Request Line: (870) 277-1080 [email protected]
Text Your Gift to KLEK1 to 44-321 LEARN MORE

Your Community Radio Station is possible thanks to this supporter!  Become an underwriter.

A-State Announces 2018 Spring Graduation List

Written by Press Release

June 4, 2018


A-State Announces 2018 Spring Graduation List
6/4/2018
JONESBORO – Arkansas State University has released the list of students who were awarded diplomas on the undergraduate and graduate levels during the 2018 spring commencement ceremony May 12 in the First National Bank Arena on campus. Chancellor Kelly Damphousse conferred a record number of over 2,100 diplomas during the morning and afternoon ceremonies. He also awarded an honorary Doctor of Humane Letters degree to Neil Griffin, a 1948 alumnus and generous philanthropic supporter of A-State. Students representing six colleges and Undergraduate Studies received degrees including the Colleges of Education & Behavioral Science and Nursing & Health Professions in the morning while the afternoon event included the Colleges of Agriculture, Engineering & Technology; the Neil Griffin College of Business; Liberal Arts & Communication; and Sciences & Mathematics. Twenty-three students graduated summa cum laude and 132 magna cum laude. Additionally, 159 candidates graduated cum laude, and a record 185 graduating students in University Honors, Honors, and recipients of Honors Certificates received degrees. Here is the list of graduates representing 72 of the 75 counties in Arkansas, 36 states, 20 nations and the armed forces: ARMED FORCES APO, Valeria M Negrón-Cuevas, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education ALABAMA Ariton, Vantney Denae Alums, Specialist in Education, Educational Leadership Center Point, Lanard Earnesto Bonner, Bachelor of General Studies, General Studies Haleyville, Robyn Elyse Aldridge, Specialist in Education, Educational Leadership Harvest, Kellye Ann Cuzzort, Master of Science in Education, Educational Leadership Jasper, Eric Hanley Martis Phillips, Specialist in Education, Educational Leadership Nauvoo, Vickie Sue Carroll, Master of Science in Education, Reading Pleasant Grove, Brandon Jerome Byner, Bachelor of Arts, Communication Studies Silverhill, Karen Elizabeth Carnley, Master of Science in Education, Reading ALASKA Anchorage, Cathryn Elizabeth Krakie, Master of Public Administration, Public Administration Eagle River, Sandra Renee Charlestream, Master of Science in Education, Special Education K-12 Fort Wainwright, Jae Katherine Gosney, Master of Science in Education, Educational Leadership Mountain Village, Nadene Marie Parshall, Master of Science in Education, Educational Leadership ARIZONA Peoria, Timothy Michael Forney, Bachelor of Science, Business Administration Phoenix, Alan James Barwick, Master of Public Administration, Public Administration ARKANSAS Arkansas, Almyra, Dagan Sloan Knoll, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Studies Arkansas, Stuttgart, Kalyn Mackenzie Goshen, Associate of Science, A.S. En Route Arkansas, Stuttgart, Billiza Unique, Associate of Arts, A.A. En Route Arkansas, Stuttgart, Lance Oltmann, Associate of Science, A.S. En Route Arkansas, Stuttgart, Kristin Channing Wilson, Master of Science in Education, Educational Leadership Ashley, Crossett, Rachel Gasaway, Master of Science in Education, Reading Ashley, Crossett, Layeisha Sade Peoples, Associate of Arts, A.A. En Route Ashley, Crossett, Daniel Franklin Ritter, Associate in General Studies, General Studies Ashley, Crossett, Leah Kelsey Vandiver, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Ashley, Hamburg, Matthew L. Allison, Master of Science in Education, Educational Leadership Ashley, Hamburg, Madison Michelle Riley, Bachelor of Science, Marketing Ashley, Hamburg, Michael Bryce Sanderlin, Bachelor of Science in Agriculture, Plant Science Ashley, Hamburg, William D. Streeter, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Ashley, Hamburg, Kiarra Nicole Wilson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Baxter, Calico Rock, Michala D. Shrable, Bachelor of Social Work, Social Work Baxter, Calico Rock, Kristie Michelle Thompson, Master of Science in Education, Reading Baxter, Gamaliel, Verlin G. Cotter, Bachelor of Science, Technology Baxter, Gassville, Devin Jess Crownover, Associate of Science, A.S. En Route Baxter, Gassville, Jessamyn Lee DePriest, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Baxter, Gassville, Tatanya Arashea Jones, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Baxter, Gassville, Angela M. McNutt, Bachelor of Science in Radiologic Science, Radiologic Sciences Baxter, Gassville, Kristen L. Rodriguez, Master of Science in Education, Special Education K-12 Baxter, Midway, Branden Cole McMaster, Associate of Science, A.S. En Route Baxter, Mountain Home, John Frederick Baran, Bachelor of Science, Strategic Communication Baxter, Mountain Home, Rebecca S. Camp, Specialist in Education, Educational Leadership Baxter, Mountain Home, Megan Michelle Cantrell, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Baxter, Mountain Home, Carly Anne Dibble, Bachelor of Science, Strategic Communication Baxter, Mountain Home, Brittany E. Elliott, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Baxter, Mountain Home, Vicky Ellen Friend, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude Baxter, Mountain Home, David Eugene Gann, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Baxter, Mountain Home, Ashton Nichole Gill, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Baxter, Mountain Home, Charles Robert Heitman, Bachelor of General Studies, General Studies Baxter, Mountain Home, Bryston Charles Hickman, Associate of Arts, A.A. En Route Baxter, Mountain Home, Reece Hickman, Associate of Arts, A.A. En Route Baxter, Mountain Home, Crystal Hope Jones, Bachelor of Science, Accounting Baxter, Mountain Home, Kailey Shaughn Kelley-Haworth, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Baxter, Mountain Home, Taylor Ashley Lawrence, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude Baxter, Mountain Home, Teresa L. McQuay, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Baxter, Mountain Home, Lauren A. Pace, Bachelor of Fine Arts, Art Baxter, Mountain Home, Alyssa M. Pendergrass, Associate of Science, A.S. En Route Baxter, Mountain Home, Sarah Ann Pollack, Master of Science in Education, Reading Baxter, Mountain Home, Jamie Rae Rogers, Bachelor of Arts, Sociology, Summa Cum Laude Baxter, Mountain Home, Samantha Nicole Shelley, Associate of Arts, A.A. En Route Baxter, Mountain Home, Kristopher P. Sperry, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Baxter, Mountain Home, Jill L. Thitoff, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Baxter, Mountain Home, Kaycee Lynn Tucker, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude Baxter, Mountain Home, Danielle J. Urban, Bachelor of General Studies, General Studies Baxter, Mountain Home, Sandra H. VanMatre, Master of Science in Education, Special Education K-12 Baxter, Mountain Home, Nicholas Levi Wilhite, Bachelor of Arts, Criminology Benton, Bella Vista, Jordon A. Bright, Master of Science in Education, Educational Leadership Benton, Bella Vista, Emily Colston, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Benton, Bella Vista, Melissa Jane Matthews, Certificate Program, Special Education Teacher Benton, Bella Vista, Irena Gari Peacock, Certificate Program, Special Education Teacher Benton, Bella Vista, Kelsey C. Pierce, Bachelor of Arts, Communication Studies, Cum Laude Benton, Bentonville, Emilie Ninon Czarnikow, Bachelor of General Studies, General Studies Benton, Bentonville, Rebecca L. Holtz, Bachelor of General Studies, General Studies Benton, Bentonville, Raymond E. Mayer, Master of Science in Education, Educational Leadership Benton, Bentonville, Radhika Nitin Parekh, Master of Business Administration, Business Administration Benton, Bentonville, Brandi L. Wise, Master of Science in Education, Educational Leadership Benton, Cave Springs, Bonnie S. Anderson, Master of Science in Education, Educational Leadership Benton, Cave Springs, Sarah Anderson, Master of Science in Education, Special Education K-12 Benton, Centerton, Jamie Caryol Cook, Master of Science in Education, Special Education K-12 Benton, Centerton, Kendra Diane West, Bachelor of Arts, Sociology Benton, Gentry, Ashley J. Early, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Benton, Rogers, Veronica Jean Ballard, Master of Science in Education, Special Education K-12 Benton, Rogers, Karen Sue Brown, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Benton, Rogers, Karen K. Cleaver, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Benton, Rogers, Amy Ellen Forte, Specialist in Education, Educational Leadership Benton, Rogers, Robert A. Lindley, Specialist in Education, Educational Leadership Benton, Rogers, Morgan Lyn Malugen, Bachelor of Science, Psychology Benton, Rogers, David Truett Reese, Master of Science in Education, Educational Leadership Benton, Rogers, Esta Lucille Thurman, Master of Science in Education, Educational Leadership Benton, Rogers, Rachel Lynne Wright, Certificate Program, Special Education Teacher Benton, Rogers, Amy Elisabeth Zluticky, Master of Science in Education, Special Education K-12 Benton, Siloam Springs, Justin Tolley Blanchard, Specialist in Education, Educational Leadership Boone, Diamond City, Amanda Michelle Baker, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management Boone, Diamond City, Rita A. Hilton, Master of Science in Education, Reading Boone, Harrison, Erin Elizabeth Berry, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Boone, Harrison, Ryan Lee Clayborn, Master of Science in Education, Educational Leadership Boone, Harrison, Alyssa Dawn Galloway, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Boone, Harrison, Wen W. Hunt, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Magna Cum Laude Boone, Harrison, Jordyn P. Johnson, Master of Science in Education, Reading Boone, Harrison, Ashley Nicole Parks, Master of Science in Education, Reading Boone, Harrison, Brooke Nicole Poole, Master of Science in Education, Reading Boone, Harrison, Hannah L. Richesin, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Boone, Harrison, Jaime LeAnne Watson, Master of Science in Education, Reading Bradley, Hermitage, Collin D. Wilkerson, Bachelor of Science in Education, Physical Education, Magna Cum Laude, University Honors Bradley, Warren, Issac Lashawn Bradley, Master of Engineering Management, Engineering Management Bradley, Warren, Payton Cole Sledge, Bachelor of Science, Marketing Carroll, Berryville, Jennifer N. McCullough, Master of Science in Education, Reading Carroll, Berryville, Samantha Marie McKnight, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, University Honors Carroll, Berryville, Nicole Petrina Racic, Master of Science in Education, Special Education K-12 Carroll, Berryville, Clinton T. Summers, Bachelor of Science, Finance, Magna Cum Laude, Honors Program Carroll, Green Forest, Michael Shane Compton, Bachelor of General Studies, General Studies Chicot, Lake Village, Melissa Thaggard Adams, Master of Science in Education, Reading Clark, Arkadelphia, Rebecca M. Alexander, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Clark, Arkadelphia, Blake A. Borecky, Master of Public Administration, Public Administration Clark, Arkadelphia, Heather M. Martin, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Clark, Whelen Springs, Alicia Rene Jemison, Master of Social Work, Social Work Clay, Corning, Shawn C. Arnell, Master of Science in Education, Educational Leadership Clay, Corning, Jodi Michelle Brownfiel, Bachelor of Social Work, Social Work Clay, Corning, Erika Renee Carpenter, Bachelor of Science, Psychology Clay, Corning, Jessica Elenburg, Bachelor of General Studies, General Studies Clay, Corning, Aaron Gage Ermert, Bachelor of Social Work, Social Work Clay, Corning, Britney Nichole Hunt, Associate of Science, A.S. En Route Clay, Corning, Chad Blake Johnson, Associate of Arts, A.A. En Route Clay, Corning, Erica L. Masterson, Bachelor of Science, Health Promotion, Cum Laude Clay, Corning, Holly Renae McCulley, Bachelor of General Studies, General Studies, Magna Cum Laude Clay, Corning, Sierra Marie Mitchell, Bachelor of Science, Psychology Clay, Corning, Marcy A. Selig, Certificate Program, Gifted Talented Creative Teach Clay, Corning, Alexandria Teague, Bachelor of General Studies, General Studies Clay, Corning, Jesse Shane Ward, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering Clay, Corning, Chase R. Weller, Bachelor of Arts, English Clay, Corning, Bethany Kay McMasters, Bachelor of General Studies, General Studies Clay, Corning, Jennifer Jill Woolard, Specialist in Education, Educational Leadership Clay, Greenway, Payton M. Holcomb, Bachelor of Science, Accounting Clay, Piggott, Gloria Sue Blair, Master of Science in Education, Special Education K-12 Clay, Piggott, Peyton Drew Haley, Associate of Science, A.S. En Route Clay, Piggott, Christopher James Lee, Bachelor of Science, Multimedia Journalism, Cum Laude Clay, Piggott, Austin Kyle Murray, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Clay, Piggott, Andrew R. Neeley, Bachelor of Science, Computer and Information Technology Clay, Piggott, Sara Lynn Camp, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management Clay, Pollard, Lauren Brooke Yount, Bachelor of Science, Exercise Science, Magna Cum Laude Clay, Rector, Kylee Nicole Beshears, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Clay, Rector, Brittany Brooke Bradshaw, Associate of Science, A.S. En Route Clay, Rector, Tracy Robin Buchanan, Master of Science, College Student Personnel Services Clay, Rector, Madison Nichole Cate, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Clay, Rector, RaChelle Grace Classen, Associate of Science, A.S. En Route Clay, Rector, Marla Elise Crancer, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Clay, Rector, Amy Mariah DeMent, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude, Honors Program Cleburne, Drasco, Cassidy Jaden Kubli, Bachelor of Social Work, Social Work Cleburne, Drasco, Jori Lynne Minnick, Bachelor of Social Work, Social Work Cleburne, Heber Springs, Preston Thomas Bennett, Bachelor of Arts, History, Honors Program Cleburne, Heber Springs, Hayden Hunter Blankenship, Bachelor of Science, Technology Cleburne, Heber Springs, Jessica Nicole Burmingham, Master of Music, Music Performance Cleburne, Heber Springs, Savannah Marie Candau, Associate of Science, A.S. En Route Cleburne, Heber Springs, Caitlyn Elizabeth Crowder, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude, Honors Program Cleburne, Heber Springs, Marissa A. Eskew, Specialist in Education, Educational Leadership Cleburne, Heber Springs, Jessica Lauren Etheridge, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude Cleburne, Heber Springs, Thomas Nathanial Hills, Bachelor of Science, Finance Cleburne, Heber Springs, Waren Thomas Olmstead, Bachelor of Science, Exercise Science Cleburne, Heber Springs, Avery Glenn Ray, Bachelor of Science, Marketing Cleburne, Heber Springs, Patricia J. Robb, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude Cleburne, Heber Springs, Shelbi R. Rowley, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude Cleburne, Prim, Karrie C. Wells, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Cleburne, Quitman, Brittany Rae Linn Dollar, Bachelor of Arts, Criminology Cleburne, Quitman, Calley Lauren Logan, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Cleburne, Tumbling Shoals, Ian Spencer Lowe, Bachelor of Arts, Criminology Cleveland, Rison, Samantha Lee Harrison, Specialist in Education, Psychology and Counseling Columbia, Magnolia, Megan Renee DeLoach, Bachelor of Arts, Criminology Columbia, Magnolia, Marlana Lucille Robinson, Bachelor of General Studies, General Studies Columbia, Magnolia, Taylor Dane Ward, Certificate Program, Addiction Studies Columbia, Magnolia, Taylor Dane Ward, Master of Social Work, Social Work Conway, Center Ridge, Meghan Ashley Brown, Master of Science in Education, Special Education K-12 Conway, Plumerville, Karen Fields Price, Master of Science in Education, Special Education K-12 Conway, Solgohachia, Bethany R. Roberts, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Conway, Springfield, Irene Ann Taylor, Bachelor of Arts, Theatre, Magna Cum Laude Craighead, Bay, Heather Lynn Banks, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Bay, Hannah E. Carmer, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science Craighead, Bay, Chase Aaron Davis, Bachelor of Science in Radiologic Science, Radiologic Sciences Craighead, Bay, Christy L. House, Bachelor of General Studies, General Studies Craighead, Bay, Bronwyn Shea Lamberson, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Bay, Christien T. McClaughlin, Bachelor of Science, Finance Craighead, Bay, Sasha R. O’Guinn, Bachelor of Social Work, Social Work, Cum Laude Craighead, Bay, Mark Alan Rutherford, Specialist in Education, Educational Leadership Craighead, Black Oak, Madison Hawkins, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies Craighead, Bono, Lana Renee Blake, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Craighead, Bono, Ashlyn Blair Cook, Bachelor of Science, Health Studies, Cum Laude Craighead, Bono, Hannah Elizabeth Dorton, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Bono, Rachael Michelle Drummonds, Associate of Arts, A.A. En Route Craighead, Bono, Kelsi Breann Gargaro, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude Craighead, Bono, Rhonda Lee Hill, Doctor of Nursing Practice, Nursing Practice Craighead, Bono, Alyssa Gail Ishmael, Specialist in Education, Psychology and Counseling Craighead, Bono, Amanda Lindsay Johnson, Specialist in Education, Psychology and Counseling Craighead, Bono, Hannah Gail Knight, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Bono, Savannah Ashlynd Kohler, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Bono, Kailey Breiann Milner, Bachelor of Social Work, Social Work Craighead, Bono, Anna Claire Mitchell, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude Craighead, Bono, Arturo Orozco, Bachelor of Science, International Business Craighead, Bono, Dante Brandon Padilla, Bachelor of Arts, Criminology Craighead, Bono, Aaron S. Price, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering Craighead, Bono, Blake D. Price, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Craighead, Bono, Cassidy C. Reid, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Craighead, Bono, Haven Saffell Wise, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Craighead, Bono, Jocelyn Elaine Knuckles, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Craighead, Brookland, Jeremy S. Adams, Master of Business Administration, Business Administration Craighead, Brookland, Lindsey Renea Bailey, Bachelor of Science, Finance Craighead, Brookland, Warren M. Baxter, Bachelor of Music, Music Craighead, Brookland, Faison Earl George Bragg, Master of Science, Sport Administration Craighead, Brookland, Laura Lynn Chatman, Bachelor of Science, Communication Disorders Craighead, Brookland, Sydney Lynn Creighton, Bachelor of Science in Education, Special Education Craighead, Brookland, Abigale Elizabeth Crump, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude Craighead, Brookland, Victoria Lauren Delancey, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Craighead, Brookland, Tamela Ann Foshee, Bachelor of Social Work, Social Work Craighead, Brookland, Virginia Jackson Freemyer, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Craighead, Brookland, Sheena Marie Gammon, Bachelor of Science, Accounting Craighead, Brookland, Marion E. Glenn, Bachelor of Arts, History Craighead, Brookland, Kellye L. Glidewell, Specialist in Education, Psychology and Counseling Craighead, Brookland, Tabitha Lynn Hudspeth, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Studies, Magna Cum Laude Craighead, Brookland, Katie Ann Loftin, Certificate Program, Special Education Teacher Craighead, Brookland, Kirsten C. Millsap, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude, University Honors Craighead, Brookland, Sarah Dawn Moore, Bachelor of Science in Education, English Craighead, Brookland, Adam Joseph George Moon, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Craighead, Brookland, Aaron Bryce Redmond, Bachelor of Science, Computer and Information Technology Craighead, Brookland, Bethany Joy Gallimore Seaton, Master of Arts, English Craighead, Brookland, Kodi L. Thompson, Bachelor of Science, Health Studies Craighead, Brookland, Emily Nicole Tilley, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Summa Cum Laude Craighead, Brookland, John Michael Trowbridge, Bachelor of Arts, Economics Craighead, Brookland, John Michael Trowbridge, Bachelor of Arts, Philosophy Craighead, Brookland, Christopher Robin Williams, Specialist in Education, Psychology and Counseling Craighead, Brookland, Keenan Wayne Wilson, Bachelor of Arts, Criminology Craighead, Caraway, Christy N. Booth, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management Craighead, Caraway, Allison B. Clem, Specialist in Education, Educational Leadership Craighead, Cash, Genie Leann Hunt, Bachelor of Science, Health Studies Craighead, Cash, Alex Michael Riggs, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Craighead, Jonesboro, Leslie Camille Adams, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Craighead, Jonesboro, James Edward Agnew, Master of Science, College Student Personnel Services Craighead, Jonesboro, Katie Caroline Aldridge, Master of Arts in Teaching, Teaching Craighead, Jonesboro, Rami Hamdan Aljabri, Master of Accountancy, Accounting Craighead, Jonesboro, Salman Sulaiman Almureef, Master of Accountancy, Accounting Craighead, Jonesboro, Mohammad Sami Alshamsi, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering Craighead, Jonesboro, Zachary Lee Anderson, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Studies Craighead, Jonesboro, Chineche Lilian Aniemena, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Maxwell Graden Bacot, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Charolette S. Duncan, Specialist in Education, Psychology and Counseling Craighead, Jonesboro, Abigail E. Ball, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Allyson Chaise Ballard, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, William Howard Ballard, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Craighead, Jonesboro, Kelsey Cheyenne Banks, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Daniel Lucas Barber, Bachelor of Science, Sport Management Craighead, Jonesboro, Andrew James Barker, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Katie Miranda Barnes, Bachelor of Science, Business Administration Craighead, Jonesboro, Cody James Barnett, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Elizabeth Barrera, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Gabriel Bass, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Jacob Aaron Bedsole, Bachelor of Science, Health Studies, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Lacietia Nicole Belcher, Associate of Arts, A.A. En Route Craighead, Jonesboro, Mary Ann Bellinger, Bachelor of General Studies, General Studies Craighead, Jonesboro, Robert Alan Belzung, Bachelor of Fine Arts, Art, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Kimberely Ann Blackburn, Master Science in Mass Communications, Journalism Craighead, Jonesboro, Tipton L. Boling, Bachelor of Arts, Sociology Craighead, Jonesboro, Amber Bouchard-Clark, Master of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Darby Nicole Bouland, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Matthew Arnot Bounds, Bachelor of Arts, Music Craighead, Jonesboro, Domonique Amaria Braswell, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Stewart Weston Bridger, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, Honors Program Craighead, Jonesboro, Jordan Alexis Brooks, Bachelor of General Studies, General Studies Craighead, Jonesboro, Caleb Alexander Broussard, Bachelor of Science, Creative Media Production Craighead, Jonesboro, A’Shauna D. Brown, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Nicholas L. Brown, Bachelor of Science in Education, Physical Education Craighead, Jonesboro, Olivia Claire Brown, Bachelor of Science, Exercise Science, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Samantha Leann Brown, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Sara M. Brown, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Devin Michael Bruetsch, Bachelor of Science in Education, English Craighead, Jonesboro, Lindsey Morgan Bryan, Master of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Lee Cotten Bryant, Master of Science, Biology Craighead, Jonesboro, Sara Alise Burchfield, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Jonesboro, Adam David Burgess, Associate of Arts, A.A. En Route Craighead, Jonesboro, Jasmine U. Caines Armstrong, Bachelor of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Erin Elizabeth Carson, Bachelor of Science, Health Promotion, Magna Cum Laude, University Honors Craighead, Jonesboro, McKenzie Paige Catt, Master of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Jonathan Tyler Caubble, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Karina Cazano, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Craighead, Jonesboro, Elizabeth Danielle Chapman, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Jonesboro, Michelle Rae Cheesman, Bachelor of Science, Strategic Communication Craighead, Jonesboro, Rixin Chen, Bachelor of Science, Marketing Craighead, Jonesboro, Hannah Morgan Clark, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Samantha Joline Cline, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Craighead, Jonesboro, Faunia Veronica Cofre Unnold, Bachelor of Science in Education, World Languages and Culture, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Steven Zane Cooper, Bachelor of Science, Chemistry Craighead, Jonesboro, Shelby Lynn Cooper Day, Certificate Program, Addiction Studies Craighead, Jonesboro, Shelby Lynn Cooper Day, Master of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Aspen E. Copelin, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Craighead, Jonesboro, Sarah Ann Cornish, Bachelor of General Studies, General Studies Craighead, Jonesboro, Zachary Andrew Couch, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Tucker Douglas Crain, Bachelor of Science, Multimedia Journalism, Magna Cum Laude, University Honors Craighead, Jonesboro, Colin L. Crawford, Bachelor of Science, Business Economics Craighead, Jonesboro, Jennifer Lynn Crisp, Master of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Olivia Cristine Crisp, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science Craighead, Jonesboro, Kevin A. Cross, Master of Business Administration, Business Administration Craighead, Jonesboro, Tionne LaShe Crutchfield, Bachelor of Science, Management Craighead, Jonesboro, Hayley Cullison, Bachelor of Science, Finance Craighead, Jonesboro, Megan Dianne Dacus, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management Craighead, Jonesboro, Sonali D. Das, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, Honors Program Craighead, Jonesboro, Dane Taylor Davidson, Bachelor of Arts, Criminology Craighead, Jonesboro, Lauren Michelle Davis, Bachelor of Science, Journalism Craighead, Jonesboro, Yolanda L. Davis, Master of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Devlin Paige Deveney, Bachelor of Music Education, Instrumental Music, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Heather Niccole Ditto, Master of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Victoria Kathleen Dryer, Bachelor of Music Education, Vocal Music Craighead, Jonesboro, Madison Grace Dulin, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program Craighead, Jonesboro, Kaleb Lane Dunigan, Bachelor of Arts, Computer Science Craighead, Jonesboro, Jennifer Paige Dunn, Master of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Jade A. Durham, Master of Science in Education, Special Education K-12 Craighead, Jonesboro, Jordan Elizabeth Eanes, Master of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Alex Cody Easley, Master Science in Mass Communications, Radio-Television Craighead, Jonesboro, Deborah Grace Eberwein, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Sarah Grace Eberwein, Bachelor of Social Work, Social Work, Summa Cum Laude, Honors Program Craighead, Jonesboro, Krista Lane Edmonds, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Anthony Eldridge, Master of Science, Psychological Science Craighead, Jonesboro, Ettica Cornella Ellebb, Associate of Applied Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Jordan Hunter Jude Ellis, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Alyssa Michelle Moses, Associate of Arts, A.A. En Route Craighead, Jonesboro, Cullen Bryant Estes, Bachelor of Science, Marketing, Cum Laude, Honors Program Craighead, Jonesboro, Taytem Ruchelle Eudaley, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Sarah Madison Evett, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Junjie Feng, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design Craighead, Jonesboro, Katerai V. Finley, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Mandi Lynn Finley, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude, Honors Program Craighead, Jonesboro, Cory S. Fischer, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Craighead, Jonesboro, Haley Wimpy Fitzgerald, Doctor of Philosophy, Heritage Studies Craighead, Jonesboro, Daniel Lynn Flanery Jr., Bachelor of Science, Business Administration Craighead, Jonesboro, Christopher M. Fletcher, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Craighead, Jonesboro, Ian M. Ford, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Craighead, Jonesboro, Kaitlyn Beatrice Frasure, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies Craighead, Jonesboro, William Jarrett Free, Master of Public Administration, Public Administration Craighead, Jonesboro, Jordan Christopher Freier, Bachelor of Science, Computer Science Craighead, Jonesboro, Kelly Margaret Gabe, Specialist in Education, Educational Leadership Craighead, Jonesboro, Taylor Nathaniel Gambill, Bachelor of Music, Music Craighead, Jonesboro, Jorge Fabian Garcia Zavala, Bachelor of Science, Strategic Communication, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Jordan McQueen Gardner, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Kornishia Danielle Garrett, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Lauren M. Gay, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Jessica L. Gilbert, Associate in Science, Computer and Information Technology Craighead, Jonesboro, Rachel Elyse Goad, Bachelor of Science in Radiologic Science, Radiologic Sciences Craighead, Jonesboro, Madison Renee Gomez, Bachelor of Science, Multimedia Journalism Craighead, Jonesboro, Robert Neal Gordon, Master of Science, College Student Personnel Services Craighead, Jonesboro, Stephanie M. Gotcher, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Craighead, Jonesboro, Allison Renee Gragg, Master of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Nicholas Paul Graves, Master of Music, Music Performance Craighead, Jonesboro, Taylor Elizabeth Gray, Bachelor of Science, Health Studies, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Anna Marie Grayson, Bachelor of Science, Mathematics, Cum Laude, University Honors Craighead, Jonesboro, Anna Marie Grayson, Bachelor of Science in Education, Mathematics, Cum Laude, University Honors Craighead, Jonesboro, Cynthia Gledhill Green, Associate in Science, Accounting Craighead, Jonesboro, Emily Denise Green, Bachelor of Science, Wildlife Ecology and Management Craighead, Jonesboro, Markey Demonte Griffin, Bachelor of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Trevor Landin Grubb, Bachelor of Science, Wildlife Ecology and Management Craighead, Jonesboro, Mallory Nicole Gulley, Associate in General Studies, General Studies Craighead, Jonesboro, Briyonna Antoinette Gunnels, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Alicia Shea Guziewicz, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, LaPorcsha N. Haggins, Bachelor of Arts, Criminology Craighead, Jonesboro, Johnathan David Hakenewerth, Bachelor of Science, Strategic Communication Craighead, Jonesboro, Clayton Woodrow Hales, Bachelor of Science, Business Administration Craighead, Jonesboro, Andrea Dennan Hall, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science Craighead, Jonesboro, Angela D. Hamill, Master of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Spencer Cole Handwork, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Brittany Ann Haught, Bachelor of Arts, English Craighead, Jonesboro, Rachel A. Hawes, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Kaley Erin Hawkins, Bachelor of Science, Business Administration, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Tammy R. Hawkins, Doctor of Nursing Practice, Nursing Practice Craighead, Jonesboro, Kyron Leeza Henderson, Bachelor of Arts, Communication Studies Craighead, Jonesboro, Amanda Hendrix, Bachelor of Social Work, Social Work, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Allen Jay Henley, Bachelor of Science, Business Administration Craighead, Jonesboro, Blake A. Higdon, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Jonesboro, Brandon Jacob Higdon, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Jonesboro, Jana Mackenzie Hillman, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Lyndi Madison Hodges, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Craighead, Jonesboro, Emma M. Hoggard, Bachelor of Science, Strategic Communication, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Hunter Logan Holcomb, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Kaylie Doggett Holland, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Madison S. Hollister, Bachelor of Science, Health Studies, Summa Cum Laude Craighead, Jonesboro, Kalista Kamille Holloway, Bachelor of Arts, Communication Studies, Magna Cum Laude, Honors Program Craighead, Jonesboro, Kalista Kamille Holloway, Bachelor of Arts, World Languages and Culture, Magna Cum Laude, Honors Program Craighead, Jonesboro, T’Keyah Kesiona Holloway, Master of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Samantha Jane Holt, Bachelor of Science, Creative Media Production, Magna Cum Laude, University Honors Craighead, Jonesboro, Samantha Jane Holt, Bachelor of Arts, Music, Magna Cum Laude, University Honors Craighead, Jonesboro, Peyton Holzhauer, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Jonesboro, Tristan Blake Horne, Bachelor of Science, Finance Craighead, Jonesboro, Danielle Renee Howard, Specialist in Education, Psychology and Counseling Craighead, Jonesboro, Seth Harmual Howerton, Specialist in Education, Psychology and Counseling Craighead, Jonesboro, MaTeshia Che’Taye Hudson, Bachelor of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Neil Robert Hudson, Bachelor of Arts, Political Science Craighead, Jonesboro, Gatlin S. Hufstedler, Bachelor of Science, Finance Craighead, Jonesboro, Tierra J. Hughes, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science Craighead, Jonesboro, Brandy Desiree Humphrey, Doctor of Education, Educational Leadership Craighead, Jonesboro, Ashley N. Hurst, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Jonesboro, Savannah Irene Hutchinson, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Craighead, Jonesboro, Robert Carlton Ingram Sr., Bachelor of Science, Technology Craighead, Jonesboro, Joseph Seth Inman, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Christopher Logan Isom, Associate of Arts, A.A. En Route Craighead, Jonesboro, Tiffany Nicole Jackson, Certificate Program, Addiction Studies Craighead, Jonesboro, Tiffany Nicole Jackson, Master of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Aleksandar Jaksic, Bachelor of Science, Management Craighead, Jonesboro, Madison Ciera James, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Craighead, Jonesboro, Natallie D. Jemmott, Master of Arts, Criminal Justice Craighead, Jonesboro, Kiarra Danielle Dawkins, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Holly Shea Johnson, Bachelor of Fine Arts, Art Craighead, Jonesboro, Katherine J. Johnson, Bachelor of Science, Communication Disorders Craighead, Jonesboro, Lindsey Blair Johnson, Master of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Molly Louise Johnson, Master of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Sadie Elizabeth Johnson, Bachelor of General Studies, General Studies Craighead, Jonesboro, Sawyer K. Johnson, Bachelor of Science in Education, Social Science Craighead, Jonesboro, Rachel Ellen Johnston, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Samantha Noel Johnston, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Craighead, Jonesboro, Adam T. Jones, Bachelor of Science, Creative Media Production Craighead, Jonesboro, Andrew W. Jones, Bachelor of Music Education, Instrumental Music Craighead, Jonesboro, Christopher A. Jones, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering Craighead, Jonesboro, Zelda A. Jones, Bachelor of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Ryan Caleb Kalousek, Bachelor of Science, Exercise Science Craighead, Jonesboro, Julie Ann Keefer, Master of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Philip M. Kent III, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering Craighead, Jonesboro, Caleb Allen King, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Caleb Lincoln King, Bachelor of Science, Sport Management Craighead, Jonesboro, Joshua Michael King, Bachelor of Science, Finance Craighead, Jonesboro, Leray Anne Kious, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Cassandra Koekemoer, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Jonesboro, Cassandra Koekemoer, Bachelor of Arts, World Languages and Culture Craighead, Jonesboro, Shiv Kumar, Master of Science, Computer Science Craighead, Jonesboro, Kodi Gabrielle Lands, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Jonesboro, Gabrielle Alexis H. Laureano, Bachelor of Arts, Political Science Craighead, Jonesboro, Hannah Marie Lawrey, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Emily K. Lindley, Bachelor of Music Education, Instrumental Music, Magna Cum Laude, Honors Program Craighead, Jonesboro, Sarah Lipsky, Bachelor of Social Work, Social Work, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Jerrod O. Lockhart, Certificate Program, Addiction Studies Craighead, Jonesboro, Jerrod O. Lockhart, Master of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Olivia Clare Loiacano, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Lucas Cordell London, Bachelor of General Studies, General Studies Craighead, Jonesboro, Jodi Brielle Long, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Daranique Capri Love, Bachelor of Science in Education, Mathematics Craighead, Jonesboro, Richard Lee Luper, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies Craighead, Jonesboro, Cheyenne Belle Luster, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Craighead, Jonesboro, Bobby Charles Lyles, Associate of Arts, A.A. En Route Craighead, Jonesboro, Ahmed Makharesh, Master Science in Mass Communications, Radio-Television Craighead, Jonesboro, Cora Malone, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Patti Anne Mann, Bachelor of Arts, Criminology Craighead, Jonesboro, Caitlyn Paige Mans, Bachelor of Science, Exercise Science, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Amanda Leigh Marks, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Jackson Neal May, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Jonesboro, Jenna Elizabeth Mays, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Morgan Grace McCall, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Katie Allison McCoy, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Jordan Taylor Kalousek, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Jennifer Lee McFarland, Certificate Program, Special Education Teacher Craighead, Jonesboro, Shayna Ann McMillin, Bachelor of Science, Health Studies Craighead, Jonesboro, Abigail Sarah McNatt, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Autumn Denee Mears, Bachelor of Science, Health Studies, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Rui Miao, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Craighead, Jonesboro, Gabriel Allen Miller, Bachelor of Arts, Political Science Craighead, Jonesboro, Lindi Kathryn Miller, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Morgan Shae Miller, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Morgan Shae Miller, Bachelor of Arts, Chemistry Craighead, Jonesboro, Orice Deneen Miller, Master of Science in Education, Special Education K-12 Craighead, Jonesboro, Sammie Jo Miser, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Craighead, Jonesboro, Kendall Renee Montgomery, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Makayla Lynn Moody, Bachelor of Science in Education, Mathematics, Summa Cum Laude, University Honors Craighead, Jonesboro, Jadyn Marylynn Moore, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Jessica L. Moore, Master of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Kolby Rhae Moore, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Bailey Michelle Morgan, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies Craighead, Jonesboro, Laura Anne Bradow, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction Craighead, Jonesboro, Meg Elizabeth Morgan, Bachelor of Science, Health Studies, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Mary Caroline Moseley, Master of Public Administration, Public Administration Craighead, Jonesboro, Batool Mraiyan, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Batool Mraiyan, Bachelor of Arts, Chemistry, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Angelica Munoz, Bachelor of Science, Health Studies Craighead, Jonesboro, Tassie Leann Murphree, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude, Honors Program Craighead, Jonesboro, Malorie Paige Musselman, Bachelor of Arts, Political Science Craighead, Jonesboro, Alyssa Nicole Nelson, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Kayleigh Nicole Nelson, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Wesley Ann Nelson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Scarlett Lea Nestlehut, Bachelor of Science, Mathematics Craighead, Jonesboro, Scarlett Lea Nestlehut, Bachelor of Science in Education, Mathematics Craighead, Jonesboro, Andrew Porter Newman, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Matthew Parker Newman, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Andrew Rogers Nichols, Bachelor of Science, Health Studies Craighead, Jonesboro, Geneva Marie Nichols, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Holly Elizabeth Noell, Bachelor of Science, Marketing Craighead, Jonesboro, Erin Marie Nunan, Bachelor of Science, Sport Management, Cum Laude, Honors Program Craighead, Jonesboro, Erin Rogers Odom, Specialist in Education, Educational Leadership Craighead, Jonesboro, Brianna Lea Orr, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education Craighead, Jonesboro, Maki Otsuka, Bachelor of Science, Athletic Training Craighead, Jonesboro, Ashton Lillian Elisabeth Owen, Bachelor of Science in Education, Mathematics, Magna Cum Laude, University Honors Craighead, Jonesboro, Nemard E. Parnell, Bachelor of General Studies, General Studies Craighead, Jonesboro, Tristan Howell Payne, Bachelor of Science, Finance, Honors Program Craighead, Jonesboro, Tristan Nicole Pickle, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Sarah Grace Pitts, Bachelor of Science, Marketing, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Michelle Popp, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Rachel Anne Powell, Bachelor of Arts, History Craighead, Jonesboro, Victoria Rose Presley, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management Craighead, Jonesboro, Jeffery Brayden Prestidge, Bachelor of Science, Finance Craighead, Jonesboro, Colby R. Price, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering Craighead, Jonesboro, Kristin Nicole Price, Bachelor of Arts, Chemistry, Cum Laude, Honors Program Craighead, Jonesboro, Kayla B. Priddy, Bachelor of Science, Strategic Communication Craighead, Jonesboro, Kashmoney Monique Pride, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Jonesboro, April Lashay Prunty, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Craighead, Jonesboro, Aliyah R. Puckett, Associate in General Studies, General Studies Craighead, Jonesboro, Genevieve Marie-Antoinette Elvire A. Quenum, Master of Public Administration, Public Administration Craighead, Jonesboro, Claudia E. Raffo, Bachelor of Arts, Chemistry Craighead, Jonesboro, Chloe K. Reeves, Bachelor of General Studies, General Studies Craighead, Jonesboro, Sanitria S. Remus, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Jennifer Lynn Reves, Associate of Arts, A.A. En Route Craighead, Jonesboro, Guy A. Riggins, Bachelor of Arts, Communication Studies, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Drew Vaiden Roberson, Associate of Arts, A.A. En Route Craighead, Jonesboro, Jarod C. Roberts, Master of Science, Psychological Science Craighead, Jonesboro, Jammye Lynne Robinson, Bachelor of Science, Creative Media Production Craighead, Jonesboro, Cali Denee Rogers, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Robert B. Rogers, Bachelor of Science, Chemistry Craighead, Jonesboro, Josephine D. Rose, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude Craighead, Jonesboro, William Gardner Rose, Bachelor of Science, Finance Craighead, Jonesboro, Dana Elizabeth Sanchez, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Sara Ann Sanderlin, Master of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Wesley Scott Sanders, Bachelor of Arts, English Craighead, Jonesboro, Trina N. Scrape, Bachelor of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Ryan D. Scroggins, Bachelor of Science, Health Studies, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Megan Renee Sellers, Bachelor of Science in Education, Mathematics Craighead, Jonesboro, Laura Beth Shaver, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Theodis Donzell Shavers Jr., Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies Craighead, Jonesboro, Jamie Claire Shaw, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies Craighead, Jonesboro, Erica Layne Sheets, Bachelor of Social Work, Social Work, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Katherine E. Shelton, Bachelor of Science, Athletic Training Craighead, Jonesboro, Bobby L. Shipman III, Bachelor of Science, Technology Craighead, Jonesboro, Jacob Donald Showalter, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Erika Raye Simpson, Specialist in Education, Psychology and Counseling Craighead, Jonesboro, Lynlie Diane Simpson, Bachelor of Music Education, Instrumental Music, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Matthew T. Simpson, Master of Music, Music Performance Craighead, Jonesboro, Kelsey LeAnn Sloas, Specialist in Education, Psychology and Counseling Craighead, Jonesboro, Ronnie D. Smith, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Ashley Nichole Snider, Master of Science in Education, Reading Craighead, Jonesboro, Skyler McKenzie Snyder, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Jonesboro, Lauren Taylor Southe, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Martha Brown Spack, Doctor of Education, Educational Leadership Craighead, Jonesboro, Anna Fitzpatrick Sparr, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Craighead, Jonesboro, Braden Alexander Stewart, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Courtney Jean Stewart, Master of Science in Nursing, Nursing Craighead, Jonesboro, Brock Randall Stimach, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science Craighead, Jonesboro, Kaitlyn M. Stockert, Associate in General Studies, General Studies Craighead, Jonesboro, Kwameka S. Stone, Certificate Program, Addiction Studies Craighead, Jonesboro, Kwameka S. Stone, Master of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Jacob Thomas Sutton, Bachelor of Science, Finance Craighead, Jonesboro, Kirsten Ly Swanner, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Jonesboro, Cebrina Lee Swanson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude, Honors Program Craighead, Jonesboro, Gregory L. Szwabowski, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Gregory L. Szwabowski, Bachelor of Arts, Chemistry Craighead, Jonesboro, Shelby Elizabeth Tableriou, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Craighead, Jonesboro, Dominique Leigh Tagupa, Bachelor of Science, Exercise Science, Magna Cum Laude, Honors Program Craighead, Jonesboro, Anna E. Teague, Bachelor of Science, Strategic Communication Craighead, Jonesboro, Ashley Nicole Thacker, Master of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Colin M. Thompson, Bachelor of Science, General Studies Craighead, Jonesboro, Destiney Thompson, Associate of Arts, A.A. En Route Craighead, Jonesboro, Olivia Sue Throesch, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Nathaniel Thomas Tiner, Bachelor of Science, Marketing Craighead, Jonesboro, Shaley Lynne Tolbert, Master of Science in Education, Educational Leadership Craighead, Jonesboro, Kent Mongado Toledo, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Craighead, Jonesboro, Ana-Liese Torres, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Jonesboro, Erin R. Tovar, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Patrick David Tribbett, Bachelor of Science, Physics, Magna Cum Laude Craighead, Jonesboro, Haley L. Trinidad, Bachelor of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Austin R. Turbeville, Bachelor of Science in Education, General Science, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Paul Wayne Turner III, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering Craighead, Jonesboro, Sydney Brooke Turner, Associate of Arts, A.A. En Route Craighead, Jonesboro, Christian Chalmers Vickrey, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Weston Lee Wagner, Bachelor of Science, Management Craighead, Jonesboro, Lance Richard Wallis, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management Craighead, Jonesboro, Nathan D. Keith Walters, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Paul Daniel Warner IV, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Craighead, Jonesboro, Takara Taylor Jordan Warren, Bachelor of Science, Management Craighead, Jonesboro, Laeken Nicole Waters, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, Jonesboro, Laeken Nicole Waters, Bachelor of Arts, Chemistry Craighead, Jonesboro, Daniel Alan Watkins, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Craighead, Jonesboro, Emma Claire Watkins, Bachelor of Arts, Theatre Craighead, Jonesboro, Fredrick Tyrone Webb, Certificate Program, Addiction Studies Craighead, Jonesboro, Fredrick Tyrone Webb, Master of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Lesley Kay Webb, Bachelor of General Studies, General Studies Craighead, Jonesboro, Baker Weilert, Master of Arts, Communication Studies Craighead, Jonesboro, Kimberly Mercedes West, Bachelor of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Thomas West, Bachelor of Science, Accounting Craighead, Jonesboro, Elizabeth Anne White, Master of Science, Sport Administration Craighead, Jonesboro, Jordan Nicole White, Certificate Program, Addiction Studies Craighead, Jonesboro, Jordan Nicole White, Master of Social Work, Social Work Craighead, Jonesboro, Tyler Michelle White, Associate of Arts, A.A. En Route Craighead, Jonesboro, Jordan Seth Whitlock, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, Jonesboro, Sarah Madison Wilcox, Bachelor of Science, Biological Sciences, Honors Program Craighead, Jonesboro, Kayla S. Williams, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude Craighead, Jonesboro, Reagan Faith Williams, Bachelor of Arts, Political Science, Magna Cum Laude, University Honors Craighead, Jonesboro, Tabitha Gale Williams, Associate of Arts, A.A. En Route Craighead, Jonesboro, Cody Layne Willoughby, Bachelor of Fine Arts, Art Craighead, Jonesboro, Grant A. Wise, Bachelor of Arts, Political Science Craighead, Jonesboro, Kayla Ann Wood, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering Craighead, Jonesboro, Hanna Lauren Woody, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering Craighead, Jonesboro, Stephanie Kay Wyatt, Bachelor of Arts, English Craighead, Jonesboro, Mallory Elizabeth Yarbrough, Master of Science, College Student Personnel Services Craighead, Jonesboro, Jiazhen Yin, Bachelor of Science, Business Administration Craighead, Jonesboro, Leah Christine Young, Master of Science in Nursing, Nursing Craighead, Lake City, Kathryn M. Brown-Womack, Master of Science in Agriculture, General Agriculture Craighead, Lake City, Coral Nicole Burke, Bachelor of Science, Health Studies, Cum Laude Craighead, Lake City, Tyler Blake Cornwell, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering, Magna Cum Laude, University Honors Craighead, Lake City, Juan Ramon Garcia, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Craighead, Lake City, Joseph Richard Gothard, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science Craighead, Lake City, Kaitlyn Alice Hale, Bachelor of Science, Psychology Craighead, Lake City, Sam Allen Meurer, Associate of Arts, A.A. En Route Craighead, Lake City, Jordan Miller, Bachelor of Science in Education, Special Education Craighead, Lake City, Hannah Grace Pack, Bachelor of Science, Exercise Science Craighead, Lake City, Kourtnei Alexandria Qualls, Master of Arts in Teaching, Teaching Craighead, Lake City, Jaron S. Snyder, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Craighead, Monette, Rachel E. Goldammer, Bachelor of Fine Arts, Art Craighead, Monette, Stephanie Rochelle Hill, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Craighead, State University, Julia Evelyn-Rose Bell, Bachelor of Science, Communication Disorders Craighead, State University, Brandi Lavelle Caffey, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, State University, Marchell Nakee’ Allen, Master of Social Work, Social Work Craighead, State University, Casey Robert Gilbert, Bachelor of Science, Mathematics, University Honors Craighead, State University, Monique Nicole Goodroe, Bachelor of Science, Strategic Communication Craighead, State University, Allison Jane Graf, Associate of Arts, A.A. En Route Craighead, State University, Hannah Marie Hampton, Bachelor of Social Work, Social Work, Magna Cum Laude Craighead, State University, Savannah Faith Hancock, Bachelor of Social Work, Social Work Craighead, State University, Edward James Harthorn, Master of Arts, History Craighead, State University, Abdul Basith Athlaf Hashim, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering Craighead, State University, Joel Deringer Haynes, Associate of Science, A.S. En Route Craighead, State University, Kimberley Hendrix Stewart, Bachelor of General Studies, General Studies Craighead, State University, Nell G. Holleman, Bachelor of Science, Communication Disorders Craighead, State University, Julian Glenn Jackson, Bachelor of Science, Computer and Information Technology Craighead, State University, Sabina Jeresic, Bachelor of Science, Creative Media Production Craighead, State University, Clay Lawrence Jones, Bachelor of Science, Computer and Information Technology Craighead, State University, Crystal Ann Kachevas, Bachelor of Music, Music, Cum Laude, University Honors Craighead, State University, Breunka Sharmese Kimbrough, Master of Music, Music Performance Craighead, State University, Elishiba W. Maina, Bachelor of Arts, Political Science, Honors Program Craighead, State University, Ellissa Lauren Mason, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Craighead, State University, Jackson Thomas Mixon, Bachelor of Arts, Music, Cum Laude Craighead, State University, Jackson Thomas Mixon, Bachelor of Science, Physics, Cum Laude Craighead, State University, German Morales, Bachelor of Science, Biological Sciences Craighead, State University, Jared Andrew Orr, Bachelor of Arts, Political Science, Magna Cum Laude Craighead, State University, Sydney A. Randolph, Bachelor of General Studies, General Studies Craighead, State University, Carlos Alberto Rosado Berrios, Doctor of Philosophy, Environmental Sciences Craighead, State University, Ashley Nicole Thomas, Certificate Program, Addiction Studies Craighead, State University, Ashley Nicole Thomas, Master of Social Work, Social Work Craighead, State University, Jamie Michelle Smith, Associate of Arts, A.A. En Route Craighead, State University, Kristen Jo Vaughn, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management, Cum Laude, Honors Program Craighead, State University, Destiny Francesca Warner, Master of Social Work, Social Work Craighead, State University, Kaylianne Mychele Weber, Bachelor of Arts, Communication Studies, Cum Laude, Honors Program Craighead, State University, Stephanie A. Ziller, Bachelor of General Studies, General Studies Crawford, Alma, Tina Kay Sorensen, Master of Science in Education, Reading Crawford, Mountainburg, Amber Rose Stricklin, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction Crawford, Van Buren, Brooke Ashley Brewer, Specialist in Education, Educational Leadership Crawford, Van Buren, Susan Antoinette Lockhart, Master of Science in Education, Educational Leadership Crawford, Van Buren, Lynette Kuntz Miller, Specialist in Education, Educational Leadership Crawford, Van Buren, Desirae L. Niemann, Specialist in Education, Educational Leadership Crittenden, Crawfordsville, Jonathan Davis Dardenne, Master of Science in Education, Educational Leadership Crittenden, Marion, Hayley Lane Bigger, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program Crittenden, Marion, Shane Black, Bachelor of Arts, Sociology Crittenden, Marion, Tyson Daniel Bradley, Bachelor of Science in Education, Social Science, Cum Laude Crittenden, Marion, Laura Ann Buralli, Bachelor of Science, Communication Disorders Crittenden, Marion, Jaylen Karnese Craig, Bachelor of Science, Creative Media Production Crittenden, Marion, John C. Crossley, Master of Science in Education, Educational Leadership Crittenden, Marion, Kaitlyn Allison Evance, Bachelor of Science, Exercise Science Crittenden, Marion, Aja Rena’ Freeman, Associate in General Studies, General Studies Crittenden, Marion, Matt Gattis, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science Crittenden, Marion, William Nathaniel Gutt, Associate of Science, A.S. En Route Crittenden, Marion, Clifton Hummel-Young, Master of Public Administration, Public Administration Crittenden, Marion, Wesley D. Hunt, Bachelor of Science in Education, Physical Education Crittenden, Marion, Shelby Marie Leigh, Bachelor of Science, Psychology Crittenden, Marion, Ashton Lynn Winders, Bachelor of Arts, Communication Studies Crittenden, Marion, Kristi D. McKay, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Crittenden, Marion, Christina Marie Ray, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Crittenden, Marion, Austin Cole Rice, Associate of Science, A.S. En Route Crittenden, Marion, Olivia Clara Walker, Bachelor of General Studies, General Studies Crittenden, Marion, Peyton Victoria Wiggins, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Crittenden, Marion, Jasmine Shardé Williams, Bachelor of Science, Marketing Crittenden, Marion, Taylor Jordan Young, Associate of Arts, A.A. En Route Crittenden, Proctor, Georgie A. Pulliam, Bachelor of Science, Health Studies Crittenden, Proctor, Ashley N. Stinson, Bachelor of General Studies, General Studies Crittenden, West Memphis, Haley L. Brown, Bachelor of Science, Accounting Crittenden, West Memphis, Amanda Kaye Burchett, Associate of Science, A.S. En Route Crittenden, West Memphis, Joshua Michael Cleary, Bachelor of Science, Creative Media Production Crittenden, West Memphis, Emma Lee Gadberry, Associate of Science, A.S. En Route Crittenden, West Memphis, Ashley Brick Goodbar, Master of Science in Education, Special Education K 12 Crittenden, West Memphis, Tamara Denise Finchis-Henry, Master of Science in Education, Educational Leadership Crittenden, West Memphis, Theresa Ann James, Certificate Program, Addiction Studies Crittenden, West Memphis, Theresa Ann James, Master of Social Work, Social Work Crittenden, West Memphis, Shelby Layne O’Brien, Bachelor of Science, Strategic Communication, Magna Cum Laude Crittenden, West Memphis, Mallory D. Ross, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Crittenden, West Memphis, Kerry Annette Smith, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Crittenden, West Memphis, Kayle Callahan Stewart, Associate of Science, A.S. En Route Crittenden, West Memphis, Latundra N. Wright, Bachelor of Social Work, Social Work Cross, Cherry Valley, Sarah Beth Clements, Associate of Science, A.S. En Route Cross, Cherry Valley, Tanner Milam Jarrett, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, Honors Program Cross, Cherry Valley, Kathleen Rochelle Otterpohl, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Cross, Parkin, Destiny Ciera Mason, Bachelor of Social Work, Social Work Cross, Wynne, Ashley Nichole Collins, Bachelor of Science, Accounting Cross, Wynne, Ashley Carrie Duncan, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Cross, Wynne, Hannah Alexis Hamilton, Bachelor of Arts, Criminology Cross, Wynne, Alexandria Gaines Jarrett, Bachelor of Science, Psychology Cross, Wynne, Sydnie Mohr, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program Cross, Wynne, Sydney Ferguson Owens, Bachelor of Arts, Communication Studies Cross, Wynne, Hannah Grace Paschal, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Cross, Wynne, Lacey L. Pulley, Bachelor of Social Work, Social Work Cross, Wynne, Lindsey R. Pruiett, Bachelor of Science, Exercise Science Cross, Wynne, Carlee Elizabeth Smith, Bachelor of Science, Strategic Communication Cross, Wynne, Alexandria Anita Spain Miss, Bachelor of Science, Health Studies Cross, Wynne, Robert Layne Stricklin, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Cross, Wynne, Kelly L. Suthrlen, Bachelor of Arts, Criminology Cross, Wynne, Rachael Summers Thompson, Master of Arts, English Desha, Dumas, Leah Olivia Day, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Desha, Dumas, Tyler A. Gillespie, Bachelor of Arts, Theatre Desha, Dumas, Sandra A. Smith, Master of Science in Education, Reading Desha, Dumas, Sarah Jayne Smith, Bachelor of Science, Psychology Desha, McGehee, Katlynne Michelle Dunn, Bachelor of Science, Communication Disorders, Honors Program Desha, Tillar, Jessica Ayecock Berry, Master of Science in Nursing, Nursing Desha, Tillar, Britney Michelle Fuller, Bachelor of Science, Accounting, Honors Program Drew, Monticello, Nathan Bailey, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Drew, Monticello, Zachary Hunter Cason, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude Drew, Monticello, Morgan Brynn Temple, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Drew, Monticello, Drake Hunter Hill, Bachelor of Science, Biological Sciences Drew, Monticello, Mary Kathryn Jones, Bachelor of Science in Education, English, Magna Cum Laude, Honors Program Drew, Monticello, Cody A. Pigott, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude Drew, Monticello, Sidney Danielle Sizemore, Associate of Science, A.S. En Route Drew, Monticello, Anita Irene Skinner, Certificate Program, Gifted, Talented, Creative Teach Drew, Monticello, Johnathon Tucker Ward, Bachelor of Science, Marketing Drew, Monticello, McKenzie Leigh Zieman, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies Faulkner, Conway, Paige Jordan Ashcraft, Associate of Science, A.S. En Route Faulkner, Conway, Johnathan M. Atkins, Master of Science in Education, Educational Leadership Faulkner, Conway, Brianne Alisabeth Brown, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Magna Cum Laude, Honors Program Faulkner, Conway, Kellee Marie Cagle, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Faulkner, Conway, David Marc Cochran, Associate of Science, A.S. En Route Faulkner, Conway, Lori A. Sanchez, Bachelor of Arts, Communication Studies Faulkner, Conway, Jennifer Nichole Morehead, Master of Science, College Student Personnel Services Faulkner, Conway, Brian David Raney, Master of Science in Education, Educational Leadership Faulkner, Conway, Ryan Andrew Shock, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Faulkner, Conway, Collin R. Weatherly, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Cum Laude, Honors Program Faulkner, Conway, Justin D. Wolfe, Bachelor of Science, Business Administration Faulkner, Greenbrier, Tyler L. Fletcher, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Faulkner, Greenbrier, Chloe Elizabeth Vaught, Bachelor of Science, Biological Sciences Faulkner, Greenbrier, Chloe Elizabeth Vaught, Bachelor of Arts, Chemistry Faulkner, Vilonia, Bryan M. Ayers, Bachelor of Science, Sport Management Faulkner, Vilonia, Ian Christopher Benner, Bachelor of Science, Sport Management Faulkner, Vilonia, Baylee Nicole Daves, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Faulkner, Vilonia, Johnathan Bradley Reach, Bachelor of Science, Computer Science Franklin, Charleston, Thaddeus Ryan LyBrand, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering Fulton, Ash Flat, Emma E. Johnson, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Studies Fulton, Camp, Samantha Ruth Barker, Associate in General Studies, General Studies Fulton, Mammoth Spring, Julia Annette Chance, Bachelor of Social Work, Social Work Fulton, Mammoth Spring, Kaitlin Paige Stewart, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Fulton, Mammoth Spring, Caitlin D. VanGinhoven, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, University Honors Fulton, Salem, Emily Diane Johns, Bachelor of Science, Biological Sciences Fulton, Salem, Joshua E. Nelson, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Fulton, Salem, Heather Callen Ray, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Fulton, Salem, John S. Rowlett, Master of Science in Education, Special Education K-12 Fulton, Salem, John Colin Smith, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Fulton, Salem, Dylan Blaine York, Bachelor of Science, Accounting Garland, Hot Springs, Clarice Nicole Anderson, Master of Science in Education, Educational Leadership Garland, Hot Springs, Lesa A. Blees, Specialist in Education, Educational Leadership Garland, Hot Springs, Laryssa L. McKinney Blunt, Master of Science in Nursing, Nursing Garland, Hot Springs, John Matthew Charles, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Cum Laude, Honors Program Garland, Hot Springs, Shaunasty Monifah-Starr Clark, Associate of Science, A.S. En Route Garland, Hot Springs, Kellen Vance Davis, Bachelor of Science, Business Administration, Cum Laude Garland, Hot Springs, Jodi Nicole Delaney, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction Garland, Hot Springs, Bobby Joe Easterling Jr., Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Garland, Hot Springs, Kelli Madison Elkin, Bachelor of Science, Biological Sciences, Summa Cum Laude, University Honors Garland, Hot Springs, Kirsten Lan Garner, Bachelor of Science in Education, English Garland, Hot Springs, Blake C. Haynie, Associate in General Studies, General Studies Garland, Hot Springs, Tanner Mason Jackson, Bachelor of Science in Education, Physical Education Garland, Hot Springs, Franklin James Janaskie, Jr., Specialist in Education, Educational Leadership Garland, Hot Springs, Melody Manley, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Garland, Hot Springs, Anna Claire Norton, Bachelor of Arts, English Garland, Hot Springs, Katherine Elizabeth Norton, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering Garland, Hot Springs, Anna Marie Phillips, Associate of Science, A.S. En Route Garland, Hot Springs, Bo Mackenzie Ritter, Bachelor of Science, Mathematics, Summa Cum Laude, University Honors Garland, Hot Springs, Dylan Michael Tedder, Bachelor of Science, Strategic Communication, Cum Laude Garland, Hot Springs, Brandi Nicole Tims, Specialist in Education, Educational Leadership Garland, Hot Springs, Lauren Brooke Waldrop, Bachelor of Arts, World Languages and Culture Garland, Hot Springs Village, Danton T. Robertson, Master of Science in Education, Educational Leadership Garland, Lake Hamilton, Melissa Dawn Anthony, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Garland, Mountain Pine, Miranda Alain Keys, Bachelor of Science, Business Administration Garland, Royal, Bryce William Denker, Bachelor of Science, International Business, Cum Laude Garland, Royal, Jessica H. Dobyns, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude Garland, Royal, Zachary Teal Mesko, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Grant, Grapevine, Dakota L. Hedden, Bachelor of Science, Business Administration Grant, Leola, Matthew Scott Bolding, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Grant, Sheridan, Amber Jaie Fischer, Bachelor of Arts, Criminology Grant, Sheridan, Morgan Mae Hall, Bachelor of Science, Accounting Grant, Sheridan, Lauren Blake Mitchell, Bachelor of Science, Business Administration, Summa Cum Laude Grant, Sheridan, Lakyn R. Oliver, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Magna Cum Laude, University Honors Grant, Sheridan, Shelby C. Rhodes, Bachelor of Science, Biological Sciences, University Honors Grant, Sheridan, Sarah Elizabeth Stone, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude, Honors Program Greene, Beech Grove, Allie Ragan Kendall, Master of Science in Agriculture, General Agriculture Greene, Beech Grove, Kenzie D. Overshine, Bachelor of Arts, Chemistry Greene, Beech Grove, Courtney Nicole Spillman, Bachelor of Arts, Criminology, Cum Laude, Honors Program Greene, Lafe, Lauren Olivia DuBar, Bachelor of Science, Psychology, Magna Cum Laude Greene, Lafe, Tyler Daniel Upchurch, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Honors Program Greene, Marmaduke, Jared Timothy Huffmaster, Associate of Arts, A.A. En Route Greene, Marmaduke, Hannah Autry Long, Bachelor of Science, Communication Disorders Greene, Marmaduke, Joe Luis Lucio, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Greene, Marmaduke, Hannah N. Speer, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Magna Cum Laude Greene, Marmaduke, Christopher R. Wilcox, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management Greene, Paragould, Jennifer L. Adams, Master of Science in Education, Special Education K-12 Greene, Paragould, Elizabeth Nicole Allbritton, Bachelor of Social Work, Social Work Greene, Paragould, Casondra Ann Allen, Specialist in Education, Psychology and Counseling Greene, Paragould, Katlyn Elizabeth Allred, Bachelor of Science, Finance, Summa Cum Laude, University Honors Greene, Paragould, Drake Austin Arnold, Bachelor of Science in Education, Physical Education Greene, Paragould, Shane Ray Baldwin, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies Greene, Paragould, Angela M. Barr, Master of Science in Education, Reading Greene, Paragould, Colton Tyler Batten, Bachelor of Science, Biotechnology, Cum Laude Greene, Paragould, Sarah Nicole Bayird, Bachelor of Social Work, Social Work Greene, Paragould, Ashley Victoria Bishop, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Greene, Paragould, Kyler Garet Brinkley, Bachelor of Arts, Criminology Greene, Paragould, Brianna Leigh Brooks, Bachelor of Science, Business Administration Greene, Paragould, Taylor Lee Ann Morgan Brotemarkle, Bachelor of General Studies, General Studies Greene, Paragould, Alexander Logan Buhler, Bachelor of Arts, Computer Science Greene, Paragould, Cassandre L. Burdett, Master of Science in Agriculture, General Agriculture Greene, Paragould, Benjamin Logan Bushong, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies Greene, Paragould, Jessica Erin Camp, Doctor of Nursing Practice, Nursing Practice Greene, Paragould, Taylor Ashlin Canamore, Bachelor of Science, Biological Sciences Greene, Paragould, Morgan LeAnn Cannon, Certificate Program, Addiction Studies Greene, Paragould, Morgan LeAnn Cannon, Master of Social Work, Social Work Greene, Paragould, Johnathan Blake Carlile, Bachelor of Science, Management Greene, Paragould, Thomas Hayden Carter, Associate of Science, A.S. En Route Greene, Paragould, Jaime Alexis Clayton, Bachelor of Arts, Communication Studies Greene, Paragould, Katherine Abigail Cole Wren, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction Greene, Paragould, Shelby Suzanne Cole, Bachelor of Science, Finance Greene, Paragould, Douglas Allan Colton, Master of Social Work, Social Work Greene, Paragould, Jenna Brianne Davenport, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude Greene, Paragould, Jessica Nicole Beaird, Bachelor of General Studies, General Studies Greene, Paragould, Macoe Austin Davis, Master of Science, Mathematics Greene, Paragould, Nikki Raeann Denning, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude Greene, Paragould, Anthoney D. Dickson, Master of Social Work, Social Work Greene, Paragould, Chance Alan Dickson, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design Greene, Paragould, Harold Roy “Trey” Dortch III, Associate of Arts, A.A. En Route Greene, Paragould, Kaitlyn Nichole Edgin, Associate of Science, A.S. En Route Greene, Paragould, Dylan Lane Edrington, Bachelor of Science in Agriculture, Plant Science Greene, Paragould, Melissa L. Eubanks, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Greene, Paragould, Clay D. Freeman, Master of Science, Computer Science Greene, Paragould, John Koy Garmrath, Master of Science in Education, Physical Education Greene, Paragould, Zacharey J. Garner, Bachelor of Science, Psychology Greene, Paragould, Katelyn Brooke Giles, Bachelor of General Studies, General Studies Greene, Paragould, Chelsea Elaine Thielemier, Bachelor of Social Work, Social Work Greene, Paragould, Tanner L. Grayham, Master of Business Administration, Business Administration Greene, Paragould, Nathan Harrell Greer, Certificate Program, Addiction Studies Greene, Paragould, Nathan Harrell Greer, Master of Social Work, Social Work Greene, Paragould, Arielle Dashae Price, Associate of Science, A.S. En Route Greene, Paragould, Richard Alexander Griffith, Bachelor of Science in Education, Physical Education Greene, Paragould, Kathleen Taylor Quinn, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Magna Cum Laude Greene, Paragould, Moises Abraham Hernandez, Associate of Science, A.S. En Route Greene, Paragould, Ronnie Lee Hinson, Master of Science in Agriculture, General Agriculture Greene, Paragould, Heather Denece Hodge, Bachelor of Science, Psychology Greene, Paragould, Abbigail Marie Holman, Bachelor of Science, Biological Sciences Greene, Paragould, Elijah Michael Irvin, Bachelor of Science, Computer Science Greene, Paragould, Jacob Christopher Kienbusch, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Greene, Paragould, Shena Dickson Lavespere, Certificate Program, Addiction Studies Greene, Paragould, Shena Dickson Lavespere, Master of Social Work, Social Work Greene, Paragould, Winona Marie Lovell, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude Greene, Paragould, Jesse L. Lyons, Associate of Arts, A.A. En Route Greene, Paragould, Tori Adrianna Mafnas, Bachelor of Science, Communication Disorders Greene, Paragould, Kristen Kaylee Mangrum, Bachelor of Science, Sport Management Greene, Paragould, Trent Matthew Masingale, Bachelor of Science, Biological Sciences Greene, Paragould, Libby Jean Mason, Specialist in Education, Educational Leadership Greene, Paragould, Tiffany McClelland, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Greene, Paragould, Tory A. McFadden, Bachelor of General Studies, General Studies Greene, Paragould, Chasity Dawn McKee, Master Science in Health Sciences, Health Sciences Greene, Paragould, Chasity Dawn McKee, Certificate Program, Health Sciences Education Greene, Paragould, Ashley Brooke McLeskey, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Greene, Paragould, Brooke Lynn Midgett, Bachelor of General Studies, General Studies Greene, Paragould, Christopher Taylor Morgan, Bachelor of Science, Creative Media Production Greene, Paragould, Allison K. Moss, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude Greene, Paragould, Daniel D. Moss, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education Greene, Paragould, Chasity Marie Neal, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies Greene, Paragould, Felicia A. Noel, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Greene, Paragould, Lauren Elizabeth Owen, Bachelor of Arts, World Languages and Culture, Cum Laude Greene, Paragould, Rachel Mayson Pillow, Master of Social Work, Social Work Greene, Paragould, Brooke Nicole Pitcher, Bachelor of Social Work, Social Work Greene, Paragould, Jackson Earl Powers, Bachelor of Science, Psychology Greene, Paragould, Patrick Cale Quinn, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Magna Cum Laude Greene, Paragould, Ashlee Carol Rawls, Bachelor of Science, Communication Disorders Greene, Paragould, Kylee Morgan Ridge, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Greene, Paragould, Laureal Louise Risner, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education Greene, Paragould, Mariah Elizabeth Robinson, Bachelor of Science, Psychology Greene, Paragould, Peyton Haleyann Roe, Bachelor of Science, Management Greene, Paragould, Claire Elizabeth Rowland, Bachelor of Arts, English, Magna Cum Laude, Honors Program Greene, Paragould, Kailee Brooke Rowland, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Honors Program Greene, Paragould, Keelee Brielle Rushing, Master of Social Work, Social Work Greene, Paragould, Lindsey Ryles, Associate of Arts, A.A. En Route Greene, Paragould, Autumn Shepherd Chapman, Bachelor of Social Work, Social Work Greene, Paragould, Ella J. Sisco, Bachelor of Science, Accounting Greene, Paragould, Madeline Sarah Sloan, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Greene, Paragould, Ryan Darrell Sluder, Bachelor of Science, Technology Greene, Paragould, Andrew Ryan Smith, Master of Science in Nursing, Nursing Greene, Paragould, Jenna Briann Smith, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program Greene, Paragould, Elizabeth A. Spain, Bachelor of Fine Arts, Art Greene, Paragould, Jerrie Elizabeth Steele, Associate of Science, A.S. En Route Greene, Paragould, Jennifer Lee Stevens, Specialist in Education, Educational Leadership Greene, Paragould, Spenser Marie Sullivan, Bachelor of Arts, History, Magna Cum Laude, University Honors Greene, Paragould, Christopher James Tilley, Bachelor of General Studies, General Studies Greene, Paragould, Levi Allen Warmath, Bachelor of Arts, Political Science, Cum Laude, Honors Program Greene, Paragould, Destiny Sarah Watkins, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, Honors Program Greene, Paragould, Heather Lynn Watson, Master of Arts, English Greene, Paragould, Hannah Elisabeth Webb, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, Honors Program Greene, Paragould, Savannah Caroline Wells, Associate of Science, A.S. En Route Greene, Paragould, Jordan Thomas Whitman, Master of Arts, English Greene, Paragould, Juliana M. Whitworth, Certificate Program, Addiction Studies Greene, Paragould, Juliana M. Whitworth, Master of Social Work, Social Work Greene, Paragould, Jenna Leanne Williams, Master of Social Work, Social Work Greene, Paragould, Jonathan Samuel Winn, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Greene, Paragould, Mackenzie Page Wolverton, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Greene, Paragould, Nicholas Ryan Wolverton, Associate of Science, A.S. En Route Greene, Paragould, Kailee Michelle Wrather, Associate of Arts, A.A. En Route Greene, Peach Orchard, Timothy Aaron Bass, Master of Science in Nursing, Nursing Hempstead, Hope, Madonna A. Hickman, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Hempstead, Hope, Crystal Mechelle Lockett, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Hempstead, Hope, Taylor K. Massanelli, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Hot Spring, Malvern, Stacy Renee Clayton, Master of Science in Education, Reading Hot Spring, Malvern, Cameron Marcell Cooper, Associate of Science, A.S. En Route Hot Spring, Malvern, Gina Marie Jones, Bachelor of Science, Biological Sciences Hot Spring, Malvern, Amber Nicole Williams, Bachelor of General Studies, General Studies Howard, Dierks, Shanna Mounts, Master of Science in Education, Reading Howard, Nashville, Lena Elisabeth VanCamp, Master of Science in Education, Reading Independence, Batesville, Jaysa LeAnn Barnett, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude Independence, Batesville, Francis Joseph Boehm V, Bachelor of Arts, Communication Studies Independence, Batesville, Brandon Dakota Brock, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering Independence, Batesville, Phelicia Michelle Burns, Associate of Arts, A.A. En Route Independence, Batesville, Cathryn Coles, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science Independence, Batesville, Bethany M. Counts, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science, Cum Laude Independence, Batesville, Jared Royce Dahl, Bachelor of General Studies, General Studies Independence, Batesville, Tayler Mae Daniels, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Independence, Batesville, Isaac Keith Davis, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science Independence, Batesville, Abby Catherine Edwards, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Independence, Batesville, Clifford B. Ferrell, Bachelor of Science in Radiologic Science, Radiologic Sciences Independence, Batesville, Cassondra Nichole Frey, Bachelor of Social Work, Social Work Independence, Batesville, R. Andrew Hancock, Bachelor of Science, Creative Media Production, Magna Cum Laude, University Honors Independence, Batesville, Tuong Vi Huynh, Bachelor of Arts, Criminology Independence, Batesville, Carla S. Langston, Master of Science in Nursing, Nursing Independence, Batesville, Alexus Marie Lawellin, Associate of Science, A.S. En Route Independence, Batesville, Jacob W. Lawrence, Bachelor of Science, Business Administration Independence, Batesville, Timothy Austin Rush, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Independence, Batesville, William Logan Slisher, Bachelor of Science, Mathematics, Cum Laude, Honors Program Independence, Batesville, Chance Aaron Walls, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Independence, Cord, Nikki L. Childers, Master of Science in Education, Special Education K-12 Independence, Desha, Anna Allison Collins, Associate of Science, A.S. En Route Independence, Desha, Baylee M. Keller, Bachelor of Science in Education, Physical Education, Cum Laude Independence, Floral, Tristan L. Sweatt, Bachelor of Arts, Economics, Cum Laude Independence, Newark, Mary Elizabeth Banks, Certificate Program, Addiction Studies Independence, Newark, Mary Elizabeth Banks, Master of Social Work, Social Work Independence, Newark, Lauren Taylor Boreani, Bachelor of Science in Education, Special Education Independence, Pleasant Plains, Danny Joe Allgood, Bachelor of Science in Radiologic Science, Radiologic Sciences Independence, Pleasant Plains, Emily Ann Foster, Associate of Science, A.S. En Route Independence, Pleasant Plains, Kassy L. Whitener, Master of Science in Agriculture, General Agriculture Independence, Rosie, Robert Lane Callahan, Bachelor of Science, Biological Sciences Independence, Rosie, Robert Lane Callahan, Bachelor of Arts, Chemistry Independence, Sulphur Rock, Dana Kathryn Childress, Master of Science in Nursing, Nursing Independence, Sulphur Rock, Sonya Hight, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Izard, Franklin, Molly Elizabeth Taylor, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude Izard, Horseshoe Bend, Patricia Dennis, Bachelor of Arts, English Izard, Horseshoe Bend, Alexandra Danilie Gleghorn, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education Izard, Horseshoe Bend, Mallory Dawn Rorie, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science Izard, Melbourne, Richard Donald Crawford, Bachelor of Science, Business Administration, Summa Cum Laude, University Honors Izard, Melbourne, Whitney Alexis King, Associate of Arts, A.A. En Route Izard, Pineville, Ezekiel Sanders, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude Izard, Violet Hill, Marissa Lee Crawford, Bachelor of Science in Education, Mathematics, Magna Cum Laude, University Honors Jackson, Bradford, Megan Jean Bright, Associate of Science, A.S. En Route Jackson, Bradford, Sophia Ann Scoggin, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Jackson, Bradford, Sebrina K. Winningham, Master of Science in Education, Reading Jackson, Newport, John Dewitt Allen, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Jackson, Newport, Kathryn Elizabeth Connor, Bachelor of Science, Strategic Communication Jackson, Newport, Kaelin Delaine Hutchinson, Bachelor of Social Work, Social Work, Magna Cum Laude Jackson, Newport, Lisa Dawn May, Master of Science in Education, Reading Jackson, Newport, Amanda J. Mitts, Master of Science in Education, Reading Jackson, Newport, Hayley Cheyenne Webb, Master of Arts, English Jackson, Swifton, Dava L. Brock, Doctor of Education, Educational Leadership Jackson, Swifton, Allison Marie Schulz, Bachelor of Social Work, Social Work Jackson, Tuckerman, Meagan Elizabeth Bridgeman, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science Jackson, Tuckerman, Samantha Michelle Dunavion, Bachelor of Arts, Communication Studies, Magna Cum Laude Jackson, Tuckerman, Samantha Michelle Dunavion, Bachelor of Arts, Theatre, Magna Cum Laude Jackson, Tuckerman, Sara Nicole Helms, Bachelor of Arts, English Jackson, Tuckerman, Laura Michelle Hutchison, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Jackson, Tuckerman, Spencer Lee Shannon, Master of Science, Exercise Science Jackson, Tuckerman, Christy Dawn Woodard, Bachelor of Science, Psychology Jefferson, Pine Bluff, Sheena Veretta Earl, Master of Science in Education, Educational Leadership Jefferson, Pine Bluff, Reece Kyler Huffty, Associate of Arts, A.A. En Route Jefferson, Pine Bluff, Jacqueline Denise Martin, Master of Science, Exercise Science Jefferson, Pine Bluff, William Dylan Quickel, Bachelor of Science, Management Jefferson, Redfield, Baley Debra-Jean Elkins, Bachelor of Science, Health Studies Jefferson, White Hall, Miranda Mae Chambliss, Associate of Science, A.S. En Route Jefferson, White Hall, Ashley Nicole Clark, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Magna Cum Laude Jefferson, White Hall, Jamie Elizabeth Cope, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Cum Laude, Honors Program Jefferson, White Hall, Trevor Alan Garner, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Jefferson, White Hall, Jacob Dylan Green, Bachelor of Science, Management Jefferson, White Hall, Tyler Wayne Majors, Associate of Science, A.S. En Route Jefferson, White Hall, Jacey Lane McKinley, Bachelor of Arts, Communication Studies Jefferson, White Hall, Alicia D. Mizell, Master of Science in Education, Educational Leadership Jefferson, White Hall, Bryce Moore, Associate of Arts, A.A. En Route Jefferson, White Hall, Sarah S. Smith, Bachelor of Science, Athletic Training Jefferson, White Hall, Lindsey K. Williams, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Johnson, Clarksville, Jama Lynn Domerese, Bachelor of Science, Sport Management Johnson, Lamar, Sarah Diane Davis, Master of Science in Education, Educational Leadership Johnson, Oark, Lakyn A. Robinson, Certificate Program, Gifted Talented Creative Teach Lawrence, Black Rock, Malachi Michael Gott, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Lawrence, Hoxie, Allison Danielle Bridges, Associate of Arts, A.A. En Route Lawrence, Hoxie, Garrett Brian Hart, Bachelor of Science in Education, Physical Education Lawrence, Portia, Erica Rae Nelson, Associate of Arts, A.A. En Route Lawrence, Ravenden, Amanda G. Harris, Bachelor of Arts, Sociology Lawrence, Ravenden, Ivory Rose Wells, Bachelor of Music Education, Vocal Music, Magna Cum Laude Lawrence, Smithville, Grant R. Walling, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Lawrence, Walnut Ridge, Anna Elizabeth Bland, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Magna Cum Laude, University Honors Lawrence, Walnut Ridge, Madison Grace Cox, Associate of Science, A.S. En Route Lawrence, Walnut Ridge, Andrew R. Duckworth, Bachelor of Arts, English Lawrence, Walnut Ridge, William Brent Fisher, Associate of Science, A.S. En Route Lawrence, Walnut Ridge, Drake Evans French, Associate of Arts, A.A. En Route Lawrence, Walnut Ridge, Grace Elizabeth Hall, Bachelor of Science, Communication Disorders Lawrence, Walnut Ridge, Gracie Mae Hicks, Bachelor of Science, Strategic Communication, Magna Cum Laude Lawrence, Walnut Ridge, Bridget Lucinda Ingram, Certificate Program, Addiction Studies Lawrence, Walnut Ridge, Bridget Lucinda Ingram, Master of Social Work, Social Work Lawrence, Walnut Ridge, Caroline Sloane Kelley, Bachelor of Science, Biological Sciences Lawrence, Walnut Ridge, Danielle Nichole Kirby, Associate of Arts, A.A. En Route Lawrence, Walnut Ridge, Hannah Leigh Massey, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering, Magna Cum Laude, Honors Program Lawrence, Walnut Ridge, Jordan Lucus Masterson, Bachelor of Social Work, Social Work, Magna Cum Laude Lawrence, Walnut Ridge, Cody E. Reithemeyer, Bachelor of Science, Finance Lawrence, Walnut Ridge, Johnna Raye Rogers, Bachelor of Science, Strategic Communication Lawrence, Walnut Ridge, Courtney Alyce Sears, Bachelor of Science, International Business Lawrence, Walnut Ridge, Rachel Jean Tippitt, Associate of Science, A.S. En Route Lawrence, Walnut Ridge, Wendy M. Winston, Specialist in Education, Educational Leadership Lee, Marianna, Sarahjane Tollett Beauchamp, Master of Science in Agriculture, General Agriculture Lee, Marianna, Charlet N. Jones, Master of Science, Early Childhood Services Lee, Marianna, Ivory Evette Jones, Master of Science, Early Childhood Services Lee, Moro, Brianna Elizabeth Coyle, Associate of Science, A.S. En Route Lincoln, Gould, Karanisha Shanice Murry, Master of Business Administration, Business Administration Lincoln, Star City, Kari D. Newton, Master of Science in Education, Educational Leadership Lincoln, Star City, Colton Tyler Lee Rudder, Bachelor of Science, Wildlife Ecology and Management Little River, Ashdown, Bradley Wayne Isenberg, Associate of Science, A.S. En Route Little River, Foreman, John Thomas Hall, Master of Science in Education, Educational Leadership Logan, Subiaco, Cody J. Strahan, Specialist in Education, Educational Leadership Lonoke, Austin, Deborah Hope Dowdy, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Summa Cum Laude Lonoke, Austin, Jessica Anne McDonough, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude, Honors Program Lonoke, Austin, James F. Rasch, Bachelor of Science, Computer and Information Technology Lonoke, Cabot, Jacob Falton Bailey, Associate of Science, A.S. En Route Lonoke, Cabot, Westley Brooke Beaver, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Magna Cum Laude, Honors Program Lonoke, Cabot, Kyle William Beckley, Bachelor of Science, Computer Science Lonoke, Cabot, Jamie Lynn Bell, Master of Science in Education, Special Education K-12 Lonoke, Cabot, Grant Allen Brazil, Bachelor of Science, Computer and Information Technology Lonoke, Cabot, Mandee L. Carmical, Specialist in Education, Educational Leadership Lonoke, Cabot, Angelina Louise Cearns-Lawson, Bachelor of Science, Management Lonoke, Cabot, Angel Nicole Coldeira, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Lonoke, Cabot, Kendra Suzette Colston, Master of Science in Education, Educational Leadership Lonoke, Cabot, Allie Greeson Derryberry, Associate of Science, A.S. En Route Lonoke, Cabot, Blake Wilson Duhamel, Bachelor of Science, Computer and Information Technology Lonoke, Cabot, Sheila Ann Everett, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Lonoke, Cabot, Michael Aubrey Freeman, Bachelor of Science, Business Administration Lonoke, Cabot, Lindsey Leigh Hart, Associate of Arts, A.A. En Route Lonoke, Cabot, Lauren Elizabeth Jones, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science Lonoke, Cabot, Meagan Nicole Joslin, Master of Science in Education, Educational Leadership Lonoke, Cabot, Meradith Lynn Kalchik Ms., Bachelor of Science in Education, Mathematics Lonoke, Cabot, Kaitlin Rena Soderlund, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Lonoke, Cabot, Miranda Christine Perry, Bachelor of Science, Mathematics, Summa Cum Laude, University Honors Lonoke, Cabot, Miranda Christine Perry, Bachelor of Science in Education, Mathematics, Summa Cum Laude, University Honors Lonoke, Cabot, Drew Alan Rea, Bachelor of Science, Computer and Information Technology Lonoke, Cabot, Taylor Madison Romine, Associate of Science, A.S. En Route Lonoke, Cabot, Samantha Kristine Shaw, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Lonoke, Cabot, Kristen Paige Sumler, Bachelor of Science in Education, Special Education, Magna Cum Laude Lonoke, Cabot, Logan Alec Surdam, Bachelor of Science, Finance Lonoke, Cabot, Dylan C. Thompson, Bachelor of Science, Athletic Training Lonoke, Cabot, Carly R. Whitaker, Master of Science in Education, Special Education K-12 Lonoke, Carlisle, Austin C. Reed, Bachelor of Science, Business Administration, Summa Cum Laude, Honors Program Lonoke, Carlisle, Braden M. Reed, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Summa Cum Laude, Honors Program Lonoke, Carlisle, Jordan Emerald Sheets, Associate of Science, A.S. En Route Lonoke, Carlisle, Lourie N Webb-Stivers, Specialist in Education, Educational Leadership Lonoke, England, Hannah Alexis Bauer, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Honors Program Lonoke, England, Raelin M. Duck, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Lonoke, England, Asha R. Scribner, Bachelor of General Studies, General Studies Lonoke, Lonoke, Adriana Nicole Bell, Associate of Arts, A.A. En Route Lonoke, Lonoke, Ashley Paige Cleveland, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude, Honors Program Lonoke, Lonoke, Karla May Evans, Associate of Science, A.S. En Route Lonoke, Lonoke, Savannah Merritt Holman, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, Honors Program Lonoke, Lonoke, Pierce Griffith Jackson, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Lonoke, Lonoke, Haylee Lavonne Whitehurst, Bachelor of Science, Health Studies Lonoke, Lonoke, Mariana Ramirez Zermeño, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude, Honors Program Lonoke, Ward, Victoria Grace Atkinson, Associate of Science, A.S. En Route Lonoke, Ward, Brian Chance Brown, Bachelor of Science, Business Administration Lonoke, Ward, Kayla Nicole Eide, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Lonoke, Ward, Madison Lee Hart, Bachelor of Arts, Communication Studies Lonoke, Ward, Bethany Dawn Kidd, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Lonoke, Ward, Courtney Jane Smith, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Madison, Huntsville, Kevin E. Meythaler, Master of Science in Education, Educational Leadership Madison, Huntsville, Melissa Blanche Mason Wilson, Bachelor of General Studies, General Studies Marion, Flippin, Nicholas Alexander Bailey, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Marion, Flippin, Carlin Dwight Henry, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Marion, Flippin, Shelly Rose Knapp, Master of Science in Education, Educational Leadership Marion, Flippin, Megan Lynn Oxford, Master of Science, Early Childhood Services Marion, Flippin, Charity F. Strong, Master of Science in Education, Special Education K-12 Marion, Yellville, Patricia Faith Burleigh, Bachelor of Arts, Sociology, Magna Cum Laude, University Honors Marion, Yellville, Darryl Dromgoole II, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering Marion, Yellville, Katelin Lee Ann Kelley, Bachelor of Science, Psychology, Honors Program Marion, Yellville, Katelin Lee Ann Kelley, Bachelor of Arts, Sociology, Honors Program Miller, Texarkana, Sarah Kaitlyn Terrell, Associate of Arts, A.A. En Route Mississippi, Blytheville, Brandon Charles Akers, Bachelor of Science, Psychology Mississippi, Blytheville, Brooke Nicole Aldridge, Specialist in Education, Educational Leadership Mississippi, Blytheville, Jackie Ann Brees, Associate of Science, A.S. En Route Mississippi, Blytheville, Dylan Thomas Bullard, Bachelor of Science, Psychology Mississippi, Blytheville, Tiffany Annette Cloud, Bachelor of Social Work, Social Work Mississippi, Blytheville, Delrico Skynisha Coleman, Bachelor of Arts, Criminology Mississippi, Blytheville, Jennifer Michelle Cooper, Bachelor of Fine Arts, Art Mississippi, Blytheville, Lana Adrian Crosskno, Bachelor of Arts, English, Cum Laude, Honors Program Mississippi, Blytheville, Sarah Lyn Ellis, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Magna Cum Laude Mississippi, Blytheville, Ricky Lee Gable Jr., Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, University Honors Mississippi, Blytheville, Charles C. Gothard, Master of Science in Nursing, Nursing Mississippi, Blytheville, Judith Melissa Halsell, Certificate Program, Addiction Studies Mississippi, Blytheville, Judith Melissa Halsell, Master of Social Work, Social Work Mississippi, Blytheville, Rebecca M. Hughes, Master of Science in Education, Special Education K-12 Mississippi, Blytheville, Christiana Iacampo, Associate of Science, A.S. En Route Mississippi, Blytheville, Amber L. Larkin, Bachelor of Science, Accounting Mississippi, Blytheville, Melisa Rochelle Logan, Bachelor of Science, Business Administration Mississippi, Blytheville, Laura J. Martin, Bachelor of Arts, Theatre Mississippi, Blytheville, Angela Marie Menne, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Mississippi, Blytheville, Kearra E. Palmore, Bachelor of Science, Psychology Mississippi, Blytheville, Abby Elizabeth Selby Rigney, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude Mississippi, Blytheville, Matthew Robinson, Associate of Science, A.S. En Route Mississippi, Blytheville, Caitlynn Paige Smith, Associate of Arts, A.A. En Route Mississippi, Blytheville, Matthew T. Smith, Bachelor of Science, Biological Sciences Mississippi, Blytheville, Ervin Eliud Torres, Bachelor of Science, Business Administration Mississippi, Blytheville, Julie Wilson, Master of Science in Education, Reading Mississippi, Burdette, Casey Marie Anita Sellers, Associate of Arts, A.A. En Route Mississippi, Burdette, Krystal M. Wynne, Bachelor of General Studies, General Studies Mississippi, Gosnell, Hannah Marie Simmons, Associate of Science, A.S. En Route Mississippi, Gosnell, Kristian Nicole Wright, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management, Cum Laude Mississippi, Joiner, Christopher Stinnett Crawford, Associate of Science, A.S. En Route Mississippi, Leachville, Jennifer LeAnn Allen, Bachelor of Science in Education, English Mississippi, Leachville, Dana Drake Brown, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Mississippi, Leachville, Lane D. Cohn, Bachelor of Arts, Criminology Mississippi, Leachville, Seth David Price, Bachelor of Science in Education, English, Magna Cum Laude, University Honors Mississippi, Leachville, Jacob Earl Sanders, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Cum Laude, Honors Program Mississippi, Leachville, Mikayla Jasmine White, Bachelor of Social Work, Social Work Mississippi, Manila, Elizabeth Williams Bryce, Specialist in Education, Educational Leadership Mississippi, Manila, Amanda B. DeLong, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude Mississippi, Manila, Jason W. Evers, Specialist in Education, Educational Leadership Mississippi, Manila, Adriana Garcia, Bachelor of Social Work, Social Work Mississippi, Manila, Erin Rebecca Gibson, Master of Science in Education, Educational Leadership Mississippi, Manila, Ty Colton Minton, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Studies, Cum Laude Mississippi, Manila, Karley Brooke Moore, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Mississippi, Manila, Celsie D. Morrow, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude Mississippi, Manila, Laci Nicole Owens, Master of Science, Early Childhood Services Mississippi, Manila, Caleb Luke Reinhart, Associate of Science, A.S. En Route Mississippi, Manila, Courtney Danielle Roach, Associate of Science, A.S. En Route Mississippi, Manila, Mackenzie Faith Tate, Associate of Science, A.S. En Route Mississippi, Manila, Taylor Lyndsey Teague, Bachelor of Science, Business Administration Mississippi, Manila, Mack Douglas Benson, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering Mississippi, Osceola, Veronica N. Davis, Specialist in Community College Education, Community College Education Mississippi, Osceola, Mercedes Wadenisha Elliott, Associate of Science, A.S. En Route Mississippi, Osceola, Kimberly Ann Guy, Bachelor of Arts, Criminology, Cum Laude Mississippi, Osceola, Jordon Williams Jernigan, Bachelor of Science, Computer and Information Technology Mississippi, Osceola, Amber Danielle Manley, Bachelor of Social Work, Social Work Mississippi, Osceola, Adrianna Danielle-Kaye Prince, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies Mississippi, Osceola, Shana’tae LaNae Turner, Bachelor of Arts, Criminology Mississippi, Wilson, Kelsey Ann Baker, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Mississippi, Wilson, Ana Elise Williams, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Monroe, Brinkley, Jessica Kalen Armstrong, Master of Science in Nursing, Nursing Monroe, Brinkley, Alex Loewer, Master of Accountancy, Accounting Monroe, Clarendon, Katherine Denise Nichols, Master of Science in Education, Special Education K-12 Montgomery, Norman, Ryan Steven Brumwell, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering Nevada, Prescott, Mae A. Lewis, Master of Public Administration, Public Administration Newton, Western Grove, Makensey Brooke Earwood, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Ouachita, Camden, Ta’Mera La’Shay Miller, Bachelor of General Studies, General Studies Ouachita, Camden, Courtney Faith Yerkes, Bachelor of Social Work, Social Work Perry, Bigelow, Dillon M. Fryar, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management Perry, Perryville, Kelsie Susanne Roland, Bachelor of Science, Marketing Phillips, Helena, Ainsley Shannon Pinchback, Associate of Arts, A.A. En Route Phillips, Lexa, Shandra A. Clash, Certificate Program, Addiction Studies Phillips, Lexa, Shandra A. Clash, Master of Social Work, Social Work Phillips, Lexa, Lawren Faye Guthrie, Associate of Arts, A.A. En Route Phillips, Marvell, Rachel Gibbons Milner, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Phillips, Marvell, Kaitlyn Danielle Wiles, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude Phillips, Marvell, Brenda Williams, Master of Science in Education, Special Education K-12 Phillips, Poplar Grove, Tiffany Hawkins Caldwell, Specialist in Education, Educational Leadership Phillips, Poplar Grove, Stephon Arquel Davis, Bachelor of Science in Agriculture, Plant Science Phillips, West Helena, Brittany Nekia Early, Associate of Arts, A.A. En Route Phillips, West Helena, David Paul Fraze, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Phillips, West Helena, Melissa F. Gray, Specialist in Education, Educational Leadership Phillips, West Helena, Ashia Nicole Mills, Master of Science in Education, Educational Leadership Pike, Newhope, Wendy Lynn Parsons, Master of Science in Education, Special Education K-12 Poinsett, Harrisburg, Katie R. Armstrong, Master of Social Work, Social Work Poinsett, Harrisburg, Natalie Jo Jarrett, Associate of Arts, A.A. En Route Poinsett, Harrisburg, Elizabeth Grace Goad, Associate of Science, A.S. En Route Poinsett, Harrisburg, Amber Denise Gschwend, Certificate Program, Addiction Studies Poinsett, Harrisburg, Amber Denise Gschwend, Master of Social Work, Social Work Poinsett, Harrisburg, Chawnta Rene’ Henley, Associate of Arts, A.A. En Route Poinsett, Harrisburg, Alyson Gwynn Henry, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude Poinsett, Harrisburg, Wesley D. Hooper, Master of Science in Education, Educational Leadership Poinsett, Harrisburg, McKenzie Lynn Laughton, Associate of Science, A.S. En Route Poinsett, Harrisburg, Trey G. Moody, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Poinsett, Harrisburg, Maria LeeAnn Parker, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Poinsett, Harrisburg, Trupti Chiragkumar Patel, Bachelor of Science, Business Administration Poinsett, Harrisburg, Kortnie Jade Secrease, Bachelor of Science in Education, Mathematics Poinsett, Harrisburg, Angela Don Willbanks, Bachelor of Arts, English, Summa Cum Laude, University Honors Poinsett, Lepanto, Courtney A. Brown, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Poinsett, Lepanto, Helen A. Jennings Hood, Specialist in Education, Psychology and Counseling Poinsett, Lepanto, David Scott Smith, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Poinsett, Lepanto, Melissa Turner, Bachelor of Science, Marketing Poinsett, Marked Tree, Ivory Vonshay Crockett, Master of Social Work, Social Work Poinsett, Marked Tree, Toni Elizabeth Fink, Bachelor of Science, Accounting Poinsett, Marked Tree, Desha Marquis Smith, Associate of Arts, A.A. En Route Poinsett, Marked Tree, Kelsey Jade Pitts, Associate of Science, A.S. En Route Poinsett, Marked Tree, Anna Marilyn Willoughby, Specialist in Education, Psychology and Counseling Poinsett, Marked Tree, James Matthew Wright, Specialist in Education, Educational Leadership Poinsett, Trumann, Macy Brook Barnes, Bachelor of Arts, Chemistry Poinsett, Trumann, Ashley Brooke Blagg, Bachelor of General Studies, General Studies Poinsett, Trumann, Hannah O. Booth, Bachelor of Social Work, Social Work, Cum Laude Poinsett, Trumann, Nathan Anthony Buie, Bachelor of Science, Marketing Poinsett, Trumann, De’ Andre R. Campbell, Associate of Arts, A.A. En Route Poinsett, Trumann, Christopher Matthew Curtis, Master of Business Administration, Business Administration Poinsett, Trumann, Linda Michele Forbis, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude Poinsett, Trumann, Richard Hunter Green, Bachelor of Arts, Criminology Poinsett, Trumann, Garrett N. Haag, Bachelor of Science in Education, Physical Education Poinsett, Trumann, Jaycee Caraline Hogan, Associate of Science, A.S. En Route Poinsett, Trumann, Trenton Jackson Mullins, Bachelor of Science, Finance, Summa Cum Laude Poinsett, Trumann, Fathom Zane Nance, Bachelor of General Studies, General Studies Poinsett, Trumann, Dylan Lee Qualls, Associate of Science, A.S. En Route Poinsett, Trumann, Ryan Flynn Ragan, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Poinsett, Trumann, Dustin Thomas Brant Rhoads, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, Honors Program Poinsett, Trumann, Teresa Ann Rodriguez, Bachelor of Social Work, Social Work Poinsett, Trumann, Keiron Darrell Sims, Associate of Arts, A.A. En Route Poinsett, Trumann, Courtney Paige Sullivan, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Poinsett, Trumann, Cassandra Dalton White, Bachelor of Social Work, Social Work, Cum Laude Poinsett, Trumann, Matthew Wilson, Associate in General Studies, General Studies Poinsett, Tyronza, Hannah Faith Hale, Associate of Science, A.S. En Route Poinsett, Tyronza, Cori Lynn Young, Associate of Science, A.S. En Route Poinsett, Weiner, Avery Coy Bise, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business, Summa Cum Laude, Honors Program Poinsett, Weiner, Whitley Paige George, Master of Science in Education, Special Education K-12 Poinsett, Weiner, Hunter Lauren Lewis, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Poinsett, Weiner, Jonathan Blake Powell, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Polk, Mena, Bridget Jane Buckley, Specialist in Education, Educational Leadership Polk, Mena, Paulette Suzanne Sherrer, Specialist in Education, Educational Leadership Pope, Hector, Mark Alan Taylor, Specialist in Education, Educational Leadership Pope, London, Lydia Gabrielle Mitchell, Associate of Arts, A.A. En Route Pope, Pottsville, MaKilynn Noel Yates, Associate of Science, A.S. En Route Pope, Russellville, John-Thomas Barlow, Master of Science, Sport Administration Pope, Russellville, Anna Grace Hughes, Bachelor of Science, Psychology Pope, Russellville, Nathan Lee Overton, Bachelor of Social Work, Social Work Prairie, Des Arc, Tori Lynn Bell, Bachelor of Science, Strategic Communication, Magna Cum Laude Prairie, Des Arc, Kimberly Ann McMullan, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Prairie, Des Arc, Natalie Juanita Treadwell, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude Prairie, Hickory Plains, Sarah Ellen Bell, Associate of Science, A.S. En Route Pulaski, Jacksonville, Caroline Elizabeth Bettencourt, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude Pulaski, Jacksonville, Ryann Cooper Collins, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude Pulaski, Jacksonville, Lauran Ameliea Hernandez, Associate of Science, A.S. En Route Pulaski, Jacksonville, Abigail Elizabeth Hickam, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, Honors Program Pulaski, Jacksonville, Ashleigh Morgan Long, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Pulaski, Jacksonville, Rhianna Durell Mooney, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education Pulaski, Jacksonville, Robert Anthony Morris, Bachelor of Science, Strategic Communication, Magna Cum Laude, University Honors Pulaski, Jacksonville, Billy Dean Scott, Specialist in Education, Educational Leadershi Pulaski, Jacksonville, Kyle James Stroup, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Pulaski, Little Rock, Alicia Michelle Bailey, Master of Science in Education, Educational Leadership Pulaski, Little Rock, Philicia R. Bell, Master of Science in Education, Educational Leadership Pulaski, Little Rock, LaTanya Denise Bennett, Master of Public Administration, Public Administration Pulaski, Little Rock, Britney Sharron Phillips, Master of Science, College Student Personnel Services Pulaski, Little Rock, Melissa Elizabeth Atkins, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Pulaski, Little Rock, Caroline Grace Chalupka, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude, University Honors Pulaski, Little Rock, Patrick Kent Chamberlain, Bachelor of Science, Biological Sciences Pulaski, Little Rock, Patrick Kent Chamberlain, Bachelor of Arts, Chemistry Pulaski, Little Rock, Stephanie Lynn Clayton, Master of Science in Education, Educational Leadership Pulaski, Little Rock, Christina L. Coffman, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Pulaski, Little Rock, Hannah Jane Cummins, Bachelor of Arts, Theatre, Magna Cum Laude, Honors Program Pulaski, Little Rock, Patricia A. Domineck, Bachelor of Science in Radiologic Science, Radiologic Sciences Pulaski, Little Rock, Seth Weldon Doremus, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Pulaski, Little Rock, Todd Edward Gates, Specialist in Education, Educational Leadership Pulaski, Little Rock, Braylon Malik Graves, Associate of Science, A.S. En Route Pulaski, Little Rock, Shawn Alexander Henry, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Pulaski, Little Rock, Clayton Richard Howard, Bachelor of Science, Business Administration, Magna Cum Laude Pulaski, Little Rock, Kirk J. Kalson, Bachelor of Arts, Music Pulaski, Little Rock, Vladimir Alexander Kostyurenko, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Pulaski, Little Rock, Eddie Darnell Lee, Jr., Associate of Science, A.S. En Route Pulaski, Little Rock, Ethan McCuistion Lewis, Bachelor of Science, Business Administration Pulaski, Little Rock, Morgan A. Martin, Bachelor of Arts, Communication Studies Pulaski, Little Rock, Meagen Daniele Matuszyk, Associate of Arts, A.A. En Route Pulaski, Little Rock, Alexander Ryan Myers, Bachelor of Science, Finance, Magna Cum Laude, Honors Program Pulaski, Little Rock, Erica Ashley Nichols, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science Pulaski, Little Rock, Paige Colvin Puckett, Master of Science in Education, Reading Pulaski, Little Rock, Janai K. Reynolds, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies Pulaski, Little Rock, Charity Dianne Spann, Master of Science in Education, Educational Leadership Pulaski, Little Rock, Trae Lawrence Staggers, Bachelor of Science, Physics Pulaski, Little Rock, Haley Jorden Starrett, Bachelor of Science, Business Administration Pulaski, Little Rock, Haley Annette Stotts, Bachelor of Science, Creative Media Production, Magna Cum Laude, Honors Program Pulaski, Little Rock, Katherine C. Vaughan, Bachelor of Science, Strategic Communication, Magna Cum Laude Pulaski, Little Rock, Deanna Renee Walderns, Bachelor of Arts, Communication Studies Pulaski, Little Rock, Dalynda June Washington, Master of Public Administration, Public Administration Pulaski, Little Rock, York Edwin Wilborn, Jr., Specialist in Education, Educational Leadership Pulaski, Maumelle, Hannah Marie Colford, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude Pulaski, Maumelle, Fletcher Clark Dowell, Master of Science in Agriculture, General Agriculture Pulaski, Maumelle, Shonta Ellison, Master of Science in Nursing, Nursing Pulaski, Maumelle, Michael Steven Foster, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Pulaski, Maumelle, Jordan Alexandra Glover, Bachelor of Science, Exercise Science, Magna Cum Laude Pulaski, Maumelle, Jennifer Leigh Grider, Master of Science in Education, Reading Pulaski, Maumelle, Melanie Grace Griffey, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Pulaski, Maumelle, Amber Dawn Grimes, Master of Science in Education, Educational Leadership Pulaski, Maumelle, Teresa J. Harrod, Bachelor of General Studies, General Studies Pulaski, Maumelle, Hayden Warren Henderson, Bachelor of Science, Marketing Pulaski, Maumelle, Davis Owen James, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Pulaski, Maumelle, Holly Danielle Johnson, Bachelor of Science, Accounting, Magna Cum Laude, Honors Program Pulaski, Maumelle, Jessica N. Ratkovic, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Pulaski, Maumelle, Carly D. Roberts, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies Pulaski, Maumelle, Pamela W. Ruehr, Master of Science in Education, Reading Pulaski, Maumelle, Matthew Strack, Bachelor of Science, Creative Media Production, Magna Cum Laude Pulaski, Maumelle, McKenLeigh Neriah Terry, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Pulaski, Maumelle, Lindsey Grace Trussell, Bachelor of Science, Exercise Science, Magna Cum Laude, University Honors Pulaski, Maumelle, Brianna Sheree Whitley, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science Pulaski, North Little Rock, Blake Alan Brewer, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Pulaski, North Little Rock, Alyssa Rae Burleson, Bachelor of Arts, Theatre, Magna Cum Laude, Honors Program Pulaski, North Little Rock, William Ferguson Clancy, Associate of Arts, A.A. En Route Pulaski, North Little Rock, Davion Jamon Foster, Associate of Science, A.S. En Route Pulaski, North Little Rock, Scott Richard Gann, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management, Magna Cum Laude Pulaski, North Little Rock, Sydney Rae Hickerson, Bachelor of Science, Multimedia Journalism Pulaski, North Little Rock, Morgan Lee Johnson Jackson, Associate of Arts, A.A. En Route Pulaski, North Little Rock, Tanner Austin Kirby, Bachelor of General Studies, General Studies, Cum Laude Pulaski, North Little Rock, Karen J. Knight, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Pulaski, North Little Rock, Judy Lynn Lambertus, Master of Science in Education, Educational Leadership Pulaski, North Little Rock, John Robert Mauldin, Master of Engineering Management, Engineering Management Pulaski, North Little Rock, Tyeshail JaNae Miller, Specialist in Education, Educational Leadership Pulaski, North Little Rock, Maya Gabriell Reed, Bachelor of Science, Marketing Pulaski, North Little Rock, Ashton Delaine Scoggins, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Pulaski, North Little Rock, Melanie Starks, Bachelor of Science, Management Pulaski, North Little Rock, Cydney Maya Thompson, Associate of Arts, A.A. En Route Pulaski, Roland, John Michael Foster, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies Pulaski, Sherwood, Brandon Thomas Baioni, Bachelor of Science, Mathematics, Magna Cum Laude Pulaski, Sherwood, Ashley Marie English, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Pulaski, Sherwood, Emily Elise Moran, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Cum Laude, University Honors Pulaski, Sherwood, James Daniel Oswalt, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Pulaski, Sherwood, Betty Lewis Pettus, Associate of Arts, A.A. En Route Pulaski, Sherwood, Courtney Renee’ Pigg, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Pulaski, Sherwood, Michaela Rae Pinegar, Bachelor of Science, Mathematics Pulaski, Sherwood, Haydn Z. Scallon, Bachelor of Science, Clinical Laboratory Science Pulaski, Sherwood, Edwin Michael Smith, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Pulaski, Sherwood, Haley Marie Steele, Bachelor of Science, Creative Media Production Pulaski, Sherwood, Ivy Lavern Wallace, Bachelor of Science, Exercise Science Pulaski, Sherwood, Jasmine Je’toi Williams, Bachelor of Arts, Communication Studies Randolph, Biggers, William Cordell Crowley, Bachelor of Science, Management Randolph, Imboden, Laura Michelle Easley, Associate of Science, A.S. En Route Randolph, Imboden, Brittany Cheyenne Gosha, Associate of Science, A.S. En Route Randolph, Imboden, Jake A. Hickman, Bachelor of Science, Business Administration Randolph, Imboden, Brooke Nicole Pinkus, Bachelor of Science, Business Administration Randolph, Maynard, Melodie N. Palmer, Bachelor of Science, Biological Sciences Randolph, Pocahontas, Mily M. Ball, Bachelor of Social Work, Social Work, Magna Cum Laude Randolph, Pocahontas, Kayley Nicole Baltz, Associate of Science, A.S. En Route Randolph, Pocahontas, Marva Lynette Burgess, Bachelor of Science, Psychology Randolph, Pocahontas, Holly Renea Gonzales, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management Randolph, Pocahontas, Hailey Suzanne Hawkins, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude Randolph, Pocahontas, Clara Lynn Holt, Bachelor of General Studies, General Studies Randolph, Pocahontas, Gary Bernard Jackson, Specialist in Education, Educational Leadership Randolph, Pocahontas, Matthew G. Johnson, Master of Science, Exercise Science Randolph, Pocahontas, Jessica Carol Jordan, Associate of Science, A.S. En Route Randolph, Pocahontas, Laura E. Junkersfeld, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Randolph, Pocahontas, Susan Kay Kercheval, Bachelor of General Studies, General Studies Randolph, Pocahontas, Melody Annette Lynn Laky, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Randolph, Pocahontas, Korinna M. Nead, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Randolph, Pocahontas, Sydney Ashlyn Sheets, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Randolph, Pocahontas, Caleb J. Shipley, Bachelor of Science, Business Administration Randolph, Pocahontas, Shauna N. Taylor, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science Randolph, Pocahontas, Courtney Gene Ward, Bachelor of Arts, Political Science Randolph, Pocahontas, Stormy Eve Weiand, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science Randolph, Pocahontas, Stormy Eve Weiand, Bachelor of Science, Biological Sciences Saline, Alexander, Spencer Edward Adami, Bachelor of Science in Education, English, Cum Laude Saline, Alexander, Lauren Marie Hart, Associate of Science, A.S. En Route Saline, Alexander, Sharon Jeanette Kindrix, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Saline, Alexander, Alexandria J. Smith, Bachelor of Arts, History Saline, Bauxite, Shelli Dyan Conrad, Master of Science in Education, Special Education K-12 Saline, Bauxite, Randi Annette Smith, Bachelor of Science, Biological Sciences Saline, Benton, Jonathan Curtis Barger, Specialist in Education, Educational Leadership Saline, Benton, Brett Logan Breckling, Bachelor of Science in Agriculture, Plant Science Saline, Benton, Traci Leigh Brewington, Specialist in Education, Educational Leadership Saline, Benton, Evan James Caddy, Bachelor of Science, Finance Saline, Benton, Krista Lauren Cortez, Bachelor of Science, Biological Sciences Saline, Benton, Evan Christopher Davis, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude, Honors Program Saline, Benton, Evan Christopher Davis, Bachelor of Arts, Chemistry, Cum Laude, Honors Program Saline, Benton, Angela Mynette Drennan, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction Saline, Benton, Anna Catherine Elliott, Bachelor of Arts, History Saline, Benton, Stephanie Givens, Master of Science in Education, Educational Leadership Saline, Benton, Samantha Donnae’ Hostetler, Associate of Science, A.S. En Route Saline, Benton, Monica Kay Kuykendall, Associate of Arts, A.A. En Route Saline, Benton, Coulton Bart Lee, Bachelor of General Studies, General Studies Saline, Benton, Danny Keith Matthews, II, Specialist in Education, Educational Leadership Saline, Benton, John Fincher Miles, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Saline, Benton, Sarah E. Morphis, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Saline, Benton, Beth Ann Noble, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Saline, Benton, Kikanwa Gloria Osih, Master of Science in Nursing, Nursing Saline, Benton, Lane Ricardo, Bachelor of Science, International Business Saline, Benton, Tanner Wayne Rich, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering Saline, Benton, Sarah J. Shamburger, Master of Science in Education, Educational Leadership Saline, Benton, Hannah D. Smith, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Saline, Benton, Amy Rose Stalls, Master of Public Administration, Public Administration Saline, Benton, Caleb Strain, Bachelor of Science, Exercise Science, Cum Laude Saline, Benton, Myah Tyona Thompson, Bachelor of Science, Strategic Communication, Cum Laude Saline, Benton, Cardin Vo, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Saline, Benton, Brandyn C. Wilcox, Bachelor of Science, Biological Sciences, Cum Laude Saline, Benton, Brandyn C. Wilcox, Bachelor of Arts, Chemistry, Cum Laude, Honors Program Saline, Benton, Katie Elizabeth Woodall, Bachelor of Science, Multimedia Journalism Saline, Bryant, London Paige Abernathy, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Saline, Bryant, Katie Danielle Barrington, Bachelor of Arts, Communication Studies Saline, Bryant, Sharon Denise Crawford, Master of Science in Nursing, Nursing Saline, Bryant, Carl Hollis Duncan, Master of Science in Education, Educational Leadership Saline, Bryant, Makayla A. Fleming, Associate of Science, A.S. En Route Saline, Bryant, Jonathan Hunter Gregory, Master of Science in Education, Educational Leadership Saline, Bryant, Sarah Marie Howard, Bachelor of Science, Health Promotion Saline, Bryant, Lauren Elizabeth Johnson, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Magna Cum Laude Saline, Bryant, Nicholas Martin Kitchens, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude, Honors Program Saline, Bryant, Joshua B. Lawson, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering Saline, Bryant, Taylor Ann Matthews, Bachelor of Arts, History, Cum Laude, Honors Program Saline, Bryant, Scarlet H. Pense, Bachelor of Science, Creative Media Production Saline, Bryant, Spencer James Qualls, Bachelor of Science, Computer Science Saline, Bryant, Lindy Marie Sanders, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Saline, Hensley, Miranda Therese England, Bachelor of Arts, English Saline, Hensley, Sarah Katherine Jackson, Bachelor of Social Work, Social Work, Magna Cum Laude, Honors Program Saline, Hensley, Kinsey Beth Marsh, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Saline, Mabelvale, Regonald D. Franklin Jr., Bachelor of Arts, Criminology Saline, Mabelvale, Lance D. Parker, Bachelor of Arts, Criminology Saline, Mabelvale, Kadrianne Michel Roberts, Bachelor of Science, Management Scott, Waldron, Toni Elaine Dozier, Master of Science in Education, Educational Leadership Searcy, Leslie, Kristina Latham, Master of Public Administration, Public Administration Searcy, Saint Joe, James E. Brown, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Magna Cum Laude Searcy, Saint Joe, Caitlan Danielle Chagnon, Specialist in Education, Educational Leadership Searcy, Saint Joe, Noah L. Chagnon, Master of Science in Education, Educational Leadership Sebastian, Fort Smith, Abigail Marie Barr, Associate of Arts, A.A. En Route Sebastian, Fort Smith, Carlos Alberto Ceron Sanabria, Specialist in Education, Educational Leadership Sebastian, Fort Smith, Amye Beth McAlister Chambers, Specialist in Education, Educational Leadership Sebastian, Fort Smith, Ryan Keith Gray, Master of Science in Education, Special Education K-12 Sebastian, Fort Smith, Drew Souder Jones, Bachelor of Science, Accounting, Magna Cum Laude Sebastian, Fort Smith, Nicole Marie Knight, Bachelor of Science, Psychology Sebastian, Fort Smith, Hennessey E. Ranells, Master of Public Administration, Public Administration Sebastian, Fort Smith, Samuel Z. Redmon, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Sebastian, Fort Smith, Kevin Wade Ross, Master of Science in Education, Educational Leadership Sebastian, Fort Smith, Britney Michelle Smith, Specialist in Education, Educational Leadership Sebastian, Greenwood, Kelley Pennington Darr, Master of Science in Education, Special Education K-12 Sebastian, Greenwood, Brandon Elmore, Master of Science in Education, Educational Leadership Sebastian, Hackett, Claude E. Foster, Certificate Program, Building-Level Administration Sebastian, Lavaca, Rachel Elaine Newman, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction Sevier, De Queen, Leona Joy Martin, Master of Science in Education, Educational Leadership Sevier, De Queen, Anthony Quinn Smith, Bachelor of Science, Marketing Sevier, Gillham, Jondavid William Amerson, Specialist in Education, Educational Leadership Sevier, Horatio, Jarah Elizabeth Russell, Master of Science in Education, Educational Leadership Sharp, Cave City, Sharon Provenzano Avila, Associate of Arts, A.A. En Route Sharp, Cave City, Natasha Renea Foreman, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Sharp, Cherokee Village, Brandy N. Anderson, Master of Science in Nursing, Nursing Sharp, Cherokee Village, Kayla Christine Brown, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Sharp, Cherokee Village, Lauren Elizabeth Gotte, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude, University Honors Sharp, Cherokee Village, Sharon D. Mamath, Bachelor of Social Work, Social Work, Cum Laude Sharp, Cherokee Village, Sylvia Ann Clements, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Sharp, Cherokee Village, Lana Gander Rodgers, Master of Science in Education, Reading Sharp, Cherokee Village, Bethanie L. Wallace, Certificate Program, Special Education Teacher Sharp, Hardy, Amy Renee Clay-Thomas, Bachelor of Arts, Economics Sharp, Highland, Cassidy L. Day, Master of Social Work, Social Work Sharp, Poughkeepsie, Brianna Danielle Parsley, Bachelor of Science, Marketing Sharp, Sidney, Charlee Jean Dale-Burns, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude Sharp, Williford, Barbara Crystal Shackelford, Master of Science in Nursing, Nursing St. Francis, Colt, Thomas Joseph Avila, Bachelor of Science, Finance St. Francis, Colt, Olivia Katherine Smith, Master of Science, Psychological Science St. Francis, Colt, Caitlin Woods, Associate of Science, A.S. En Route St. Francis, Forrest City, Regina Astin, Bachelor of Science in Education, Elementary Education St. Francis, Forrest City, Stephen Christopher Clark, Bachelor of Science in Education, Social Science St. Francis, Forrest City, Eleanor Mae Fondren, Bachelor of Social Work, Social Work St. Francis, Forrest City, Jaylin Malik Johnson, Bachelor of Science, Health Studies St. Francis, Forrest City, Nneka L. Love, Certificate Program, Addiction Studies St. Francis, Forrest City, Nneka L. Love, Master of Social Work, Social Work St. Francis, Forrest City, Felicia N. Moore, Bachelor of Arts, Communication Studies St. Francis, Forrest City, Briana Alexi Ursery, Associate of Science, A.S. En Route St. Francis, Forrest City, Aylin Villalpa Arroyo, Bachelor of Science, Biotechnology St. Francis, Forrest City, Haley D. Widby, Master of Science in Education, Biology St. Francis, Forrest City, Joycelynne Denae Williams, Bachelor of Science, Athletic Training St. Francis, Hughes, Crystal P. Smith, Specialist in Education, Educational Leadership St. Francis, Hughes, Kirby L. White, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude St. Francis, Madison, Shanrika Attia N’ate Britt, Master of Public Administration, Public Administration St. Francis, Palestine, Tameka C. Anderson, Master of Science in Education, Educational Leadership St. Francis, Wheatley, Alyssa Caroline Foster, Associate of Science, A.S. En Route St. Francis, Wheatley, Kaylie Madison Gamble, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude St. Francis, Widener, Khalia R. Word, Bachelor of Arts, Criminology Stone, Marcella, Robert A. Merritt, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Stone, Mountain View, Derek H. Caldwell, Bachelor of General Studies, General Studies Stone, Mountain View, Tifanee Ann McCullough, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Stone, Mountain View, Brittani L. Schoonover, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction Stone, Mountain View, Samuel Winfred Slayter Spann, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering Stone, Mountain View, Grant A. Stevens, Bachelor of Science, Computer and Information Technology Stone, Mountain View, Aaron A. Wilkins, Master of Science in Education, Educational Leadership Stone, Onia, Emily Miran Johnson, Bachelor of General Studies, General Studies Union, El Dorado, Shelley C. Hargett, Master of Science in Education, Reading Union, El Dorado, Brian R. Jones, Bachelor of Science, Psychology Union, El Dorado, Brian R. Jones, Bachelor of Arts, Sociology Union, El Dorado, Denika Renea Martin, Master of Science, Early Childhood Services Union, El Dorado, Leslie A. Rogers, Bachelor of Science, Business Administration Union, El Dorado, Amy Catherine Ulmer, Doctor of Philosophy, Heritage Studies Union, Norphlet, Darren Michael Bowen, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Union, Smackover, Chase Michael Rowan, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering Union, Strong, Veronica Katryce Robinson, Specialist in Education, Educational Leadership Van Buren, Bee Branch, Benjamin Jeremiah Bush, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Cum Laude, University Honors Van Buren, Fairfield Bay, Autumn Marie Pruitt, Certificate Program, Special Education Teacher Van Buren, Jerusalem, Heidi F. Charton, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Van Buren, Shirley, Kara A. McBroom, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Van Buren, Shirley, Dalton Alan Smith, Bachelor of Science, Athletic Training, Cum Laude Washington, Elm Springs, Abigail Li Lovell, Associate of Science, A.S. En Route Washington, Farmington, Kyla Brooke McCain, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Cum Laude, Honors Program Washington, Fayetteville, Brock Randall Barnhill, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Washington, Fayetteville, Joe Randall Harris, Certificate Program, Special Education Teacher Washington, Fayetteville, Thomas Andrew Hatfield II, Master of Engineering Management, Engineering Management Washington, Fayetteville, Jason Anthony House, Specialist in Education, Educational Leadership Washington, Fayetteville, Andrea Ingram, Specialist in Education, Educational Leadership Washington, Fayetteville, Steven Michael Moss, Specialist in Education, Educational Leadership Washington, Fayetteville, Kim J. Saylors, Certificate Program, Special Education Director Washington, Fayetteville, Jenny Leigh Stewart, Master of Science in Education, Reading Washington, Fayetteville, Nathaniel Thomas, Master of Science in Education, Educational Leadership Washington, Fayetteville, Lisa Michelle Allen, Bachelor of General Studies, General Studies Washington, Fayetteville, Joshua Trotter Vest, Specialist in Education, Educational Leadership Washington, Fayetteville, Madison Rae Wiedower, Associate of Arts, A.A. En Route Washington, Fayetteville, Kourtni Renee Williams, Master of Science, Sport Administration Washington, Fayetteville, Sarah Suttle Wilson, Specialist in Education, Educational Leadership Washington, Springdale, Jonathan Dean Arrington, Bachelor of Arts, Economics, Cum Laude, Honors Program Washington, Springdale, Grayson E. Broyles, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Washington, Springdale, Alicia Wise Cherry, Master of Public Administration, Public Administration Washington, Springdale, Kimberly Dawn Crumby, Specialist in Education, Educational Leadership Washington, Springdale, Jean Marie Hill, Certificate Program, Special Education Teacher Washington, Springdale, Melody Ann Mills, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction Washington, Springdale, Haley Christine Reynebeau, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Washington, Springdale, Dennis James Yocham, Specialist in Education, Educational Leadership White, Bald Knob, Gabrielle Krystian Anderson, Associate in General Studies, General Studies White, Bald Knob, Angelina Breanna Corbit, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude White, Bald Knob, Kayle Jean Holder, Bachelor of Social Work, Social Work White, Bald Knob, Melinda Paige Johnson, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude White, Bald Knob, Carmen Langston, Master of Science in Education, Educational Leadership White, Bald Knob, Sabrina R. Morris, Bachelor of General Studies, General Studies White, Beebe, Anna Grace Anders, Associate of Science, A.S. En Route White, Beebe, Cecily Lorene Brock, Bachelor of Science, Biological Sciences, Magna Cum Laude, University Honors White, Beebe, John Malcolm Davis, Associate of Science, A.S. En Route White, Beebe, Christopher Pete Drennan, Bachelor of Science, Accounting White, Beebe, Kevin G. Figley, Master of Science in Education, Special Education K-12 White, Beebe, Emily Nicole Fisher, Master of Science, College Student Personnel Services White, Beebe, Laurissa D. Fritts, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude White, Beebe, Samantha M. King, Associate of Science, A.S. En Route White, Beebe, Allen B. Kirk, Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering, Cum Laude, Honors Program White, Beebe, Audrey E. Kirk, Bachelor of Science, Mathematics, Magna Cum Laude, University Honors White, Beebe, Baylee Ann LeMay, Bachelor of Science, Business Administration White, Beebe, Dana C. Ritter, Specialist in Education, Educational Leadership White, Beebe, Kennith Robert Swafford, Associate of Science, A.S. En Route White, Beebe, Rachel Nicole Treece, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies, Cum Laude, Honors Program White, Beebe, Katharine Ann Walker, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant White, El Paso, Emily Ann Clark, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Magna Cum Laude White, El Paso, Vickie Lynn Taylor, Specialist in Education, Educational Leadership White, Judsonia, Ashley D. Hale, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude White, Judsonia, John Colton Hale, Master of Accountancy, Accounting White, Letona, Sarah Reagan Barnhart, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude White, McRae, Tammy S. Cochran, Bachelor of General Studies, General Studies White, McRae, Paula Nanette Gentry, Master of Science in Education, Special Education K-12 White, McRae, Matthew Thomas Lercher, Bachelor of Science, Psychology, Cum Laude, Honors Program White, McRae, Jonathan D. Underwood II, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude White, Pangburn, Robin O’Connor, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies White, Pangburn, Bailey Raven Slane, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude White, Rose Bud, Jennifer Lynne Arnold, Master of Science in Nursing, Nursing White, Rose Bud, Matthew Gorham, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative White, Searcy, James L. Baker, Bachelor of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management White, Searcy, Ruth Ann Banta, Specialist in Education, Educational Leadership White, Searcy, Derek A. Birginske, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant White, Searcy, Dontae M. Brooks, Associate in General Studies, General Studies White, Searcy, William Lee Chambers, Associate of Science, A.S. En Route White, Searcy, Seth Davis Cleveland, Bachelor of Science, Multimedia Journalism White, Searcy, Madelyn Danielle Cossitt, Associate of Science, A.S. En Route White, Searcy, Bayley M. Ferren, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Honors Program White, Searcy, Morgan Danielle Ferren, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Honors Program White, Searcy, Emily Katlyn Johnson, Bachelor of Science, Psychology, Cum Laude White, Searcy, Morgan Elaney King, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education White, Searcy, Craig Ryan Kirkdoffer, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Cum Laude White, Searcy, Brenda Michelle Louis, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative White, Searcy, Abigale Marie Moore, Associate of Science, A.S. En Route White, Searcy, Richard Robert O’Connell, Doctor of Education, Educational Leadership White, Searcy, Jennifer L. Pannell, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant White, Searcy, Erica Paige Peters, Associate of Science, A.S. En Route White, Searcy, Mackenzie S. Phares, Bachelor of Science in Education, Elementary Education White, Searcy, Ashley Nicole Pigg, Associate of Science, A.S. En Route White, Searcy, Davis James Polston, Bachelor of Arts, Theatre, Cum Laude White, Searcy, Alec Jordan Shourd, Bachelor of Science, Management White, Searcy, Andrew J. Sills, Master of Science in Education, Education Theory and Practice White, Searcy, Rachel Victoria Simmons, Bachelor of Science, Business Administration White, Searcy, Kristopher Wade Smith, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative White, Searcy, Austin Bryan Sutton, Associate of Science, A.S. En Route Woodruff, Augusta, AnnaLisa M. Meredith, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Woodruff, Augusta, Michael Craig Meredith, Bachelor of Science, Accounting Woodruff, McCrory, Logan Ervin Briley, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science Woodruff, McCrory, Logan Cliff Immel, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Studies Woodruff, McCrory, Nick Robertson, Bachelor of Applied Science, Applied Science Woodruff, Patterson, David Seth Dewitt, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science Yell, Belleville, Stefanie Leanne Traigle, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude Yell, Bluffton, Fay Ruth Hendrickson, Master of Science in Education, Reading Yell, Briggsville, Shayla W. Jordan, Master of Science in Education, Reading Yell, Danville, Kimberly Ann Johnston, Master of Science in Education, Educational Leadership Yell, Dardanelle, James Christopher Grace, Master of Science in Education, Educational Leadership Yell, Dardanelle, Alberto Segovia, Associate of Arts, A.A. En Route CALIFORNIA Norco, Nicole Lynn Webb, Master of Science in Education, Special Education K-12 Vista, Michael Brandon Rogers, Master of Business Administration, Business Administration
COLORADO Berthoud, Kimberlee Marie Knutzen, Master of Science in Education, Reading Colorado Springs, Brian Blong, Master of Public Administration, Public Administration Fort Collins, Alexandria Rachel Tanner, Master of Science in Education, Reading Johnstown, Jacob Randall Gogan, Master of Science in Education, Educational Leadership CONNECTICUT Ansonia, Courtney Lauren Hart, Master of Science in Education, Educational Leadership Cheshire, Joncarlo Ciccone, Specialist in Education, Educational Leadership Groton, Brittany Daeva Willingham, Master of Public Administration, Public Administration Hamden, Christopher Ryan Evans, Specialist in Education, Educational Leadership DELAWARE Bridgeville, Dajon Maurice Winfield Emory, Bachelor of General Studies, General Studies FLORIDA Baldwin, Justin Albert Hill, Master of Business Administration, Business Administration Biscayne Park, Kellina Latishia Swan, Master of Science in Education, Educational Leadership Cape Coral, Leah Hall, Specialist in Education, Educational Leadership Doral, Angelica Maria Hoyos, Master of Public Administration, Public Administration Gainesville, William Garrett Jenkins, Master of Science, Biology Jacksonville, Annette Danielle Gaskins, Bachelor of General Studies, General Studies Lake Placid, Lindsey Shona Johnson, Master of Science in Education, Educational Leadership Miami, Weslyne Joseph, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction Miami, Liza Michele Martiniello, Specialist in Education, Educational Leadership Miami Gardens, Roshanda Marie-Clark Lavender, Master of Science in Education, Special Education K-12 Milton, Linda Berard White, Bachelor of Arts, Political Science, Cum Laude Pace, Johanna Nicholas Millsap, Master of Science in Education, Reading Pace, Angela Eldridge Peranich, Master of Science in Education, Special Education K-12 Parkland, Puneet Kanwar Singh Mann, Master of Business Administration, Business Administration Pensacola, Jessica L. Greaser, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude Saint Augustine, Rachel Marie Washington, Master of Science, Media Management Sebring, Courtney L. Germaine, Master of Science in Education, Educational Leadership Winter Springs, Sarah Nicole Brevoort, Specialist in Education, Educational Leadership
GEORGIA Atlanta, Yolanda S. Charles, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Carrollton, Elijah Ahman Ross, Associate of Arts, A.A. En Route Clarkesville, Lindsay D. Underwood, Master of Public Administration, Public Administration Cobbtown, Brenda C. Burkhalter, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Columbus, Stephanie L. Trivino, Master of Business Administration, Business Administration Fortson, Bryan James Pierce, Doctor of Philosophy, Heritage Studies Grovetown, Keely Elizabeth Amos, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Lawrenceville, Thao Tran, Master of Business Administration, Business Administration Newnan, Mysty Chantyle Langley, Bachelor of General Studies, General Studies Savannah, Bryan Wayne Agan, Specialist in Education, Educational Leadership Snellville, Yolanda Denise Lett-Lambert, Specialist in Education, Educational Leadership
HAWAII Hilo, Nathan Glen Atkins, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Honolulu, Erynn Starr Witt, Bachelor of Science, Strategic Communications
IDAHO Meridian, Tracie G. Ingram, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Nampa, Kaitlyn Michelle Estlick, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Rexburg, Ann W. Ahrendsen, Master of Science in Education, Reading Rexburg, Susan Marie Farmer, Master of Science in Education, Reading ILLINIOS Carol Stream, Sofija Todorovic, Master of Science, Biology Charleston, Nicole Lyn Poggendorf, Master of Science, College Student Personnel Services Du Quoin, Cody Bradly Michael Doerflein, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Ford Heights, Jonah Demetrius Wiley, Bachelor of Arts, Communication Studies Naperville, Christopher David Blaugh, Master of Public Administration, Public Administration O’Fallon, Brennan Kyle Koester, Bachelor of Science, Sport Management Peoria, Ashley Nicole Hudson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Quincy, Wilson Samuel Darrell Roegge, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Wood River, Tracey Diane Williams, Master of Science in Education, Reading INDIANA Bedford, Crystal Lee Fierro, Master of Public Administration, Public Administration Brownsburg, Bilen Mulugeta, Master of Science in Education, Educational Leadership Culver, Shannon Dawn Brown, Bachelor of Science, Interdisciplinary Studies Greencastle, Theresa Alice Doud, Master of Science in Education, Education Theory and Practice IOWA Ankeny, Andrew William Huseman, Bachelor of Science, Finance, Cum Laude Blue Grass, David Avila Svensen, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Marshalltown, Shana Lynnette Schneider, Master of Science in Education, Reading KANSAS Overland Park, Erin Bridget Gately, Associate of Science, A.S. En Route Wichita, Kyle Maurice Martin, Bachelor of Arts, Communication Studies LOUISIANA Abita Springs, Lynn Bentivegna Burton, Master of Science in Education, Educational Leadership Addis, Robert Lee Primus Jr., Master of Science in Education, Educational Leadership Baton Rouge, Kimberley Ravonna Johnson, Doctor of Education, Educational Leadership Broussard, Gabrielle A. Mergist, Specialist in Education, Educational Leadership Kentwood, Christopher Paul Fussell, Master of Science in Education, Educational Leadership Lake Charles, Daniel Francis Bryant, Master of Science in Education, Educational Leadership Metairie, Rosemary Hooter Bell, Specialist in Education, Educational Leadership Minden, Amanda Leger Greer, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Natchitoches, Ashley Marie Johnson, Master of Social Work, Social Work New Iberia, Bree Michelle Boudoin, Master of Science in Education, Educational Leadership Port Allen, Regina Christine Rizzutto, Master of Science in Education, Special Education K-12 Ruston, Daniel Mark Gressett, Master of Science in Education, Educational Leadership Ruston, Jaimee Dalton Hudson, Master of Science in Education, Educational Leadership Springhill, Benjamin Bruce Griffin, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Youngsville, Kaleigh Erin Lay, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative MARYLAND Annapolis, Ava-Martine Young DeBovis, Master of Public Administration, Public Administration Elkridge, Brittany K. Waidelich, Bachelor of General Studies, General Studies Lusby, Rachel Mouring White, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Myersville, Nicole Michelle Frushour, Master of Science, Exercise Science Pocomoke City, Ashley Rachelle Webb, Master of Public Administration, Public Administration
MICHIGAN Ionia, Karen Beth Flynn, Specialist in Education, Educational Leadership Lake City, Jeremiah James Koetje, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science Macomb, Nicole A. Mikaelian, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude, Honors Program Rochester, Sue Marie Neal, Master of Public Administration, Public Administration Tipton, Haley Michelle Richard, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management Tipton, Jordan Elizabeth Richard, Bachelor of Science, Strategic Communication West Bloomfield, James Lawrence Scarpace, Master of Science in Education, Educational Leadership MISSISSIPPI Aberdeen, Kerri Leann Baugh, Master of Science in Education, Special Education K-12 Aberdeen, Merrie Kyle Heatherly, Master of Science in Education, Reading Aberdeen, Kellie Williams Poole, Master of Science in Education, Educational Leadership Amory, Linzy F. Patterson II, Master of Science, College Student Personnel Services Baldwyn, Kayleigh Renee Hutcheson, Master of Science in Education, Educational Leadership Baldwyn, Brandon Hunter Kirk, Master of Science in Education, Educational Leadership Belden, Sarah Lynn Shows, Specialist in Education, Educational Leadership Beulah, Loretta Michelle Dyer, Master of Science, Early Childhood Services Biloxi, Michelle Alene Richards, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction Biloxi, Angela Sievers, Specialist in Education, Educational Leadership Blue Mountain, Shanna LaShell Daniel, Specialist in Education, Educational Leadership Booneville, Lauren Suzanne Hanley, Specialist in Education, Educational Leadership Brandon, Azeeka Lachet Dunigan, Specialist in Education, Educational Leadership Brandon, Clifton Lucas Ivy, Master of Science in Education, Educational Leadership Brookhaven, Brad L. Bland, Specialist in Education, Educational Leadership Brookhaven, Justin Newman, Master of Science in Education, Educational Leadership Byhalia, Amy Elizabeth Wilbanks, Master of Science in Education, Educational Leadership Carthage, Thomas K. Upchurch, Master of Science in Education, Educational Leadership Cleveland, Chelsea T. Carter, Master of Arts, Communication Studies Cleveland, Monica Mitchell, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Clinton, Daniel J. Klein, Master of Science in Education, Educational Leadership Columbus, Andrea B. Wilson, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Florence, Russell Wayne Granberry, Master of Science in Education, Educational Leadership Florence, Sara Routh, Specialist in Education, Educational Leadership Greenville, Freda Cage Crutchfield, Specialist in Education, Educational Leadership Greenville, Amber J. King, Master of Social Work, Social Work Greenville, Aaron White III, Specialist in Education, Educational Leadership Guntown, Cynthia Leigh Ray, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Hernando, Kevin Lee Brown, Bachelor of Science in Radiologic Science, Radiologic Sciences Hernando, Julie Burchfield Cooper, Master of Science in Education, Educational Leadership Hernando, Tiffany Johnson Ketchum, Master of Science in Education, Educational Leadership Hernando, Wendy Grugett Michael, Master of Science in Education, Educational Leadership Hernando, Morgan Paige Taylor, Specialist in Education, Educational Leadership Horn Lake, Quintarus Vandal Gaines, Master of Science in Education, Educational Leadership Houlka, Christy Farris Moss, Specialist in Education, Educational Leadership Houston, Karen Martin Cook, Specialist in Education, Educational Leadership Houston, Wyndi Nelson Davis, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Iuka, Laci McClung, Master of Science in Education, Educational Leadership Iuka, Julianne Rene Moore, Master of Science in Education, Special Education K-12 Jackson, Andrew E. Riley, Bachelor of General Studies, General Studies Lake Cormorant, Nathan Forrest Hickerson, Master of Science in Education, Educational Leadership Lake Cormorant, Jeremy R. Sartain, Master of Science in Education, Special Education K-12 Macon, Tonya Theresa Mason, Master of Science in Education, Educational Leadership Madison, Eric Robertson, Master of Science in Education, Educational Leadership Madison, Sarah Kathryn Horton, Specialist in Education, Educational Leadership Mathiston, Brooke Alford Dodd, Specialist in Education, Educational Leadership Mendenhall, Elizabeth A. Palmer, Master of Science in Education, Educational Leadership Meridian, Amber Wood Goodman, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Mooreville, Curt Dean Sparks, Specialist in Education, Educational Leadership Myrtle, Shelly Ann Clayton, Specialist in Education, Educational Leadership Nesbit, Lauren Allen Germany, Specialist in Education, Educational Leadership Nesbit, Tara Medling Skelton, Master of Science in Education, Educational Leadership Nesbit, Destin Nicole Westmoreland, Master of Science in Education, Reading New Site, Andrew Calvin Brown, Master of Science in Education, Educational Leadership Noxapater, Jacob Drury, Master of Science in Education, Educational Leadership Oakland, Cody Hardin, Master of Engineering Management, Engineering Management Ocean Springs, Joseph Thomas Clark, Specialist in Education, Educational Leadership Olive Branch, Tiffany C. Bridgforth, Specialist in Education, Educational Leadership Olive Branch, Courtney Alaine Dickey, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Olive Branch, Alan Ray Dupree, Master of Science in Education, Educational Leadership Olive Branch, Brenda R. Gitter, Master of Science in Education, Educational Leadership Olive Branch, Gregdreka M. Jones, Associate of Science, A.S. En Route Olive Branch, Virginia R. Shikle, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Oxford, Matthew Dendy McCrory, Master of Science, Sport Administration Pearl, Amanda R. Reed, Master of Science, College Student Personnel Services Pearl, John Ryan Sacco, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Plantersville, Sanrick O. Shannon, Master of Science in Education, Educational Leadership Pontotoc, Jonathan Stephen Beard, Specialist in Education, Educational Leadership Pontotoc, Aaron Kyle Heard, Master of Science in Education, Educational Leadership Pontotoc, Emily Claire Windham, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Quitman, Frances Leann Clark Padbury, Master of Science in Education, Reading Rienzi, Laurie Brooke Cothren, Master of Science in Education, Educational Leadership Saltillo, Kandace Brooke Franks, Master of Science in Education, Reading Senatobia, Monika Chanta Newson, Specialist in Education, Educational Leadership Shaw, Danna Watson Clemmons, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Southaven, Justin Michael Coats, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Southaven, Aaron James Fisher, Bachelor of Music, Music Southaven, Carla J. Judd, Master of Science in Education, Special Education K-12 Southaven, Lauren Michelle Person, Master of Science in Nursing, Nursing Southaven, Jessica N. Robinson, Master of Science in Education, Special Education K-12 Southaven, Joy Lynne Shinault, Master of Science in Education, Special Education K-12 Southaven, Tanya Michelle Keck, Master of Science in Education, Special Education K-12 Stewart, Rhonda Brasfield, Master of Science in Education, Educational Leadership Terry, Courtney Brashier McCrory, Master of Science in Education, Educational Leadership Tupelo, Shanna Rickaquel Ford, Master of Science in Education, Reading Tupelo, Latonya Wright, Specialist in Education, Educational Leadership Vicksburg, Cortni A. Cooper, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Vicksburg, Tamela Gillis McRaney, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Woodland, Leisa N. Ellison, Master of Science in Education, Education Theory and Practice
MISSOURI Alton, Melissa Sue Allen, Master of Science in Education, Reading Arbyrd, Brady Heath Higgins, Bachelor of Science, Finance Arnold, Jeffrey J. Hoffman, Master of Public Administration, Public Administration Ash Grove, Jessica Lynn Wagner, Specialist in Education, Educational Leadership Benton, Conner Nicole Elfrink, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Blue Springs, Lance Alden Barrett, Specialist in Education, Educational Leadership Blue Springs, Brandy Nicole Burke, Specialist in Education, Educational Leadership Branson, Caitlin Elizabeth Preston, Master of Science in Education, Special Education K-12 Bucyrus, Faith H. Graeff, Master of Public Administration, Public Administration Buffalo, Anna Beth Viets, Specialist in Education, Educational Leadership Cameron, John R. Milholland, Specialist in Education, Educational Leadership Campbell, Camden Lane Bryant, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science Cape Girardeau, Shelby Suzann Powers, Associate of Science, A.S. En Route Cardwell, Tyre Ezekiel Washington Jr., Bachelor of Science in Education, Physical Education Carl Junction, Zachary D. Petty, Master of Science in Education, Educational Leadership Carthage, Stephanie Caster, Master of Science in Education, Educational Leadership Caruthersville, Diana DeShawn Eveland, Bachelor of Science, Accounting Caruthersville, McKenzie Cartee Garrett, Bachelor of Science, Strategic Communication Caulfield, Rachel Ann Colbert, Bachelor of Science in Education, Mid-Level Education, Magna Cum Laude Chesterfield, Kimberly Anne Sabbert Fleming, Master of Science in Education, Educational Leadership Columbia, Daniel Braun, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction Columbia, Timothy Robert Ritter, Specialist in Education, Educational Leadership Columbia, Antwon Jamon Turnage, Bachelor of Arts, Communication Studies Country Club, Dana J. Menard, Master of Science in Education, Reading Crystal City, Taylor K. Massa, Specialist in Education, Educational Leadership Defiance, Debra Renee Thompson, Master of Science in Education, Reading Dexter, Jacob N. Stephens, Bachelor of Science in Education, General Science Dexter, Dorothy Brooke Stoker, Bachelor of Social Work, Social Work Doniphan, Jonathan Thomas Foels, Bachelor of Arts, Political Science, Magna Cum Laude Doniphan, Kiera Louise Payne, Bachelor of Music Education, Vocal Music, Summa Cum Laude Doniphan, Carson Tyler Priddle, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science, Cum Laude Doniphan, Caleb Hunter Smith, Master of Science in Agriculture, General Agriculture El Dorado Springs, Amy D. Scroggins, Specialist in Education, Educational Leadership El Dorado Springs, Rachel Rae Stauffer, Specialist in Education, Educational Leadership Festus, Taylor Rene Russell, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Fisk, Shana Kaylynn Jennings, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Florissant, Elizabeth Rayna Lewis, Bachelor of Science, Psychology Florissant, Rashad C. Lindsey, Bachelor of General Studies, General Studies Fordland, Kylee J. Jernigan, Master of Science in Education, Reading Gideon, Mark King, Master of Science in Education, Educational Leadership Grandview, Nelson Chinedu Nweke, Bachelor of General Studies, General Studies Hillsboro, Christina M. Bourbon, Specialist in Education, Educational Leadership Holland, Hannah Leigh Wakefield, Associate of Science, A.S. En Route Imperial, Christopher Michael Miller, Specialist in Education, Educational Leadership Jackson, Bryan Michael Austin, Specialist in Education, Educational Leadership Jackson, Amber Renee Beard, Specialist in Education, Educational Leadership Jackson, Clay Hunter Darnell, Associate of Science, A.S. En Route Jefferson City, Emily Renee Vallandingham, Specialist in Education, Educational Leadership Kahoka, Olivia Linette Nixon, Master of Science in Education, Educational Leadership Kansas City, Jason Eugene Agee, Specialist in Education, Educational Leadership Kansas City, Jake W. Boswell, Specialist in Education, Educational Leadership Kansas City, Joshua A. Buford, Specialist in Education, Educational Leadership Kansas City, Kara M. Palikij, Specialist in Education, Educational Leadership Kansas City, Kristin Merritt Havens, Specialist in Education, Educational Leadership Kansas City, Hannah Rose Hefner, Associate of Science, A.S. En Route Kansas City, Emily Yvonne Tobin, Specialist in Education, Educational Leadership Kansas City, Ashley Nicole Williams, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Kansas City, Jennifer Lynn Winters, Specialist in Education, Educational Leadership Kennett, Whitney Jo Bradford, Master of Science in Nursing, Nursing Kennett, Cara McCall Costephens, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Kennett, Tamires Rante de Souza, Master of Business Administration, Business Administration Kennett, Erin Rae Dye, Master of Social Work, Social Work Kennett, Brandon Garner, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Kennett, Amy Beth Johnson, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering Kennett, Mackenzie Frueh Lee, Master of Social Work, Social Work Kennett, Adrienne Elizabeth Raspberry, Specialist in Education, Educational Leadership Kennett, Nathan S. Robertson, Bachelor of Arts, Political Science Kennett, Darby Townsend Sparks, Bachelor of Science, Biological Sciences, Summa Cum Laude Kennett, Chad Aaron Stanley, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Kennett, Kelsey Lynn Washburn, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Summa Cum Laude Kennett, Jordan Nicole Wiseman, Master of Science, College Student Personnel Services Lamar, Tyler Ryerson, Master of Science in Education, Educational Leadership Lathrop, Jennifer Elizabeth Chrane, Specialist in Education, Educational Leadership Lees Summit, J. Lee Barger, Specialist in Education, Educational Leadership Lees Summit, JeKayla C. Curtis, Bachelor of Science, Sport Management Lees Summit, Amarachi Jasmine Okafor, Bachelor of Science, Biological Sciences Liberty, Shelly Dawn Funk, Master of Science, Early Childhood Services Liberty, Emily Jane Hoffman, Specialist in Education, Educational Leadership Maysville, LaTeshia Rhoad, Master of Science in Education, Educational Leadership Monett, Kristina Berger, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Neosho, Amy Elizabeth Dudley, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Neosho, Kyle Grant Fields, Master of Science in Education, Educational Leadership Neosho, Skyler David Rawlins, Master of Science in Education, Educational Leadership New Madrid, Amanda Faith DeJournett, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative O’Fallon, Cassandra Elizabeth Medley, Associate in General Studies, General Studies Parkville, Danette Kathleen Roth, Master of Science in Education, Special Education K-12 Platte City, Caitlin Megan Carney, Specialist in Education, Educational Leadership Platte City, Carl Michael Carney, Specialist in Education, Educational Leadership Pleasant Hill, Julie L. Vaughn, Master of Science in Education, Reading Poplar Bluff, Ryan C. Alexander, Bachelor of Science in Education, Physical Education Poplar Bluff, MaKala Page McIver, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design, Cum Laude, Honors Program Poplar Bluff, Alyssa Regan Spear, Associate of Science, A.S. En Route Poplar Bluff, Brandon Joseph Stuckenschneider, Associate of Science, A.S. En Route Poplar Bluff, Alexander J. Swenson, Specialist in Education, Psychology and Counseling Portageville, Alec Trevor Brands, Bachelor of Science in Agriculture, Plant and Soil Science Portageville, Molly Susannah Frakes, Bachelor of Science, Strategic Communication, Magna Cum Laude Portageville, Lauren Kristian Jones, Associate of Applied Science, Physical Therapist Assistant Portageville, Sasha Cynthiana Starnes, Bachelor of Science, Communication Disorders, Magna Cum Laude Purdy, Abbi Lanea Blankenship, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction Puxico, Hannah Rae Barnett, Master of Public Administration, Public Administration Qulin, Brooke Erin Madison, Bachelor of Science in Education, Physical Education Qulin, Ryan Andrew McCallister, Associate of Science, A.S. En Route Qulin, Maci Jo Shearer, Bachelor of Science, Health Studies Qulin, Alexa Nicole Stockton, Bachelor of Science in Education, Physical Education Riverside, Brian Edward Koral, Master of Public Administration, Public Administration Saint Joseph, Rebecca J. Evans, Specialist in Education, Educational Leadership Saint Joseph, Christy Lynn Lett, Master of Science in Education, Reading Saint Joseph, Melanie Anne Vulgamott, Master of Science in Education, Educational Leadership Saint Louis, Brook Elisabeth Bennett, Specialist in Education, Educational Leadership Saint Louis, Crystal R. P. Lampkin, Master of Science in Education, Reading Saint Louis, Meghan Christina McCabe, Bachelor of Social Work, Social Work, Summa Cum Laude Saint Louis, Samuel Robert Pitlyk, Master of Science in Education, Educational Leadership Saint Louis, Deven Daron Simms, Bachelor of General Studies, General Studies Saint Louis, Brionne Angelique Smith, Master of Science in Education, Educational Leadership Saint Peters, Jennifer Lynne Forbes, Master of Science in Education, Educational Leadership Saint Peters, Paige Morgan Keane, Associate of Science, A.S. En Route Saint Peters, Christina Denae Tangman, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Senath, Nadia Lizbeth Castillo, Master of Social Work, Social Work Springfield, Hailey Elizabeth Bieler, Master of Science in Education, Reading Springfield, Erin Elizabeth Cline, Master of Science in Education, Reading Springfield, Amanda Kay Etter, Master of Science in Education, Reading Springfield, Matthew Edward McMillin, Master of Science in Education, Educational Leadership Springfield, Melissa Ann Wiertzema, Master of Science in Education, Reading Steele, Lydia Kathryn Harrison, Master of Science in Education, Special Education K-12 Steele, Kathryn Anastasia Watkins, Associate of Arts, A.A. En Route Thayer, Lesley Brianne Dennis, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude Thayer, Shawn Dylan Dennis, Master of Social Work, Social Work Thayer, Aaron Michael Honeycutt, Bachelor of Social Work, Social Work Thayer, Morgan LeAnn Stone, Bachelor of Science, Communication Disorders West Plains, Melissa Cormier, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction West Plains, Erin Lea McBride, Master of Science in Education, Special Education K-12 West Plains, Peter E. Waddell, Bachelor of Science in Nursing, Nursing
MONTANA Kalispell, Caroline Adele Lynch, Specialist in Education, Educational Leadership Kalispell, Bailey J. Pike, Bachelor of Science, Psychology Stevensville, Chance L. Edman, Master of Science, Sport Administration NEBRASKA Brownville, Peggy Joan Williams, Specialist in Education, Educational Leadership Lincoln, Samantha Beth Nelson, Bachelor of Science in Education, Elementary Education, Cum Laude
NEW JERSEY Cinnaminson, Kevin Thomas Kramarski, Bachelor of Science, Accounting Emerson, Peter Strandes, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Jersey City, Kristen Danielle Zadroga-Hart, Master of Science in Education, Educational Leadership Little Ferry, Loukas George Dimitoulis, Master of Science in Education, Education Theory and Practice North Haledon, Taylor Kristen Lee, Master of Science, Environmental Sciences Oakland, Dominic Raymond Mulieri, Master of Science in Education, Educational Leadership Pequannock, Brandon E. Langer, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction Wood Ridge, Katherine Marie Barone, Master of Science in Education, Education Theory and Practice NEW MEXICO Albuquerque, Manuel J. Zarate, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Los Alamos, Michael Thomas McElyea, Master of Public Administration, Public Administration Lovington, Crystal Castellanos, Master of Science in Education, Education Theory and Practice NEVADA Winnemucca, Jennifer Lynn St.Germain, Master of Science in Education, Educational Leadership NEW YORK Kew Gardens, Nikita Kaganovich, Master of Public Administration, Public Administration Queensbury, Shereen Ejaz Sheikh, Master of Public Administration, Public Administration NORTH CAROLINA Boone, Kent Edward Brown, Master of Public Administration, Public Administration Charlotte, Robert Earnest Smith, Master of Science, Sport Administration Jacksonville, Cornelius J. Jordan, Master of Public Administration, Public Administration Jacksonville, Thomas Jay Eggenspiller Jr., Bachelor of Science in Electrical Engineering, Electrical Engineering Raleigh, Jenny Tiet, Master of Science, College Student Personnel Services Stallings, Emily Nicole Hughes, Master of Public Administration, Public Administration Vilas, Stephen Lynn Shirley, Bachelor of Science in Agriculture, Animal Science OHIO Cleveland, Jessica Erin Cooper, Master of Science, Disaster Preparedness and Emergency Management Doylestown, Dylan Robert Michel, Master of Public Administration, Public Administration Lebanon, Rachel Anne Lamb, Master of Science, Exercise Science Pickerington, Connor Jay Kern, Bachelor of Science, Sport Management, Cum Laude Warren, Lisa Renee Kish, Master of Science in Education, Education Theory and Practice OKLAHOMA Broken Arrow, Olivia Rachelle Ehle, Master of Science in Education, Special Education K-12 Broken Arrow, Brian Kent Jones, Master of Science in Education, Educational Leadership Broken Arrow, Stacey Lynne Randell, Master of Science in Education, Educational Leadership Broken Arrow, Britni Danelle Troglin, Master of Science in Education, Educational Leadership Claremore, Robin Michelle Barrett, Master of Science in Education, Educational Leadership Edmond, Mickey Dewayne Jack, Master of Public Administration, Public Administration Moore, Karinda Nicole Polk, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Moore, Carrinna LuAnne Snider, Master of Science in Education, Special Education K-12 Oklahoma City, Ryan Allan Beaman, Master of Science in Education, Educational Leadership Okmulgee, Nathaniel Charles Todd, Master of Science, College Student Personnel Services Tulsa, Marcia Angelica Bruno-Todd, Master of Public Administration, Public Administration Yukon, Monty K. Mayfield, Master of Science in Education, Educational Leadership OREGON Yamhill, Murray Louis Paolo, Master of Public Administration, Public Administration PENNSYLVANIA Alburtis, Stephen Nemeth, Master of Public Administration, Public Administration Boalsburg, Cristina Godoy, Master of Science in Education, Reading Marietta, Darryl Scott Main Jr., Master of Public Administration, Public Administration Morrisville, Brett Ashley Scharite, Master of Science, Sport Administration Newtown, Christina Christodoulos Harrison, Master of Science in Education, Educational Leadership Philadelphia, Yasir Al Nagmosh, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering SOUTH CAROLINA Clover, Jeremy Wayne Smith, Master of Science, Sport Administration Columbia, Sherri Miller Burgess, Specialist in Education, Educational Leadership Florence, Summer Coates Craddock, Master of Science in Education, Educational Leadership Florence, Michelle Rene Martin, Master of Science in Education, Special Education K-12 Greenville, Ryan Monroe Roberts, Master of Science in Education, Educational Leadership Greenwood, Meredith Lynne Schwendemann, Specialist in Education, Educational Leadership Greer, Trey Forrester, Specialist in Education, Educational Leadership Greer, Laura Simpkins Matz, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Kingstree, Steven D. Barr, Specialist in Education, Educational Leadership Murrells Inlet, Michael V. Russo II, Master of Science in Education, Educational Leadership Neeses, David Alan Odom, Master of Engineering Management, Engineering Management Pageland, Kevin Andrew Dresser, Master of Science in Education, Educational Leadership Pawleys Island, Danielle Nicole Lutz, Specialist in Education, Educational Leadership Pickens, Salley Hiott Smith, Master of Science in Education, Reading Rock Hill, Terrance Kadeem Wilson, Master of Science in Education, Educational Leadership Seneca, Brittany Nycole Hix, Master of Science in Education, Reading Spartanburg, Stacie DeLynn Phillips, Specialist in Education, Educational Leadership Wellford, Angela Marie Bracken, Master of Science in Education, Educational Leadership West Columbia, Christopher Layne Godwin, Master of Science in Education, Educational Leadership West Columbia, Evan Moxie, Specialist in Education, Educational Leadership TENNESSEE Antioch, De’Airis Nicole Weakley, Bachelor of Science, Accounting Arlington, Ashley Melton, Master of Science in Education, Educational Leadership Atoka, James Stephen Poindexter, Specialist in Education, Educational Leadership Bartlett, Amy Michelle Pembleton, Master of Science in Education, Educational Leadership Bartlett, Kimberly Park Shaeffer, Master of Science in Education, Educational Leadership Benton, Gina Lee Day, Specialist in Education, Educational Leadership Brighton, Patrice Dionne Ingram, Specialist in Education, Educational Leadership Brighton, Shady Marie Jordan, Bachelor of Science, Athletic Training, Cum Laude, Honors Program Clarksville, Courtney Elyse Brown, Specialist in Education, Educational Leadership Clarksville, Lauren Hopkins Brown, Specialist in Education, Educational Leadership Collierville, Kevin Douglas Bohannon, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Collierville, Samantha Nicole Brainard, Associate of Science, A.S. En Route Collierville, Danielle Elizabeth Cueria, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design, Magna Cum Laude Collierville, Kurt Andrew Feringa, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Collierville, Garret Joseph Harlow, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business Collierville, Katelyn Elizabeth Jordan, Bachelor of Science, Strategic Communication Collierville, Jordan Rose Kasza, Bachelor of Science, Marketing, Magna Cum Laude, Honors Program Collierville, Sherrie Denice LeSure, Specialist in Education, Educational Leadership Collierville, Alex C. Sanders, Bachelor of Science, Communication Disorders, Cum Laude Collierville, Megan Rose Taverna, Bachelor of Science, Business Administration Cordova, Kendrick I. Alexander, Specialist in Education, Educational Leadership Cordova, Matthew Howard Arnold, Bachelor of Arts, Political Science Cordova, Tierney D. King, Associate of Applied Science in Nursing, Nursing Cordova, Tameka Loletha Sledge, Associate of Science, A.S. En Route Cordova, La’Sandria Ward, Specialist in Education, Educational Leadership Cordova, Marissia L. Watkins, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Dayton, Tabitha Jean Wolfe, Specialist in Education, Educational Leadership Dresden, Michael David Dunlap, Master of Science in Education, Educational Leadership Dyersburg, Elisabeth Howard, Specialist in Education, Educational Leadership Dyersburg, Allen Edward Vernon III, Master of Science in Education, Educational Leadership Gates, Mary Gail Moore, Master of Science in Education, Reading Germantown, Elizabeth Glenn Stuart, Master of Science in Education, Special Education – Gifted, Talented and Creative Germantown, Alexa Cristina Von Bergen, Associate of Science, A.S. En Route Goodlettsville, Kyle Austin Caton, Master of Science in Education, Educational Leadership Goodlettsville, Kali Maureen Cornell, Master of Science in Education, Educational Leadership Greenback, Kristie Mullins, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Hendersonville, David Mark Sheely, Specialist in Education, Educational Leadership Henning, Ginger R. Hearn, Master of Science in Education, Educational Leadership Hohenwald, Jason Jerrod Fite, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction Jackson, Julia Hope Roberson, Bachelor of Science, Wildlife, Fisheries, and Conservation Jackson, Stephanie Joy Clark-Shutes, Specialist in Education, Educational Leadership Knoxville, Patricia Marie Wyatt, Master of Science in Education, Education Theory and Practice Madisonville, Elizabeth April Witt, Master of Science in Education, Reading Medina, Olivia J. Crossett, Master of Science in Education, Educational Leadership Memphis, Albert E. Akpotu, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Memphis, Trent E. Arnold, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Memphis, Sandricka Marsha Bowen, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Memphis, Dara Vutha Chan, Master of Science in Agriculture, General Agriculture Memphis, Terren Chapman, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Memphis, Carolyn Anne Clark, Master of Science in Education, Special Education K-12 Memphis, Tommie Olen Cornelius II, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Memphis, Tomika Joi Harris, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Memphis, Kordell T. Hightower, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering Memphis, Ross Carlton Hunter, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Memphis, Audrey M. Jolliff, Bachelor of Science in Radiologic Science, Radiologic Sciences Memphis, Sandra Lias, Associate of Science, A.S. En Route Memphis, Latrice A. McClorn, Certificate Program, Addiction Studies Memphis, Latrice A. McClorn, Master of Social Work, Social Work Memphis, Ajay Kumar Mishra, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Memphis, Kenya Nelson, Master of Science in Nursing, Nursing Memphis, Deshannon L. Smith, Specialist in Community College Education, Community College Education Milan, Jeri Lynn Gonzales, Specialist in Education, Educational Leadership Munford, Rachel Erin Stanfill, Bachelor of Science in Education, Elementary Education Nashville, Benjamin K. Harp, Specialist in Education, Educational Leadership Nashville, Cody Jordan King, Specialist in Education, Educational Leadership Oakland, Alexandria N. Nelson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing Pegram, Amanda Renee Casteel, Master of Science in Education, Reading Portland, Ryan Matthew Goostree, Specialist in Education, Educational Leadership Portland, Whitney Brooke Goostree, Specialist in Education, Educational Leadership Ripley, Brittany Jordan Avent, Master of Science in Education, Educational Leadership Ripley, Audrey Rhiannon Belton, Master of Science in Education, English Ripley, Kelsey Therese Nave, Master of Science in Education, Educational Leadership Spring City, Jamie Lynn Mathis, Specialist in Education, Educational Leadership Spring City, Ashley Nicole Morton, Specialist in Education, Educational Leadership Spring Hill, Brent Allan Hardin, Master of Science in Education, Educational Leadership Spring Hill, Matt Sanders, Specialist in Education, Educational Leadership TEXAS Allen, Grace Ekwue, Master of Science in Education, Curriculum and Instruction Arlington, Hope Chioma Boyd, Master of Public Administration, Public Administration Bryan, Hunter Brooks Eads, Master of Business Administration, Business Administration Dallas, Oswin Wessel Schlenkrich, Master of Business Administration, Business Administration El Paso, Antonio D. Evans, Specialist in Education, Educational Leadership Fort Worth, Chelsea Raeann Morse, Specialist in Education, Psychology and Counseling Frisco, Moroni Teofilo Bento Rodrigues, Master of Business Administration, Business Administration Frisco, Julie Rebecca Taylor, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Helotes, Emily Marie Mallet, Associate of Science, A.S. En Route Houston, Nickaylynn S. Barner, Bachelor of Arts, Criminology Houston, Nathan Brandon Ward, Certificate Program, Curriculum Director Keller, Jody Riley, Master of Science in Education, Reading Little Elm, Kathryn Ann Salamandra, Doctor of Physical Therapy, Physical Therapy Los Fresnos, Hector Manuel Castillo, Master of Engineering Management, Engineering Management Mesquite, Lauren Monique Bradshaw, Bachelor of Science, Sport Management Orange, Mitchel Scott Wyatt, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Paris, Collin Tanner Napier, Bachelor of Science, Finance, Cum Laude Plano, Ogochukwu L. Obinabo, Bachelor of Science, Exercise Science Port Arthur, Jamil J. Peeples, Bachelor of General Studies, General Studies Queen City, Destani Joy Abney June, Bachelor of Fine Arts, Graphic Design Richardson, Natalie Lane Holmes, Master of Science in Education, Education Theory and Practice San Antonio, Abel Angel Aguilar, Master of Public Administration, Public Administration Seabrook, Justin Lee Bryant, Master of Science in Nursing, Nurse Anesthesia Spring, Preston S. Weigel, Bachelor of Science, International Business Woodway, David Randall Phillips, Bachelor of Science, Management UTAH Blanding, Trevor S. Olsen, Specialist in Education, Educational Leadership VIRGINIA Centreville, Nekeya Felipe Ailsworth, Specialist in Education, Educational Leadership Gainesville, Myla M. Neal, Master of Public Administration, Public Administration Lanexa, Velma Denise Harrington, Master of Science in Education, Reading Richmond, Ryan Christopher Jernigan, Bachelor of General Studies, General Studies WASHINGTON Aberdeen, Collin John Nord, Bachelor of Science, Management Bremerton, Tayler Madison Carter, Bachelor of Science, Exercise Science Ferndale, Rachel Vasak, Master of Public Administration, Public Administration WISCONSIN Hilbert, Ty Alan Bodden, Master of Public Administration, Public Administration Milwaukee, Nathan Thomas Riley, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management Oshkosh, Hunter L. Smith, Master of Business Administration, Business Administration INTERNATIONAL Azerbaijan, Baku, Zemfira Aghabayova, Bachelor of Arts, Political Science, Cum Laude Bahrain, Hidd, Ahmed Abdulla Albofalah, Master of Engineering Management, Engineering Management Bangladesh, Dhaka, Samia Sanjari, Master Science in Engineering, Engineering Bangladesh, Dhaka, Mohammad Waliullah, Master Science in Engineering, Engineering Canada, Macklin, Madison Celine Wagar, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Chile, Chillan, Emilio Alberto Betanzo Perez, Bachelor of Science in Civil Engineering, Civil Engineering China, Dongguang, Lie Yang, Bachelor of Science, Business Administration China, Guangzhou, Qingleyang Lyu, Bachelor of Science, Accounting China, Guangzhou, Tian Wang, Bachelor of General Studies, General Studies China, Guiyang, Kewei Li, Bachelor of Science, Accounting China, Zhejiang, Yiming Xu, Master of Business Administration, Business Administration Honduras, Tegucigalpa, Jose Daniel Buelto Perez, Bachelor of Science, Marketing India, Achampet, Pruthvi Raj Pola, Master of Science in Agriculture, General Agriculture India, Bangarupalyam, Anusha Gali, Master of Science, Computer Science India, Chandigarh, Nishant Bhardwaj, Master of Science, Computer Science India, Coimbatore, Sowmya Jayaraj, Master of Science, Computer Science India, Delhi, Hitesh Sharma, Master of Science, Computer Science India, Hyderabad, Jeethender Reddy Beepeta, Master of Science, Computer Science India, Hyderabad, Tarun Vishwanath Chincholi, Master of Engineering Management, Engineering Management India, Hyderabad, Bharadwaj Gunturu, Master of Science, Computer Science India, Hyderabad, Nikitha Kanumuri, Master of Science, Computer Science India, Hyderabad, Saideep Kura, Master of Science, Computer Science India, Hyderabad, Aditya Pradeep Kumar, Master of Engineering Management, Engineering Management India, Kerala, Littal Sini, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering India, Nizambad District, Shiva Kumar Ganji, Master of Science, Computer Science India, Telangana, Tharun Ponduru, Master of Science, Computer Science Japan, Fujieda, Kei Ohgo, Bachelor of Science, Chemistry Japan, Ikoma-shi, Nara-ken, Shodai Kajitani, Bachelor of Arts, Economics Japan, Tokyo, Tomomi Hashimoto, Associate of Arts, A.A. En Route Japan, Yanagawa-shi, Yuka Gotani, Bachelor of Science in Agriculture, Agricultural Business, Cum Laude Japan, Yokahama-shi, Daisuke Takahashi, Bachelor of Science, Biological Sciences Jordan, Irbid, Ghanem Ayed Elhersh, Master Science in Mass Communications, Radio-Television Nepal, Kathmandu, Aastha Dahal, Master of Science, Computer Science Nepal, Kathmandu, Sulav Timsina, Master of Science, Computer Science Nepal, SARLAHI, Ranju Karki, Master of Science, Mathematics Nigeria, Lagos, Adebukola Oluwatoyin Afolabi, Master of Arts, Communication Studies Saudi Arabia, Al Hufuf, Omar Alkhateeb, Master of Science in Agriculture, General Agriculture Saudi Arabia, Alahsa, Abdulelah Abdulaziz Alasfour, Master of Science in Agriculture, General Agriculture Saudi Arabia, Dammam, Abdul Rahman Ghous, Master of Public Administration, Public Administration Saudi Arabia, Riyadh, Sultan Habib M Almutairi, Master of Public Administration, Public Administration Saudi Arabia, Riyadh, Mohammed Abdullah S Bin Khunfur, Master of Business Administration, Business Administration Saudi Arabia, Skaka, Fahad Abdulrahman Alowayqil, Master of Public Administration, Public Administration South Africa, Benoni, Joshua Raymond Goldsmith, Bachelor of Science, Global Supply Chain Management, Cum Laude South Africa, Cullinan, Erin Allyssa Howard, Master of Accountancy, Accounting South Africa, Midcity, Klerksdorp, Dawid Rickus Jacobs, Bachelor of Science, Finance, Cum Laude South Africa, Pretoria, Jonathan Edward Howard, Bachelor of Science in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering, Cum Laude South Korea (Rep. of Korea), Donghea Si, Yullim Lee, Bachelor of Science, Finance South Korea (Rep. of Korea), Gochang-gun, Hwi Kim, Bachelor of Science, Accounting South Korea (Rep. of Korea), Gumi, Hyunsoo Lee, Bachelor of Science, Psychology South Korea (Rep. of Korea), Seoul, Joon Won Seo, Bachelor of Science, Accounting South Korea (Rep. of Korea), Seoul, Eunjin So, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude South Korea (Rep. of Korea), Seoul, Jinmo Yang, Bachelor of Science, Accounting, Cum Laude Spain, Barcelona, Irene Sanchez Gonzalez, Master of Science, Biology Taiwan (Rep of China), New Taipei City, Meng-Fan Jackson Wu, Bachelor of Arts, Theatre, Cum Laude Turkey, Bursa, Yagiz Akkoc, Bachelor of Science, Management United Kingdom, Gerrards Cross, Max Jon McGrail, Master of Science, Exercise Science United Kingdom, Lincolnshire, Hannah Lucy Dunderdale, Master of Science, Exercise Science United Kingdom, Newport, Emma Kate Miller, Bachelor of Science, Exercise Science, Cum Laude Vietnam, Hanoi, Linh Khanh Doan, Master of Business Administration, Business Administration Vietnam, Hanoi, Phat Viet Nguyen, Bachelor of Arts, Computer Science # # # This and other news releases also available at: AState.edu/news<www.astate.edu/news>
University Communications Arkansas State University [email protected]<mailto:[email protected]>
“Arkansas State University educates leaders, enhances intellectual growth and enriches lives.”

0 0 vote
Article Rating

Related Articles

Barker and Granger Enter National ROTC Hall of Fame

09/24/2020 JONESBORO – A pair of heralded military Arkansas State University alumni have been inducted into the national Army Reserve Officers’ Training Corps (ROTC) Hall of Fame in Fort Benning, Read more

Dr. Shane Speights Gives COVID-19 Update on New Let’s Talk, Jonesboro Episode

On this new episode of Let's Talk, Jonesboro Dr. Shane Speights, City Medical Director and Dean of NYIT College of Osteopathic Medicine at Arkansas State, gives an update on COVID-19 Read more

Black Americans are Dying of Cancer at Highest Rates

Black cancer rates still remain high. That’s according to a new report from the American Association for Cancer Research. The report also highlights that Black men and women have a Read more

Dept. of Education Awards $1.5 Million for Student Services

09/24/2020 JONESBORO – The U.S. Department of Education has awarded Arkansas State University a grant of $1.5 million over a five-year period to continue funding for student retention and completion Read more

Comments

Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Your Community Radio Station is possible thanks to this supporter!  Become an underwriter.

Pin It on Pinterest