydia Nicole Keller, Bachelor of Science, Business Administration, Cum Laude, Honors Program

Butler, Poplar Bluff, Melva Verene Sparkman, Master of Science in Education, Special Education K-12

Butler, Poplar Bluff, Alyssa Regan Spear, Bachelor of Science, Health Studies, Cum Laude

Butler, Poplar Bluff, Brandon Joseph Stuckenschneider, Bachelor of Arts, Chemistry, Cum Laude

Butler, Poplar Bluff, Emily Marie Walls, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude

Camden, Camdenton, Dustin Miller, Specialist in Education, Educational Leadership

Cape Girardeau, Jackson, Olivia Nicole Leible, Bachelor of Science, Exercise Science

Carter, Ellsinore, Kendra Maria Asher, Specialist in Education, Educational Leadership

Cass, Belton, Sarah Najette Robertson, Master of Science in Education, Special Education K-12

Cass, Raymore, John N. Janes, Specialist in Education, Educational Leadership

Cass, Raymore, Isaiah Michael Kittrell, Associate of Science, A.S. En Route

Christian, Bruner, Gwenyth L. Nel, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Clay, Kansas City, Amanda Lynn Shropshire, Specialist in Education, Educational Leadership

Clay, Kansas City, Edward Bernard Tate, Jr., Specialist in Education, Educational Leadership

Cole, Jefferson City, Aubrey Ann Moss, Specialist in Education, Educational Leadership

Cole, Jefferson City, Jenna D. Poire, Master of Science in Education, Reading

Dade, Greenfield, Mary Heather Harden, Specialist in Education, Educational Leadership

Dallas, Buffalo, Elizabeth Anne Redd, Master of Science in Education, Reading

Dekalb, Maysville, Alan Lee Hutchcraft, Specialist in Education, Educational Leadership

Dekalb, Maysville, Heather SuAnn Wiedmer/Cole, Master of Science in Education, Reading

Dent, Salem, Brenda Ann Parks, Master of Science in Education, Educational Leadership

Douglas, Dora, Kelsie Ina Lovan, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude

Dunklin, Arbyrd, Ariana Garcia Briceno, Bachelor of Science, Computer Science, Cum Laude

Dunklin, Campbell, Brittany Nicole Davis, Bachelor of Science, Accounting, Magna Cum Laude

Dunklin, Campbell, Margaretann Pearson, Bachelor of Arts, History

Dunklin, Campbell, Margaretann Pearson, Certificate of Proficiency, Museum Studies

Dunklin, Hornersville, Jeffery Franklin Harris, Master of Science in Nursing, Nursing

Dunklin, Kennett, Laurell Ann Gamblin, Master of Science in Nursing, Nursing

Dunklin, Kennett, Lexi Donielle Henfling, Associate of Science, A.S. En Route

Dunklin, Kennett, Kayli Laen Jones, Bachelor of Science, Accounting

Dunklin, Kennett, Charity A. Lane, Master of Science in Nursing, Nursing

Dunklin, Kennett, Jacqueline Lee Lockhert, Bachelor of Science, Marketing, Cum Laude

Dunklin, Kennett, Rachele Holder Morgan, Master of Science in Education, Educational Leadership

Dunklin, Malden, Mason C. Huber, Bachelor of Science in Education, Social Science

Greene, Springfield, Thomas Levi Woods, Associate of Arts, A.A. En Route

Harrison, Ridgeway, Dana Lea Seymour-Price, Specialist in Education, Educational Leadership

Howell, West Plains, Danielle Morgan Gregory, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Howell, Willow Springs, Stefanie N. Hobson, Master of Science in Education, Special Education GTC

Howell, Willow Springs, Brandon P. Pitts, Master of Science, Sport Administration

Jackson, Blue Springs, Hannah M. Brady, Specialist in Education, Educational Leadership

Jackson, Blue Springs, Terri L. Freeland, Master of Science in Education, Reading

Jackson, Blue Springs, Joshua Brennan Reichert, Specialist in Education, Educational Leadership

Jackson, Grain Valley, Benny Sherman Palmer, Specialist in Education, Educational Leadership

Jackson, Grandview, Daniel D. Strang, Specialist in Education, Educational Leadership

Jackson, Kansas City, Kristen Burton Schade, Master of Science in Education, Reading

Jackson, Kansas City, Brian Daniel McDavitt, Specialist in Education, Educational Leadership

Jackson, Lees Summit, Carlisa Simone May, Bachelor of General Studies, General Studies

Jackson, Lees Summit, Gary Lee Renshaw, Specialist in Education, Educational Leadership

Jackson, Lees Summit, Jennifer Renee Schweigerdt, Master of Science in Education, Reading

Jackson, Lees Summit, Warren Durrell Strickland, Specialist in Education, Educational Leadership

Jackson, Raytown, Rachel Michelle Butler, Specialist in Education, Educational Leadership

Jasper, Carl Junction, Caleb Foley Wheeler, Master of Science in Education, Educational Leadership

Jasper, Joplin, Christina A. Chandler, Master of Science in Education, Special Education K-12

Jasper, Joplin, Kasey L. Pliler, Specialist in Education, Educational Leadership

Jasper, Webb City, Jess Douglas Whitehead, Master of Science in Education, Educational Leadership

Jefferson, Barnhart, Catherine Toeniskoetter, Master of Science in Education, Special Education K-12

Jefferson, Dittmer, Jessica Lynn Queen, Bachelor of General Studies, General Studies

Jefferson, Hillsboro, Emily Jean Brown, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Jefferson, House Springs, Amy Kathleen Hoechst, Master of Science in Education, Special Education K-12

Lawrence, Monett, Macey Dawn Embrey, Master of Science in Education, Educational Leadership

Lawrence, Mount Vernon, Dawn Renee Cassity, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Macon, Macon, Peter L. Claas, Specialist in Education, Educational Leadership

Madison, Fredericktown, Abbey Gail Mooney, Master of Science in Education, Reading

Madison, Fredericktown, Paula Cain Sawyer, Master of Science in Education, Reading

Madison, Fredericktown, Tami Lynn Wright, Master of Science in Education, Reading

McDonald, Noel, Anita L. Bailey, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

Miller, Eldon, Megan Nicole Rhine, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

New Madrid, Gideon, Brooklyn Nicole Montgomery, Bachelor of Social Work, Social Work, Magna Cum Laude, Honors Program

New Madrid, New Madrid, Heather Elizabeth Polk, Master of Science in Nursing, Nursing

New Madrid, Portageville, Brittany Catherine Bessenger, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude

Newton, Granby, Ashley Rene Wolfe, Specialist in Education, Educational Leadership

Newton, Neosho, Ashley T. Gilion, Master of Science in Education, Reading

Newton, Neosho, Jari Francis Jacobs, Specialist in Education, Educational Leadership

Newton, Stark City, Dorrenda Louise Laughlin, Master of Science in Education, Reading

Oregon, Alton, Nicholas Patrick Collins, Master of Science in Education, Educational Leadership

Ozark, Gainesville, Patricia M. Acklin, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Ozark, Gainesville, Melissa M. Hayes, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Pemiscot, Bragg City, Brittany Renee Cole, Associate of Science, A.S. En Route

Pemiscot, Caruthersville, Dalton Joesph Johnson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Pemiscot, Caruthersville, James Lee Stricklin II, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Studies

Pemiscot, Caruthersville, Landon Emerson Stricklin, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Pemiscot, Gideon, Camille J. Randolph, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Pemiscot, Hayti, Parr Harrison Abbott, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Pemiscot, Steele, Brittney Rene Hoskins, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Pemiscot, Wardell, Jeremy Scott Lawson, Master of Science in Nursing, Nursing

Pettis, Sedalia, Blake Robert Grupe, Associate of Science, A.S. En Route

Phelps, Rolla, Terri Leann Heiby, Master of Science in Education, Special Education GTC

Platte, Dearborn, Clinton Allen Spencer, Master of Science in Education, Educational Leadership

Platte, Kansas City, Adam Marshall Langdon, Specialist in Education, Educational Leadership

Platte, Kansas City, Randy Lee Stout, Specialist in Education, Educational Leadership

Platte, Platte City, Brett Dale Kisker, Specialist in Education, Educational Leadership

Platte, Platte City, Kathryn Marie Newsome, Master of Science in Education, Educational Leadership

Polk, Flemington, Tammy Lynn Sawyers, Master of Science in Education, Special Education K-12

Randolph, Moberly, Wesley Clinton Land, Specialist in Education, Educational Leadership

Ripley, Doniphan, Makayla Brielle Cline, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design

Ripley, Doniphan, Andrew Jacob Short, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Saint Charles, O Fallon, Bryan Andrew Davis, Master of Science in Education, Educational Leadership

Saint Charles, Saint Charles, Kyle Matthew Barras, Master of Science in Education, Educational Leadership

Saint Charles, Saint Charles, Eric Matthew Schroer, Specialist in Education, Educational Leadership

Saint Charles, Saint Peters, Ann Norrine Wait, Master of Science in Education, Reading

Saint Louis, Eureka, Daniel T. Shelton, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

Saint Louis, Saint Louis, Joseph John Jackson, Specialist in Education, Educational Leadership

Saint Louis, Saint Louis, Kelsey Alyssa Ponder, Bachelor of Science, Exercise Science, Cum Laude

Saint Louis, Saint Louis, Marvin LeNard Rice, Master of Science in Education, Educational Leadership

Saint Louis, University City, Emily Grace Naylor Russell, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Saint Louis City, Saint Louis, Patrice Lee Mitchell, Master of Science in Education, Special Education K-12

Scott, Sikeston, Jennifer Suzanna Keller, Bachelor of Science, Strategic Communications

Scott, Sikeston, Jasmin Latriese Liggett, Master of Science in Education, Educational Leadership

Stoddard, Dexter, Brooks Joshua Propst, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude, University Honors

Stoddard, Dexter, Destiny L. Robertson, Bachelor of Science, Strategic Communications

Stoddard, Dexter, Olivia Danielle Sitzes, Associate of Science, A.S. En Route

Stoddard, Dexter, Dorothy Brooke Stoker, Master of Social Work, Social Work

Stone, Reeds Spring, Gary E. Neal, Jr., Specialist in Education, Educational Leadership

Taney, Kirbyville, Heather Dawn Sullins, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Taney, Kirbyville, Emily Nicole Williamson, Master of Science in Education, Educational Leadership

Texas, Cabool, Nathan Andrew Christeson, Master of Science in Education, Educational Leadership

Vernon, Nevada, Joel Christopher Braden, Specialist in Education, Educational Leadership

Warren, Vicksburg, Vicksburg, Aneshia Symone Stamps, Bachelor of General Studies, General Studies

Washington, Mineral Point, Erin Kimberly Hartley, Specialist in Education, Educational Leadership

Webster, Marshfield, Russell Harold Lee, Master of Science in Education, Educational Leadership

MONTANA

Missoula, Missoula, Shaun Mark Bummer, Master of Public Administration, Public Administration

NEBRASKA

Lancaster, Lincoln, Jared William Scheuler, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude

NEW HAMPSHIRE

Merrimack, Concord, Megan Bethany Reese, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, Honors Program

NEW JERSEY

Bergen, Carlstadt, Sheiyna Inez Machado, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Burlington, Delran, Courtney Verbaro, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Camden, Haddon Heights, Brandon Cody Kundrick, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Monmouth, Belford, Alanna Antonia Najjar, Master of Science in Education, Educational Leadership

Monmouth, North Middletown, Samantha Brook DePalma, Master of Science in Education, Educational Leadership

Morris, Pine Brook, Andrea M. Vandermast, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

NEW MEXICO

Eddy, Carlsbad, Andrea Laura Ruiz, Master of Science in Education, Special Education GTC

Lea, Lovington, Carmen Sulema Borunda, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Sandoval, Rio Rancho, Lisa Marie Hughes, Certificate Program, Building-Level Administration

NEVADA

Clark, Las Vegas, Margaret Mary Acevedo, Master of Science, Sport Administration

Humboldt, Winnemucca, Brady Jorden Rupp, Master of Science in Education, Educational Leadership

Queens, Far Rockaway, Khalil J. Bratton, Master of Science, Sport Administration

 

NORTH CAROLINA

Durham, Durham, Alaa N.R. Alawna, Master of Engineering Management, Engineering Management

OHIO

Butler, Rosstownship, Ronald C. Hatten, Jr., Master of Science, Sport Administration

Clermont, Cincinnati, Alyson Renae Robinson-Jimenez, Master of Engineering Management, Engineering Management

Cuyahoga, Bedford, Kortney LaRoy Delafosse, Master of Science, Exercise Science

Franklin, Westerville, Kimberly French, Master of Science, Sport Administration

Greene, Xenia, Morgan Ashley Koster, Master of Science, College Student Personnel Services

Hamilton, Cincinnati, Stephanie Ann Born, Master of Public Administration, Public Administration

Hamilton, Cincinnati, Richard Ledford, Master of Science in Education, Special Education K-12

Hamilton, Springdale, Cody L. Coley, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

Mahoning, Youngstown, Kristin Szabo, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

OKLAHOMA

Kay, Blackwell, Kathleen Swain, Master of Science, College Student Personnel Services

Le Flore, Spiro, Randa Rae Grant, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Logan, Guthrie, Amanda Jensen Paul, Master of Science in Education, Reading

Mayes, Spavinaw, Cara Elaine Arneecher, Master of Science in Education, Educational Leadership

Oklahoma, Choctaw, Wilma Ivette Molina Arocho, Master of Engineering Management, Engineering Management

Oklahoma, Edmond, April Yeager, Master of Science in Education, Reading

Oklahoma, Oklahoma City, Angela Sue Suttles, Specialist in Education, Educational Leadership

Pontotoc, Ada, Kristopher W. McCullough, Master of Science, Sport Administration

Sequoyah, Muldrow, Amra D. Ramey, Master of Science in Education, Special Education K-12

Sequoyah, Roland, John Michael Bridges, Specialist in Education, Educational Leadership

Wagoner, Broken Arrow, Eric Ray Ward, Master of Public Administration, Public Administration

OREGON

Clackamas, Eagle Creek, Christina Marie Tewes, Master of Science, College Student Personnel Services

Josephine, Grants Pass, Ryan Storms Reade, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

PENNSYLVANIA

Bucks, Bensalem, Roksolana Hanf, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Chester, Malvern, Mathew D. Lane, Master of Science in Education, Educational Leadership

Cumberland, Carlisle, Leslie Michelle Wheeler, Master of Business Administration, Business Administration

Delaware, Wayne, Catherine Mary Dunn, Master of Science, Sport Administration

Lawrence, Pulaski, Katherine Marie Mathieson, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Montgomery, North Wales, Nicholas Andrew Johnson, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

RHODE ISLAND

Newport, Newport, Jadee M. Scott-Jones, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering

Providence, Foster, Kelsey Lynn Tortolano, Master of Science in Education, Reading

SOUTH CAROLINA

Aiken, Graniteville, Kathryn Anngell Paradise Ellison, Master of Science, Early Childhood Services

Anderson, Williamston, Katarina Lauren Clegg, Master of Science in Education, Reading

Cherokee, Gaffney, Melissa Bright Holmes, Master of Science in Education, Reading

Cherokee, Gaffney, Casey L. Peeler, Master of Science in Education, Reading

Florence, Florence, Thomas J. Anderson, Master of Science in Education, Educational Leadership

Florence, Scranton, Miranda S. Barfield Atkinson, Master of Science in Education, Educational Leadership

Greenville, Greenville, Michael Palmer Hitch, Specialist in Education, Educational Leadership

Greenville, Simpsonville, James Franklin Hicks, III, Master of Science, Media Management

Greenwood, Greenwood, Lee Squires, Master of Science, Sport Administration

Horry, Myrtle Beach, Travis Jon Klatka, Specialist in Education, Educational Leadership

Horry, Myrtle Beach, Jennifer Moreno, Specialist in Education, Educational Leadership

Horry, Myrtle Beach, Joseph Wayne Worley, Master of Science, Sport Administration

Lexington, Gaston, Tiffany Rippy Miller, Specialist in Education, Educational Leadership

Lexington, Lexington, Carla Watkins Jackson, Master of Science in Education, Reading

Lexington, Lexington, Jennifer Ann Steiner, Specialist in Education, Educational Leadership

Pickens, Central, William Joseph Henderson, Master of Science, Media Management

Richland, Columbia, William Jonathan Owens, Master of Science in Education, Educational Leadership

Richland, Columbia, Virginia Edwards Tate, Master of Science in Education, Educational Leadership

Richland, Columbia, Chalisa E. Wolfe, Specialist in Education, Educational Leadership

Richland, Eastover, Bridget Morris Barwick, Specialist in Education, Educational Leadership

Saluda, Saluda, Erin Eargle McQuade, Master of Science in Education, Reading

Spartanburg, Inman, Justin M. Henson, Master of Science in Education, Educational Leadership

Spartanburg, Roebuck, Cameron William O’Sullivan, Specialist in Education, Educational Leadership

York, Fort Mill, Keyatta Zhané Crowell, Master of Science, Media Management

SOUTH DAKOTA

Minnehaha, Sioux Falls, Layne R. Somsen, Master of Science, Sport Administration

TENNESSEE

Blount, Maryville, Brandi Hendrix Kinkead, Master of Science in Education, Educational Leadership

Bradley, Cleveland, Rebecca Domanic Miller, Master of Science in Education, Early Childhood Education

Bradley, Georgetown, Thomas W. Kimsey, Master of Public Administration, Public Administration

Carroll, Atwood, Madison Celeste Heckert, Bachelor of Science, Exercise Science, Cum Laude

Cocke, Bybee, Brittany Hope Smith Metcalf, Master of Science in Education, Reading

Cocke, Newport, David Wayne Overholt, Master of Science in Education, Educational Leadership

Coffee, Manchester, Eron Elmore Powers III, Master of Science in Education, Educational Leadership

Davidson, Nashville, Jasmine Augusta Morgan, Master of Science, College Student Personnel Services

Dyer, Dyersburg, Maciej Chęć, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Dyer, Dyersburg, Kathleen Meghan Irvin, Specialist in Education, Educational Leadership

Gibson, Medina, Ashley Erin Walters, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Gibson, Medina, Abigail Marie Wilkins, Specialist in Education, Educational Leadership

Gibson, Trenton, Callie LeeAnn Craig, Master of Science in Education, Educational Leadership

Haywood, Gates, Rachael Lynn Wright, Master of Science in Education, Educational Leadership

Knox, Knoxville, Jessica Ann Gerstenmaier, Specialist in Education, Educational Leadership

Knox, Knoxville, Hollie Stiltner, Master of Science in Education, Special Education K-12

Madison, Jackson, Emily Ann Haltom, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Madison, Jackson, Melanie Roshun Hurst, Specialist in Education, Educational Leadership

Madison, Jackson, Chelsea Matamoros, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Madison, Three Way, Kelli Marlene Duck, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

McMinn, Athens, Karla Victoria Dake, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

McMinn, Englewood, Emma Barnett, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

McMinn, Etowah, Brookelyn Nicole Martin, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Monroe, Sweetwater, Cassandra Belcher, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Rhea, Dayton, Jeremy Alan Fitzgerald, Specialist in Education, Educational Leadership

Rhea, Spring City, James Zeno Harrison, Specialist in Education, Educational Leadership

Roane, Rockwood, Kaila Brooke Jolly, Specialist in Education, Educational Leadership

Rutherford, Murfreesboro, Sara Morgan Lyles, Specialist in Education, Educational Leadership

Rutherford, Murfreesboro, Alison Bowen Murphy, Specialist in Education, Educational Leadership

Shelby, Arlington, Amanda Pegram Bynum, Specialist in Education, Educational Leadership

Shelby, Arlington, Nathan Bradley Yount, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Shelby, Bartlett, Kenzie Megan Fields, Bachelor of Science, Exercise Science, Cum Laude

Shelby, Bartlett, Laura Elizabeth Haumesser, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Shelby, Collierville, Ashiqua Jamita Jackson, Master of Science in Nursing, Nursing

Shelby, Cordova, Amber Fanchon Bowden, Master of Science in Education, Reading

Shelby, Cordova, Contessa Clay, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Shelby, Cordova, Rex Alvin Hamilton Jr., Master of Science in Education, Educational Leadership

Shelby, Cordova, Keith Edward Harris, Specialist in Education, Educational Leadership

Shelby, Cordova, Donald Carl Hudson, Master of Science, Sport Administration

Shelby, Cordova, Maria D. Santiago Rosado, Master of Science in Education, Educational Leadership

Shelby, Germantown, Alicia Mizell Earley, Master of Science in Nursing, Nursing

Shelby, Germantown, Oliver Rainey Gibbs, Bachelor of Science, Finance, Cum Laude, University Honors

Shelby, Germantown, Ethan Martin Langston, Certificate Program, Building-Level Administration

Shelby, Germantown, Alexa Cristina Von Bergen, Bachelor of Science, Health Studies

Shelby, Memphis, Julius Ellis Blackburn, Master of Science in Education, Educational Leadership

Shelby, Memphis, Douglas Cole Bostick, Master of Science in Education, Educational Leadership

Shelby, Memphis, LaJuana Denise Broden-Scott, Master of Science in Education, Special Education GTC

Shelby, Memphis, Julie Dianne Dockery, Doctor of Education, Educational Leadership

Shelby, Memphis, Calley Elizabeth Dunn, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Shelby, Memphis, Callie Lee Gattuso, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Shelby, Memphis, Elizabeth Nicole Frison, Master of Science in Education, Education Theory and Practice

Shelby, Memphis, Joshua Ryan Godsey, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Shelby, Memphis, Taylor Simone Horner, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science

Shelby, Memphis, EuDarius R. Jones, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Shelby, Memphis, Kandice I. Jones, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Shelby, Memphis, Marques Devon Lipsey, Specialist in Education, Educational Leadership

Shelby, Memphis, Shequilla Renee Mallory, Master of Science in Education, Educational Leadership

Shelby, Memphis, Rozzetta C. Mayham, Master of Science in Education, Special Education K-12

Shelby, Memphis, Veranda Victoria Moffett, Specialist in Education, Educational Leadership

Shelby, Memphis, Darius Perkins, Master of Science in Education, Special Education K-12

Shelby, Memphis, Sherri Lynn Phillips, Master of Science in Education, Special Education GTC

Shelby, Memphis, Jennifer D. Cole, Master of Science in Education, Educational Leadership

Shelby, Memphis, John Phillip Ruch, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business

Shelby, Memphis, Magda-Margaret Aziza Sakaan, Master of Science in Education, Educational Leadership

Shelby, Memphis, Samuel Luke Savidge, Specialist in Education, Educational Leadership

Shelby, Memphis, Willie Edward Steward, Specialist in Education, Educational Leadership

Shelby, Memphis, Cha’Brandy D. Sutton, Master of Science in Education, Reading

Shelby, Memphis, Lauren Brooke Taylor, Master of Science in Education, Reading

Shelby, Memphis, Tabatha Caprie Wallace, Master of Science in Education, Special Education GTC

Shelby, Memphis, Latoya Evette Washington, Master of Science, Early Childhood Services

Shelby, Memphis, Reaster West, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Shelby, Memphis, Shannon E. Wright, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude

Shelby, Millington, Heather Holly Hinshaw-Chalker, Master of Science in Education, Educational Leadership

Sumner, Gallatin, Barbara M. Newberry, Specialist in Education, Educational Leadership

Tipton, Brighton, Cristen Skylar McBride James, Master of Science in Education, Reading

Tipton, Brighton, Tiffany Marie Rarick Overall, Master of Science in Education, Reading

Tipton, Brighton, Nicholas P. Stevens, Master of Science in Education, Educational Leadership

Tipton, Covington, Katrisha Mae Glass, Specialist in Education, Educational Leadership

Tipton, Drummonds, Madeline Kate Baugus, Master of Science, Early Childhood Services

Tipton, Mason, Samantha Jordan Smith, Master of Science in Education, Reading

Tipton, Munford, Bailee Renee Webb, Associate of Science, A.S. En Route

Washington, Johnson City, Lauren Elizabeth Chandley, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction

Washington, Johnson City, Chad D. Plaisted, Specialist in Education, Educational Leadership

Williamson, Thompsons Station, Lindsey Elizabeth Dearien, Master of Science in Education, Educational Leadership

Wilson, Mt Juliet, Paul Calvin Christensen, Master of Science, Sport Administration

TEXAS

Bexar, Helotes, Emily Marie Mallet, Bachelor of Science, Finance, Cum Laude, Honors Program

Bowie, Maud, David Clark Harris III, Master of Science in Education, Special Education K-12

Collin, Allen, Sawyer J. Williams, Bachelor of General Studies, General Studies

Collin, Frisco, Chadd Jeromy Springer, Master of Public Administration, Public Administration

Collin, Plano, Darreon Taimar Jackson, Bachelor of Arts, Communication Studies

Dallas, Dallas, Emily Katherine Pitts, Master of Science in Education, Special Education GTC

Dallas, Dallas, Lara Ashley Young, Master of Science in Education, Special Education GTC

Dallas, Mesquite, Cassandra Ramona Smith, Master of Science in Education, Special Education K-12

Dallas, Richardson, David L. Brathwaite II, Bachelor of Arts, Criminology

El Paso, El Paso, Ineka Olbrisch, Master of Science, Sport Administration

Harris, Houston, LaCarol Baynes, Bachelor of Science, Psychology

Harris, Houston, Nicholas Lorenz Hogan, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia

Harris, Seabrook, Thomas Marshall Burke, Associate of Arts, A.A. En Route

Hays, Kyle, Darrick Dewayne Richards Jr., Master of Science, Sport Administration

Orange, Orange, Marvis Brown III, Bachelor of Arts, Communication Studies

Tarrant, Arlington, Rhonda S. Parker, Master of Science, College Student Personnel Services

Tarrant, Keller, Madison Emily Alexander, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Tarrant, Keller, Angela Danelle Bolding, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Tarrant, Kennedale, Amanda Allen Atlas, Master of Science, Sport Administration

Williamson, Cedar Park, Mackenzie Caroline Steiner, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Williamson, Leander, Erica Andrea Sanchez, Master of Public Administration, Public Administration

UTAH

Cache, Logan, Joshua Ross Greenwell, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

Carbon, Price, Bradon Cutler Bradford, Master of Public Administration, Public Administration

Salt Lake, Kearns, Yolanda Elena Rodriguez, Master of Science in Education, Special Education GTC

Utah, Lehi, Randy Villarreal, Master of Public Administration, Public Administration

Utah, Provo, Kyoo Kim, Master of Science, College Student Personnel Services

Utah, Provo, Jace Caroline Clark Phister, Master of Science, College Student Personnel Services

VIRGINIA

Albemarle, Charlottesville, Robert Thomas Truoccolo, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management

Arlington, Arlington, Larissa Catherine Hatch, Master of Public Administration, Public Administration

Chesapeake City, Chesapeake, Kurt Lee Straub, Master of Science, Sport Administration

Henrico, Henrico, Mark E. Howard, Master of Science in Education, Educational Leadership

Newport News City, Newport News, Jerrod Michael Ward, Doctor of Education, Educational Leadership

Prince William, Woodbridge, Tasia Samantha Jaslynn Limonius, Master of Public Administration, Public Administration

Virginia Beach City, Virginia Beach, Kathryn Lynn Arnold, Master of Business Administration, Business Administration

WASHINGTON

King, Kent, Jennifer Theresa Rigsby Cusmir, Master of Public Administration, Public Administration

WISCONSIN

Columbia, Poynette, Amber Dawn Lesniak, Master of Public Administration, Public Administration

Waukesha, New Berlin, Rebecca Ann Eldien, Bachelor of Science, Marketing, Cum Laude

WYOMING

Albany, Laramie, Johanna Ashley Eslinger, Master of Public Administration, Public Administration

Laramie, Cheyenne, Daniel John Banaszynski, Master of Public Administration, Public Administration

INTERNATIONAL

Canada, Guelph, Rachel Lindsay Pollock, Master of Science, Sport Administration

Canada, Mississauga, Kyle John MacDonald, Bachelor of General Studies, General Studies

Canada, Terrebonne, Oluwayinka Ifeaka Dada, Master of Arts, Communication Studies

China, Changsha, Hunan, Zhili Jin, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science

China, Guangzhou, Shuangsui Yang, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude

China, Guangzhou, Yiting Zhang, Bachelor of Science, Accounting, Magna Cum Laude

China, Ningbo, Shuangshuang Tong, Bachelor of Science, Finance

China, Qingdao, Xiaofan Liu, Bachelor of Science, International Business

China, Shanghai, Yuchen Zhou, Bachelor of Science, Computer Science

Denmark, Oksboel, Kewin Errit Nielsen, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy

France, Lormont, Valentin Balande, Bachelor of Arts, Economics

Grenada, St. George’s, Wayne Anthony Smart, Master of Science, Environmental Sciences

India, Kollegal, Manoj Amrutharaj Bomman, Master of Science, Computer Science

India, Kollegal, Manoj Amrutharaj Bomman, Certificate Program, High Performance Computing

India, Kandikuppa, Viswanath Yedidi, Master of Science, Computer Science

India, Nakrekal, Saikrishna Gunda, Master of Science, Computer Science

India, Vijayawada, Sasi Kanth Paladugu, Master of Science, Computer Science

India, Ahmedabad, Tanisha Tak, Bachelor of Arts, Communication Studies, Summa Cum Laude, University Honors

India, Guntur, Sireesha Jampani, Master of Science, Computer Science

India, Hyderabad, Madhu Sheela Pakala, Professional Science Master, Biotechnology

India, Krishna, Laxme Vasuke Maganti, Master of Science, Computer Science

India, Medak, Santhosh Reddy Pathuri, Master of Science, Computer Science

India, Nellore, Vikram Mannasamudram, Master of Science, Computer Science

India, Telengana, Anvesh Reddy Nallavelli, Master of Engineering Management, Engineering Management

Ireland, Buttevant, Co. Cork, Daniel O’Hare, Master of Business Administration, Business Administration

Japan, Ageo-shi, Saitama-ke, Miyu Omuro, Bachelor of Science, International Business

Japan, Setagaya-ku, Takeru Koiwa, Bachelor of Science, Computer Science

Japan, Tokyo, Tomomi Hashimoto, Bachelor of Arts, Sociology, Summa Cum Laude

Latvia, Jelgava, Anita Ance Detlava, Bachelor of General Studies, General Studies

Malaysia, Seberang Perai Utara, Xin Ying Kong, Bachelor of Music, Music, Magna Cum Laude

Malaysia, Kuching, Jonathan Koh, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant

Nepal, Kathmandu, Anukrit Chapagain, Master of Public Administration, Public Administration

Nepal, Kathmandu, Neha Verma, Master of Science in Agriculture, General Agriculture

Nigeria, Wuse-Abuja, Francis Effiom Idim, Master of Public Administration, Public Administration

Pakistan, Karachi, Muhammad Saad Sohail, Master of Engineering Management, Engineering Management

Saudi Arabia, Aljandal, Faisal Ahmad S Alsabilah, Bachelor of Science, Finance

Saudi Arabia, Dammam, Abdalala Ibrahim Alsuwaij, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Saudi Arabia, Moscow, Khaled Abdulaziz Almuaqel, Master of Accountancy, Accounting

Saudi Arabia, Qatif, Ayat Abdulazim A Al Deabl, Bachelor of Science, Psychology

Saudi Arabia, Qatif, Muhamad Hassan Alukili, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management

Saudi Arabia, Riyadh, Abdullah Abbas Y Omari, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering

Saudi Arabia, Saud Adel S Abualsaud, Bachelor of Science, Marketing

South Africa, Pretoria, Omphile Botshelo Magome, Bachelor of Fine Arts, Art

South Korea (Rep. of Korea), Yongin-si, Gyeonggi, Jeong Kwon Yun, Bachelor of Science, Accounting

Spain, Terrassa, Andrea Pérez Algarra, Bachelor of Science, Sport Management, Magna Cum Laude

Sweden, Gavle, Joel Wendin, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management

Turkey, Umut Ufuk Gokmen, Bachelor of Science, Business Administration

Vietnam, Hanoi, Quan Hong Nguyen, Master of Science, Computer Science

Vietnam, Hanoi, Viet Hoang Nguyen, Master of Business Administration, Business Administration

Vietnam, Tan Phu, Trang Kieu Nguyen, Master of Business Administration, Business Administration

Original article source: http://www.astate.edu/news/a-state-announces-2019-spring-graduation-list | Article may or may not reflect the views of KLEK 102.5 FM or The Voice of Arkansas Minority Advocacy Council

0 0 vote
Article Rating

Related Articles

Becks Endow Scholarships to Honor Hanrahan, Potts

10/29/2020 JONESBORO – Arkansas State University alumni Buddy and Charlotte Beck have funded endowed scholarships in honor of Dr. Susan Hanrahan, dean of the College of Nursing and Health Professions, Read more

Sun Belt Conference Announces New 2020-21 Men’s & Women’s Hoops Schedules

Story Links JONESBORO, Ark. (10/29/20) – On Thursday, the Sun Belt Conference announced updates to both men's and women's basketball league schedules, moving each to 18-game divisional-only slates. With the Read more

SBC Recognizes A-State as 2019-20 Bubas Cup Champion

10/28/2020 Courtesy Athletics Media Relations JONESBORO – The Sun Belt Conference announced Wednesday that the Arkansas State Athletics Department has officially been named the winner of the 2019-20 Vic Bubas Read more

Halloween-Themed Events Fill Calendar This Week

10/27/2020 JONESBORO – Students, faculty and staff at Arkansas State University have scheduled several Halloween-themed events and activities on campus this week. All events are required to operate under standard Read more

Comments

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Your Community Radio Station is possible thanks to this supporter!  Become an underwriter.

Pin It on Pinterest